خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 125
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      فصل پروتئین سازی زیست پیش رو چطور میخوندین؟من کتاب میخونم نیفهمم و همه تست هارو اشتباه میزنم نمیفهمم این فصل رووو
      پیش نیاز این فصل نگاه کردن عمیق به فصل 1و2 سال دوم است + ترکیبی ها از دیگر کتابها
      واضح بگویم بهتر است این فصل را مادر دیگر فصل ها بدانید و با تحلیل دقیق جلو بروید
      موفق باشید

2. Top | #92
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

واى شما درصدات فوق العادست چرا هزار؟؟؟؟؟ مگه ميشه؟ چه خبر بوده امسال
      بازم خدا را شکر
      تشکر از سنجش

3. Top | #93
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      واسه هر رتبه ای که تو ذهنته وقت هست ..هر رتبه ای ..ولی به شرطی که ادمش باشی و به اندازش تلاش کنی
      درسته دقیقا

4. Top | #94
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها

کنکور نبود که .. میدون جنگ بود ...
      من كه يجورايى نااميد شدم
      درصداشون عاليه رتبش بايد حداقل نصف باشه! ينى انقدر امسال سطح داوطلبا رفت بالا؟ همينجورى يهو؟

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من كه يجورايى نااميد شدم
      درصداشون عاليه رتبش بايد حداقل نصف باشه! ينى انقدر امسال سطح داوطلبا رفت بالا؟ همينجورى يهو؟
      اصلا نباید ناامید شد درسته میدون جنگه اما اگر تلاش کنید هیچ چیزی غیر قابل دسترسی نیست

6. Top | #96
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad219 نمایش پست ها
      تو خونه بله آزمون میگرفتم
      جمع بندی از اواسط اردیبهشت
      دوست عزیز زمانی که میگید از اواسط اردی بهشت شروع به جمع بندی کردید یعنی اواسط اردیبهشت درساتون تموم شده بعد اومدید سه روز یکبار جمع بندی کردید یا بهتره این طوری سوالم رو بپرسم منم با توجه به برنامه ریزی که کردم تقریبا اواسط اردی بهشت درسام تموم میشه اما برای بعد اون تا کنکور اصلا نمی دونم باید زمانم رو به چه باز هایی تقسیم بندی کنم و توی هر کدوم از اونها چی کار کنم خیلی سردرگمم لطفا راهنماییم کنید ؟

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      دوست عزیز زمانی که میگید از اواسط اردی بهشت شروع به جمع بندی کردید یعنی اواسط اردیبهشت درساتون تموم شده بعد اومدید سه روز یکبار جمع بندی کردید یا بهتره این طوری سوالم رو بپرسم منم با توجه به برنامه ریزی که کردم تقریبا اواسط اردی بهشت درسام تموم میشه اما برای بعد اون تا کنکور اصلا نمی دونم باید زمانم رو به چه باز هایی تقسیم بندی کنم و توی هر کدوم از اونها چی کار کنم خیلی سردرگمم لطفا راهنماییم کنید ؟
      بله اواسط اردیبهشت درس ها تموم شد
      من در دوران جمع بندی نکات مشخص شده و تست های علامت زده خودم خوندم و دوباره لغات و تاریخ ادبیات کارکردم

8. Top | #98
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله اواسط اردیبهشت درس ها تموم شد
      من در دوران جمع بندی نکات مشخص شده و تست های علامت زده خودم خوندم و دوباره لغات و تاریخ ادبیات کارکردم
      1-به نظر شما پایه به پایه پیش برم یا مثلا درس به درس ( مثلا اول کل فیزیک بعد کل ریاضی و بعد ..... )؟ ( میدونم الان زوده اما میخوام یه تصویر کلی از مسیری که میخوام برم رو توی ذهنم داشته باشم )
      2-به نظر شما اول یک دور درسا رو مرور کنم بعد برم سراغ آزمون های سه روز یکبار یا بعد از اینکه درسا تموم شد بلافاصله آزمون های سه روز یکبار رو شروع کنم ؟

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بله دبیر هنرستان هستم
      نه از تدریس انصراف میدم و پزشکی ادامه میدم تا ببینم خدا چه سرنوشتی برام رقم زده
      از شما هم تشکر میکنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید

اگر نظر بنده رو بخواین ، بهتون پیشنهاد میکنم که اگه آموزش و پرورش قبول کنه ، این مدت تحصیل رو برین مرخصی بگیرین ...
      و فکر کنین بعداز اتمام پزشکی ، اون موقع که واسه طرح شما رو به روستاها می فرستن ، می تونین علاوه بر پزشک اون منطقه یا روستا بودن ، در همون ناحیه به شغل شریف معلمی هم مشغول بشین ...
      باور کنین که معلمی خیلی لذت داره ... شاید الآن اینو درک نکنین ولی کافیه یه چند سال ازش دور بشین ، اون موقع تازه می فهمین که چه دورانی بوده ...

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      اگر نظر بنده رو بخواین ، بهتون پیشنهاد میکنم که اگه آموزش و پرورش قبول کنه ، این مدت تحصیل رو برین مرخصی بگیرین ...
      و فکر کنین بعداز اتمام پزشکی ، اون موقع که واسه طرح شما رو به روستاها می فرستن ، می تونین علاوه بر پزشک اون منطقه یا روستا بودن ، در همون ناحیه به شغل شریف معلمی هم مشغول بشین ...
      باور کنین که معلمی خیلی لذت داره ... شاید الآن اینو درک نکنین ولی کافیه یه چند سال ازش دور بشین ، اون موقع تازه می فهمین که چه دورانی بوده ...
      بله دقیقا حق باشماست ولی به خاطر دروس سنگین پزشکی فکر نکنم بشه

11. Top | #101
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1-به نظر شما پایه به پایه پیش برم یا مثلا درس به درس ( مثلا اول کل فیزیک بعد کل ریاضی و بعد ..... )؟ ( میدونم الان زوده اما میخوام یه تصویر کلی از مسیری که میخوام برم رو توی ذهنم داشته باشم )
      2-به نظر شما اول یک دور درسا رو مرور کنم بعد برم سراغ آزمون های سه روز یکبار یا بعد از اینکه درسا تموم شد بلافاصله آزمون های سه روز یکبار رو شروع کنم ؟
      اول کل فیزیک بعد کل ریاضی
      اول یک دور درسا رو مرور کنید بعد برید سراغ آزمون های سه روز یکبار

12. Top | #102
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول کل فیزیک بعد کل ریاضی
      اول یک دور درسا رو مرور کنید بعد برید سراغ آزمون های سه روز یکبار
      خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید
      خواهش میکنم موفق باشید

14. Top | #104
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشيد شما تو برنامه ريزي روزانتون بودجه بندى هم ميكرديد؟
      ينى دقيق مينوشتين كه مثلا فلان روز واسه ادبيات فلان قسمت رو بخونم؟ يا صرفا به مشخص كردن اينكه در هر روز چه درسايى رو بخونين كفايت ميكرديد؟
      اصلا بايد بودجه بندي دقيق كرد؟

15. Top | #105
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشيد شما تو برنامه ريزي روزانتون بودجه بندى هم ميكرديد؟
      ينى دقيق مينوشتين كه مثلا فلان روز واسه ادبيات فلان قسمت رو بخونم؟ يا صرفا به مشخص كردن اينكه در هر روز چه درسايى رو بخونين كفايت ميكرديد؟
      اصلا بايد بودجه بندي دقيق كرد؟

نه فقط کتاب معلوم میکردم و بعد مبحثی میخوندم

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن