خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 252
    1. Top | #211
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.3526726 نمایش پست ها
      سلام به همه. در قسمت نظرات سایت کانون نگاه کنید و همه رو بخونید حتی روی ادامه نظرات رو هم بزنید و بخونید... میفهمید که اونایی که پارسال استفاده کردند همه میگن برای سه رشته اصلی و پزشکی به ضررمون بوده......اعمال سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور 96
      همه اینو خوندین. حالا فهمیدین درد و اعتراض پارسال بچه های 5% به خاطر چی بود...چون اونی که پزشکی میخواست سهمیه به ضررش بود..

2. Top | #212
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تمام جلسه مجلس رو گوش کردم. اول کلیاتو تصویب کردن بعد روز بعد ماده واحده (نه ادغام سهمیه ها) رو تصویب کردن ولی جزییات تبصره1 و 2 تصویب نشد .ماده واحده هم منظور همون اساس نامه اصلی سهمیه بود واز این نظر با سال قبل تغییری نکرد..ولی به نظر من اگه تبصره1 رو بخونین نوشته مازاد25% به 5% میرسه که تصویب نشد پس امسال ظرفیت از پارسالم کمتره
      منم میگم مثل پارسال موند هیچ تغیری نکرد فقط کار 5 درصدیها خیلی سخت تر شد من چند تا دوست 5 درصدی دارم خیلی درسشون خوبه .دومین سال پشت کنکورن .به نظرم منطقه بزنن به صرفشونه تا سهمیه 5 درصدی.ای خدا بگم چکارشون نکنن که الان بچه ها همه درگیر شدن استرس دارن

3. Top | #213
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادغام شد؟

4. Top | #214
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها کسایی که وویسای مجلسو گوش کردن ببینید سهمیه پنج درصدی به صورت قانون دایم نبوده و اعتبارش پنج ساله بوده تو مجلس دیروز میپرسن که میخواید قانون دایم باشه یا پنج ساله همه میگن دایم این که میگن افزایش یافت ینی سهمیه پنج درصدی دایمی شد و دیگه همیشه سی درصد مال ایثارگرانه ولی معنیش ادغام نیس سی درصد دانشگاهها واسه ایثارگرانه ولی نحوه گزینش مث قبله و فک کنم این که تصویب نکردن که مازاد برسه به پنج درصدیا ینی اون یه بند قانون دایمی نشد ولی همون اعتبار پنج ساله قبلشو تا سال 1400 داره پس همه چی مث قبله فقط خود جانبازا همه توی یه سهمین و سهمیه پنج درصد هم دایم شد

5. Top | #215
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه نکته دیگه هم بگم که از نظر من امکان نداره هشتاد هزار تا پنج درصدی باشن ینی تقریبا از هر هشت نفر تو تجربی یه نفر. و تا روز اعلام نتیجه کسی تعدادشو نمیفهمه شاید تو کل رشته ها هشتاد هزار تا باشن پارسال پنج درصدیا سی و دو هزار تا تو تجربی بودن و بیس پنج درصدیا 17 هزار تا و اینکه میگن از هر 125 نفر یکی قبول شده پزشکی تو پنج درصدیا به خاطر شرایط قبولی سختترشونه . تو سایت هیوا هم مشاوراش گفته بودن که اگه کسی پنج درصد نیاره با مناطق گزینش میشه

6. Top | #216
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhs.1371 نمایش پست ها
      بچه ها کسایی که وویسای مجلسو گوش کردن ببینید سهمیه پنج درصدی به صورت قانون دایم نبوده و اعتبارش پنج ساله بوده تو مجلس دیروز میپرسن که میخواید قانون دایم باشه یا پنج ساله همه میگن دایم این که میگن افزایش یافت ینی سهمیه پنج درصدی دایمی شد و دیگه همیشه سی درصد مال ایثارگرانه ولی معنیش ادغام نیس سی درصد دانشگاهها واسه ایثارگرانه ولی نحوه گزینش مث قبله و فک کنم این که تصویب نکردن که مازاد برسه به پنج درصدیا ینی اون یه بند قانون دایمی نشد ولی همون اعتبار پنج ساله قبلشو تا سال 1400 داره پس همه چی مث قبله فقط خود جانبازا همه توی یه سهمین و سهمیه پنج درصد هم دایم شد
      دقيقا منم همين فكرو دارم
      باز خوبه يه نفر اومد شفاف سازي كرد

7. Top | #217
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پس خدايي گفت مخالفم با سهميه اما به خاطر تبصره ( ٨٥ درصد تراز )موافقت كرده بود
      ك ترازم تصويب نشد

8. Top | #218
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادغام کلی اصن به صحن ورود پیدا نکرده بود فک کنم و تنها چیزی از این طرح که برای سطح علمی دانشگاهها و بچه های پنج درصدی خوب بود افزایش تراز بود که با اختلاف کمی رای نیاورد و به کمیسیون رفت دوباره

9. Top | #219
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه نکته دیگه هم بگم که از نظر من امکان نداره هشتاد هزار تا پنج درصدی باشن ینی تقریبا از هر هشت نفر تو تجربی یه نفر. و تا روز اعلام نتیجه کسی تعدادشو نمیفهمه شاید تو کل رشته ها هشتاد هزار تا باشن پارسال پنج درصدیا سی و دو هزار تا تو تجربی بودن و بیس پنج درصدیا 17 هزار تا و اینکه میگن از هر 125 نفر یکی قبول شده پزشکی تو پنج درصدیا به خاطر شرایط قبولی سختترشونه . تو سایت هیوا هم مشاوراش گفته بودن که اگه کسی پنج درصد نیاره با مناطق گزینش میشه
      سال96 منطقه1 88000 منطقه2 190000 منطقه3 195000 5% 32000 25% 17000 و... این منتشر شده سایت سنجش و مشاوره 100 هست ولی امسال 5% 80000 هست تازه نماینده ها هم لو دادن 80000 تاس.
      پس امسال منطقه یک و کمی دو و سه بهتره از5% چون پزشکی 5% به خاطر رد شدن تبصره1 تا300 منطقه1و2 تا حدودای 1200 منطقه3 تا حدودای 700 پزشکی(البته روزانه) قبول میشه و با این نسبت واسه اونایی که پزشکی میخوان مناطق به خصوص1 بهتره

10. Top | #220
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سال96 منطقه1 88000 منطقه2 190000 منطقه3 195000 5% 32000 25% 17000 و... این منتشر شده سایت سنجش و مشاوره 100 هست ولی امسال 5% 80000 هست تازه نماینده ها هم لو دادن 80000 تاس.
      پس امسال منطقه یک و کمی دو و سه بهتره از5% چون پزشکی 5% به خاطر رد شدن تبصره1 تا300 منطقه1و2 تا حدودای 1200 منطقه3 تا حدودای 700 پزشکی(البته روزانه) قبول میشه و با این نسبت واسه اونایی که پزشکی میخوان مناطق به خصوص1 بهتره

11. Top | #221
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      25 درصد ایثارگران گروه 1
      30 درصد ایثارگران گروه 2
      20 درصد پردیس
      کلا 25 میمونه برای ما
      من که منطقه 1 هستم تقسیم بر 4 حدود 8 درصد میشه
      نصف پسر و نصف دختر میشه حدودا 4 درصد!!!!!!!
      واقعا این طرح مجلس ایراد داره
      امروز زنگ زدم برا نماینده شهرمون هرچی فحش بلد بودم بهش دادم

12. Top | #222
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      25 درصد ایثارگران گروه 1
      30 درصد ایثارگران گروه 2
      20 درصد پردیس
      کلا 25 میمونه برای ما
      من که منطقه 1 هستم تقسیم بر 4 حدود 8 درصد میشه
      نصف پسر و نصف دختر میشه حدودا 4 درصد!!!!!!!
      واقعا این طرح مجلس ایراد داره
      امروز زنگ زدم برا نماینده شهرمون هرچی فحش بلد بودم بهش دادم
      واقعا چطور ب اين نتيجه رسيديد ك ٣٠ تا شدن ٥ درصدي ها و ٢٥ درصدم واسه بالا ٢٥
      يعني ٥٥ درصد سهميه!!!!!!
      محال بودن ٥٥ درصد ب كنار
      مگه ميشه به ٥ درصد بيشتر بالا ٢٥ بيان سهميه بدن اخه

ظرفيت اصلااااا تغيييير نكرد
      ٢٥ و ٥ رو با هم قانون دائمي گفتن شده ٣٠

13. Top | #223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا 98 که

14. Top | #224
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه اینو خوندین. حالا فهمیدین درد و اعتراض پارسال بچه های 5% به خاطر چی بود...چون اونی که پزشکی میخواست سهمیه به ضررش بود..
      حاجی چرا جو میدی من دوستای خودم با شرایط مشابه یکیشون 5 درصدی داشت یکی مناطق، سهمیه ایه با تراز کمتر پزشکی اورد مناطق نه ، مظلوم نماییا چیه کم دارین سو استفاده میکنین هنوزم طلبکارین؟؟

15. Top | #225
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا تراز علمی رو به 80 و 85 درصد می خواستن برسونن این تصویب شد؟ یا نه؟

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن