خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور؟

رأی دهندگان
    339. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 1) موافق تاثیر قطعی 30 درصد

23 6.78%
    • 2) موافق تاثیر مثبت 30 درصد

183 53.98%
    • 3) مخالف تاثیر سوابق تحصیلی

133 39.23%
    صفحه 131 از 252 نخستنخست ... 31121130131132141231 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,951 به 1,965 از 3767
    1. Top | #1951
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      ثبت شکایت مردمی
      این هم درگاه شکایت دیوان عدالت اداری هستش مستقیم زیر نظر قوه قضائیه
      و با این خبر زیر که مربوط به سال 94 هست فکر نمیکنم دیگه چیزی قطعی باشهرای شماره 1183 هیات عمومی دیوان عدالت اداری با موضوع ابطال بند 2 مصوبه مورخ 6/9/1392 شورای سنجش و پذیرش دانشجو
      عموجون قانون عوض شده دیوان هم درمحدوده قانون نظرمیده اگه رای وحدت رویه باشه زود جواب میده ولی شکایتای جدید حداقل 6ماه طول میکشه اونم درصورتیکه خلاف قانون عمل شده باشه اصلاحیه قانون سنجش وپذیرش سال 95بخون

2. Top | #1952
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      خب شما که زحمت کشیدی، یه دفعه وویس ها رو هم همینجا میذاشتی تا همه بتونیم گوش کنیم!! شاید کسی به تلگرام دسترسی نداشته باشه، یا عضو کانال آقای سبطی نباشه (مثل خودم)
      بیا
      پارت 1
      پارت 2
      (: Tik_Tak_Tik_Tak_BooOM

3. Top | #1953
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      عموجون قانون عوض شده دیوان هم درمحدوده قانون نظرمیده اگه رای وحدت رویه باشه زود جواب میده ولی شکایتای جدید حداقل 6ماه طول میکشه اونم درصورتیکه خلاف قانون عمل شده باشه اصلاحیه قانون سنجش وپذیرش سال 95بخون
      ببخشید اصلاحیه شو ندیدم

4. Top | #1954
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      میشه از طریق اصل عطف به ما سبق شکایت کرد و جواب هم میده حداقل برای نظام قدیم ها ولی متاسفانه دیوان طول میکشه تا نتیجه حاصل شه

5. Top | #1955
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط apkmehdi نمایش پست ها
      میشه از طریق اصل عطف به ما سبق شکایت کرد و جواب هم میده حداقل برای نظام قدیم ها ولی متاسفانه دیوان طول میکشه تا نتیجه حاصل شه
      عطف بما سبق چی؟؟؟؟الان نظام قدیما همه خداقل یک کنکورخودشون دادن وقتی قانون برا دیپلمه های 84به بعد میگه باید سوابق تحصیلی باشه این دیگه عطف بما سبق نمیشه نه الان که همه کنکورشون دادن

6. Top | #1956
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      عطف بما سبق چی؟؟؟؟الان نظام قدیما همه خداقل یک کنکورخودشون دادن وقتی قانون برا دیپلمه های 84به بعد میگه باید سوابق تحصیلی باشه این دیگه عطف بما سبق نمیشه نه الان که همه کنکورشون دادن
      اون کنکور هایی که داری میگی همه با تاثیر مثبت بوده و مشکلی از بابت اصل عطف به ما سبق نداره یعنی در واقع عطف به ما سبق شده
      اما الان میشه از طریق همین اصل برای دیپلمه های 84 به بعد برای کنکور 98 معافیت تاثیر قطعی گرفت از دیوان چون عطف به ما سبق نشده
      ولی آدم پیگیر میخواد
      داداش من خودم پسر عموم وکیله و پرسیدم که دارم میگم

7. Top | #1957
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون کنکور هایی که داری میگی همه با تاثیر مثبت بوده و مشکلی از بابت اصل عطف به ما سبق نداره یعنی در واقع عطف به ما سبق شده
      اما الان میشه از طریق همین اصل برای دیپلمه های 84 به بعد برای کنکور 98 معافیت تاثیر قطعی گرفت از دیوان چون عطف به ما سبق نشده
      ولی آدم پیگیر میخواد
      داداش من خودم پسر عموم وکیله و پرسیدم که دارم میگم
      امتحانش اشکال نداره ولی مطمئن باش به جایی نمیرسه چون قانون گذارتکلیف برای همه مشخص کرده وقانون چندساله داره اجرامیشه ربطی به مثبت منفی بودن هم نداره چون تعیین اون مجلس هرساله به شورای سنجش واگذارکرده طوری سال 95قانون درست کردن که هیچ ایراد نمیشه گرفت

8. Top | #1958
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      امتحانش اشکال نداره ولی مطمئن باش به جایی نمیرسه چون قانون گذارتکلیف برای همه مشخص کرده وقانون چندساله داره اجرامیشه ربطی به مثبت منفی بودن هم نداره چون تعیین اون مجلس هرساله به شورای سنجش واگذارکرده طوری سال 95قانون درست کردن که هیچ ایراد نمیشه گرفت
      این قانونی که داری میگی سال 92 تصویب شده برادر من
      اسمشم قانون سنجش و پذیرش دانشجوعه
      و اینیم که میگی یکی از بند های همین قانونه
      پس تکلیف دیپلمه سال 90 چی میشه که قبل این قانون بوده؟؟
      اونیم که میگی اصلاح شده قانون در جریان باش که فقط یک کلمه به قانون اضافه کردن
      قبلا اینجوری بود که دروس سه سال متوسطه لحاظ شود که این مشکل داشت چون سه سال نهایی نیست اما الان کردنش برخی دروس سه سال متوسطه لحاظ شود
      ویرایش توسط apkmehdi : 27 تیر 1397 در ساعت 11:19

9. Top | #1959
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آدرس کانال رو میشه بزاری

10. Top | #1960
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      آدرس کانال رو میشه بزاری
      https://t.me/drsebti

11. Top | #1961
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

12. Top | #1962
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      امروز به دعوت استاد سبطی من و 2 نفر دیگه رفتیم نشر دریافت تا صدا و سیما بیاد مصاحبه کنه و بگیم چه ظلمی شده
      ان شا الله اخبار 20:30 امشب یا فردا شب گزارش تاثیر قطعی رو پخش میکنه حتما ببینید

13. Top | #1963
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امروز به دعوت استاد سبطی من و 2 نفر دیگه رفتیم نشر دریافت تا صدا و سیما بیاد مصاحبه کنه و بگیم چه ظلمی شده
      ان شا الله اخبار 20:30 امشب یا فردا شب گزارش تاثیر قطعی رو پخش میکنه حتما ببینید
      اين صدا و سيمايي كه ميشناسم فقط مياد مصاحبه موافقارو پخش ميكنه
      همه چي گل و بلبل هيچ كسيم مشكلي نداره

14. Top | #1964
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      اين صدا و سيمايي كه ميشناسم فقط مياد مصاحبه موافقارو پخش ميكنه
      همه چي گل و بلبل هيچ كسيم مشكلي نداره
      نه کاملا هم اینطور نیست...خیلی موقع ها انتقاد تند از مسیولین میکنن...صرفا جهت اطلاع هاشون رو که دیده باشی به همه مسیولین تیکه میندازن...امروز هم آقای ذوالفقاری (خبرنگار) آدم خوبی بودم

15. Top | #1965
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اتفاقا من و چند نفر ديگه اون دعوت به تجمع سبطي رو اسكرين شات گرفتيم به ريس دفتر زرافشان و عارف و پليس فتا و زاهدي براشون فرستاديم البته از قبل بهشون گفتيم كه اينجور كاري دارن ميكنن ، حالا منتظر نتيجش بمونه اين سبطي كه بفهمه هميشه نميشه با كولي بازي حرف رو پيش برد،شما رو ادمه اشتباه سرمايه گذاري كرديد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن