خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای تابستان کنکور چکار کنیم؟

سلام |:
      خب صددرصد میدونین که تابستون کنکور خیلی حساس و مهمه...
      خیلیا کل پایه رو میبندن ؛ خیلیای دیگه فقط اختصاصیارو... دهم ویازدهم همزمان و یا جداجدا...!
      یه عده هم پیشخوانی میکنن و...
      خب ، اینجا قراره برنامه هامون واسه تابستون رو بگیم.
      و اینکه چه کاری درسته واقعا !!!
      و چجوری میشه یه شروع خوب داشت.
      کنکوری های سالای قبل هم اگه تجربه هاشونو بگن ، خوشحال میشیم :]

عشق فقط یه پلاک ... که بیرون زده از دل خاک

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلا با قلمچی میرم
      که اختصاصی های ۱۰ و ۱۱ و عمومی های ۱۱ رو میبنده.
      البته احتمالا خودم عمومی ۱۰ رو هم بخونم.
      اما کلا برنامه کلیم با قلمچیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سری فصلای زیست وشیمی و فیزیک و ریاضی دوازدهم اومده
      دیدین چقدر وحشتناکن
      تابستون باید آسفالت شیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از عمومی ها مخصوصا زبان و عربی و از فارسی قرابت و ارایه و زبان فارسی(اگه دارین که نمیدونم) هر شب یه 10 تستی بزن زیاد وقتتو نمگیره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر من راجع به تابستون اینه که درس های پایه رو جمع کنید و طبق برنامه گزینه۲ پیش برید (البته تا مهر از مهرماه بهتره که با کانون یا گاج پیش برید. ) و در شهریور ماه جمع بندی پایه داشته باشید.
      برای ادبیات که پنج مبحث لغت و املا _ تاریخ ادبیات _ آرایه _ قرابت _ زبان فارسی داره بهتره که لغت و املا و تاریخ ادبیات رو مطابق آزمون بخونید . اما برای سه مبحث دیگه توی هر کدوم که بیشتر ضعف دارید . انتخابش کنید و هر روز یک ساعت یا بیشتر بهش وقت بدید. مثلا من خودم توی آرایه بیشتر از همه ضعف داشتم و تقریبا ۳۰ روز روش وقت گذاشتم و همینطور به ترتیب دو موضوع دیگه رو هم خوندم.
      منابع هم برا لغت و املا نشر الگو و لقمه مهروماه_ برا تاریخ ادبیات لقمه مهروماه و الگو _ برا آرایه الگو و خیلی سبز (البته بهتره اول با خیلی سبز کار کنید)جزوه آموزش آرایه دکتر هامون سبطی رو هم می تونید رایگان از سایت نشر دریافت دریافت کنید_ برا قرابت نشر دریافت هامون سبطی و اگر به دنبال منابع جمع و جور تر هستید و لقمه مهر وماه و الگو _برا زبان فارسی پنج بحث الگو و نشر دریافت هامون سبطی
      عربی بهتره هر روز روی یک مبحث کار کنید و حدودا ۱۵ دقیقه بهش وقت بدید منابع عربی عربی گاج نقره ای خوبه
      دینی هر روز یک درسش رو مطالعه کنید منابع دینی هم گاج نقره ای خیلی عالیه
      زبان هر هفته یک درس و هر شب درک از کتاب از متن نترسیم انتشارات شبقره و درک متن به زبان ساده شهاب اناری و جامع کنکور نشر مبتکران از دکتر شهاب اناری
      زیست
      آموزش و درسنامه قوی : فاگوزیست برا بچه هایی که با مفاهیم زیست مشکل دارن
      درسنامه +تست : خیلی سبز و الگو
      فقط تست:گاج نقره ای درسنامه هاش بدرد نمی خوره
      ژنتیک مندلی تخته سیاه
      زیست گیاهی به زبان آدمیزاد مهروماه دکتر حامد اختیاری
      زمین شناسی : هفت چیز از انتشارات خیلی سبز البته بهتره زمین رو از اول مهر بخونید
      ریاضی: جامع مهرو ماه
      شیمی خیلی سبز یا مبتکران البته من با مبتکران کار کردم
      فیزیک چهار جلدی خیلی سبز یا گاج نقره ای که گاج نقره ای روان تره

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ترم اول دهم و یازدهم رو میخوندم
      اینطوری در طول سال تحصیلی مخصوصا اوایل مهر که برنامه اصلی شروع میشه
      وقتی 12 رو میخونم به علت اینکه ترم اول دهم رو خوندم فشار کار کمتر میشه روم و وقتی تونستم خودمو وفق بدم دهم وارد ترم دوم میشه و میتونم به نحو احسن از پسش بر بیام
      در ترم دوم هم همینطور وقتی وارد پیش 12(همون ترم دوم سال دوازدهم) میشم چون ترم اول یازدهم رو خوب خوندم میتونم شرایط رو مدیریت کنم و وقتی وارد ترم دوم یازدهم میشم شرایط رو به نفع خودم تغییر بدم
      خیلی ها شکست میخورند چون استارت قوی نتونستند بزنند در مهرماه و یه نتیجه نسبتا بد گرفتن
      و خیلی ها هم ضربه میبینند حتی اونایی که خوب استارت زدن چون وقتی در ها یکمی سنگین تر شد اینا میموند توش که خدااا اینو بخونم یا اونو؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      خب اگه پشت کنکوری باشی مث من قاعدتا دستت اومده که نقاط ضعفت کجاس و تابستون وقت خیلی مناسبیه برا مانور دادن رو اینا و مباحث مهم هر درس
      اگه سال اولته ک یخورده پیچیده تره چون تا الان درسای پیشو نخوندی و خب باید پیش خوانیم داشته باشی
      درسای پایه رو باید تو تابستون ببندی بنظرم مخصوصا نقاط ضعفتو برطرف کنی چون در طول سال تحصیلی انچنان وقتی برای عمقی خوندشون نداری و حجم درسای پیش دانشگاهی زیاده
      زیستای پایه رو حتما حتما بخون تو تابستون و چن فصل از زیست پیش رو هم طبق برنامه ازمونا پیش خوانی کنی بد نیس
      شیمی پایه رو هم همینطور خصوصا شیمی ۳ چون فصل ۱ و ۲ شیمی پیش نیاز ب استوکیومتری داره شدیدا
      ریاضی و فیزیک رو هم حتما وقت کافی رو بزار براشون و ریاضی رو از مباحثی ک پیش نیاز داره غافل نشوک تو طول سال گیر نکنی تو ریاضی پیش
      ادبیات رو ارایه و قرابت مانور بده
      عربی روی درک مطلب و قواعد تاکید داشته باش
      دینی رو ایات
      و زبان روی ردینگ و کلوز
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست شیمی ادبیات خیلی توجه کن....شما دی ماهم بخوای ریاضی فیزیک بخونی میتونی 50حتی60بزنی اما زیست شیمی کارمیبره از طرفی 50 60زدن زیست فایده نداره باید بالا بزنی پرتابت کنه..بقول مولف کتاب زیست گاج کسی ک زیست75 80 بزنه 80درصد راه رو برای قبولی اونم بهترین دانشگاه ها رفته
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط دهم رو کامل و جامع جمعش کنید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.
      اقا من تخصصی ها معمولا همشون رو درحد70 میزنم و توی ریاضی وفیزیک حتی میشه گفت میانگین 80هم میزنم اما مشکلم عمومی ها است جز دینی همشون درحد بسیار ضعیفم.زبان همیشه صفر میزنم و عربی در حد20یا30و ادبیات هم جز قرابت معنلیی ک توش خوبم بقیه شو مشکل دارم و درحد 40هستم.
      حالا بنظرتون چیکار کنم ک تخصصی هام بهتر بشن و عمومی هام هم ب ی درصد مطلوبی برسن؟
      نمیدونم تو تابستون چجوری درس بخونم ک عمومی ها تقویت شه

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا مشکل تو رو دارم مخصوصا توی زبان....کسی بتونه یه روش خوب و گام به گام بگه برای من یا تو که توی این دو تا درس داغونیم خوبه...مثلا من نمیدونم اول کل لغت های عربی حفظ کنم بعدش تست بزنم یا درس به درس لغاتو بخونم تست بزنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      سلام.
      اقا من تخصصی ها معمولا همشون رو درحد70 میزنم و توی ریاضی وفیزیک حتی میشه گفت میانگین 80هم میزنم اما مشکلم عمومی ها است جز دینی همشون درحد بسیار ضعیفم.زبان همیشه صفر میزنم و عربی در حد20یا30و ادبیات هم جز قرابت معنلیی ک توش خوبم بقیه شو مشکل دارم و درحد 40هستم.
      حالا بنظرتون چیکار کنم ک تخصصی هام بهتر بشن و عمومی هام هم ب ی درصد مطلوبی برسن؟
      نمیدونم تو تابستون چجوری درس بخونم ک عمومی ها تقویت شه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      دقیقا مشکل تو رو دارم مخصوصا توی زبان....کسی بتونه یه روش خوب و گام به گام بگه برای من یا تو که توی این دو تا درس داغونیم خوبه...مثلا من نمیدونم اول کل لغت های عربی حفظ کنم بعدش تست بزنم یا درس به درس لغاتو بخونم تست بزنم
      برای عربی نیازی به حفظ لغات کتاب نیست سوالات ترجمه با نکات ترجمه حل می شوند ولی برا متن لغات در حد لغات انتهای کتاب کافیه برای قواعد می تونید از کتاب عربی کامل گاج هر شب یه مبحث بخونید و آخر سر هم تست جامع بزنید. برای متن هم خود کتاب عربی کامل آخرش متن های خوبی داره اما اگه بیشتر خواستید کتاب درک متن علی فیلی خوبه
      برای زبان هم لغات رو می تونید از روی tick8 بخونید و گرامر رو از روی کتاب مبتکران شهاب اناری مطالعه کنید.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از یه سایت برنامه گرفتم برای تابستون برنامه ریزیش خوبه به نظرم مشاوره ی رایگانم داره یه سر بهش بزنین خوبه
      www.marjakonkour.com

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam78 نمایش پست ها
      من از یه سایت برنامه گرفتم برای تابستون برنامه ریزیش خوبه به نظرم مشاوره ی رایگانم داره یه سر بهش بزنین خوبه
      www.marjakonkour.com
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia6655 نمایش پست ها
      سلام، یه گروه تلگرامی تشکیل دادم که توش از رتبه های برتر و تراز بالاهای 97 دعوت کردم تا سوالات مشاوره ای و درسی بچه ها رایگان جواب بدن، حتما از این فرصت استفاده کنید

اصن تابلو نیست
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

اصن تابلو نیست
      اون احمدی ومسعودی کلاهبردار اومدن اسم سایتو یجور گذاشتن جذاب باشه کلاهبرداری جدیده !!!!!!!!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن