خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ازتون ممنونم اقای انصاری بابت این تاپیک . من امسال کنکور دارم و میخوام حتما ارتباط تصویری قبول شم . هنر یا تهران . برای درک عمومی هنر واقعا موندم چی کار کنم . شاید بالای ۵۰ تا کتاب درسی و ازاد داره . شما چیکار کردید ؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تراز کنکور شما چند بود؟
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان الان یه سوال پیش میاد !!! کسانی که فارغ تحصیل هستند و میخوان 98 کنکور هنر بدن تکلیفشون چی میشه؟؟؟
      یعنی الان عمومی نظام جدید بخونیم یا قدیم؟
      اگه قرار باشه هنر هم مثل تجربی جداگانه برگزار شه تعدا داوطلبین خیلی کم هستند و به همون ترتیب ظرفیت برای رشته ها خیلی کم میشه و مثلا برای رشته سینما قبولی خیلی سخت میشه اونجوری !
      آیا سنجش این امکان رو میده که فارغ تحصیل ها هم تو نظام جدید شرکت کنن؟

ممنون

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matini نمایش پست ها
      سلام ازتون ممنونم اقای انصاری بابت این تاپیک . من امسال کنکور دارم و میخوام حتما ارتباط تصویری قبول شم . هنر یا تهران . برای درک عمومی هنر واقعا موندم چی کار کنم . شاید بالای ۵۰ تا کتاب درسی و ازاد داره . شما چیکار کردید ؟
      سلام متین عزیز ، برای در ک عمومی اشتباهه که بخواید همه ی منابع معرفی شده رو بخونید . به جای اینکار باید به چند تا از بهترین کتاب های درسی و آزاد و کمک درسی که مکمل هم هستند تسلط کامل پیدا کنید . در این صورت بهترین نتیجه رو میبینید . برای اینکه ببینید با توجه به سطح فعلی تون توی این درس چه منابع مکملی رو باید بخونید میتونید با من تماس بگیرید . اطلاعات تماسم رو هم توی پست اول پیدا خواهید کرد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم هنر دادم و 450 شدم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      سلام تراز کنکور شما چند بود؟
      سلام ، 11625

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadrad نمایش پست ها
      دوستان الان یه سوال پیش میاد !!! کسانی که فارغ تحصیل هستند و میخوان 98 کنکور هنر بدن تکلیفشون چی میشه؟؟؟
      یعنی الان عمومی نظام جدید بخونیم یا قدیم؟
      اگه قرار باشه هنر هم مثل تجربی جداگانه برگزار شه تعدا داوطلبین خیلی کم هستند و به همون ترتیب ظرفیت برای رشته ها خیلی کم میشه و مثلا برای رشته سینما قبولی خیلی سخت میشه اونجوری !
      آیا سنجش این امکان رو میده که فارغ تحصیل ها هم تو نظام جدید شرکت کنن؟

ممنون
      سلام ، اینکه امکان شرکت فارغ التحصیل ها در قسمت سوالات عمومی نظام جدید ها باشه ، سوالی هست که فقط خود سازمان سنجش (اگه تا الان براش فکری کرده باشند یا نه ) میتونه جواب شما رو بده . بهتره این شماره رو امتحان کنید :

02142966

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_zahra نمایش پست ها
      منم هنر دادم و 450 شدم
      بسیار خوب

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اوکی . بعد اینکه برای خلاقیت تصویری چی ؟ اکثر سوالاتش مفهومیه و تصاویرش هم خارج از کتاب درسی . راه حلی داشتید شما ؟ ممنونم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من رشتم تجربیه ولی سال بعد هنر هم میخوام کنکور بدم
      حالا سوالم اینه من هر هفت شاخه رو دیدم
      ولی زیر شاخه ها رو متوجه نشدم
      راجبشون میشه توضیح بدید؟
      و اینکه روزی ۴ ساعت کافیه واسه رتبه زیر ۲۰۰۰؟
      واسه رشته های معماری و گرافیک و سینما حداقل رتبه چند باید باشه؟
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matini نمایش پست ها
      اوکی . بعد اینکه برای خلاقیت تصویری چی ؟ اکثر سوالاتش مفهومیه و تصاویرش هم خارج از کتاب درسی . راه حلی داشتید شما ؟ ممنونم
      برای خلاقیت تصویری کتاب هایی هستند که مجموعه خوبی از تصاویر درسی و منابع آزاد جمع کردن و مفهوم یا ویژگی بارز اونها رو توضیح دادن که این میتونه بسیار شما رو کمک کنه . همچنین میتونید با گوشی وقتی عکس یا نقاشی مهمی در کتاب های درسی دیدید ازش عکس بگیرید . یک آلبوم مجازی درست کنید تا امکان دوره کردن مهم ترین تصویر ها و ویژگی‌شون رو داشته باشید . حتی در درک عمومی هنر هم برای مهم ترین آثار میتونید این کار رو بکنید تا هر چند وقت یکبار چک کنید که نام خالق آثار ، سبک هنری شون ، و ویژگی های اصلی شون یادتون مونده باشه .

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      سلام
      من رشتم تجربیه ولی سال بعد هنر هم میخوام کنکور بدم
      حالا سوالم اینه من هر هفت شاخه رو دیدم
      ولی زیر شاخه ها رو متوجه نشدم
      راجبشون میشه توضیح بدید؟
      و اینکه روزی ۴ ساعت کافیه واسه رتبه زیر ۲۰۰۰؟
      واسه رشته های معماری و گرافیک و سینما حداقل رتبه چند باید باشه؟
      سلام ، در هنر 7 درس اختصاصی داریم که شما در کنکور باید تست های هر کدومشون رو جواب بدین . و 5 زیرگروه هم داریم که مربوط به زمان انتخاب رشته و اعلام نتایجه . زیرگروه یعنی رشته هایی که شبیه به هم هستند . مثلا تعاتر و سینما یک زیرگروهند ، گرافیک و نقاشی یه زیرگروه و ... در ادامه این لیست کامل زیرگروه هاست ، با تشکر از خانوم صادقین به خاطر جمع کردنش .

jjj.png
      حالا ربط زیرگروه ها با اون 7 تا درس تخصصی چیه ؟ اینه که بسته به رشته ای که قراره انتخاب کنید درس ها براتون ضریب متفاوتی پیدا میکنن . به عبارتی بعضی درس ها براتون تاثیرگذار تر میشن در رتبه تون .
      %D8%AA%D8%AA%D8%AA.png

مثال میزنم . برای رشته موسیقی ( از زیرگروه 5 ) درس خلاقیت موسیقی با ضریب 4 (یعنی 4 برابر مهم تر ) و درک عمومی هنر با ضریب 3 محاسبه میشه . و باقی درس ها ضریب 1 . ولی برای رشته سینما( از زیرگروه 4) درس خلاقیت نمایشی ضریب 4 داره و درک عمومی هنر ضریب 3 و باقی 1 .

در کارنامه اعلام نتایج ، نتیجه ی تراز (نمره ) و رتبه ی شما در تمام 5 زیرگروه اعلام میشه . و در زیرگروهی که بیشترین تراز رو آورده باشین اون به عنوان تراز کشوری شما در نظر گرفته میشه که تعیین کننده همون رتبه ی کشوری تونه .

برای رتبه ی زیر 2000 روزی 4 ساعت مطالعه‌ی دروس تخصصی هنر کافی هست ولی به شرطی که این وقت رو روی بهترین منابع بگذارید . نه صرفا هر چیزی که سنجش معرفی کرده یا در بازار مشهور شده . همچنین برای هر درس شیوه ی درستی رو برای تسلط به تست هاش در پیش بگیرید .

برای اینکه ببینید حداقل رتبه ی لازم برای هر رشته چی هست میتونید یک سری به این لینک بزنید . راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر
      البته کامل نیست و اینکه دقیق ترین آمار رو خود سازمان سنجش با نرم افزار انتخاب رشته مجازیش داره فقط .

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لینک پست قبلی مقدار حدودی حداقل درصد دروس رو میگفت . این لینک ولی برای رتبه است . اول رشته (هنر) رو انتخاب کنید ، بعد دانشگاه و در انتها رشته ی اصلی ... رو کارنامه کنکور- تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه
      موفق باشین

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای انصاری من هنوز درک نمیکنم چرا شما منابع تون رو نمیگین !

من چند مدتیه این تایپک رو بررسی میکنم اما هر کی میپرسه یه جوری جوابشو نمیگین !

عین بقیه رتبه برتر ها شما هم منابع کمک درسیتون رو اول بگین کامل و بعدش تحلیل کنید که چه مشکلی داره و چه پیشنهادی میدین؟؟

خودتون میدونید منابع هنر خیلی سخته و تو سایت و جایی برای کنکور هنر ارزش قائل نمیشه و کمتر مورد بحث قرار میگیره حالا هم که یه نفر پیدا شده تو انجمن نمیاین دقیق منابع رو بگین تا بقیه استفاده کنن ( دلیلش رو نمیفهمم )

با تشکر

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadrad نمایش پست ها
      آقای انصاری من هنوز درک نمیکنم چرا شما منابع تون رو نمیگین !

من چند مدتیه این تایپک رو بررسی میکنم اما هر کی میپرسه یه جوری جوابشو نمیگین !

عین بقیه رتبه برتر ها شما هم منابع کمک درسیتون رو اول بگین کامل و بعدش تحلیل کنید که چه مشکلی داره و چه پیشنهادی میدین؟؟

خودتون میدونید منابع هنر خیلی سخته و تو سایت و جایی برای کنکور هنر ارزش قائل نمیشه و کمتر مورد بحث قرار میگیره حالا هم که یه نفر پیدا شده تو انجمن نمیاین دقیق منابع رو بگین تا بقیه استفاده کنن ( دلیلش رو نمیفهمم )

با تشکر
      فرهاد عزیز ، درکتون میکنم . توی دوران کنکورم من کتاب های خیلی زیادی رو مجبور شدم بخونم . چون مشاوری نداشتم که روی همه ی این منابع تسلط داشته باشه و بتونه تشخیص بده چیزی که من الان نیاز دارم کدومشون هست . ممکن بود گاهی روی یک درس مثل درک عمومی هنر حتی بعد 100 ساعت مطالعه ببینم که ترازم ثابت مونده و رشدی نداشته .

مساله خوبی و بدی هر کتابه ؟ نه مساله اینه که سطح فعلی شما رو من باید بدونم که بقیه راه پیشرفتتون رو با یک کتاب نشون بدم . قبلاً هم گفتم . مثلاً در خلاقیت موسیقی به کسی که چند سال است پیانو مینوازد و با کسی که تا حالا موسیقی کار نکرده ، نه تنها کتاب های متفاوت ، بلکه در کل شیوه ی یادگیری متفاوتی رو توصیه میکنم تا در زمان محدودی که پشت کنکور داره بهترین نتیجه رو ببینه .

... رتبه های برتر کتاب هاشون رو معرفی میکنن و رتبه های برتر سال بعد کتاب های متفاوتی رو . چرا ؟ چون هر کس دنبال تقویت نقطه ضعف های خاص خودش رفته و موفق شده .

من هم میتونم اینجا یک لیست درست کنم از تمام کتاب هایی که سنجش معرفی کرده و جلویش هم تمام کتاب های کمک درسی ای که تا کنون در بازار در هنر خوانده ام . خلاصه مقایسه ی آنها رو بگویم ولی اینکه شما نیاز دارید درونشون دنبال چی بگردید رو چطور توضیح بدم ؟ گاهی تا امروز کسانی که برای مشاوره با من زنگ میزنند بنا بر رشته ی قبلی شون یا سطح فعلی شون در یک درس خاص ... شده که یک کتاب رو معرفی کردم و صرفاً یک فصل مخصوص در اون رو .

دلیل کار من ساده است . شما به یک نقشه شخصی احتیاج دارید که بتونید ببینید واقعا در حال پیشرفت و اوج گرفتنید . اما یک لیست کلی مقایسه بین کتاب ها رو در اینترنت راحت پیدا خواهید کرد . اصلاً نیازی به این تاپیک نیست .

شاد و موفق باشین .

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن