خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا تاثیر معدل دیپلم حدود 16 درصد هست پیش که ناچیز هست و حساب نمياد الکی برای 16 درصد ترمیم نرید بجاش 80 درصد کنکور رو دریابید و براش وقت بزارید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      ترمیم معدل دردی رو دوا نمی کنه شما اگه 20 هم بیارید بازم تغییر رشته ها و کسانی که قبا 84 دیپلم گرفتن ازتون جلو ترن
      خو می گی چ کار کنم ؟!؟!
      بیاین هم با هم حمله کنیم به اموزش و پزوزش بعدشم وزارت علوم بعدشم سازمان سنجش یا تاثیر معدل مثبت شه یا همه دراین راه کشته شیم خوبه!؟؟!

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_zz نمایش پست ها
      چرت نگو جاقلو با معدل دوازده پزشکی ایران قبول شد
      درسته يه معدل 13 شاید نتونه پزشکی تهران و ایران یا دانشگاه های تاپ کشور قبول شه ولی میتونه دانشگاه های سراسری و روزانه بقیه دانشگاه هارو قبول شه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      خو می گی چ کار کنم ؟!؟!
      بیاین هم با هم حمله کنیم به اموزش و پزوزش بعدشم وزارت علوم بعدشم سازمان سنجش یا تاثیر معدل مثبت شه یا همه دراین راه کشته شیم خوبه!؟؟!
      فقط به 80 درصد کنکور بچسبيد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته يه معدل 13 شاید نتونه پزشکی تهران و ایران یا دانشگاه های تاپ کشور قبول شه ولی میتونه دانشگاه های سراسری و روزانه بقیه دانشگاه هارو قبول شه
      حالا همه تهران میخوان
      سنگ بزرگ ورداشتن والا زیاد خوب نیست
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      امروز تاثیر معدل شد 20 درصد قطعی که به نظر من مهم نيست اگر مجلس ورود کرد که چه بهتر اگر هم نکرد بازم مهم نیست اوني که معدلش بالاست و هي پز معدل بالاش رو میده بازم مهم نیست کلا تاثیر نداره(1) کسی که می خواد رشته های تاپ قبول شه با همون درصد های قبلی که بچه ها تو کنکور 97 زدن هم میتونه پزشکی قبول شه به هر حال کاری نميشه کرد باید اون 80 درصد رو حفظ کرد پس کسایی که معدل پایین دارن نگران نباشن(2)
      درود
      (1) بعد کنکور 98 جدا مشتاق دیدارتان هستم!
      (2) از دید شما معدل پایین یعنی چند مثلا؟ ، اگر معدلتون زیر 17.5 هستش حتی با 20 درصد تاثیر قطعی بهتره در گروه تجربی با سه رشته تاپ جدا خدافظی کنید!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امروز تاثیر معدل شد 20 درصد قطعی که به نظر من مهم نيست اگر مجلس ورود کرد که چه بهتر اگر هم نکرد بازم مهم نیست اوني که معدلش بالاست و هي پز معدل بالاش رو میده بازم مهم نیست کلا تاثیر نداره کسی که می خواد رشته های تاپ قبول شه با همون درصد های قبلی که بچه ها تو کنکور 97 زدن هم میتونه پزشکی قبول شه به هر حال کاری نميشه کرد باید اون 80 درصد رو حفظ کرد پس کسایی که معدل پایین دارن نگران نباشن
      دوست عزیز احساسی با قضیه برخورد نکن
      وقتی 20 درصد قطعیه هر معدلی غیر از 20 به ضرر داوطلب تموم میشه
      دینی پیش دانشگاهی که اونطوری لو رفت که فک کنم گیر 90 درصصد دانش آموزا سوالا اومد بعد معدل اینو واسه کنکور لحاظ میکنن
      فک کنم هر سال حدود 10 هزار نفر معدل 20 فقط داریم پس این 10 هزار نفر فعلا دو سه قدم از بقیه جلوترن

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      (1) بعد کنکور 98 جدا مشتاق دیدارتان هستم!
      (2) از دید شما معدل پایین یعنی چند مثلا؟ ، اگر معدلتون زیر 17.5 هستش حتی با 20 درصد تاثیر قطعی بهتره در گروه تجربی با سه رشته تاپ جدا خدافظی کنید!
      اين طور نیست تاثیر حدود 16 درصد معدل دیپلم تاثیری در این که شما سه رشته تاپ رو قبول شین نداره منتها احتمالا باید با دانشگاه های تاپ خداحافظی کنید

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      دوست عزیز احساسی با قضیه برخورد نکن
      وقتی 20 درصد قطعیه هر معدلی غیر از 20 به ضرر داوطلب تموم میشه
      دینی پیش دانشگاهی که اونطوری لو رفت که فک کنم گیر 90 درصصد دانش آموزا سوالا اومد بعد معدل اینو واسه کنکور لحاظ میکنن
      فک کنم هر سال حدود 10 هزار نفر معدل 20 فقط داریم پس این 10 هزار نفر فعلا دو سه قدم از بقیه جلوترن
      آیا همه 10 هزار نفر درصد های بالا میزنن؟؟ اگر تاثیر معدل 30 درصد قطعی بود حرف شما درست بود اما ما داریم درباره 20 درصد صحبت می کنیم مشکل شما اينه که اون 80 درصد رو فراموش کردین

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اين طور نیست تاثیر حدود 16 درصد معدل دیپلم تاثیری در این که شما سه رشته تاپ رو قبول شین نداره منتها احتمالا باید با دانشگاه های تاپ خداحافظی کنید
      از دید شما شاید اینطوری نباشه
      اگر حرفی که میزنید بخاطر استناد به کارنامه ها و پذیرفته شده های کنکور 93 و 94 هستش که باید عرض کنم کنکور 98 از این خبرا نیست عزیز
      همین کنکور 97 شما دیدید که رتبه ها چقدر فاجعه بود (عدم مطابقت درصد و رتبه بصورت نسبی) ، 98 که کلا بحثش متفاوت تره

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امروز تاثیر معدل شد 20 درصد قطعی که به نظر من مهم نيست اگر مجلس ورود کرد که چه بهتر اگر هم نکرد بازم مهم نیست اوني که معدلش بالاست و هي پز معدل بالاش رو میده بازم مهم نیست کلا تاثیر نداره کسی که می خواد رشته های تاپ قبول شه با همون درصد های قبلی که بچه ها تو کنکور 97 زدن هم میتونه پزشکی قبول شه به هر حال کاری نميشه کرد باید اون 80 درصد رو حفظ کرد پس کسایی که معدل پایین دارن نگران نباشن
      .
      .
      من یکی که دیگه اصلا نمیتونم فکر کنم قبلا یه بار جو گرفتتم ترمیمو شرکت کردم ولی جدی نگرفتمش و نمره هام همه در حد 17 18 فیزیک که پایین در حد 14 15 ، فقط نمیدونم اون قسمت توجه 2 مصوبه میتونه شامل کسایی که ترمیم شرکت کردن هم بشه یا نه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      ببینید کلا شما 2 راه بیشتر ندارید اگر رشته تاپ ا=دانشگاه تاپ میخوای معدلت زیر 19 باید ترمیم کنی یا قید شو کلا بزنی فرقی هم نداره چه 20 درصد چه 50 درصد!

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان ترمیم معدل دردی رو دوا نمی کنه از طرفی تاثیر 20 درصدی معدل هم اثر آنچنان عمیقی نداره پس عاقل باشید و به اون 80 درصد فکر کنید
      يادتون باشه شما تو سال 98 با این افراد مواجه هستید
      1 افرادی که ترمیم شرکت می کنن و 1 ماه از وقت طلایی خودشون رو براش میزارن
      2 با دوازدهمی هايي مواجه هستید که مجبورن 1 ماه یا شاید بیشتر وقت خودشون رو برای امتحانات نهایی بزارن چه بسا خیلی هاشون عملا کنکور 98 رو فراموش کرده و برای کنکور 99 آماده میشوند
      در حال حاضر شما بیشترین وقت رو دارين که این 80 درصد رو خوب بخونيد و بهش مسلط بشین وگرنه اگه از الان کاسه چه کنم چه کنم دستتون بگیرید به جایی نمی رسید

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جالبه اون دانیال اقایی با معدل هفت شده رهبر خب عزیزان معلومه کسی که معدلش هفت بوده چیکارس و الان هم خیلی به ضررشه تعجبه یه سریا به حرف اون گوش میدن حتی معدل بالا 18ها

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      ببینید کلا شما 2 راه بیشتر ندارید اگر رشته تاپ ا=دانشگاه تاپ میخوای معدلت زیر 19 باید ترمیم کنی یا قید شو کلا بزنی فرقی هم نداره چه 20 درصد چه 50 درصد!
      بازم چرت و پرتا شروع شد حتما سال 94که پنج درصد بیشتر بود هم خداحافظی کردن !برو عمو این کارا دیگه رنگی نداره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن