خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات

اعمال سوابق تحصیلی دیپلم تجربی در کنکور ریاضی 98

سلام . از دوستان کسی می دونه سوابق تحصیلی دیپلم تجربی چجوری تو کنکور ریاضی اعمال میشه ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حدود 18 درصد بود اگ اشتباه نکنم
      حسابان و جیر و هندسه هم برات از 100 حساب میشه ( انگار داوطلب قبل 84 هستی و برات گل و بلبله ! )
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      :troll (1):توهم مثل من از تجربی بریدی؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان رشته ریاضی که نظام قدیمن.میشه یه توضیحی درباره درس ریاضی رشته ریاضی بدین و منابع خوبش رو معرفی کنین؟من تجربی ام شاید با وضعی که واسه تاثیرمعدل پیش تومد کنکور ریاضی شرکت کنم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم شاید برم ریاضی ولی معدلو نمیدونم چ طور میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      حدود 18 درصد بود اگ اشتباه نکنم
      حسابان و جیر و هندسه هم برات از 100 حساب میشه ( انگار داوطلب قبل 84 هستی و برات گل و بلبله ! )
      یعنی کلا فقط تو اختصاصی یه شیمی و فیزیک حساب میشه ؟ ترمیمش چجوری میشه ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      یعنی کلا فقط تو اختصاصی یه شیمی و فیزیک حساب میشه ؟ ترمیمش چجوری میشه ؟
      شیمی و فیزیک چون کد کتاباش یکیه ، براتون از همون تاثیر اصلی حساب میشه ( در مورد فیزیک به خاطر فصل ترمودینامیک مطمئن نیستم )
      برای ترمیم هم فقط دروس مشترک باید برید مثل شیمی و عمومی ها تو همون دیپلم تجربیت
      البته اینقدر دستت جلو میوفته برای هندسه 2 و حسابان و جبر که به نظرم اونارم ترمیم نکن !

=-=-=-=-=-=

چه قدر تلخه ! تو 15 دقیقه 3-4نفر به خاطر جلسه امروز کلا بیخیال تجربی شدن
      واقعا نمیدونم چی بگم !
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی هست که در باره دروس مشترک این دوتا رشته اطلاعات دقیق داشته باشه ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید 18 درصدو از کجا میدونین من ندیم جایی بنویسن فقط یه سوال اینکه یعنی این طور که شما شما گفتن برای حسابان و هنرسه 2 و جبر و دیفرانسیل پیش دانشگاهی برامون 100 درصدشو میزارن کنکور اونارو تاثیر نمیدن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      سلام ببخشید 18 درصدو از کجا میدونین من ندیم جایی بنویسن فقط یه سوال اینکه یعنی این طور که شما شما گفتن برای حسابان و هنرسه 2 و جبر و دیفرانسیل پیش دانشگاهی برامون 100 درصدشو میزارن کنکور اونارو تاثیر نمیدن
      دروس مشترک دوتا رشته رو تاثیر میدن مثل عمومی ها وشیمی و فیزیک ولی ریاضیو من خودمم موندم تاثیرمیدن یا نه

اگر کسی تجربشو داره ممنون میشم ما هم در جریان بذاره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دروس مشترک دوتا رشته رو تاثیر میدن مثل عمومی ها وشیمی و فیزیک ولی ریاضیو من خودمم موندم تاثیرمیدن یا نه

سال 94 به این شکل بود:
      http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=602

حدس خود من این هستش که برای زیر گروه یک بشه 13.68 درصد
      و همونطور که معلومه دروس مرتبط با ریاضی در این رابطه در سال 94 حساب نمیشد
      ویرایش توسط KingCrimson : 29 شهریور 1397 در ساعت 18:23

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      خداروشکر کار ما راحت شد دیگه نیاز نیست ریاضی ترمیم کنیم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تا اونجا که من میدونم برای درس های دیفرانسیل و جبر و... امتحان جداگانه برای تجربیا وجود نداره که امتحان بدن اگرم بخوان اون 20 درصدو برای ما حذف کنن و ما برای 80 درصد کنکور بدیم با توجه به تاثیر فوق العاده اون درسا عین بی عدالتیه که فکر نکنم همچین کاری بکنن احتمال برای تو اون درسا کنکور 100 میگیرن سوابقو صفر حالا باز باید زنگ بزنیم خود سازمان سنجش بپرسیم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداروشکر کار ما راحت شد دیگه نیاز نیست ریاضی ترمیم کنیم
      به شما پیشنهاد می‌کنم که از الان فکر ترمیم نباشی و تصمیمت رو بزاری اواخر آذر چون اون موقع ممکنه داستان تغییر کنه (سازمان سنجش رو که دیدی هر روز یه قانون جدید میزاره)
      شما برای هر امتحان نهایی دو روز هم وقت بزاری کافیه (خود من اینجوری بودم و معدلم شد 19.70).

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها
      به شما پیشنهاد می‌کنم که از الان فکر ترمیم نباشی و تصمیمت رو بزاری اواخر آذر چون اون موقع ممکنه داستان تغییر کنه (سازمان سنجش رو که دیدی هر روز یه قانون جدید میزاره)
      شما برای هر امتحان نهایی دو روز هم وقت بزاری کافیه (خود من اینجوری بودم و معدلم شد 19.70).
      من از فرصت ترمیم سوم دبیرستان 2سال پیش استفاده کردم طبق قوانین جدید باز میزران ما ترمیم بزنیم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن