خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 75
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تبریک می گم رتبه خوبتون را نظرتون در مورد اقا جانی الا ورضا امیر چطوریه وبنظرتون برنامه ی کانون بهتره یا گزینه 2 وهمچنین می شه دوران جمع بندی را کامل توضیح بدین ببخشید خیلی شد موفق وهمیشه پیروز باشید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      من بین دوراهی استفاده کردن یا نکردن از ویس‌های رضا امیر موندم
      با توجه ب اینکه پشت کنکوری هستم و امسال زیستو ۵۵زدم ینی تسلط نسبی دارم
      مایلم نظرتو بگی؟
      ببین ویس های رضا امیر از جهت مفهومی خیلی خوبن.به نظرم شما که قبلا خوندید و به قول خودتون تسلط نسبی دارید فقط جاهایی که از لحاظ مفهومی مشکل دارید رو گوش بدید بقیه مطالب رو تا جایی که میتونی کتابو بخون

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      تبریک می گم رتبه خوبتون را نظرتون در مورد اقا جانی الا ورضا امیر چطوریه وبنظرتون برنامه ی کانون بهتره یا گزینه 2 وهمچنین می شه دوران جمع بندی را کامل توضیح بدین ببخشید خیلی شد موفق وهمیشه پیروز باشید
      خیلی ممنون
      آقاجانی خیلی خوبه و مفهومی و با بیان خوبی میگه فقط باید در کنارش خیلی تست بزنی
      آلا هم کلی نمیشه گفت ولی بعضی دبیراش واقعا جز بهترینان
      رضا امیر هم خیلی از لحاظ مفهومی خوبه و تاکیدش رو متن کتاب درسی زیاده
      برنامه کانون مروراش بیشتره.پارسال مشاورای خوب میگفتن تابستون با گزینه ۲ برید طول سال با قلمچی (الان نمیدونم برنامه تابستونشون فرق داره یا نه) در کل به نظرم چندان فرقی نداره مهم رسیدن کامل به برنامست

دوران جمع بندیم روش ها زیاده اون که من رفتم این که می رفتم برای هر مبحث تست های کنکور میزدم مثلا میگفتم تابع تستای سال ۸۶ تا ۹۱(با توجه به مبحث که چند تا سوال تو کنکور داره تعداد سال ها فرق میکرد) اگه رو مبحثی مشکل داشتم می رفتم یه مرور میکردم. برای درس های حفظی عین مطلب رو میخوندم.زیست هم کتاب رو یه دور خوندم.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوکی ، پس فرضا من مفهوم رو متوجه شده باشم ، چیز خاصی از دست نمیدم با کنار گذاشتن ویس‌های رضا امیر

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام نظرتون در مورد خلاصه نویسی چیه و اگه خوبه چطوری باید انجام بشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حسن نخعی. نمایش پست ها
      سلام نظرتون در مورد خلاصه نویسی چیه و اگه خوبه چطوری باید انجام بشه
      همونطور که گفتم من خودم اهل خلاصه نویسی نبودم ولی اگه کسی اصولش رو بلد باشه میتونه خیلی کمک کنه. چون خودم انجام ندادم نمیتونم بهت روش بگم ولی تو کانال آقای افشار اگه بری فایل صوتی توضیح مفصلش هست.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبریک میگم
      با آرزوی موفقیت روزافزون سید عزیز
      Yeniden başlamaya geldik !

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منم میخوام رتبه برتر شم برم تایلند اونجا به جوونای ایرانی بی سرپرست درس بدم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saharnaaz نمایش پست ها
      تبریک میگم
      با آرزوی موفقیت روزافزون سید عزیز ������������
      خیلی ممنون سحر عزیز
      ان شا الله موفقیت شما

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:
      تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:
      تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.

سلام
      به نظرم چون شما سال یازدهم امتحان نهایی ندارید(البته تا اونجایی که من میدونم) امسال سراغ تست هم برید و تا جایی که میتونید تست کار کنید که کارتون سال دیگه سبک باشه.
      ساعت بستگی به خود شخص داره ولی خب هر چی بیشتر بهتر.

12. Top | #27
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و تبریک
      لطفا در مورد مدیریت آزمون سر جلسه کنکورتون توضیح بدین
      مثلا ترتیب پسخ به درسا، تست های نزده هر درس که از چه مباحثی بود ، زمان نقصانی ، اولویت بازگشت به سوالات نزده و...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      سلام و تبریک
      لطفا در مورد مدیریت آزمون سر جلسه کنکورتون توضیح بدین
      مثلا ترتیب پسخ به درسا، تست های نزده هر درس که از چه مباحثی بود ، زمان نقصانی ، اولویت بازگشت به سوالات نزده و...
      سلام ممنون.
      ترتیب دفترچه رو هیچوقت بهم نزدم چه تو آزمونا چه کنکور.اگر خواستید همچین تصمیمی بگیرید حتما حتما چند تا آزمون امتحان کنید.
      تست های نزده هم بعضیهاشون که خب میشه گفت تستای سخت هر آزمون بود و فقط برترا می تونن حل کنن, یه سریشونم تا اون موقع تیپ سوال رو ندیده بودم یا نکتش رو نمی دونستم که خب بعدا تو تحلیل آزمون یاد می گرفتمش.
      تکنیک زمان نقصانی استفاده نکردم.
      بازگشت به نزده ها هم اگه توی یک درس تعداد سوالایی که تو دور اول جواب داده بودم کم بود تو دور دوم می رفتم سراغ اون درس.اگه نه به ترتیب سریع بررسیشون میکردم و اگه حل می شد میرفتم سراغشون.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.از ویس های استاد رضاامیر استفاده کردین؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سلام.از ویس های استاد رضاامیر استفاده کردین؟
      از بعضی هاشون بله

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن