خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 154
    1. Top | #121
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      خوشبحالت ولی ما همه کاراموزیمون شد شرح حال گیری
      اینجوری بهتره
      تزریقات و رگ گیری با تجربه یاد میگیرین
      کسایی که زود وارد کار بالین میشن اینجا به مشکل میخورن که ترم های بالا انگیزه واسه کار ندارن
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

2. Top | #122
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .MEHRAD. نمایش پست ها
      میشه یکی درجات پرستارا رو توضیح بده و کارشونو
      دیره ولی بگم بقیه استفاده کنن : )
      کارشناس پرستاری / نرس
      مسول شیفت
      استف
      سرپرستار بخش / هدنرس
      مسوول بخش
      سوپروایزر بالینی
      سوپروایزر آموزشی
      مترون
      رییس بیمارستان
      .....
      بعضیاش مثل مسوول شیفت درجه رسمی نیست ولی هر شیفت یه مسوول داره که تقسیم وظایف میکنه و معمولا باتجربه ترین پرستار شیفته
      رییس بیمارستان رو هم برای این گفتم که رییس بیمارستانی که من کارآموزی میرم دکتری پرستاری داره و اینجور نیست که فقط پزشک بتونه این مقام رو داشته باشه
      استف میشه گفت معاون سرپرستار یا هدنرسه
      .....................
      اگه اشتباهی هست یا چیزی جا مونده دوستان تکمیل کنند
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @@ @hamid_MhD@ @ramin94@ @Afsoon_chashman@ @Lara27@ @_ZAPATA_@ @Priest@
      سلام
      چطور میشه کلاسای پرستاری ازاد رو پیچوند؟!
      بخاطر یه داستان طول دراز ....میخوام تو انتخاب رشته امسال پرستاری ازاد رو بزنم.
      تو ترم یک
      تایم کلاسا تو هر هفته چقدره؟چقدرش رو میشه پیچوند ؟
      شرایط و جو واسه خوندن برای کنکور چطوره تو اون محیط؟ شخصی رو دیدین یا این امثال؟
      تا کجا میشه درسا رو شب امتحان پاس کرد؟ یعنی فقط همون شبش و نه حتی فرجه ها
      شرایط مرخصی گرفتن واسه ترم دو چطور؟یعنی هر جزئیاتی که میدونید و احیانا کِرم هایی که توسط دانشگاه ریخته میشه؟
      نمیدونم کدوماتون دانشگاه ازاد بودید یا نه ولی خب اصولا درس های ترم یک و شرایط پیچوندن یکیه .فقط شاید شرایط مرخصی فرق داشته باشه

4. Top | #124
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      سلام
      تو ترم یک
      شرایط مرخصی گرفتن واسه ترم دو چطور؟یعنی هر جزئیاتی که میدونید و احیانا کِرم هایی که توسط دانشگاه ریخته میشه؟
      نمیدونم کدوماتون دانشگاه ازاد بودید یا نه ولی خب اصولا درس های ترم یک و شرایط پیچوندن یکیه .فقط شاید شرایط مرخصی فرق داشته باشه
      اینجور که دانشگاه ما کلاسارو چیده بود و اینکه به دلیل آزمایشگاه هایی که ترم 1 هست و تایمشون 2ساعت و نیمه تا اخرای ابان کل هفته پر بود ولی بعدش یه واحدی ها و یک و نیم واحدیا تموم شد نزدیک یه ماه آخر فقط 2 3 تا کلاس تو کل هفته داشتیم
      ترم یک خوندن برای کنکور خیلی سخته ولی 2 بهتر میشه البته قبل از کارآموزیا
      پرستاری کنار خوندن برای کنکور انتخاب درستی نیست دروس سخت و آزمایشگاه و کارآموزی
      و اینکه من کل دروس ترم 1 و 2 رو شب امتحان پاس کردم بدون خوندن طول ترم یا فرجه . البته سخته و همه نمیتونن 15 روز شبا کلا بیدار بمونن و روز هم 3 4 ساعت بخوابن
      مرخصی هم ترم 2 میدن و شهریه ثابت رو میگیرن فکر کنم بدون هیچ مشکلی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      تو ترم یک
      سلام ..
      دانشگاه به دانشگاه شرایط فرق میکنه دوست عزیز..
      حتی تو دانشگاه هم یه دوره هایی سخت گیری بیشتر و کمتر میشه ( مسئولین عوض میشن )
      ولی در کل نسبت به دانشگاه سراسری آزادی بیشتری داری و اینکه شرط اصلی تو پیچوندن کلاسا اینه که استاد کی باشه !!
      برای مثال ما زمان خودمون تو درسایی مثل فارماکولوژی و بیوشیمی حتی جرات همون 3 تا غیبت که حقمونه رو هم نداشتیم چون شدیدا استاد سخت گیری داشت بهر بهونه ای نمره کسر میکرد
      ولی تو درسایی مثل پرستاری بزرگسالان و سالمندان و پرستاری کودکان و حتی پرستاری ویژه .که از دروس اصلی پرستاری هستن.بودن بچه هایی که خیلی غیبت کردن و هیج اتفاقی هم نیفتاد چون استادش
      چندان حساس نبود اصلا بعضی استادا حضور غیاب ندارن ..چنتا از دوستام تبریز هم واحد برداشته بودن ..اونجا هم همه چی به استاد بستگی داشت ...بعضیاشون با استاد حرف میزدن و غیبت میکردن بعضیاشونم کاملا مقرراتی !! خلاصه بستگی به این داره که استاد کارتو راه بندازه یا بگه برو از آموزش نامه بیار که بیچاره میشی ..
      و اما کنکور خوندن همراه با ترم یک و دو !! تو پرستاری ترم یک و دو چندان موفق نخواهید بود برای کنکور چرا ؟!!
      چون دروس پایه..انگل شناسی -میکروبیولوژی-فیزیولوژی-آناتومی-فارماکولوژی-بیوشیمی-اپیدمیولوژی-ایمونولوژی و تغذیه رو معمولا ترم یک و دو پاس میکنن که نه میشه شب امتحانی خوندشون نه میشه کنارشون به کنکور پرداخت ..
      ولی تو دانشگاه ما از بچه های اتاق عمل و هوشبری چنتاشون خوندن و رشته های خوب آوردن و رفتن ..بازم بستگی به پشت کار شما داره .
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

6. Top | #126
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      تو ترم یک
      سهمیت مگه واسه 98 قرار نیس تغییر کنه؟؟؟

7. Top | #127
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      تو ترم یک
      سهمیت مگه واسه 98 قرار نیس تغییر کنه؟؟؟

8. Top | #128
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان که وقت انتخاب رشته است بد نیست که این تاپیک دوباره بیاد بالا😅
      من خودم بخاطر مشغله کاری خیلی کم میام انجمن
      ی سالی بود نبودم
      سوالی بود خصوصی درخدمتم
      در حال حاضر پرستار مراقبت های ویژه یک بیمارستان خصوصی تهرانم

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید خیلی عالی بود صحبتاتون همشو تقریبا خوندم
      راستش پرستاری رو دوست دارم ولی اطرافیانم منو از شیفت های شبانه میترسونن.....
      میگن شیفتاش زیاده سر زندگیت نیستی و همیشه درگیری....لطفا در این مورد راهنماییم کنین و اینکه
      رشته رادیولوژی به نظرتون چطوره؟با پرتو سر و کار داریم؟از لحاظ بازار کار ؟
      ممنون میشم راجع به رشته شنوایی شناسی بگین چون واقعا حس میکنم بازار کارش خیلی بده

10. Top | #130
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید خیلی عالی بود صحبتاتون همشو تقریبا خوندم
      راستش پرستاری رو دوست دارم ولی اطرافیانم منو از شیفت های شبانه میترسونن.....
      میگن شیفتاش زیاده سر زندگیت نیستی و همیشه درگیری....لطفا در این مورد راهنماییم کنین و اینکه
      رشته رادیولوژی به نظرتون چطوره؟با پرتو سر و کار داریم؟از لحاظ بازار کار ؟
      ممنون میشم راجع به رشته شنوایی شناسی بگین چون واقعا حس میکنم بازار کارش خیلی بده
      سلام
      فک کنم دیر شده برای جواب دادن ولی میگم
      پرستاری فقط شیفت شب نیست شما میتونین توی بخش های مختلف بهداشتی درمانی کار کنین و اون هم بخاطر اینه که در مورد همه چی میخونین تعداد کمی شیفت شب برمیداریم تقریبا 40 درصد
      من سعی میکنم راجب چیزی که نمیدونم حرف نزنم برای همین از جواب دادن به سؤالای بعدی عذرخواهم ☺️

11. Top | #131
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      سلام
      فک کنم دیر شده برای جواب دادن ولی میگم������
      پرستاری فقط شیفت شب نیست شما میتونین توی بخش های مختلف بهداشتی درمانی کار کنین و اون هم بخاطر اینه که در مورد همه چی میخونین تعداد کمی شیفت شب برمیداریم تقریبا 40 درصد
      من سعی میکنم راجب چیزی که نمیدونم حرف نزنم برای همین از جواب دادن به سؤالای بعدی عذرخواهم ☺️������������
      دوست عزیز یه سوال
      تو اولین پستت گفته بودی که بازار کار تا 7 8 سال دیگه . یه سری از اطرافیان که من بهشون همین حرف رو میزنم میگن دروغه و فلان.اگه میشه دلیلت رو بگو

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من کلا با داخل بدن مشکلی ندارم اتفاقا عاشقشون هم هستم مثل مغز و چشم ، به خصوص مغز که کل ویدیوهای جراحیشونو تو یوتیوب دیدم (البته کمی با اغراق) اگه خواستم تو خوابم جراح بشم جراحی عمومی رو انتخاب میکنم ولی اون چیزایی که مربوط به بخش بیرونی بدنه مثل پوست نمیتونم تحمل کنم ولی میخوام پرستاری بخونم به نظرتون عادت میکنم به این اوضاع؟

13. Top | #133
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      دوست عزیز یه سوال
      تو اولین پستت گفته بودی که بازار کار تا 7 8 سال دیگه . یه سری از اطرافیان که من بهشون همین حرف رو میزنم میگن دروغه و فلان.اگه میشه دلیلت رو بگو
      در حال حاضر صد هزار پرستار نیاز داریم
      نظام پرستاری هم بارها اعلام کرده دستکم ده سال دیگه ما نیازمند به پرستار کم میشه
      نگفته دیگه نمیخابم گفته کم میشه
      الان برای هر تخت 1.1 پرستار داریم که این باید دو برابر بشه

14. Top | #134
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      سلام
      کسی هست که اطلاعات کامل در مورد دوران دانشجویی پرستاری رو بدونه؟؟
      مثلا ترم یک چجوریه و ترم دو ...
      و کار اموزی از چه ترمی شروع میشه
      و دروره کار اموزی چجوریه
      و ...
      خیلی ممنون
      یه پشته کنکوری ...

15. Top | #135
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      up
      یه پشته کنکوری ...

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن