خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال مهم در خصوص نظام وظیفه

سلام دوستان
      من متولد اردیبهشت 78 هستم. همه کتاب ها رو پاس کردم و واحد نگذاشتم. پیش خودم گفتم سال اول قبولم. اگه نشد یک سال معافیت تحصیلی رو می گیرم و سال دوم می خونم. سال دوم هم قبول نشدم و الان می خوام برای کنکور 98 بخونم.
      من سال 96 دیپلمم رو گرفتم. توی برگه معافیت تحصیلی من نوشته تا اردیبهشت 98 اعتبار داره. پس یعنی من باید توی یه دانشگاهی مثلاً پیام نور اسم بنویسم و اونجا گواهی یک ساله و مرخصی بگیرم و برای سال بعد بخونم.
      اما یکی از دوستام که اون هم مثل من متولد اردیبهشته گفته که حوزه بهش گفته ما کاری به این برگه معافیت تحصیلی نداریم و برامون هم اعتبار نداره و مهم نیست چون اون تیر 96 فارغ التحصیل شده و تا 97 اعتبار داشته براش. و باید بره دفترچه بگیره. یعنی کاملاً خلاف چیزی که پلیس +10 میگه
      حالا تکلیف من چیه. اون دوستم گفت که حوزه اعزام به خدمت برگه معافیت تحصیلی رو قبول نکردن و گفتن اگه تا شهریور کارهات رو درست نکنی غیبت می خوری. از طرفی یه عده میگن که نه همون گواهی رو از پیام نور بگیری کافیه.
      گیج شدیم والا از دست این ادارات

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم اردبیهشتی هستم البته من برای سال دوم متاسفانه معافیت تحصیلی نگرفتم وتا همین امروز 31-6 مهلت معرفی دارم بهترین کار اینه بری نطام وظیفه بپرسی اگه گفت مشکلی نداره که نیم سال دوم باید ثبت نام کنی وگر نه خدایی ناکرده گفت تاامروز مهلت داری باید مهر ثبت نام کنی البته از پیام نور که هنوز مهلت داره برای ثبت نام بپرس معافیت باید از1-7 برایت ثبت شود اگه اینم نشد باید دفتر چه نظام پست کنی 4 ماه بعد تاریخ اعزام بزنی و2ماه هم تمدیدش کنی تا بتوانی نیم سال دوم ثبت نام دانشگاه کنی وایست خدمت بگیری من امروز درگیر همین مسائل هستم گفتم برایت جامع توضیح بدم اکثر احتمالات رو گفتم موفق باشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتما برو پليس +١٠ بپرس تو محلتون هست

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من متولد اردیبهشت 78 هستم. همه کتاب ها رو پاس کردم و واحد نگذاشتم. پیش خودم گفتم سال اول قبولم. اگه نشد یک سال معافیت تحصیلی رو می گیرم و سال دوم می خونم. سال دوم هم قبول نشدم و الان می خوام برای کنکور 98 بخونم.
      من سال 96 دیپلمم رو گرفتم. توی برگه معافیت تحصیلی من نوشته تا اردیبهشت 98 اعتبار داره. پس یعنی من باید توی یه دانشگاهی مثلاً پیام نور اسم بنویسم و اونجا گواهی یک ساله و مرخصی بگیرم و برای سال بعد بخونم.
      اما یکی از دوستام که اون هم مثل من متولد اردیبهشته گفته که حوزه بهش گفته ما کاری به این برگه معافیت تحصیلی نداریم و برامون هم اعتبار نداره و مهم نیست چون اون تیر 96 فارغ التحصیل شده و تا 97 اعتبار داشته براش. و باید بره دفترچه بگیره. یعنی کاملاً خلاف چیزی که پلیس +10 میگه
      حالا تکلیف من چیه. اون دوستم گفت که حوزه اعزام به خدمت برگه معافیت تحصیلی رو قبول نکردن و گفتن اگه تا شهریور کارهات رو درست نکنی غیبت می خوری. از طرفی یه عده میگن که نه همون گواهی رو از پیام نور بگیری کافیه.
      گیج شدیم والا از دست این ادارات
      لپ مطلب اینه
      از زمان کنکور اولت یکسال فرصت داری تا درس بخونی اگر سال دوم هم قبول نشدی یا باید بری خدمت یا یک دانشگاهی بنویسی و مرخصی بگیری
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اونی که نوشته اردیبهشت 98 اون مهلت گرفتن پیش دانشگاهی ات شما 31شهریور97 یا به عبارتی تا اخر امروز باید یه کاری بکنی ان شالله که کارت درست میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      8منظورم ا یه کاری برگه ی اعزام بفرستی یا مهافیت تحصیلی بگیری

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      8منظورم ا یه کاری برگه ی اعزام بفرستی یا مهافیت تحصیلی بگیری
      دمت گرم داداش. من فردا قراره دانشگاه سما ثبت نام کنم. امروز نظام وظیفه گفت تا 31 شهریور وقت داشتی و بعدش غیبت می خوری. من اگه فردا که یک مهر هستش ثبت نام کنم و برگه معافیت تحصیلی بگیرم غیبت می خورم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیخشید خیلی دیر جواب دادم ولی فایده ای ام نداشت نمیدونم باید از نظام وظیفه شهرتون بپرس از اطلاعات من خارجه خدا انشالله کمکت کنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      دمت گرم داداش. من فردا قراره دانشگاه سما ثبت نام کنم. امروز نظام وظیفه گفت تا 31 شهریور وقت داشتی و بعدش غیبت می خوری. من اگه فردا که یک مهر هستش ثبت نام کنم و برگه معافیت تحصیلی بگیرم غیبت می خورم؟
      نه عزیز شما تا31-6 مهلت داشتی واگه دانشگاه 31-6یا1-7 بزنه مشکل نداری من خودم گرفتم
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن