خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 187 از 187
    1. Top | #181
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      تاریخ شروع به تحصیل زدن دست خود دانشگاهه فکر کنم اونی که شما میگی تو سوالای نظام وظیفه اس دوره ی دانش پذیری
      بله که دست دانشگاهه ولی دانشگاهی که از طریق ازمون پذیرش میکنه باید شروع به تحصیلو از اول ترم بزنه یعنی 1 مهر تازه اکثر ترم بهمنیا هم تاریخ شروعو 1 مهر میزنن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

2. Top | #182
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

اگه برگه اعزامت مهر غیبت نداره پس دیگه اشکالی وجود نداره
      فعلا که مهر غیبت نزده بودن

در کل خیلی بد بینم

3. Top | #183
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      سلام دوستان و خدا قوت. من متولد ۷۹/۰۱/۱۰ هستم.امسال انتخاب رشته نکردم و میخوام تو کنکور ۹۸ شرکت کنم. رفتم پلیس +۱۰ بهم گفتن لازم نیست برای معافیت کاری انجام بدی.
      از یکی از بچه های انجمن پرسیدم و بهم گفت باید بری مدرسه و یه برگه بگیری بعدش بری نظام وظیفه و معافیت بگیری. والا من گیج شدم و تاحالا کاری انجام ندادم. اگه کسی اطلاع داره لطفا کمک کنه.
      نه لازم نیست...منم رفتم +10 و به نظام وظیفه هم زنگزدموووشم تا سال دیگه وقت داری هیچ کاریم نمیخواد بکنی...بشین خونه بخون

4. Top | #184
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم گول این حرف رو خوردم والان هر روز نظام وظیفه می رم تا کارم درست شه حتما برو شنبه صبح 31-6معافیت از مدرسه بگیر تا دیر نشده درسته تا سال بعد مهلت معرفی نظام وظیفه داری اما اخر همین شهریور معافیت تحصیلی ات تموم می شه وبرای دانشگاه ثبت نام غیر حظوری به مشکل می خوری راه داره اما سخته حتما صبح برو وگر نه مهر بشه معافیت تحصیلی نداری
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #185
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان تمام حرفهای آقای Amin درسته
      1-اگهبعد سن مشمولیت مدرکت رو گرفتی به عنوان فارق التحصيل شهریور حساب میشی و تا 31 شهریور سال بعد مهلت معرفی داری و بدون نیاز به داشتن معافیت تحصیلی و برگه اعزام به خدمت ميتوني سال فارق التحصيلي یا سال بعدش تو دانشگاه ثبت نام کنی و معافیت بگیری
      2- اگهقبل از سن مشمولیت فارق التحصيل شدید بعد رسیدن به سن 18 سالگی 6 ماه مهلت معرفی دارید( درواقع اینگونه مشمولان فقط یکبار میتونن کنکور بدن مگر اینکه دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند)
      3-برگه معافیت تحصیلی صرفا برای دوران تحصیله و بعد فارق التحصيلي باطل ميشه و هیچ ارزشی ندارد و اگه ندارید نگران نباشید( چه برگه معافیت داشته باشید چه نداشته باشید مشمول قانون اول میشید یعنی تا 31 شهریور سال بعد مهلت دارید.)
      4- ممکنه ثبت نام دانشگاه بعد از 31 شهریور باشه و غیبت بخورید ولی دانشگاه حتی اگه 20 مهر هم ثبت نام کنه و شما رو ورودی اول مهر ثبت کنه میتونید معافیت بگیرید.( باید از دانشگاه بپرسید ورودی یک مهر میزنن یا نه. معمولا همه دانشگاه ها یک مهر میزنن)
      درضمن سوالات نظام وظیفه رو از راههايي که خودشون تعیین کردند بپرسید مثل تلفن 096480 از کارمندهای پلیس+10 هم نپرسید. منبع اینها هم تجربه خودم و پرس و جو هام
      ویرایش توسط Hadicv : 01 مهر 1397 در ساعت 19:46

6. Top | #186
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadicv نمایش پست ها
      دوستان تمام حرفهای آقای Amin درسته
      1-اگهبعد سن مشمولیت مدرکت رو گرفتی به عنوان فارق التحصيل شهریور حساب میشی و تا 31 شهریور سال بعد مهلت معرفی داری و بدون نیاز به داشتن معافیت تحصیلی و برگه اعزام به خدمت ميتوني سال فارق التحصيلي یا سال بعدش تو دانشگاه ثبت نام کنی و معافیت بگیری
      2- اگهقبل از سن مشمولیت فارق التحصيل شدید بعد رسیدن به سن 18 سالگی 6 ماه مهلت معرفی دارید( درواقع اینگونه مشمولان فقط یکبار میتونن کنکور بدن مگر اینکه دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند)
      3-برگه معافیت تحصیلی صرفا برای دوران تحصیله و بعد فارق التحصيلي باطل ميشه و هیچ ارزشی ندارد و اگه ندارید نگران نباشید( چه برگه معافیت داشته باشید چه نداشته باشید مشمول قانون اول میشید یعنی تا 31 شهریور سال بعد مهلت دارید.)
      4- ممکنه ثبت نام دانشگاه بعد از 31 شهریور باشه و غیبت بخورید ولی دانشگاه حتی اگه 20 مهر هم ثبت نام کنه و شما رو ورودی اول مهر ثبت کنه میتونید معافیت بگیرید.( باید از دانشگاه بپرسید ورودی یک مهر میزنن یا نه. معمولا همه دانشگاه ها یک مهر میزنن)
      درضمن سوالات نظام وظیفه رو از راههايي که خودشون تعیین کردند بپرسید مثل تلفن 096480 از کارمندهای پلیس+10 هم نپرسید. منبع اینها هم تجربه خودم و پرس و جو هام

خدا شما و آقا امینو خیر بده، خیلی نگران بودم
      فردا باس برم دانشگاه ثبت نام کنم. اگه این نگرانیم رفع نمیشد خوابم نمیبرد خخخ

7. Top | #187
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من برا بار سوم میخاستم کنکور بدم امروز رفتم پیام نور ثبت نام کنم بعد مرخصی بگیرم یارو گفت باید مرداد ثبت نام میکردی بعد رفتم غیر انتفاعی اونجام گفتن 20 روز دیگه بدون کنکور ثبت نام میکنن میخاستم بدونم غیبت میخورم تا 20 روز دیگه ؟ ؟
      +ازاد سریع ثبت نام میکنن یا ن ؟

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن