خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 82
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

برگزاری دو کنکور جدا ویژه نظام جدید و قدیم در سال 99

سلام.هامون سبطی گفته کنکور امسال که تموم شد سال دیگه مث همین قضیه ی معدل اعتراض میکنن تا سال 99 هم دو کنکور جدا برای نظام جدید و قدیم برگزار کنن.بنظرتون سازمان سنجش زیر بار این قضیه میره یا همون یه کنکورو برگزار میکنه؟!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا که هرجا اسم شایعه میاد ، نام آقای سبطی میدرخشه توی کنکور
      دوما ، احتمال 40% ممکنه اینطور بشه ، به شرطی که تعداد پشت کنکوری های نظام قدیم ، خیلی زیاد باشن و داخل کنکور 98 قبول نشن اکثریت ، که بعید میدونم اینطور باشه ، چون سازمان سنجش از یک سال قبل به صورت صریح توی سایت خودش اعلام کرده که 99 یک کنکور هست
      افراد سودجوای مثل سبطی و امثالهم که تجربه ای توی نظام جدید ندارن ، میخوان بچه ها رو به امید یه کنکور دیگه نگه دارن و تنبلی کنن که پولی به جیب بزنن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکی از اقوام خیلی دورم تو یه قسمتی از سازمان سنجش کار میکنه گفت اگه جمعیت زیاد باشه مجبورن دوباره به صورت مجزا برگزار کنن چون سال ۸۰ هم تا ۳ سال به صورت مجزا برگزار کردند تا تموم اون نظام قدیما برن دانشگاه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      اولا که هرجا اسم شایعه میاد ، نام آقای سبطی میدرخشه توی کنکور
      دوما ، احتمال 40% ممکنه اینطور بشه ، به شرطی که تعداد پشت کنکوری های نظام قدیم ، خیلی زیاد باشن و داخل کنکور 98 قبول نشن اکثریت ، که بعید میدونم اینطور باشه ، چون سازمان سنجش از یک سال قبل به صورت صریح توی سایت خودش اعلام کرده که 99 یک کنکور هست
      افراد سودجوای مثل سبطی و امثالهم که تجربه ای توی نظام جدید ندارن ، میخوان بچه ها رو به امید یه کنکور دیگه نگه دارن و تنبلی کنن که پولی به جیب بزنن
      واقعا فکر میکنی سبطی دنبال سوده؟؟؟!!! با این همه تلاشی که برای مثبت شدن تاثیر معدل میکنه به نظرت چه سودی داره براش؟! :/

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام.هامون سبطی گفته کنکور امسال که تموم شد سال دیگه مث همین قضیه ی معدل اعتراض میکنن تا سال 99 هم دو کنکور جدا برای نظام جدید و قدیم برگزار کنن.بنظرتون سازمان سنجش زیر بار این قضیه میره یا همون یه کنکورو برگزار میکنه؟!
      بعله همونطور که سبطی گفته احتمالش هست سال99هم دوتا کنکور برگزار کنه به نظر من احتمالش 50درصد هست.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      واقعا فکر میکنی سبطی دنبال سوده؟؟؟!!! با این همه تلاشی که برای مثبت شدن تاثیر معدل میکنه به نظرت چه سودی داره براش؟! :/
      بله ، همون تلاش واس مثبت شدن هم ، خودش موجی هست که بقیه به جای اینکه از حاشیه خارج بشن و محکم درس بخوانن برای قبولی ، هرروز و هرروز به امید این بشینن که سوابق مثبت بشه ، خودش یه موج روانی هست
      |

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله ، همون تلاش واس مثبت شدن هم ، خودش موجی هست که بقیه به جای اینکه از حاشیه خارج بشن و محکم درس بخوانن برای قبولی ، هرروز و هرروز به امید این بشینن که سوابق مثبت بشه ، خودش یه موج روانی هست
      باشه شما درست میگی، اینکه تلاش کنیم برای حقمون از نظر شما حاشیه است

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سبطی خیلی گ_و_ه خورده!!!مگه مامسخره دست سازمان سنجشیم!!!من ازالان دارم نظام جدیدمیخونم که 99دندانپزشکی قبول شم ازسبطی هم که پرسیدم گفت یه نوع برگزارمیشه حالا هی هرروز کمپین راه میندازه که چی!!!!!من این همه کتاب نظام جدید خریدم!!!ایشالاخداواسش نسازه
      خونسردی خودت رو حفظ کن ساراخانم ، مسدودت میکننا خخخخ
      احتمال این حرف که مجدد 2 کنکور باشه ، خارج از انتظار نیست ، اما خب نزدیک به واقعیت هم نیست ، باید نتیجه ی کنکور 98 بیاد ببینن چند نفر از نظام قدیم ها فارغ میشن و انتخاب رشته میکنن ، اگر تعداد زیاد بود ، احتمال 40% یک بار دیگه اجازه دو کنکور بودن بدن
      ولی شناختی ک نسبت به سنجش و مجلس شورای اسلامی دارم ، عدالت رو در نظر نمیگیرن و هیچوقت برنامه بلند مدت ندارن ، با همین کاراشون ضررهای روحی و مالی به خیلیا تا الان زدن
      |

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خونسردی خودت رو حفظ کن ساراخانم ، مسدودت میکننا خخخخ
      احتمال این حرف که مجدد 2 کنکور باشه ، خارج از انتظار نیست ، اما خب نزدیک به واقعیت هم نیست ، باید نتیجه ی کنکور 98 بیاد ببینن چند نفر از نظام قدیم ها فارغ میشن و انتخاب رشته میکنن ، اگر تعداد زیاد بود ، احتمال 40% یک بار دیگه اجازه دو کنکور بودن بدن
      ولی شناختی ک نسبت به سنجش و مجلس شورای اسلامی دارم ، عدالت رو در نظر نمیگیرن و هیچوقت برنامه بلند مدت ندارن ، با همین کاراشون ضررهای روحی و مالی به خیلیا تا الان زدن
      به درک که اخراج میشم !!!بخدا دیگه ازدست سبطی روانی شدم ده باراینوازش پرسیدم گفت 99یه نوعه !!! منم 400هزارتومن پول کتاب دادم !!اصلا پولش به جهنم این همه وقت که میذارم واسه ایندم چی!!!!!حالا مارومسخره کرده بخدااعصابم خرابه دیگه الان افتادم گریه !!! روانیمون کردن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      باشه شما درست میگی، اینکه تلاش کنیم برای حقمون از نظر شما حاشیه است
      نه من چنین چیزی نگفتم ، فقط میگم قضیه رو انقدر ساده نگیرید ، سازمان ها عین اقوام هستن ، اون یکی دلش میخواد از یکی دیگه موثر تر باشه
      مثلا آموزش و پرورش دلش میخواد بگه من دستی در آینده شغلی دانش آموزان دارم ، برای همین حامی قطعی سوابق تحصیلی هست !!! با اینکه هیچوقت بدرد دانش آموزا نخورده با خیلی از معلمین داغونش
      تلاش کردن با حاشیه فرق داره ، اینکه در کنار درس ، بگید تاثیر مثبت بشه ، یا بگید سهمیه ایثارگران حذف بشه یا بگید ظرفیت ها افزایش بدن یا بگید دوکنکوربرگزار بشه ، خب حق همه هست ، ولی نه اینکه طرف درس رو ول کنه ، بشینه تو خونه وقتی مطمئن شد ک تاثیرمثبت شد ، بعدش کتابش رو باز کنه (زیاد داریم از این نوع موارد) واس همینه میگم دارن حاشیه درست میکنن که خیلیا جای درس خواندن ، فکر این باشن وگرنه اعتراض به این بی عدالتیا خیلیم کار درستیه
      |

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به درک که اخراج میشم !!!بخدا دیگه ازدست سبطی روانی شدم ده باراینوازش پرسیدم گفت 99یه نوعه !!! منم 400هزارتومن پول کتاب دادم !!اصلا پولش به جهنم این همه وقت که میذارم واسه ایندم چی!!!!!حالا مارومسخره کرده بخدااعصابم خرابه دیگه الان افتادم گریه !!! روانیمون کردن
      اصن شما اخراج بشی انجمن دیگه صفا نداره خخخخ !!! سبطی حرف زیاد میزنه ، ولش کن تو کار خودت رو بکن ، مثلا همین سبطی میگه احتمال میدم کنکور 98 ، زمین شناسی توی زیرگروه 1 تجربی هم اثر داشته باشه ، ینی کلا این آدم رو خدا آفریده واس استرس وارد کردن به دانش آموزا و داوطلب ها خخخ
      چیزی که سازمان سنجش اعلام کرده اینه سال 99 یک کنکوره ، حالا اینکه تغییرکنه یا نه مشخص نیست ، بستگی به اعتراضات و پشت کنکوریا داره
      بعدم شما باید روی همین کنکور 98 سرمایه گذاری میکردی با وضعیت کنکور نامشخص
      |

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه من چنین چیزی نگفتم ، فقط میگم قضیه رو انقدر ساده نگیرید ، سازمان ها عین اقوام هستن ، اون یکی دلش میخواد از یکی دیگه موثر تر باشه
      مثلا آموزش و پرورش دلش میخواد بگه من دستی در آینده شغلی دانش آموزان دارم ، برای همین حامی قطعی سوابق تحصیلی هست !!! با اینکه هیچوقت بدرد دانش آموزا نخورده با خیلی از معلمین داغونش
      تلاش کردن با حاشیه فرق داره ، اینکه در کنار درس ، بگید تاثیر مثبت بشه ، یا بگید سهمیه ایثارگران حذف بشه یا بگید ظرفیت ها افزایش بدن یا بگید دوکنکوربرگزار بشه ، خب حق همه هست ، ولی نه اینکه طرف درس رو ول کنه ، بشینه تو خونه وقتی مطمئن شد ک تاثیرمثبت شد ، بعدش کتابش رو باز کنه (زیاد داریم از این نوع موارد) واس همینه میگم دارن حاشیه درست میکنن که خیلیا جای درس خواندن ، فکر این باشن وگرنه اعتراض به این بی عدالتیا خیلیم کار درستیه
      خب تاثير قطعى بمونه هر كى معدلش زير ١٩ هرچقدر درس خونده بى فايدست درك اين موضوع انقدر سخته!؟ ما نميتونيم بريم ترميم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

خب تاثير قطعى بمونه هر كى معدلش زير ١٩ هرچقدر درس خونده بى فايدست درك اين موضوع انقدر سخته!؟ ما نميتونيم بريم ترميم
      اولا ترمیم معدل وجود داره میشه 10 رو تبدیل کرد به 20
      دوما تاثیر سوابق تحصیلی 20% هست ، ینی کنکور 80% میمونه ینی چی طرف با یک نمره کم داشتن هیچی قبول نشه؟ مگه سوابق 80 هست و کنکور 20؟! اینطوریام نیست دیگه ، درسته معدل بالای 19 شانس بیشتری دارن ولی دلیل بر این نیست معدل های کمتر هیچ شانسی نداشته بانشن ، اونا هم تلاش کنن میتوانن ، خود ابراهیم خدایی اعلام کرد ما در ایران 6000 معدل 20 داریم !!! کل پزشکی 500 نفر میگیره مثلا ، تکلیف اون 5500 نفره چی میشه پس؟ همشونم معدل 20 بودن که
      |

14. Top | #14
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصن شما اخراج بشی انجمن دیگه صفا نداره خخخخ !!! سبطی حرف زیاد میزنه ، ولش کن تو کار خودت رو بکن ، مثلا همین سبطی میگه احتمال میدم کنکور 98 ، زمین شناسی توی زیرگروه 1 تجربی هم اثر داشته باشه ، ینی کلا این آدم رو خدا آفریده واس استرس وارد کردن به دانش آموزا و داوطلب ها خخخ
      چیزی که سازمان سنجش اعلام کرده اینه سال 99 یک کنکوره ، حالا اینکه تغییرکنه یا نه مشخص نیست ، بستگی به اعتراضات و پشت کنکوریا داره
      بعدم شما باید روی همین کنکور 98 سرمایه گذاری میکردی با وضعیت کنکور نامشخص
      من به دلایلی نمیتونم 98کنکوربدم گناه که نکردم میخوام 99کنکوربدم !! ایشالا خداواسه سبطی نسازه...
      بعدشم واقعا واقعا کتابای نظام جدید راحت ترن ولی بچه ها فک میکنن که خیلی عجیب وغریبن! ماشالا ماشالا سبطی شده همه کاره کشورما!!!
      من معدلم خیلی بالانیست اماهمین کمپینی که سبطی راه انداخته بچه ها روازدرس وزندگی انداخته هیچ کدوم اوناحتی اگه تاثیرمثبت بشه هم پزشکیونمیارن چون همش توحاشیه هستن

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من به دلایلی نمیتونم 98کنکوربدم گناه که نکردم میخوام 99کنکوربدم !! ایشالا خداواسه سبطی نسازه...
      بعدشم واقعا واقعا کتابای نظام جدید راحت ترن ولی بچه ها فک میکنن که خیلی عجیب وغریبن! ماشالا ماشالا سبطی شده همه کاره کشورما!!!
      من معدلم خیلی بالانیست اماهمین کمپینی که سبطی راه انداخته بچه ها روازدرس وزندگی انداخته هیچ کدوم اوناحتی اگه تاثیرمثبت بشه هم پزشکیونمیارن چون همش توحاشیه هستن
      خب حالا که چیزی نشده ، درست رو بخوان ، شما که کنکور 99 کلا هدفت هست ، دو راه داری ، ینی داشتی
      یا اینکه کتابای قدیم رو بخری و بخوانی
      یا اینکه جدید رو بخری و بخوانی
      هر جفتش ریسک هست بالاخره ، ولی خب ریسک خرید کتابای نظام جدید کمتره که شما خریدی ، طبق اخبار سنجش و غیره
      خودطرح سوال دوگانه برای سنجش کلی هزینه میبره ، انگار جای 5 کنکور باید 10 کنکور برگزار کنه ، تازه همین سال 98 صبرکن ببین چقدر اعتراض کنن بگن سوالات فلان نظام از مال ما آسونتر بوده یا قبولیشون بیشتر بوده و کلی حاشیه درست بشه
      حاشیه درست کرده ولی خب بدم نشد ، به جای30% شد 20% البته طبق گفته سنجش سال 99 ، دیگه 30% قطعی هست پس اگر معدل و نمراتت کمه بهتره ترمیم کنی ، بعدشم فقط سبطی نیست خیلیا پشت پرده فعالیت دارن
      |

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن