خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اعتراض برای تربیت معلم

سلام دوستان
      من برای تربیت معلم دعوت شدم مصاحبم رو هم عالی دادم.یه نفر پروندمو دید و گفت امتیازت خوب شده خیالت راحت.
      ولی الان ک نتایج اومده قبول نشدم.
      یک هفته پیش هم برای تحقیقات محلی اومده بودن.
      کسی م.ردی سراغ داره که اعتراض گذاشته باشه و قبول شده باشه؟
      شما میدودنید چطوری باید اعتراض بذارم؟
      به هر قیمتی پادشاه باش . . .

حتی اگر قلمروات به اندازه ی عرض شانه هایت باشد...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تربیت معلم کلا اینطوری شده وضعش رتبات خیلی کم و برتر هم روی آوردن بهش بخاطر همین نتایجی که داده غیر قابل باوره
      به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.hasti نمایش پست ها
      کسی نمیدونه؟
      منم سال95 رفتم مصاحبه ایناش ولی قبول نشدم اعتراض زدم بعد ی ماه زنگ زدن بم گفتن مدارکتو بیار گفتم فرقیم میکنه وضعیت?گف اانشاالله شاید شد گفتم پ نمیخوام گف بنویسم اعتراض نداری گفتم بنویس
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

منم سال95 رفتم مصاحبه ایناش ولی قبول نشدم اعتراض زدم بعد ی ماه زنگ زدن بم گفتن مدارکتو بیار گفتم فرقیم میکنه وضعیت?گف اانشاالله شاید شد گفتم پ نمیخوام گف بنویسم اعتراض نداری گفتم بنویس
      شما طبق کارنامه سبز اعتراض گذاشتین؟
      میشه رتبتونو بگین؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

شما طبق کارنامه سبز اعتراض گذاشتین؟
      میشه رتبتونو بگین؟
      ن من مردود شدم کارنامه سبز نداشتم ,رتبمم خوب نبود مصاحبه رم خوب ندادم البتهولی فک نکنم اعتراض تاثیر داشته باشه
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممکنه امتیاز مصاحبت خوب شده باشه ولی رتبه های بهتری از شما قبول شده باشن چون ۷۰ درصد قبولی رتبس ،مصاحبه ۳۰ درصد تاثیر داره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      ممکنه امتیاز مصاحبت خوب شده باشه ولی رتبه های بهتری از شما قبول شده باشن چون ۷۰ درصد قبولی رتبس ،مصاحبه ۳۰ درصد تاثیر داره
      اتفاقا .. مصاحبه تاثیر زیادی داره ... بیشتر از تراز کنکور ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان،شرط معدل برای تربیت معلم چطوره؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها
      اتفاقا .. مصاحبه تاثیر زیادی داره ... بیشتر از تراز کنکور ...
      اصلا اینطور نیست که مصاحبه تاثیرش بیشتر باشه چون پردیسا مصاحبه رو انجام میدن و امتیازا رو میفرستان واسه سنجش خود سازمان سنجش انتخاب میکنه که بیشتر براساس رتبه کنکوره نه مصاحبه
      20180913_151708.png

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستیاتش به خاطر وضع بد مملکت .رقابت زیاده برای معلمی...قبلا با 10000 میشد بری بعدش کف قبولی 7000منطقه2 بود ..سال قبل هم حول وهوش 3500 قبولی داشتن...امسال فکر کنم دیگه زیر 3000 باشن.../رشته ریاضی البته..که برای تجربی هم همینجوره/...و مهههههم اینکه الان تقریبا مصاحبه رو همه عالی میدن(تقریبا )چون که دیگه تو همین فروم و سایت های دیگه اکثر سوالا لورفته..مثلا اخرین کتابت چی بود ؟ یا اینکه احکام رو همه حفظ میکنن براش بنابراین رتبه تاثیر بیشتری داره برای قبولی...

میشه شما شهر و رتبتون رو بگید(کدوم منطقه؟)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصلا اینطور نیست که مصاحبه تاثیرش بیشتر باشه چون پردیسا مصاحبه رو انجام میدن و امتیازا رو میفرستان واسه سنجش خود سازمان سنجش انتخاب میکنه که بیشتر براساس رتبه کنکوره نه مصاحبه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20180913_151708.png
مشاهده: 76
حجم: 196.6 کیلو بایت
      شما وقتی میری مصاحبه ، یه امتیاز علمی داری که همون تراز کنکوره و یه امتیاز مصاحبه و گزینش ... برآیند اینا نتیجه رو میده .. و تا اونجا که من میدونم مصاحبه تاثیرش بیشتر نباشه کمتر نیس .. نظر شما هم قابل احترام

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها
      شما وقتی میری مصاحبه ، یه امتیاز علمی داری که همون تراز کنکوره و یه امتیاز مصاحبه و گزینش ... برآیند اینا نتیجه رو میده .. و تا اونجا که من میدونم مصاحبه تاثیرش بیشتر نباشه کمتر نیس .. نظر شما هم قابل احترام
      من چون خودم فرهنگیان میخونم نظرمو گفتم چون خودم هیچ امتیاز جانبی مثل سهمیه جانبازی و خانواده فرهنگی و حتی بسیج نداشتم مصاحبمم خیلی معمولی دادم و موقعی که رفته بودم واسه مصاحبه بودن کسایی که این امتیازارو داشتن ولی چون رتبشون بالاتر بود بعد نتایج قبول نشده بودن.نظر شماهم محترم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من چون خودم فرهنگیان میخونم نظرمو گفتم چون خودم هیچ امتیاز جانبی مثل سهمیه جانبازی و خانواده فرهنگی و حتی بسیج نداشتم مصاحبمم خیلی معمولی دادم و موقعی که رفته بودم واسه مصاحبه بودن کسایی که این امتیازارو داشتن ولی چون رتبشون بالاتر بود بعد نتایج قبول نشده بودن.نظر شماهم محترم
      نه خب من منظورم خود مصاحبه بود نه امتیازایی مث سهمیه و بسیج و ...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من برای تربیت معلم دعوت شدم مصاحبم رو هم عالی دادم.یه نفر پروندمو دید و گفت امتیازت خوب شده خیالت راحت.
      ولی الان ک نتایج اومده قبول نشدم.
      یک هفته پیش هم برای تحقیقات محلی اومده بودن.
      کسی م.ردی سراغ داره که اعتراض گذاشته باشه و قبول شده باشه؟
      شما میدودنید چطوری باید اعتراض بذارم؟
      سلام من خودم دانشگاه فرهنگیان نرفتم دوستم ندارم که برم درضمن اسمش عوض شده ودیگه تربیت معلم نیست و دانشگاه فرهنگیان هست درست که اسم چندان فرقی نمی کنه ولی باید بگیم تا اسم جدید کمکم جا بیوفته
      من نمی دونم چطور باید اعتراض بزنی ولی می دونم که شاید به درد بخوره ما تو دبیرستان یه دبیر عربی داشتیم (هرجاهست موفق باشه الهی ) خیلی هم دبیر خوبی بود می گفت وقتی کنکور داده بوده ونتایج کنکور اومده بوده دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم سابق ) قبول نشده بوده ودر اولویت بعدیش قبول شده بوده که اعتراض میزنه و بعد از یک ماه که از سال تحصیلی گذشته بوده و دانشگاه میرفته جواب اعتراضش اومده که آقا اشتباه شده ومی تونید تشریف بیارید تربیت معلم

شما هم اگه علاقه دارید اعتراض بزنید بدنیست اگر شد که شد اگرم نشد همچین آش دهن سوزیم نیست. ولی به نظرمن اگر به معلمی و وزارت آموزش و پرورش علاقه دارید حتما اعتراض بزنید خدارو چه دیدی شاید قبود بشوید
      درضمن اگر اعتراض نزنید وحق باشما باشه وقصد دارید که سال آینده به نیت دانشگاه فرهنگیان بخونید ممکنه دوباره به خودشون اجازه بدهند که حق شمارو بخورند.
      اگر اعتراض زدید و قصد دارید که دوباره در کنکور شرکت کنید منتظر نتیجه ی اعتراض نمونید ودرس خوندن راشروع کنید که اگر اعتراض مورد قبول واقع نگردید زمانی را از دست نداده باشید

راستی یه سوالی شما که برای فرهنگیان رفتید مصاحبه از نظر پزشکی میشه بفرمایید چه اندامی رو چک کردند ؟

ممنون

موفق و سربلند باشید

یاعلی
      ویرایش توسط mohammad gavad : 22 شهریور 1397 در ساعت 19:14

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن