خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

matrooke
      @ matrooke ( نمیدونم چرا درست منشن نمیشه ) !!
      من و تورو میگن اما نمیدونم چرا میترسن منشن کنن و دیگران تو پ.خ باید بیان بهم بگن که در موردمون صحبت شده
      اول اینکه جناب یاشار اون پ.خ که بهت دادم در جواب جملاتی بود که در امتیازی که بهم داده بودی نوشتی
      تو امتیاز که نمیتونستم جواب بدم مجبور شدم پ.خ بدم بهت و با ادبیات خودت باهات حرف بزنم

دوم اینکه من نگفتم تقلب نمیشه , گفتم تقلب گسترده نشده
      میدونید تقلب گسترده به چی میگن ؟؟ به اون اتفاقی که کنکور 84 و 83 افتاد و سوالا رو دم در حوزه ها هم میفروختن با قیمت 20 تومن
      اینکه از بین بیش از 1 میلیون نفر 25 نفر رو گیر بیاری که اونا هم هنوز قطعی گفته نشده تقلب کردن که نمیشه تقلب گسترده
      از رستگار رحمانی هم دوبار آزمون گرفتن , تقلب کرده بود ؟؟؟!!
      درمورد این علی آقا هم من نباید پاسخگو باشم چون من تاثیری در سیستم ندارم فقط نظرم رو میگم
      قبول دارم حتی یک تقلب میتونه مسیر زندگی علی رو عوض کرده باشه
      اما مسیر زندگی اونایی که حتی بیشتر از علی دارن غر میزنن و رتبه های 5 و 6 رقمی آوردن رو کسی جز خودشون عوض نکرده
      بازم با قاطعیت میگم حتی اگه تمام سهمیه ها حذف بشه , تاثیر معدل لغو بشه , امنیت سوالات رو FBI تامین کنه و
      کنکور زیر نظر سازمان ملل برگزار بشه و حتی یک نفر یک سوال هم نتونه تقلب کنه
      بازم 99% از کسایی که تو انجمن خیلی به در و دیوار میکوبونن خودشونو و غز میزنن رتبه های 5 و 6 رقمی میارن
      حتی با اسم از همین الان میتونم بگم کیا
      نه منظور من هاشمی فقید و هیتلر کبیر بود !!!
      این چه فازی گرفتی؟! o _ O
      مرد حسابی از پشت کامپیوتر که منو نمیخوری که ازت بترسم .اینکه منشنت نکردم یک اینکه حسش نبود دو اینکه واقعا میترسم .از یه طبل توخالی که فقط صدا داره و ادعا و چون سرتا پا به خودش شک داره یه گارد بزرگ گرفته در مقابل فهمیدن اره میترسم .اینا قانع نشن پاچه میگیرن
      در مورد امتیاز هم برمیگرده به نقل قولی که گرفتی که الان یادم نیست چون مهم نیست ولی اگه تو این سن سال اون قضیه یادته و اوخ شدی ازت صمیمانه معذرت میخوام .
      در مورد موضوع اصلی که به کل به حاشیه کشیدی هم بگم که اصل موضوع تعداد نیست اصل موضوع وجود قضیه است که به حمد الهی برا خودت هم اثبات شده .اینکه دزدی کاملا عیان انجام شده و هیچ برخوردی انجام نشده .
      سوالات رو با شماره حساب مستقیم میفروختن .شات صفحه اول ادبیات رو یکی از دخترهای کتابخونه درست به تاریخ 3 روز پیش از کنکور نشونم داده .سوالات خارج از کشور 4 روز قبل کنکور فروخته میشد با شماره حساب های شخصی و کاملا مشخص و به نام .
      حالا اینکه ساعت ده عکس شیمی اومده بیرون یا تو ارومیه نیم ساعت ازمون رو به دلایل کاملا نامعلوم دیرتر شروع کردن جای خود داره .
      چون درسته اسمش تقلب و کاملا جای انتقاد توش بازه ولی به اندازه اینکه به صورت اشکار دزدی انجام شده (حالا چه واقعی چه تلکه کردن ) و هیچ برخوردی باهاشون انجامم نشده واسه ادم زور نداره

پ.ن:قسمت زیادی از اخر متنم رو پاک کردم .چون شاید برخلاف تو واقعا نمیخوام اینجا با شاخ و شونه کشیدن جلب توجه کنم یا بخوام چیزی رو به زور اثبات کنم یا خدایی نکرده شرایط زندگیت رو قضاوت کنم
      هدف از همه اینا صحبت کردن و به اشتراک گذاشتن ه .سیبل این بحث کلا یه جای دیگه است .نمیدونم چرا وایستادی جلوش داری به این طرف تیر میندازی .بیا وایستا اینور یکی تو بزن یکی من .دیگه دلیلی واسه دفاع کردن به این شکل نیست .
      .

you can't kill spirit even if you try too​

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چجوری رو نتیجه همه تاثیر میذاره ؟؟!!
      مثلا اینایی که 5 و 6 رقمی شده رتبشون میشه بگی چجوری تقلب روشون تاثیر گذاشته ؟!
      مثلا اگه یکی از اینا زیست 100 زده باشه و هیچ کسه دیگه ای نزده باشه
      دیگه تراز 15000 هزار به هیچ کس نمیده و سقف تراز رو واسه همه میاره پایین ... نمونش رو توی کانون زیاد دیدیم.حتی تقلب اون تراز 4000 ایه روی تراز همه اثر میذاره
      نمیدونم شاید اطلاعات محدود من غلطه ...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تصاویری از این که سوالات کنکورلو رفته بودند پس از جلسه کنکور دیدم ولی باورم نشد.
      تکذیب مسئولین هم باعث شد که بیشتر باورم نشه ولی حالا جدا مثل این که سوالات لو رفته بودند.
      شک نکنید حتی 100 نفر هم تقلب کرده باشند توی کل قبولی ها تاثیر میذاره.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

راستی در مورد این قسمت از حرف هات
      مگه نمیگی فلانی سوالا رو داشته و اسکرینش رو هم نشونت داده ؟؟
      چرا نمیری ازش شکایت کنی بگی این سوالا رو داشته و 3 روز قبل از کنکور حتی اسکرینشم نشون داده ؟؟
      اگه میترسی ازش شکایت کنی اسم و مشخصات خودت و اون رو بده من ازش شکایت میکنم و تورو هم شاهد میگیرم
      یا اونایی که میگی سوالای خارج رو خریدن با اسم خودشون خب برو اسماشون رو بده
      قطعا با مدرک و سند داری اینارو میگی دیگه و رو هوا چیزی نمیگی
      برو قوه قضاییه یا دادگستری شکایت کن ازینا و اسناد و مدارکت رو هم نشون بده
      اگه تهران هستی منم باهات میام , آشنا هم دارم تو دادگستری که حرفش برش داشته باشه
      بعد میاییم نتیجه رو اعلام میکنیم واسه بچه ها
      موافقی ؟
      همه اینا حرفه.تو چرا باور میکنی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راستی در مورد این قسمت از حرف هات
      مگه نمیگی فلانی سوالا رو داشته و اسکرینش رو هم نشونت داده ؟؟
      چرا نمیری ازش شکایت کنی بگی این سوالا رو داشته و 3 روز قبل از کنکور حتی اسکرینشم نشون داده ؟؟
      اگه میترسی ازش شکایت کنی اسم و مشخصات خودت و اون رو بده من ازش شکایت میکنم و تورو هم شاهد میگیرم
      یا اونایی که میگی سوالای خارج رو خریدن با اسم خودشون خب برو اسماشون رو بده
      قطعا با مدرک و سند داری اینارو میگی دیگه و رو هوا چیزی نمیگی
      برو قوه قضاییه یا دادگستری شکایت کن ازینا و اسناد و مدارکت رو هم نشون بده
      اگه تهران هستی منم باهات میام , آشنا هم دارم تو دادگستری که حرفش برش داشته باشه
      بعد میاییم نتیجه رو اعلام میکنیم واسه بچه ها
      موافقی ؟

سعید جان اگه من این حرف ها رو باور کرده بودم که این توهین ها توسط این دو کاربر بهم نمیشد
      ادعایی که ایشون دارن با بقیه بچه ها فرق داره
      بقیه بر اساس شنیده هاشون یه چیزی میگفتن
      اما ایشون میگه سوالات رو 3 روز قبل از کنکور به چشم خودش دیده
      و نام و مشخصات کسایی که سوالات خارج از کشور رو خریدن رو داره
      این ادعای کمی نیست و کاملا قابل پیگرد قانونی هست
      قطعا فردا با مشورت با وکیل شرکتمون بررسی میکنم ببینم میشه
      از طریق پلیس فتا و اسکرین شات ادعاهای ایشون این قضیه رو پیگیری کرد یا نه
      چون خودم اطلاعی از موارد جرایم سایبری ندارم
      ( یا حتی از طریق حضور فیزیکی خودشون اگه مایل باشن )
      به هرحال حق هزاران داوطلب وسطه و ایشون اگه اطلاعاتی دارن باید ارائه کنن
      بابا خفن .نکشیمون یه وقت

.

ویرایش توسط YasharUR : 28 شهریور 1397 در ساعت 00:32 دلیل: عدم حال و حوصله/اشتباه در دادن توضیح مجدد

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

matrooke

@ matrooke ( نمیدونم چرا درست منشن نمیشه ) !!
      من و تورو میگن اما نمیدونم چرا میترسن منشن کنن و دیگران تو پ.خ باید بیان بهم بگن که در موردمون صحبت شده
      اول اینکه جناب یاشار اون پ.خ که بهت دادم در جواب جملاتی بود که در امتیازی که بهم داده بودی نوشتی
      تو امتیاز که نمیتونستم جواب بدم مجبور شدم پ.خ بدم بهت و با ادبیات خودت باهات حرف بزنم

دوم اینکه من نگفتم تقلب نمیشه , گفتم تقلب گسترده نشده
      میدونید تقلب گسترده به چی میگن ؟؟ به اون اتفاقی که کنکور 84 و 83 افتاد و سوالا رو دم در حوزه ها هم میفروختن با قیمت 20 تومن
      اینکه از بین بیش از 1 میلیون نفر 25 نفر رو گیر بیاری که اونا هم هنوز قطعی گفته نشده تقلب کردن که نمیشه تقلب گسترده
      از رستگار رحمانی هم دوبار آزمون گرفتن , تقلب کرده بود ؟؟؟!!
      درمورد این علی آقا هم من نباید پاسخگو باشم چون من تاثیری در سیستم ندارم فقط نظرم رو میگم
      قبول دارم حتی یک تقلب میتونه مسیر زندگی علی رو عوض کرده باشه
      اما مسیر زندگی اونایی که حتی بیشتر از علی دارن غر میزنن و رتبه های 5 و 6 رقمی آوردن رو کسی جز خودشون عوض نکرده
      بازم با قاطعیت میگم حتی اگه تمام سهمیه ها حذف بشه , تاثیر معدل لغو بشه , امنیت سوالات رو FBI تامین کنه و
      کنکور زیر نظر سازمان ملل برگزار بشه و حتی یک نفر یک سوال هم نتونه تقلب کنه
      بازم 99% از کسایی که تو انجمن خیلی به در و دیوار میکوبونن خودشونو و غز میزنن رتبه های 5 و 6 رقمی میارن
      حتی با اسم از همین الان میتونم بگم کیا

تقلب تقلبه چه گسترده چه یک نفر
      به شما هم هیچ ربطی نداره که ‌طرف رتبش ۳رقم یا۴رقم یا۵رقم
      ممکنه یکی با۴رقم و۵رقم دنبال پرستاری و مامایی باشه یکیم با۳رقم دنبال پزشکی روزانه
      و اینکه یکسری افراد باز ی رتبه خاص میارن هم به شما هیچ ربطی نداره همچنان که شما ترجیح میدی نفهمی به من و سایر اعضای فروم ربطی نداره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از تمام پست هایی که من گذاشتم و فکر میکنی میتونی ازش استفاده کنی اسکرین شات بگیر و بعدا ارائه کن
      تبلیغ منفی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و انتشارفضای ناامیدی در بین مردم و بی اعتماد کردن انها به شرایط فعلی

dr.png

می بینی تهمت زدن یا کشیدن بحث به حاشیه دقیقا به همین راحتیه! اصل اینکه رو منطق و اصول صحبت کنی نه اینکه مغلطه کنی
      همونطور که تو پست من هم هست
      در مورد موضوع اصلی که به کل به حاشیه کشیدی هم بگم که اصل موضوع تعداد نیست اصل موضوع وجود قضیه است که به حمد الهی برا خودت هم اثبات شده .اینکه دزدی کاملا عیان انجام شده و هیچ برخوردی انجام نشده .
      موضوع اصلی من اینکه چرا هیچ برخورد رسمی باهاش نشده و به عنوان یه شهروند این حق رو دارم : - "
      .

ویرایش توسط YasharUR : 28 شهریور 1397 در ساعت 00:55

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      تقلب رو قبول کردن و حدودا به ۶۰ نفر مشکوک بودن که ۲۵ نفر باید دوباره ازمون بدهند.
      احتمالا هم به کسایی مشکوک شدن که معدل کمی داشتن.معدل بالاهای که تقلب کردن به نظرتون چند نفر قسر در رفتن؟
      منبع:شبکه خبر اعلام کرد با مصاحبه از رئیس سازمان سنجش
      چندماه قبل کنکور یکی بهم پیام‌ داد که کلید زیست کنکور ۹۷ رو میتونی برام بزنی؟تعجب کرده بودم.یکمی صحبت کردم باهاش متوجه شدم میخواد از سر جلسه عکس بگیره من حل‌ کنم جوابا رو براش پیامک کنم.قیمت خوبی هم پیشنهاد داد اما قبول نکردم و قطعا یکی دیگه قبول کرده کارشو.خیلی هم مطمین بود که گیر نمیفته.در همین حد اوضاع خرابه!خودتون رو درگیر حاشیه نکنید.اعتراضتون رو بکنید اما تمرکز اصلیتون رو بذارین روی درستون.اینجا بخور بخوره.هم مسیولین محترم هم مردم گرامی.هرکی در توان خودش

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      چندماه قبل کنکور یکی بهم پیام‌ داد که کلید زیست کنکور ۹۷ رو میتونی برام بزنی؟تعجب کرده بودم.یکمی صحبت کردم باهاش متوجه شدم میخواد از سر جلسه عکس بگیره من حل‌ کنم جوابا رو براش پیامک کنم.قیمت خوبی هم پیشنهاد داد اما قبول نکردم و قطعا یکی دیگه قبول کرده کارشو.خیلی هم مطمین بود که گیر نمیفته.در همین حد اوضاع خرابه!خودتون رو درگیر حاشیه نکنید.اعتراضتون رو بکنید اما تمرکز اصلیتون رو بذارین روی درستون.اینجا بخور بخوره.هم مسیولین محترم هم مردم گرامی.هرکی در توان خودش

Sent from my iPhone using Tapatalk
      هیچ میدونی داری نشر اکاذیب میکنی ؟! هیچ میدونی چون از برنامه tapatalk استفاده میکنی و امنیت برنامه پایینه همین الانش هم باید خودت رو شناسایی شده در نظر بگیری؟!
      .

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نترس , تصمیم در مورد اینکه من تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی کردم یا نه رو بسپار دست اهلش
      قطعا به عنوان یه شهروند این حق رو داری برای همین قصد دارم صحت ادعاهاتون رو بررسی کنم
      که اگه درست هست اون برخوردی که مد نظرت هست انجام بشه

مشتاق دیدار استاد ..
      کسی که بنا به اطلاعات کاربریش داره حالا بر فرض درست تو علم و صنعت ارشد کامپیوتر میخونه ولی بجای رسیدن به زندگیش و فروم های مربوط به خودش بیست و چهاری اینجا پلاسه و داره بحث میکنه به حد کافی قابل ترحم هست
      واست از ته دل ارزوی موفقیت های واقعی دارم
      .

ویرایش توسط YasharUR : 28 شهریور 1397 در ساعت 01:37

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سجاد به احترام حرفت پست های حاشیه ای رو حذف کردم
      ولی ولی ولی ...
      هیچی
      این سینه پر است از حرف
      فقط ای کاش زودتر به خودمون بیایم و اینطوری بازی نخوریم!

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

مشتاق دیدار استاد ..
      کسی که بنا به اطلاعات کاربریش داره حالا بر فرض درست تو علم و صنعت ارشد کامپیوتر میخونه ولی بجای رسیدن به زندگیش و فروم های مربوط به خودش بیست و چهاری اینجا پلاسه و داره بحث میکنه به حد کافی قابل ترحم هست
      واست از ته دل ارزوی موفقیت های واقعی دارم
      احسنت دلبندم

13. Top | #43
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      یادتونه میگفتن تقلب زیاد نبوده
      الان میگن 60 نفر تقلب مشهود کرده
      تازه مشهود! خدا میدونه چن نفر بودن در اصل
      کافیه 200 نفر تقلب کرده باشن. گند میزنن به کل قبولیا و رتبه ها
      براشون كارنامه صادر نشده
      بهشون گفتن بياين تحقيق كنيم
      ولي بازم تعدادي بودن ك تقلب كردن و نفهميدن
      وبازم حق من ب فنا رفت(با ٥ نفر از پزشكي گرگان موندم)
      ولي خب بازم خداروشكر

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      تصاویری از این که سوالات کنکورلو رفته بودند پس از جلسه کنکور دیدم ولی باورم نشد.
      تکذیب مسئولین هم باعث شد که بیشتر باورم نشه ولی حالا جدا مثل این که سوالات لو رفته بودند.
      شک نکنید حتی 100 نفر هم تقلب کرده باشند توی کل قبولی ها تاثیر میذاره.
      واقعا خسته نباشن...اون زمانی ک ما گلوم پاره شد میگفتیم تقلب شده..فلانه بسانه...دست به تکذیبشون خووب بود...میکوبوندن تو دهن ما تکذیباشونواخه مگ اونا الان چیزی یادشونه بخان دوباره بدن؟؟!!چی ثابت میشه...؟گیرم هم تقلب شده بود؟!ینی میخان دوباره برای بچها انتخاب رشته کنن؟چی فرض کردن ماروو..گذاشتن اعلام نتایج بیاد..نهاییشم بیاد..ازادم بیااد...کارنامه سبز بیاد....!!خب میگم میذاشتین کنکور98 هم بدیم..یه دفعه ایی بررسی میکردین دیگ!!!!
      اینجوری خیلی بهتر میشه کاونا خسته تر از این حرفان ک بخان بیان بگردن بینم کدوم بدبختی به خاطر نامردیه اینا مردود شده...یا دانشگاهی ک میخاسته نیورده...!هیچ وقت خودشونو خراب نمیکنن...
      هیچ وقت یادم نمیره...یکی از مسولای سازمان سنجش پاراسال میگف"ما به کسی ک قبول شده نمیتونیم بگیم..تو قبول نشدی..اشتباه برات اومده...ولی یجوری اونی ک حق ضایع شده رو میچپونیم تو دانشگاه"
      چرا؟چون نمیخان بگن ما اشتباه میکنیم...شایدم دانشگاه رفتن بعضیام(بنده خداها:بیشترین حرص..بیشترین استرس...بیشترین...میکشن) امسال از شانس بدشون چپوندنی باشه!
      ------------------------
      ببخشید دوباره کپی کردم..ولی ی چیزی هس...
      از تکذیب بشدت متنفرم
      سجادجان ببخشید
      ویرایش توسط qazl : 28 شهریور 1397 در ساعت 11:01

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      واقعا خسته نباشن...اون زمانی ک ما گلوم پاره شد میگفتیم تقلب شده..فلانه بسانه...دست به تکذیبشون خووب بود...میکوبوندن تو دهن ما تکذیباشونواخه مگ اونا الان چیزی یادشونه بخان دوباره بدن؟؟!!چی ثابت میشه...؟گیرم هم تقلب شده بود؟!ینی میخان دوباره برای بچها انتخاب رشته کنن؟چی فرض کردن ماروو..گذاشتن اعلام نتایج بیاد..نهاییشم بیاد..ازادم بیااد...کارنامه سبز بیاد....!!خب میگم میذاشتین کنکور98 هم بدیم..یه دفعه ایی بررسی میکردین دیگ!!!!
      اینجوری خیلی بهتر میشه کاونا خسته تر از این حرفان ک بخان بیان بگردن بینم کدوم بدبختی به خاطر نامردیه اینا مردود شده...یا دانشگاهی ک میخاسته نیورده...!هیچ وقت خودشونو خراب نمیکنن...
      هیچ وقت یادم نمیره...یکی از مسولای سازمان سنجش پاراسال میگف"ما به کسی ک قبول شده نمیتونیم بگیم..تو قبول نشدی..اشتباه برات اومده...ولی یجوری اونی ک حق ضایع شده رو میچپونیم تو دانشگاه"
      چرا؟چون نمیخان بگن ما اشتباه میکنیم...شایدم دانشگاه رفتن بعضیام(بنده خداها:بیشترین حرص..بیشترین استرس...بیشترین...میکشن) امسال از شانس بدشون چپوندنی باشه!
      ------------------------
      ببخشید دوباره کپی کردم..ولی ی چیزی هس...
      از تکذیب بشدت متنفرم
      سجادجان ببخشید
      تازه من اعتراضم رو فرستادم به سنجش که تکلیف این همه تقلب و فروش سوال چی میشه و همراهش هم لینک اون نامه ی شکایت سنجش از آقای ... رو ارسال کردم.باورتون نمیشه فورا به من زنگ زدن که چون شماره عجیب و غریبی بود جواب ندادم بعدش فوری زنگ زدن خونه!!با وقاحت تمام میگن چرا تهمت میزنیدو..... ما الان نامتون رو میفرستیم به حراست سنجش خودشون بررسی میکنند(رک بگم رسما خودم لهش کردم) خیال میکرد با یک بچه روبرو هست.گشت ارشاد دیدید چطوری حمله ور میشه به دختر خانمها ؟دقیقا همون جوری حمله ور شده بود ضمنا مذکر بود(البته خودم متوجه شدم کارشناسی که پیامم رو خونده بود خانم بود بعد اومده به این گفته و این فرد هم برای خودی نشون دادن به من زنگ زده بود) من که از صمیم قلبم براش بدترینها رو آرزو کردم که اینقدر تلاش کرد تا حقیقت زنده به گور بشه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن