خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

آیاواقعاراه نجاتی وجوددارد؟

دوستان من کنکوری99هستم یه سوال واقعااگه خدایی نکرده بی دقتی کردم نهاییم 20نشدمیتونم پزشکی قبول شم؟شمانهایی دادین سخته؟چیکارکنیم خوب بگیریم؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 26 شهریور 1397 در ساعت 20:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه قبول نمیشی :/

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      دوستان من کنکوری99هستم یه سوال واقعااگه خدایی نکرده بی دقتی کردم نهاییم 20نشدمیتونم پزشکی قبول شم؟شمانهایی دادین سخته؟چیکارکنیم خوب بگیریم؟
      یا باید هم ۲۰ بشی هم کنکور ۱۰۰ بزنی
      یا کلا به فکر فیزیو تراپی و هوشبری و اینا باش

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترمیم هم میتونید انجام بدید البته طبق قانون فعلی هر فرد یکبار فرصت ترمیم داره.نگران نباشید.کافیه نمونه سوال های نهایی رو کار کنید اصلا هم نترسید.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کنکور 99 تاثیرش 30%قطعی هست
      اینطوری نیست که قبول نشی ، هنوز70 درصد میمونه برای کنکور ، شما اگر از 30% بتوانی 20% رو کسب کنی (هرچی بیشتر بهتر البته) و در کنکور دروس رو بالای 75 و تخصصی رو بالای 60 درصد بزنی پزشکی قبول میشی
      همین الان هم برای پزشکی قبول شدن باید درس تخصصی بالای 50 و عمومی بالای 70 زد
      بعدم این همه رشته ،همه هم خداروشکر هجوم اوردن سمت اسم پزشکی ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      یا باید هم ۲۰ بشی هم کنکور ۱۰۰ بزنی
      یا کلا به فکر فیزیو تراپی و هوشبری و اینا باش

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
      بابا چرا انقد فاز منفی میدین به همه ؟؟!
      به اندازه کافی اوضاع خرابه ... دیگ خرابتر نشون ندین خواهشا ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه هنوز یکم زوده ... فعلا تحت تاثیر جو هستی پزشکی پزشکی میکنی ... بذار یه ذره بگذره ببین به چی علاقه داری ...
      دوما شما برو جوری بخون که بتونی میانگین درصداتا بیاری رو 70 و 80 ... اگه قبول نشدی خدایی رو ول کن .. بیا یقه منو بگیر ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه والا راه نجاتی نیس
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از نهایی غول نساز.
      میتونی نمره های خوبی بگیری.(حالا من از تاثیر قطعی خبر ندارم چجوریه و چه نمره ای خوب لحاظ میشه چون کنکور من تاثیر مثبت بود )
      من خودم همه نمره هام جز زمین بالای 19 شد. 5 تا هم 20 داشتم.
      سخت نگیر خوب بخونی میتونی نمراتت رو خوب بشی.استرس نگیر و خوب بخون و توکل کن حله .
      (من نهایی سوم دبیرستان رو میگم واسه چهارم خوب نخوندم)
      من نظام قدیمم از سطح نظام جدید خبر ندارم .
      ویرایش توسط reyhanam : 27 شهریور 1397 در ساعت 14:56

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم ولی حقیقته
      شما اگه به عنوان مثال معدلت 19.5 باشه حدود 100 هزار نفر به گفته خود سازمان سنجش(100 هزار نفر معدل 19 تا 20 دارند) از لحاظ معدل از شما جلو هستن و مطمئنا اکثر این ها دانش اموزان درس خوانی هستن...حالا اگه از اینها 10 هزار نفرشون در صد های حدودی شما رو بزنن دیگه جایی برا شما نمیمونه برا پزشکی.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها

اول اینکه هنوز یکم زوده ... فعلا تحت تاثیر جو هستی پزشکی پزشکی میکنی ... بذار یه ذره بگذره ببین به چی علاقه داری ...
      دوما شما برو جوری بخون که بتونی میانگین درصداتا بیاری رو 70 و 80 ... اگه قبول نشدی خدایی رو ول کن .. بیا یقه منو بگیر ...
      دوست عزیز شاید شبیه فاز منفی باشه ولی حقیقته
      شما بگو یه دانش اموز با معدل 19 که به گفته سازمان سنجش 100 هزار نفر معدل 19 تا 20 و 50 هزار تغییر رشته ای و دیپلمه قبل 84 که معدل انها تاثیر داده نمیشود جلو این فرد هستند.چگونه حتی با درصد هایی که گفتین پزشکی قبول میشود؟
      حتی معدل 20 ها حدود 50 هزار نفر تغییر رشته ای و دیپلمه قبل از 84 جلو اونها هستند.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      کنکور 99 تاثیرش 30%قطعی هست
      اینطوری نیست که قبول نشی ، هنوز70 درصد میمونه برای کنکور ، شما اگر از 30% بتوانی 20% رو کسب کنی (هرچی بیشتر بهتر البته) و در کنکور دروس رو بالای 75 و تخصصی رو بالای 60 درصد بزنی پزشکی قبول میشی
      همین الان هم برای پزشکی قبول شدن باید درس تخصصی بالای 50 و عمومی بالای 70 زد
      بعدم این همه رشته ،همه هم خداروشکر هجوم اوردن سمت اسم پزشکی ...
      دوست عزیز این درصد هایی که گفتین برا پزشکی لازمه درسته ولی در صورت قطعی بودن تاثیر معدل اگر معدل شما حتی 19 (که 150 هزار نفر جلو شما هستن)باشد فک نمیکنم امکان قبولی باشه چه برسه به معدل زیر 19 که تاثیرش فاجعه باره.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      لطفا کسانی که به فاجعه بار بودن این قانون شک دارند بخوانند.
      تاثیر قطعی معدل چرا بده؟
      چون ترازی که به نمره نهایی تعلق میگیره معمولا از تراز کنکور پایین تره و این باعث میشه که موقع میانگین گیری تراز کلی داوطلب پایین بیاد و رتبه خراب بشه و اما چطور هین اتفاق میوفته؟
      تصور کنید یک نفر زیست رو در کنکور صد بزنه،ترازی که به این داوطلب تعلق میگیره 14000 هستش،حالا تصور کنید که نمره امتحان نهایی هم بیست شده باشه در این صورت تراز نمره نهاییش میشه 10000 .حالا نحوه محاسبه تراز کلی به این شکله
      تراز کنکور×0/7 +تراز امتحان نهایی×0/3
      یعنی برای این داوطلب میشه 14000 ضربدر 0/7 به اضافه 10000 ضربدر 0/3 که مساویه با:
      9800+3000=12800
      خب دیدید که تراز کلی از ترازی که تو کنکور زده بود کمتر شد و رتبه اش خراب شد حالا اگر همه این طور باشه باز مشکلی نیس.مشکل اینجاس که برا همه این اتفاق نمی افته.
      داوطلبی که دیپلمش رو قبل از 84 گرفته یا داوطلب تغییر رشته ای دیگه این طور براش محاسبه نمیشه و شما حتی با معدل بیست از اینها که حدود 50 هزار نفر میشن عقب تری.این داوطلب مثلا اگر زیست رو صد بزنه ترازش میشه 14000 و چون معدلش براش تاثیر داده نمیشه خیلی راحت تراز کلیش هم میشه همون 14000 یهنی از داوطلب اولی که زیست رو صد زده بود و نمره زیستش 20 بود رتبش بهتر میشه اونم در حد 12000 تا تراز پس کم بگین ترمیم معدل شرکت میکنیم چون حتی 20 هم بگیری فایده نداره چون داوطلبای تغییر رشته ای و دیپلمه های قبل 84 از تو جلو ترن و تو این سالها تعدادشونم رو به افزایشه.
      حالا این برا معدل 20 بود شما اگه معدلت از 20 کمتر باشه مثلا 19 باشه از حدود 150 هزار نفر عقب تری و عملا باید رشته مرد علاقتو تو خواب ببینی.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      دوست عزیز این درصد هایی که گفتین برا پزشکی لازمه درسته ولی در صورت قطعی بودن تاثیر معدل اگر معدل شما حتی 19 (که 150 هزار نفر جلو شما هستن)باشد فک نمیکنم امکان قبولی باشه چه برسه به معدل زیر 19 که تاثیرش فاجعه باره.
      فکرنکنم اینطوری که ما حساب کنیم باشه ، اخه خود کشور حدود 20 هزار نفر معدل 20 داره فقط ، کل سهمیه پزشکی روزانه حدود 900 نفر هست یا 1000 نفر ، پس تکلیفت 19 هزار نفر دیگه چی میهش اگر هزار نفرشون برن پزشکی ...
      هنوزم نتیجه نهایی رو خود کنکور میسازه ، این سوابق تحصیلی کارو سخت تر کرده فقط
      مثلا شخصی که 20% رو کامل میگیره ، یعنی 80 درصد از کنکورش مونده
      حالا وقتی 20 هزار نفر معدل 20 داریم ، پس یعنی 20 هزارنفر ، کنکورشون از 80% حساب میشه و 20% نمره رو دارن (برای اشخاصی که معدلشون 20 هست ، هیچ تفاوتی توی کنکورشون نداره با زمانی که سوابق تحصیلی تاثیری نداشت )
      حالا نفرات دیگه هر چقدر معدلشون کمر باشه به همون اندازه از 20% سوابق قطعی کم میشه مثلا کسی که از20% ، تونسته 10% نمره سوابق رو کسب کنه ، اگر تمام دروس رو در کنکور 100% بزنه ، انگار 90% زده ، چون 10% از سوابقش کم شده
      یه همچین چیزی
      اینطوریم نیس که حالا طرف اگر سوابقش کامل نبود دیگه نابود بشه ، کار سخت تر شده ولی غیر ممکن نیست که.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. اولا نهایی اصلا سخت نیست و کاملا استاندارده و راحت میشه معدل بالا آورد. خودم 5 تا بیست داشتم{معدل 19.74} پایین ترین نمره م هم زمین بود-که واقعا مزخرفه- 19.25 یعنی شما حتی از درسی متنفر باشی هم میتونی نمره خوبی بیاری. خودتون با اولین امتحان نهایی که بدین اینا رو متوجه میشین.البته اینطور نباشه که هیچی نخونید زحمت بکشید میتونید راحت نمره عالی بیارید.مثل کنکور نیست که بپیچونن سوالا رو
      در مورد تاثیرش تو کنکور هم زیاد نگران نباشید سالای قبل هم با تاثیر قطعی خیلیا با معدل پایین پزشکی اوردن.
      موفق باشین

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن