خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 173
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ​توی این ویدیو کامل گفته شده چرا معدل 20 ها هم با تاثیر قطعی معدل ضرر می کنن چه برسه به معدل 18 اگر منطقی هستی این ویدیو رو تا آخر ببین در آخر خودت با عقل خودت بسنج ولی من جوابت رو ديگه نمی دم چون تو جزو مافیای معدل هستی یا حق
      ویرایش توسط sina_hp : 28 شهریور 1397 در ساعت 15:02

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      http://s8.picofile.com/file/8337679134/4_5931598024756167647.mp4.html
      ​توی این ویدیو کامل گفته شده چرا معدل 20 ها هم با تاثیر قطعی معدل ضرر می کنن چه برسه به معدل 18 اگر منطقی هستی این ویدیو رو تا آخر ببین در آخر خودت با عقل خودت بسنج ولی من جوابت رو ديگه نمی دم چون تو جزو مافیای معدل هستی یا حق
      خوشگل من مافیای کنکور به من نمیگن به کسی که دوتا انتشارات داره میگن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون نظرشو گفته چرا انقدر تخریبش میکنین جز مافیا هست یا نیست نمیدونم
      مطمئنا 95درصد کنکوری های 98 مخالف تاثیر قطعی هستن اما بدونین از همون اول ک موضوع طرح فوریتی مجلس پیش کشیده شد تمام نماینده ها از این تاثیرمعدل و دلیل اعتراض بچه ها خبر داشتن
      باید دید پشت پرده چه تصمیمی گرفته میشه هر تصمیمی بگیرن همونه اعتراض منو شما اثری نداره

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      همونطور که خودتون هم شنیدین میگن دیپلمه های قبل 84 تعدادشون 80000 نفره و اینا همه از شما جلوترن!! اولا دیپلمه قبل 84 بالای 33سال سن داره و محدود به کنکور 98هم نمیشن سال 93و94هم وجود داشتن دوما این امار مربوط به کل فارغ التحصیلان دانشگاهی ودانشجوهاست که اکثرا زیر 33سال سن دارن بخش بزرگی دانشجو میشن تا سربازی هم بپیچونن پس بخش بزرگی از این امار سابقه تحصیلی دارن اما مورد دوم میگن سال 98 تعداد بیستا زیاده من یادمه خدایی سال 94 هم میگفت 6000 نفر تجربی معدل بیست داریم پارسال هم گفت شش هزار نفر نفر معدل بیست داریم پس تعداد معدل بیست همیشه زیاد بوده بر عکس این بهتر هم میشه مثل اینکه درصد بالاها تو یه درس کنکور زیاد باشه خب تراز اون درس بی ارزش میشه و بازم کنکور تعیین کننده میشه ..البته که کسی مثل د.آ که معدل دیپلمش هفته باید دنبال این ماجراجویی بره ولی اینکه میگن کسی که معدلش بیست نوزده هجده هم ضرر میکنه و بیاد تو کمپین ما عضو بشه!!!! یک نوع فریب بزرگه چون سال 94 هم درست همین شرایط بوده و بین درصدای معدل 18 با 19 تفاوت چندانی نبوده تازه اون موقع 25 بوده امسال کمتر هم شده ضمن اینکه امسال اخرین مهلت نظام قدیمه پس گول این حاشیه ها که توسط افراد زیر معدل ده مثل د.آ که 27 سال هم سن داره نخورین چون نظام حدید درگیر این حاشیه ها نشده و به شدت داره درس میخونه..
      یک دروغ رسانه ای دیگه همینه که چون برای معدل بیست میزنه فاقد تاثیر مثبت پس لابد به ضررش بوده درصورتی که اینطور نیست چون تو تاثیر مثبت بین تراز نهایی وتراز کنکور مقایسه صورت میگیره و تراز کنکور خیلی باارزش تره وقتی درصدای یک معدل بیست بالا باشه میزنه فاقد تاثیر..برعکس همین نشون میده تراز نهایی چقدر بی ارزشه و اگه قطعی هم باشه بازم تراز کنکور مهمه

توبیا برو سرکلاس پیام نورت تو
      تو دیگه چی می گی پیام نوری

به قول یکی از دوستان

پیام نور راهی بسیاردور

پیام نور پیامی از عمق گور

بر‌و به پیام نورت برس

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad gavad نمایش پست ها
      توبیا برو سرکلاس پیام نورت تو
      تو دیگه چی می گی پیام نوری

به قول یکی از دوستان

پیام نور راهی بسیاردور

پیام نور پیامی از عمق گور

بر‌و به پیام نورت برس
      خوشگل من من دانشجوی پیام نور نیستم ثبت نامی پیام نور هستم برا دور زدن سربازس کاری که خیلیا انجام میدن بحث تایپیک متفاوته فقط هدف شفاف سازی بوده حالا نمیتونی مرتبط حرف بزنی مشکل خودت چون سوادش نداری

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط اگه قطعی بشه منتظر کنکور 98 خواهم بود، چند صد نفر معدل 20 که براشون نوشته بشه تاثیر منفی معدل اون موقع نمی دونم چه طور می خوان جمعش کنن

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جالبه اینا که میان توهین میکنن حتی متن هم نخوندن تا میبینن یکی خلاف میلشون حرف زده شروع به گزافه گویی میکنن

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up
      این فیلم جوابش همون متنیه که نوشتم

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برو با سهمیت خوشگل خوش باش بعد بیا از علی که مظهر عدالت حرف بزن
      من سهمیه منطقه ۳ دارم مگه توسهمیه ای غیر مناطق داری که فکر می کنی منم دارم

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عجب چرا وقتی بحث میکنین ب خانواده هم گیر میدین. باور کنین هیچ ربطی به خانواده ها نداره

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این بنده خدا استارتر میخواست به بچه ها امیدوری بده که درس بخونن زدین پدرشو در اوردین
      و اینم بگم دارین تو ایران زندگی میکنین خبری از عدالت نیست پس گریه کنین و زور الکی نزنین و هیچی هم نمیشین همتون بدبخت میشین البته هستین

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم با استارتر موافقم
      چن تا از کارنامه های سال ۹۴ رو دیدم با درصدا و معدلا
      وقتی اونا تونستن ما نتونیم؟
      همش دنبال بهونه اییم.
      تاثیر قطعی شد اما مثبتم میموند میومدن میگفتن وا مصبیتا چرا سهمیه بندی نکردن به نفع نظام جدیداس
      بیخیال دیگه-.-
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی خوب شد گفتی .یک دروغ رسانه ای دیگه همینه که چون برای معدل بیست میزنه فاقد تاثیر مثبت پس لابد به ضررش بوده درصورتی که اینطور نیست چون تو تاثیر مثبت بین تراز نهایی وتراز کنکور مقایسه صورت میگیره و تراز کنکور خیلی باارزش تره وقتی درصدای یک معدل بیست بالا باشه میزنه فاقد تاثیر..برعکس همین نشون میده تراز نهایی چقدر بی ارزشه و اگه قطعی هم باشه بازم تراز کنکور مهمه
      عزیز من شما داری دروغ میگی
      عزیز من دو حالت که بیشتر نیس تاثیر مثبت و منفی....و وقتی معدل 20 زده فاقد تاثیر مثبت...یعنی با تاثیر معدل 20 رتبه فرد بهتر نمیشده و اگه تاثیر داده میشده رتبه فرد افزایش پیدا میکرده.

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن