خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زبان انگلیسی دان ها بیاین کمکککککک

سلام بر
      آقایون و داداشا
      خانم ها و خواهرا
      لیدی و جنتلمن ها
      picture2.jpg
      این تیپ سوال گرامر
      مگر شبيه بودن به similar to افعال جدانشدنی نبود پس چرا گزینه 1 و 2 غلطه
      یه کتاب کمک آموزشی دارم نوشته similar to جدانشدنی هست اینجا طراح سوال داده جدا شده واقعا من گرامر نخونم سنگین ترم دام گذاشتن ،مسخره کردن
      یکی میشه دلیل رد گزینه ها بگه
      این قاعده خاصی داره جدیدا هم این مدلی زیاد دارن میدن جمله های ریخته به هم میدن توی گزینه ها چیکار کنیم با این تست ها
      گرامر بلدیم مثل این جواب نمیده معنی هم خیلی وقتها دو تا سه تا گزینه معنی میده چه خاکی بریزم تو سرمون
      ببخشیدا اینطور گفتم من زبانم در حد I am blackboard هست
      ویرایش توسط Love lover : 01 شهریور 1397 در ساعت 11:42

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما گرامر رو لغت به لغت معنی نکنی بهتره، ولی حالا:
      1.similar به خودی خود صفته و معنی مشابه میده، وقتی کنار to بیاد میشه به هم شبیه بودن و لزوما لازم نیست با to بیاد، اینجا چون با so اومده پس صد در صد صفته، با ترجمه بخوای حل کنی اصلا روون و منطقی جواب نمیده
      2.همونطور که گفتم، similar to مفهوم شبیه به هم بودن میده ولی similar in شبیه بودن در یک ویژگی خاص رو بیان میکنه(معنی از نظره میده)

حالا رد گزینه(با معنی لغت به لغت که اصلا هم به فارسی با عقل جور در نمیان)
      گ1: دو برادر به قدری شبیه هم هستند و در ظاهر که مردم به سختی میتونن از هم تشخیصشون بدن
      گ2: دو برادر به قدری از نظز ظاهری به یکدیگر شبیه هستند سپس..... . ساختار so that هست پس then غلطه
      گ3:درست: دو برادر به قدری از نظر ظاهری به یکدیگر شبیه هستنه که....
      گ4: with each other که کلا غلطه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdired نمایش پست ها
      شما گرامر رو لغت به لغت معنی نکنی بهتره، ولی حالا:
      1.similar به خودی خود صفته و معنی مشابه میده، وقتی کنار to بیاد میشه به هم شبیه بودن و لزوما لازم نیست با to بیاد، اینجا چون با so اومده پس صد در صد صفته، با ترجمه بخوای حل کنی اصلا روون و منطقی جواب نمیده
      2.همونطور که گفتم، similar to مفهوم شبیه به هم بودن میده ولی similar in شبیه بودن در یک ویژگی خاص رو بیان میکنه(معنی از نظره میده)

حالا رد گزینه(با معنی لغت به لغت که اصلا هم به فارسی با عقل جور در نمیان)
      گ1: دو برادر به قدری شبیه هم هستند و در ظاهر که مردم به سختی میتونن از هم تشخیصشون بدن
      گ2: دو برادر به قدری از نظز ظاهری به یکدیگر شبیه هستند سپس..... . ساختار so that هست پس then غلطه
      گ3:درست: دو برادر به قدری از نظر ظاهری به یکدیگر شبیه هستنه که....
      گ4: with each other که کلا غلطه
      دمت گرم نکته اش همین similar in و so that بود خدا بگم چیکار کنه این طراح ها ما رو اذیت می کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن