خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 76
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

اين پزشك عمومي كه ميگين شايد انگشت شمار باشند! خيلي كم! معمولا عمومي ها ميرن تو درمانگاه ها! كه درمانگاه ها هم يا حقوق ثابت دارن يا يه درصدي رو به پزشك ميدن! اين پزشكى كه شما ميكي با اين حقوق خيليييي كمه! ايشون يا مطب خصوصي داره و خيلي شناخته شدست و چند نوبت به شكل سنگين كار ميكنه! وگرنه حقوق عمومى معمولا كمتر از ١٠ ميليونه
      زدن داروخانه هم مثه زدن مطبه ديگه ! امتياز ميخواد طرف بايد چندسال تو داروخانه ها يا شركت هايى كه گفتم (حقوقشم كه خوب و قابل قبوله) كار كنه تا امتيازشو بگيره
      براي داروسازا بيشتر از اينكه امتياز دغدغه باشه سرمايه اى كه زدن داروخانه ميخواد دغدغس
      اتفاقا به نظرم مردا چون نون آورن برن اين رشته چون سريع تر به پول ميرسه؛ والا پزشكى عمومى حقوق كمى داره يك سال و نيمم بيشتره تحصيلش !
      كلا دارو شغل تر تميزو بي دردسريه!
      كلا سه رشته عالين اما هركدوم مزيت هايى دارن كه فرد بايد ببينه علاقش بيشتر چي ميگه!
      این بنده خدا پزشک ارتش بود و صبح ها نمی تونست کار کنه . همین الان که اگهی های استخدام پزشک هارو می خونم پزشک طرررررررحی تو شهرستان 7-8 تومن میگیره .من پارسال حساب کردم برای این که بتونم داروخونه تو تهران بزنم باید 6 سال تو محروم ترین منطقه کار کنم. برای زود و خوب پول در اوردن دندون بهتره

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      این بنده خدا پزشک ارتش بود و صبح ها نمی تونست کار کنه . همین الان که اگهی های استخدام پزشک هارو می خونم پزشک طرررررررحی تو شهرستان 7-8 تومن میگیره .من پارسال حساب کردم برای این که بتونم داروخونه تو تهران بزنم باید 6 سال تو محروم ترین منطقه کار کنم. برای زود و خوب پول در اوردن دندون بهتره
      پزشکی عمومی بیشتراز ۱۰درنمیاره داروهم ۷
      دندون خوب بود که دیگه بااین گرانیا خوب نیست کلا هرسه رشته در حال افولن اما خوب باز از بقیه رشته ها بهترن

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      پزشکی عمومی بیشتراز ۱۰درنمیاره داروهم ۷
      دندون خوب بود که دیگه بااین گرانیا خوب نیست کلا هرسه رشته در حال افولن اما خوب باز از بقیه رشته ها بهترن
      دارو حداقل ۷! با روزی ۷ساعت کار فقط اونم تو داروخانه عادی! اضافه کار حقوقش میره بالا ۱۰ تو داروخانه بیمارستان و شرکت ها هم بالا ۱۴
      دندان هم فکر نکنید خیلی خوبه و وقتی میرین یه ایمپلنت میزارین ۳ میلیون کلش میره واسه دکتر! کلی هزینه داره مواد اولیش! خیلییییی گرونه هزینه های مواد اولیش و لابراتوار و تکنسین دندان سازو و...خیلی هم طول میکشه تا کارت را بیفته و شناخته شی! خب یه کار فنیه و طبیعیتا هرکسی میره پیش یک دندان پزشک کاربلد و معروف
      ویرایش توسط AminSD : 01 مهر 1397 در ساعت 23:38

4. Top | #64
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      اتفاقا پول زود تو دندون نیست بالا نوشتم ...

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان ۵سال ازین تاپیک میگذره میشه لطفا دانشجوهای سال بالا یا فارغ التحصیل های رشته داروسازی و پزشکی بگن دارو یا پزشکی؟؟ راضی هستند از انتخابشون؟ و آینده ۷سال دیگه رو از دید خودشون برا رشته دارو و پزشکی چگونه میبینند!!!!

6. Top | #66
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شك نكنين پزشكي
      يني اون فشار و اعصاب و رواني ك درساي دارو دارن كم ميكنن ...
      اخرش هم مياي التماس اين داروخونه اون داروخونه رو ميكني و پول كمتر و راضي ميشي ك بهت كار بدن

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      شك نكنين پزشكي
      يني اون فشار و اعصاب و رواني ك درساي دارو دارن كم ميكنن ...
      اخرش هم مياي التماس اين داروخونه اون داروخونه رو ميكني و پول كمتر و راضي ميشي ك بهت كار بدن
      من فکر میکردم الان وضع داروسازی خیلی بهتر شده و در آینده بهتر تر هم میشه !! . مرسی از پاسختون .

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      من فکر میکردم الان وضع داروسازی خیلی بهتر شده و در آینده بهتر تر هم میشه !! . مرسی از پاسختون .
      اگه بخوایم به این طرز فکر تکیه کنیم آخر به این نتیجه میرسیم که ترک تجصیل کنیم و کار آزاد پیدا کنیم

مشکل اصلی اینه که بیشتر آدما توقع دارن تا درسشون تموم شد بهترین جاها با بالاترین درامدها کار کنن ... ولی همیشه موقع شروع باید صبور بود و سخت تلاش کرد تا به اون مرحله برسیم

هررشته و هرکاری که باشه فرقی نداره قرار نیست ازهمون ثانیه اول مثل هلو بره تو گلو

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داروسازی....بحث هم نمیکنم چون ب نتیجه نمیرسه....
      یِکی هَست اون بالا کِ خالِصانه باهاته

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جدای از بحث علاقه که حرف اول رو میزنه،
      بنظر من اگر از لحاظ مالی وضعیتتون خوبه یعنی به حدی که خودتون بتونید داروخانه بزنید،دارو بهتر از پزشکی هست.هم طول دوره تحصیلش کمتره هم اجباری به تخصص گرفتن نیست، وقت آزاد داری و لازم نیست شب ها کشیک بمونی.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      برو دنبال علاقه. اگه به رشته ای واقعا علاقه داشته باشی از توش پول درمیاری. یه استاد داشتیم تعریف میکرد که یکی از دوستاش با اینکه خییلی مستعد بوده تاریخ خونده و الانم پول جارو میکنه!!!!!

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما بذار رتبه ها بیاد

13. Top | #73
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خواهرم سال آخر پزشکیه..از خودش بپرسم میگه دارو ولی در کل پشیمونه(و اکثر دوستاش)که چرا دندون نرفتن

14. Top | #74
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      من خواهرم سال آخر پزشکیه..از خودش بپرسم میگه دارو ولی در کل پشیمونه(و اکثر دوستاش)که چرا دندون نرفتن
      تا باشه ازاین پشیمونیا ایشا... برا ماهم اره

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره بعد از نتایج این موضوع داغ بشه!
      نظر بنده به داروسازی هست
      در پاسخ به اون دوستانی که میگن باید التماس داروخونه کنی
      نتیجه بنده اینه که درکی از داروسازی ندارید!
      اما در آخر اگه نیتتون برای ورود به یک رشته پوله قطعا هیچ رشته ای در آخر شما رو راضی نخواهد کرد!

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن