خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 146
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      این سوالات به شخصیت و اراده خودتون برمیگرده و خیالتون راحت شما هر ساعتی بخونید اون موقع اگه قرار باشه خسته میشید!پس چ بهتر تا خسته نشدید استفاده کنید.
      خستگی ناشی از بی برنامگیه و روزمره شدن آزمون هاست.یعنی اینکه شما یه مدت همینجوری دارید شرکت میکنید ازمون رو بدون اینکه به فکر برطرف کردن اشکالات باشید و در اصل آزمون براتون یک چالش نیست یک سیکله که هر دوهفته تکرار میشه.
      چالش و تلنگر شمارو نگه میداره اا سیکل شما رو خسته میکنه
      اگه با برنامه پیش برید هیچ وقت خسته نمیشید چون چالش دارید.
      و بازم میگم شما روزی یک ساعتم بخونید بازم اون موقع اگه قرار باشه خسته میشید.به ساعت مطالعه نیست به برنامه داشتن و هدف و ...
      اما یه سری دلایل دیگه هم هست که تاثیر دارن(علت اصلی بالاست)
      1- ساعت مطالعه وحشتناک بالا(زجر دادن)
      2-زودتر از آزمون تمام کردن!مثلا قبل عید
      3-یکسان بودن محیط به مدت طولانی(برای بعضیا مثلامن خودم بعضی مدت ها بین خونه و کتابخونه عوض میکردم)
      4-نداشتن ارتباط با اطرافیان(یکی از اصلی ترین دلایل بعد عید مدرسه نرفتنه که باعث میشه بچه ها ارتباطشون قطع بشه و خسته بشن)
      5-و علت اصلی نتیجه نگرفتنه که حوصلمونو سر میبره دیگه.میگیم چه خبره بابا این بدبختی و این حسا میاد ساغمون...
      بازم میگم علت اصلی به شخصیت و ارادتون برمیگرده
      موفق باشید
      فک کنم مشکل من همون ساعت مطالعه بالا و در ارتباط نبودن با اطرافیانه...ممنون

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامی دوباره
      ببخشید واسه تست ریاضی یا فیزیک یا شیمی استفاده از ماشین حساب مضره؟

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامی دوباره

4. Top | #124
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..من روش مطالعه زیست که گفتین رو خوندم اما نمیدونم چرا اینقدر واسه من طول میکشه..مثلا یک فصل زیست رو مثل ایمنی چهار روز میخونم بدون مرور تازه تموم میشه..مثلا کتابکار ۴ بخشه من بخش اول درسنامه رو میخونم میشه یک ساعت و نیم بعد تازه میخوام برم تست بزنم تو یه ساعت میشه ۱۸ تا تست اول با تحلیلشون..بعد میگم خب امروز زیاد خوندم زیست...میرم فیزیک میخونم دو ساعت و همینطور درسای دیگه..خیلی وقت میبره

2_بعد به سوال به نظرتون خوبه واسه ازمون قلم چی هفته اول مثلا دهم بخونم هفته بعد یازدهم..اگه نه چجوری باهم بخونم؟

3_شما که الان موفق شدین ..بهترین دانشگاه و بهترین شغل ..به عنوان یه رتبه برتر..به نظرتون کسی که تا الان درسا رو خوب نخونده از خانواده فقیر و یه شهر دور افتاده میتونه قبول شه(مطمئنم میگید اره اما ته دلم میگه یه چی دیگه میگه)..راستش با یه انرژی خوب میرم مدرسه اما دبیرا به جای اینکه به همه توجه داشته باشن فقط به دختر مهندس توجه دارن یا دختر اون اقای مولتی میلیارد(هر روز دارم تو کلاسم میبینم)بخدا خسته شدم هی میخوام خودمو از این اوضاع خلاص کنم اما به این فکر میکنم که تو الان از پایه هیچی زیاد نخوندی نمیتونی موفق شی...یه روز ۹.۵ درس میخونم یه روز مثل امروز فقط ۳.۵
      باور کنین از اول تابستون تا الان فقط دارم روش تغییر میدم این درحالیکه بعضیها پایه رو خوندن یا دارن تموم میکنن..یکی میگه ۴ اختصاصی و ۲ عمومی در روز بعدش میام یه هفته اینطوری میرم میبینم از هر درس یکمش رو خوندم و انگار نمیرسم بقیه شو بخونم...الان باز دیدم یجور دیگه
      اصلا سردرگمم

5. Top | #125
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محسن دادا من چند صفحه قبلم بهت پیام دادم که با مهر و ماه ریاضی میخونم امروز ریاضیم ی دورش تموم شد به جز فصله نچسب الله علیه هندسه میخوام بزارمش کنار این فصلو
      سره همون قضیه 80 درصد مطالب با تسلط بالاتر بهتر از 100 با تسلطه کم d: نظرت چیه؟ شروع کنم از اول تستایه مارک با برای 100 درصدارو بزنم یا با این هندسه کنار بیام آخه میگن تو کنکور وقت گیره و نمیصرفه
      خودت خوندی هندسرو؟ به نظرت ارزش داره ؟ (دوازدهمم)

6. Top | #126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محسن دادا من چند صفحه قبلم بهت پیام دادم که با مهر و ماه ریاضی میخونم امروز ریاضیم ی دورش تموم شد به جز فصله نچسب الله علیه هندسه میخوام بزارمش کنار این فصلو
      سره همون قضیه 80 درصد مطالب با تسلط بالاتر بهتر از 100 با تسلطه کم d: نظرت چیه؟ شروع کنم از اول تستایه مارک با برای 100 درصدارو بزنم یا با این هندسه کنار بیام آخه میگن تو کنکور وقت گیره و نمیصرفه

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      سلامی دوباره
      سلام
      بله حتما.وقتی درکنکور همچین چیزی نیست ،چرا استفاده بشه؟
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNSB نمایش پست ها
      سلام
      نظام جدید هندسش مهم تره.مثل ما نیست که حذف کنید.بیشتر شده هندستون.
      کامله کامل حذف نکن بخش های اسون داره اونارو بخون.بعضی وقتا تستای اسونی میاد حیفه نزنید

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOZHGANI نمایش پست ها
      سلام..من روش مطالعه زیست که گفتین رو خوندم اما نمیدونم چرا اینقدر واسه من طول میکشه..مثلا یک فصل زیست رو مثل ایمنی چهار روز میخونم بدون مرور تازه تموم میشه..مثلا کتابکار ۴ بخشه من بخش اول درسنامه رو میخونم میشه یک ساعت و نیم بعد تازه میخوام برم تست بزنم تو یه ساعت میشه ۱۸ تا تست اول با تحلیلشون..بعد میگم خب امروز زیاد خوندم زیست...میرم فیزیک میخونم دو ساعت و همینطور درسای دیگه..خیلی وقت میبره

2_بعد به سوال به نظرتون خوبه واسه ازمون قلم چی هفته اول مثلا دهم بخونم هفته بعد یازدهم..اگه نه چجوری باهم بخونم؟

3_شما که الان موفق شدین ..بهترین دانشگاه و بهترین شغل ..به عنوان یه رتبه برتر..به نظرتون کسی که تا الان درسا رو خوب نخونده از خانواده فقیر و یه شهر دور افتاده میتونه قبول شه(مطمئنم میگید اره اما ته دلم میگه یه چی دیگه میگه)..راستش با یه انرژی خوب میرم مدرسه اما دبیرا به جای اینکه به همه توجه داشته باشن فقط به دختر مهندس توجه دارن یا دختر اون اقای مولتی میلیارد(هر روز دارم تو کلاسم میبینم)بخدا خسته شدم هی میخوام خودمو از این اوضاع خلاص کنم اما به این فکر میکنم که تو الان از پایه هیچی زیاد نخوندی نمیتونی موفق شی...یه روز ۹.۵ درس میخونم یه روز مثل امروز فقط ۳.۵
      باور کنین از اول تابستون تا الان فقط دارم روش تغییر میدم این درحالیکه بعضیها پایه رو خوندن یا دارن تموم میکنن..یکی میگه ۴ اختصاصی و ۲ عمومی در روز بعدش میام یه هفته اینطوری میرم میبینم از هر درس یکمش رو خوندم و انگار نمیرسم بقیه شو بخونم...الان باز دیدم یجور دیگه
      اصلا سردرگمم
      ۱.اون درسنامه رو بزارید کنار کارتون درست میشه.۱۸ تست با تحلیل یک ساعت توی شروع مشکلی نداره.بعد تر بهتر میشه
      ۲.من میگم هر جور راحتیدولی در کل هفته ی اول مختص اینه که شما حجیم ترین درسا رو بخونید(توی کانالم وویسشو دادم)
      ۳.رتبه یک کنکور از سیرجانه.(۹۶)رتبه فلان تک رقمی از سیستانه(۹۴).دیگه از سیستان داغون تر؟خوده من از خوزستان ،دزفولم.نه کلاسی نه دی وی دی ای.فقط کتاب کمک درسی و ازمون.اره یا نه رو عملکرد شما توی این یک سال مشخص میکنه .چون خوب نگفتید سابقه تحصیلیتون رو نظری نمیتونم بدم

10. Top | #130
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      ۱.اون درسنامه رو بزارید کنار کارتون درست میشه.۱۸ تست با تحلیل یک ساعت توی شروع مشکلی نداره.بعد تر بهتر میشه
      ۲.من میگم هر جور راحتیدولی در کل هفته ی اول مختص اینه که شما حجیم ترین درسا رو بخونید(توی کانالم وویسشو دادم)
      ۳.رتبه یک کنکور از سیرجانه.(۹۶)رتبه فلان تک رقمی از سیستانه(۹۴).دیگه از سیستان داغون تر؟خوده من از خوزستان ،دزفولم.نه کلاسی نه دی وی دی ای.فقط کتاب کمک درسی و ازمون.اره یا نه رو عملکرد شما توی این یک سال مشخص میکنه .چون خوب نگفتید سابقه تحصیلیتون رو نظری نمیتونم بدم
      راستش کانالتون خیلی خیلی مفید بود طوری که بیشتر سوالام رو جواب دادین..واقعا ممنون

در رابطه با سابقه تحصیلی هم باید بگم توی مدرسه نمونه دولتی درس میخونم و خداروشکر قلم چی منو بورسیه کرده و میتونم از ازموناش استفاده کنم..اولین آزمون فلم چی هم ۵۸۰۰ شدم البته نخونده بودم ولی مطمعنم اگه با این روشایی که تو کانالم توضیح دادین درسو بخونم ترازم خیلی بالا میره...بازم تشکر که اینقدر صادقانه کمکمون میکنین اجرتون با خدا

11. Top | #131
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دمت گرم واقعا دمت گرمااااا فوق العاده بود

12. Top | #132
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      matrooke سلام داداش من میخوام پشت کنکور بمونم به راهنماییت نیاز دارم ایدی تلگرامتو میشه بدی؟

13. Top | #133
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanesarjaz نمایش پست ها
      matrooke سلام داداش من میخوام پشت کنکور بمونم به راهنماییت نیاز دارم ایدی تلگرامتو میشه بدی؟
      فکر کنم پیام دادیدیادم نیست
      اما توی امضام کانال هست اونجا ایدیم هست

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید ...واسه هرآزمون بنظرتون تستای فیزیک و ریاضی و یه بار بزنیم بهتره یا اینکه زوج و فرد کنیم بعد نشاندارهارو واسه بار دوم بزنیم؟چون واقعا وقت نمیشه هم همه رو زد هم نشاندارارو واسه بار دوم کار کرد....

15. Top | #135
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      ببخشید ...واسه هرآزمون بنظرتون تستای فیزیک و ریاضی و یه بار بزنیم بهتره یا اینکه زوج و فرد کنیم بعد نشاندارهارو واسه بار دوم بزنیم؟چون واقعا وقت نمیشه هم همه رو زد هم نشاندارارو واسه بار دوم کار کرد....
      سلام اون عکسه اخریه تو پیام اوله که گذاشتم نوشتم که چیکار کنید

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)