خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24

موضوع: خواب لعنتی:/

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      وقتي ميگه نميتونم صبح بخونم چه اصراري دارين ؟
      منم نميتونم صبحا درس بخونم و شبا تا ٤ بيدارم درس ميخونم
      يك ساله اينجوريم هيچيمم نشده
      اگه مثل من واقعا نميتوني صبح درس بخون خب شبا بخون از هيچي نخوندن كه بهتره
      در كل اين يك سالو كاريت نباشه شبه يا روزه فقط سعي كن بخوني
      آخه آبجی اگه درستش کنیم بهتره...واسه آزمون فک کن باید من 5 بتوابم بعد 7برم آزمون خیلی سخته....شما تا چند بیدار میمونی؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      اگر میزان خوابت خوب هست یعنی 6 تا 7 ساعت میخوابی و شبا زود میخوابی (12 تا 12:30) . صبحا صبحانه میخوری و دست و صورت رو میشوری ولی بازم خوابت میاد بهتره ببینی کم کاری یا پرکاری تیروئید،غلظت خون یا کم خونی،کمبود آهن،چربی خون بالا (در بعضی افراد موثر هست) داری یا نه.اگر آره که باید بری دکتر اگر هم نه که من نمیدونم دیگه
      نه خب واقعا بعضی از این کارهارو نمیکنم...صبحا انقد خستم نمیتونم رو صندلی دووم بیارم ...راجبه کم خونی هم که خودم مرتب دارم قرص میخورم...خیلی ممنون بابت راهنمایی ^_^

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      سلام.شبا زود بخواب حتما حتما و اینکه صبح یه چند دقیقه برو زیر نور آفتاب و با آب سرد دست و صورتت رو بشور.اگه هم مشکل بی حالیت جدیه و بقیه روز هم درگیرت میکنه آزمایش بده شاید علت کم خونی یا کمبود ویتامین باشه.نرمش چند دقیقه ای میتونه موثر باشه.ممکنه مشکل از نور یا دمای اتاقت باشه،نور کم یا خیلی سرد یا گرم بودن دما باعث بی حالی میشه.صبح هم حتما یه صبحانه ی مقوی بخور که بهت انرژی بده.محل مطالعه ت هم ممکنه برات کسل کننده باشه میتونی یه کم تغییرش بدی.کسل بودن وقتی تازه از خواب بیدار میشی طبیعیه ولی تا یک ساعت نهایتش و بعد از اون باید بتونی سرحال کارتو ادامه بدی.
      من واقعا 20ساعت درس بخونم خسته نمیشم ولی صبحا اصلا نمیشه ..حتما کارایی که گفتین و انجام میدم انشالله که درست بشه این وضعیت...ممنون دوست عزیز^_^

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rashidi نمایش پست ها
      منم همین مشکل رو دارم
      هر روز صبح یه فنجون قهوه بخور عالیه
      متاسفانه من اصلا با قهوه جور درنمیام...حالم بد میشه متاسفانه...بازم ممنون بابت راهنماییتون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      ورزش کردن در صبح خیلی میتونه موتر باشه.مخصوصا تو هوای ازاد.
      بلافاصله بعد از بلند شدن از خواب هم شروع به درس خوندن نکنید.سعی کن تا 20 دقیقه کارای دیگه انجام بدی.شبا نهایتا 11 برید رختخواب خیلی بهتره...چون خواب روز هیچ وقت جای خواب شب رو نمیگیره.سعی کنید تو تاریکی مطلق بخوابید شبها چون کیفیت خواب میاد پایین.
      ممنون بابت راهنماییتون ^_^لطف کردین...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خیلی ممنون از همتون...نمیدونم جواب همه رو دادم یا نه...ولی همه رو خوندم حتما..گفنم زشته تشکر نکنم ...مرسی که وقت گذاشتین

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر می بینی مشکلی نداری شب بیدار بمون و بخون...در ضمن نیازی نیست صبح زود پاشو بخونی یا حتما شب بخونی...یه تایم متعادل بخون مثل ساعت11 از خواب پاشو بخون تا شب (البته اگر مدرسه نداری میشه این کار رو کنی )...کسی هم که میگه نه نکن شب بیدار نمون همون هشت صبح باید پاشی ولش کن اینا همه شعر های زیر کرسیه...من خودم تو کل دوران کنکورم یه بار 8 صبح بیشتر پا نشدم و پنج شنبه و جمعه تا 12 یا 1 میخوابیدم روز های دیگه هم که مدرسه میرفتم مشکلی نداشتم و رتبم شد 1287 رشته ریاضی...هر جور عشق میکنی و میبینی میتونی بخونی بخون...والسلام
      به دوشکا ,قناصه , خمپاره شصت
      به قلبی که تیری بر آن می نشست
      پلاکی که نیمی از آن می شکست
      به سربند و سنگر به آتش و دود
      به نام آوران بسیجی درود...

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم مشكل تورو دارم رفتم آزمايش هنوز جوابش نيومده

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام خوبین ؟
      دوستان لطفا کمک کنین....من اصلا نمیتونم صبحا تا 12 درس بخونم ...بحث انگیزه نیس بخدا کلی انگیزه دارم ولی اصلا صبح ها انقد خسته ام که نمیتونم رو میز بشینم و درس بخونم واسه همین دراز میکشم...ولی بازم فایده نداره انقد کیفیتم پایینه که خودم ترجیح میدم هیچی نخونم واسه همین تا12 فقط کتاب و نگاه میکنم:/
      نظرتون چیه از این به بعدا شبا بیدار بمونم؟کسی تونسته این مشکل و حل کنه؟گرفتار شدم بخدا.
      سلام
      اولین نکته و تقریبن مهم ترین تنظیم خواب شبانس سعی کنید خوابتون رو تنظیم کنید هم از خواب الودگی در طول روز کم میکنه هم تمرکزتونو شدید میبره بالا
      ۲_صب ک از خواب بیدار میشید یکم قدم بزنید و ورزش کنید
      ۳_اب زیاد مصرف کنید
      ۴_صبونه کامل بخورید
      ۵_فعال باشین موقع مطالعه(تو متن گفتید ک دراز میکشید خب این خودش خود به خود حس خواب به آدم میده)حتمن رو میز بشینید قلم کاغذ کنارتون باشه حتی اگ شده خط خطی کنید کاغذو حاشیه نوسی کنید نکات و در بیارید ،بلند خوانی کنید وقتی خوابتون گرفت(اینها هم مانع خواب الودگی میشه هم تمرکزتونو افزایش میده)گفتید نمیتونید زیاد سر میز بشینید از شدت خواب خب همون موقع بلند شید ی اب بزنید صورتتون یکم خودتو وادار به فعالیت کنید چ اشکالی داره برا چن مین....
      ۶_محیط مطالعتون گرم و نرم نباشهنور کافی داشته باشه
      ۷_و اینکه شاید مشکلی داشته باشید ی ازمایش بدید ضرری نداره

درمورد مطالعه شبانه هم هستند تعداد محدودی ک شبا درس خوندن و موفقم شدن اما گفتم تعداد محدوده منطقی تره ک مطالعه در طول روز داشته باشید تا بدنتونم به فعالیت در طول روز عادت کنه ک فردا پس فردا خواستید بریدازمون خواب نباشید.

موفق باشید ایشالا ک برطرف شه مشکلتون
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن