خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

Unhappy ادبیات خیلی ضعیفم. چه کار کنم؟

سلام دوستان گُل و درس خوان
      خواهشا کمکم کنید . من الان میرم یازدهم (تجربی) و فارسیم حقیقتا داغونه! مدرسم شاهد بوده (واقعا بَدِه) و باهام خوب کار نکردن (یعنی هییییچیاااااا . معلم میومد مارو عین بُز (بلا نسبتس) نیگا میکرد بعد با گوشیش وَر میرفت 😂😂😂) گَهگاهی هم میومد یه ذره قوائد درس میداد(این شرح حال معلمای هفتم تا یازدهممه).
      خودمم تا میخواستم ادبیات بخونم، چون نمیفهمیدم ، ناامید میشدم و میگفتم گور بابای فارسی.
      تااااا رسید به امروز که 2 سال تا کنکور فاصله دارمو و لافارسی

وجدانا کمکم کنید بگید چه کار کنم این خلا فارسی رو ترمیم کنم؟
      🙏🙏🙏

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadam80 نمایش پست ها
      خواهشا کمکم کنید . من الان میرم یازدهم (تجربی) و فارسیم حقیقتا داغونه! مدرسم شاهد بوده (واقعا بَدِه) و باهام خوب کار نکردن (یعنی هییییچیاااااا . معلم میومد مارو عین بُز (بلا نسبتس) نیگا میکرد بعد با گوشیش وَر میرفت ���������������� �) گَهگاهی هم میومد یه ذره قوائد درس میداد(این شرح حال معلمای هفتم تا یازدهممه).
      خودمم تا میخواستم ادبیات بخونم، چون نمیفهمیدم ، ناامید میشدم و میگفتم گور بابای فارسی.

���������������� �
      سلام من فارسیم جزء نقطه قوتمه ، توصیه ام اینه برای سال اینده ، تو این تابستون موضوعی کار کن ( ارایه ، دستور ، لغات ، املا ، قرابت ) و یه کتاب جامع بگیر که کلمات و الفاظ کتابو واست تجزیه تحلیل کنه امسال من که یازدهم بودم ، کتاب تکمیلی داشتیم و به همین خاطر فقط تست زدم ( تست یازدهم نشر الگو) ، به نظرم کتاب غزال مبتکران و سیرتاپیاز گاج میتونه بهت کمک کنه ، فعلا مطالبو عمقی بخون بعد کم کم تست بزن ، پیشرفت کردی ادبیات نشر الگو که استاد بزرگ عبدالمحمدی نوشته رو بخون ++

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.کتاب قرابت نشر دریافت رو بخر ودر همین تابستان کار کن.بخش عمده ی مشکلت در ادبیات حل میشه.درمورد دستور زبان تاجایی که من می دونم هنوز انتشارات کتابی منتشر نکردن .همچنین فیلم های ارایه الا رو هم ببین.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadam80 نمایش پست ها
      خواهشا کمکم کنید . من الان میرم یازدهم (تجربی) و فارسیم حقیقتا داغونه! مدرسم شاهد بوده (واقعا بَدِه) و باهام خوب کار نکردن (یعنی هییییچیاااااا . معلم میومد مارو عین بُز (بلا نسبتس) نیگا میکرد بعد با گوشیش وَر میرفت ���������������� �) گَهگاهی هم میومد یه ذره قوائد درس میداد(این شرح حال معلمای هفتم تا یازدهممه).

���������������� �
      رتبه های برتر کنکور از کتاب میکروطبقه بندی گاج استفاده کردن. اگه یه سر به کتابفروشی ها بزنی و این کتاب رو نگاه بندازی، متوجه میشی که در حین تست زنی، یه آموزش جامع هم بهت میده.
      در کنارش از کتاب قرابت معنایی نشر الگو هم استفاده کن و سعی کن هر شب حداقل ۵ تست ازش بزنی. کم کم مهارتت بالا میره.
      من خودم توی ادبیات با این روش درصد ۸۰ آوردم.
      اگه یه منبع خیلی خوب و رایگان واسه شیمی می خوای، یه سر به کمولوژی بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن