خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

⬅️⬅️⬅️چن سوال مهم➡️➡️➡️

به نام خدا

سلام دوستان
      امیدوارم ایام به کامتون بوده باشه یااگه نیست بشه

یه چند تاسوال دارم ممنون میشم افرادمطلع جوابموبدن⚘

1_ میخوام بدونم آیا اینکه سال 99 فقط کنکورنظام جدید برگزارمیشع کاملاقطعی شده یافقط درحد حرفه؟

2_ آیاممکنه سال 99 هم کنکور بادونوع سوال برگزاربشه؟

3_ اگه سال99 فقط کنکورنظام جدید برگزاربشه کسی که درسای نظام قدیم خونده میتونه موفق بشه؟

4_ آخرین سوالمم اینه که میزان تغییرات کتابای درسی نظام جدید وقدیم چقده؟

ممنون میشم دوستان اگه نظرات یا اطلاعاتتونو
      تواین تاپیک دراختیارمن قراربدین
      ویرایش توسط TTOoTT : 21 مرداد 1397 در ساعت 18:27

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ١و٢- فعلا قطعيه چون شخص رئيس سازمان سنجش گفته فقط در سال ٩٨ دو نوع سوال طرح ميشه! مگر اينكه سال بعد تصميم ديگه اى اتخاذ كنند اما تا آخرين خبر فقط طرح دو سوال در سال ٩٨ قطعى ست!
      ٣- خيلى سخته خيلى! به نظرم بهش فكر نكن
      ٤- نميدونم
      - حالا چرا ٩٨ كنكور نميدى!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از پاسخگوییتون⚘
      راستش 98 هم کنکور میدم ولی احساس میکنم به اون چیزی که میخوام نمیرسم امسال

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TTOoTT نمایش پست ها
      خیلی ممنون از پاسخگوییتون⚘
      راستش 98 هم کنکور میدم ولی احساس میکنم به اون چیزی که میخوام نمیرسم امسال
      درست بخونی می رسی
      از الان بدبین باشی امسال رو باختی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      درست بخونی می رسی
      از الان بدبین باشی امسال رو باختی
      چی بگم والا
      حرف شماکاملادرسته
      ولی یه حس درونیه دیگه چ کنم باهیچکسم نمیتونم راجبش حرف بزنم یابپرسم فقط میتونستم اینجامطرحش کنم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TTOoTT نمایش پست ها
      به نام خدا

سلام دوستان
      امیدوارم ایام به کامتون بوده باشه یااگه نیست بشه

یه چند تاسوال دارم ممنون میشم افرادمطلع جوابموبدن⚘

1_ میخوام بدونم آیا اینکه سال 99 فقط کنکورنظام جدید برگزارمیشع کاملاقطعی شده یافقط درحد حرفه؟

2_ آیاممکنه سال 99 هم کنکور بادونوع سوال برگزاربشه؟

3_ اگه سال99 فقط کنکورنظام جدید برگزاربشه کسی که درسای نظام قدیم خونده میتونه موفق بشه؟

4_ آخرین سوالمم اینه که میزان تغییرات کتابای درسی نظام جدید وقدیم چقده؟

ممنون میشم دوستان اگه نظرات یا اطلاعاتتونو
      تواین تاپیک دراختیارمن قراربدین
      خود رئیس سازمان سنجش گفته فقط سال 98 چون دو نوع کنکور برای سازمان سنجش کلی درد سر داره اونها دنبال درد سر نیستن
      اگه به هر نحوی فکر کنکور 99 هستی بهتر از همین حالا کتاب های نظام جدید بخونی
      چون به احتمال 99 درصد کنکور 99 به بعد اگه باشه فقط نظام جدیده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام
      ۱و۲ - کاملا قطعی شده که تنها کنکوری که دو نوع سوال مختلف دارد سال ۹۸ است و در صورت پشت کنکور ماندن فرد باید کتاب های نظام جدید را مطالعه کند

تغییرات که زیاد بوده ولی برای مثال
      عربی: این درس فقط تغییراتی در واژگان وجود دارد و تغییری چندانی در قواعد و.... به چشم نمی خورد.
      فیزیک و ریاضی : سرفصل ها مانند نظام قدیم هستند و تازه کتاب های نظام جدید حذفیات هم داشته البته طبیعتا اضافات هم داشته به خصوص فیزیک ولی نه خیلی
      ادبیات: در قرابت - آرایه ها ـ مباحث زبان فارسی مثل ساختمان واژه و... تفاوت زیادی به چشم نمی خورد
      و....
      باید این مطلب را ذکر کنم که مباحث دروس تغییر کلی نداشته و فقط جزییات حذف یا اضافه شده اند برای مثال محاسبات عددی ژنتیک را برای نظام جدید حذف کرده اند
      ولی در بعضی دروس مانند زیست و دینی و تا حدودی حفظیات شیمی ممکن است به مشکل بر بخورید

ببخشید طولانی شد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eternal نمایش پست ها
      خود رئیس سازمان سنجش گفته فقط سال 98 چون دو نوع کنکور برای سازمان سنجش کلی درد سر داره اونها دنبال درد سر نیستن
      اگه به هر نحوی فکر کنکور 99 هستی بهتر از همین حالا کتاب های نظام جدید بخونی
      چون به احتمال 99 درصد کنکور 99 به بعد اگه باشه فقط نظام جدیده

ممنون ازپاسخگوییتون⚘
      آخه قبلا که نظام عوض شده بود دقیقا یادم نمیاد سال هشتاد وچند بود تا سه سال بادونوع سوال کنکور برگزار کردن بخاطرهمون برام سوال شده بود

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      با سلام
      ۱و۲ - کاملا قطعی شده که تنها کنکوری که دو نوع سوال مختلف دارد سال ۹۸ است و در صورت پشت کنکور ماندن فرد باید کتاب های نظام جدید را مطالعه کند

تغییرات که زیاد بوده ولی برای مثال
      عربی: این درس فقط تغییراتی در واژگان وجود دارد و تغییری چندانی در قواعد و.... به چشم نمی خورد.
      فیزیک و ریاضی : سرفصل ها مانند نظام قدیم هستند و تازه کتاب های نظام جدید حذفیات هم داشته البته طبیعتا اضافات هم داشته به خصوص فیزیک ولی نه خیلی
      ادبیات: در قرابت - آرایه ها ـ مباحث زبان فارسی مثل ساختمان واژه و... تفاوت زیادی به چشم نمی خورد
      و....
      باید این مطلب را ذکر کنم که مباحث دروس تغییر کلی نداشته و فقط جزییات حذف یا اضافه شده اند برای مثال محاسبات عددی ژنتیک را برای نظام جدید حذف کرده اند
      ولی در بعضی دروس مانند زیست و دینی و تا حدودی حفظیات شیمی ممکن است به مشکل بر بخورید

ببخشید طولانی شد
      خواهش میکنم
      خیلی ممنون ازپاسخگوییتون⚘
      بنظرشما یه داوطلب نظام قدیم میتونه تویه سال بااین مقدار تفاوت تو دروس موفق بشه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من
      به خاطر اینکه پشت کنکوری ها برن دانشگاه فقط کنکور 98 که نظام قدیم ها هم میتونن کنکور بدن
      شنیدم کسانی که نظام قدیم هستند نمیتونن نظام جدید کنکور بدن چقدر این حرف راست باشه رو نمیدونم
      در ضمن چرا از همین الان ناامیدی؟؟
      ویرایش توسط Amir Ho30n : 23 مرداد 1397 در ساعت 20:04

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ttoott نمایش پست ها
      ممنون ازپاسخگوییتون⚘
      آخه قبلا که نظام عوض شده بود دقیقا یادم نمیاد سال هشتاد وچند بود تا سه سال بادونوع سوال کنکور برگزار کردن بخاطرهمون برام سوال شده بود

نه خوب وقتی رئیس سازمان اعلام کرده یعنی به احتمال زیاد اجرایی میشه بعد توی ایران نمیشه سال 81 رو با 98 مقایسه کرد حتی 1 ساعت قبل هم نیمشه مقایسه کرد چه برسه 18 سال قبل
      و نکته بعدی تغییرات کتاب هاست
      من کتاب های نظام جدید رو از سایت دیدم عمومی ها تغییر جزئی حتی راحتر هم شدن
      اختصاصی ها ریاضی همون ریاضی هست ولی متن کتابش خیلی بهتر و قابل فهم تر شده
      فیزیک نظرم اینه خیلی راحتره هم فیزیک پیش هم سوم هم دوم فیزیک 1 هم که ندارن به کل
      زیست که خیلی خیلی کمتره زیست پیش دانشگاهی الان چاپ شده همین امروز دیدم 136 صفحه زیست نظام قدیم پیش 296 صفحه دقت کنید در زیست پیش نظام جدید نوشته طرح مسئله غیر مجاز همه جای کتابش تاکید شده حتی در کنکور تازه این 136 صفه کلی بیشتر بدانید داره حتی نصف اون زیست هم نیست
      زیست سوم نظام جدید 168 صفحه نظام قدیم 255 که حجم بسیار کمتری داره زیست دوم هم بازم نظام جدید کمتره
      فقط سختی یه 60 تا واژه هست که اون در مقابل این حجم حذفیات هیچه
      شیمی هر دو تا نظام میشه کمی نظام جدید سختره اونم نه زیاد حتی میشه گفت در یک سطح هستن فقط نظام جدید مخلوط شده مباحث نظام قدیم جدا جداست
      در کل نتیجه گیری کلی من اینه سر فصل ها و حجم مطالب و قاعدتا سختی مطلب نظام قدیم بیشتره
      ویرایش توسط Eternal : 21 مرداد 1397 در ساعت 19:10

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ولی فردی که این ریسک رو می کنه باید خیالش از مباحث مشترک بین نظام جدید و قدیم راحت باشه و تسلط کافی روی آنها داشته باشه در این صورت از خیلی افراد نظام جدید جلوتره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      سلام
      به نظر من برای اینکه این همه پشت کنکوری برن دانشگاه سال دیگه فقط کنکور 98 نظام قدیم هم باشه!
      شنیدم کسانی که نظام قدیم هستند نمیتونن نظام جدید کنکور بدن چقدر این حرف راست باشه رو نمیدونم
      در ضمن چرا از همین الان ناامیدی؟؟

متوجه خط اول صحبتتون نشدم
      یعنی منظورتون اینه داوطلبای نظام قدیم فقط سال98 میتونن کنکوربدن؟
      فک نمیکنم ولی
      نمیدونم اسم حسم چیه ولی فعلا چیره شده به من :/

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eternal نمایش پست ها

نه خوب وقتی رئیس سازمان اعلام کرده یعنی به احتمال زیاد اجرایی میشه بعد توی ایران نمیشه سال 81 رو با 98 مقایسه کرد حتی 1 ساعت قبل هم نیمشه مقایسه کرد چه برسه 18 سال قبل
      و نکته بعدی تغییرات کتاب هاست
      من کتاب های نظام جدید رو از سایت دیدم عمومی ها تغییر جزئی حتی راحتر هم شدن
      اختصاصی ها ریاضی همون ریاضی هست ولی متن کتابش خیلی بهتر و قابل فهم تر شده
      فیزیک نظرم اینه خیلی راحتره هم فیزیک پیش هم سوم هم دوم فیزیک 1 هم که ندارن به کل
      زیست که خیلی خیلی کمتره زیست پیش دانشگاهی الان چاپ شده همین امروز دیدم 136 صفحه زیست نظام قدیم پیش 296 صفحه دقت کنید در زیست پیش نظام جدید نوشته طرح مسئله غیر مجاز همه جای کتابش تاکید شده حتی در کنکور تازه این 136 صفه کلی بیشتر بدانید داره حتی نصف اون زیست هم نیست
      زیست سوم نظام جدید 168 صفحه نظام قدیم 255 که حجم بسیار کمتری داره زیست دوم هم بازم نظام جدید کمتره
      فقط سختی یه 60 تا واژه هست که اون در مقابل این حجم حذفیات هیچه
      شیمی هر دو تا نظام میشه کمی نظام جدید سختره اونم نه زیاد حتی میشه گفت در یک سطح هستن فقط نظام جدید مخلوط شده مباحث نظام قدیم جدا جداست
      در کل نتیجه گیری کلی من اینه سر فصل ها و حجم مطالب و قاعدتا سختی مطلب نظام قدیم بیشتره
      شماکه بررسی کردین میشه بگین مثلا تو زیست توبخش قلب بغیرازاینکه اسم هاعوض شدن آیا مفهوم یاموضوع هم عوض شده؟
      یاتو ادبیات شنیدم تاریخ ادبیات ندارن درسته؟
      دینی چطور؟درسا تغییر کردن؟
      ولی معلم شیمی پیشم میگفت ک شیمی نظام جدید خیلی ازمباحثو بصورت کلی گفته ومث نظام قدیم بازش نکرده وینی ازنظرمفهوم قدیمیا جلوترن چون تو کنکور ازاون مباحثی ک توکتابشون توضیح نداده برای حل سوالا دونستنشون لازمه وفقط حفظیاتشون بیشتر شده

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      بله ولی فردی که این ریسک رو می کنه باید خیالش از مباحث مشترک بین نظام جدید و قدیم راحت باشه و تسلط کافی روی آنها داشته باشه در این صورت از خیلی افراد نظام جدید جلوتره
      بله قطعاهمینطوره
      شمامیدونیدمیزان این مطالب مشترک چقدره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن