خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 96
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اینم نگاه کن توقبولیت خیلیی موثره باید بدونی چ بومی هستی چ ناحیه ایی.....موفق باشیفایل پیوست 80076

درمورد این بومی توضیح میدی؟؟؟
      یعنی من که الان تو تهران هستم برای قبولی مشهد شانسم کمه؟؟؟؟

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو این تاپیک تگ شدم جواب گلی خانوم دادم ایشون شروع کردن والا بخدا نمیدونم مکشلش چی بود برو بخون ببین اگه من شروع کردم هرچی دوسیداری بارم کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      صلوات بفرستید دیگه
      ببینید کنکور چه شیطان بزرگیه ...
      همه رو به دعوا انداخت
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله شما بومی تهرانی یعنی ناحیه یک این بومی بودن ب قدری مهمه ک نگوو..شانست بله خیلی کمه اما برای تهران قبول شدن خیلی زیاد...مثلا منطقه سه بوم تهران باشی شما بارتبه 300 تا400 پزشکی بهشتی پزشکی ایران دندون تهران دندون بهشتی قبولی اما کسی ک تواهواز باشه منطقه سه باشه این رتبه رو بیاره عمرا تهران قبول شه..اگه باز مبهم بود بگو
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      درمورد این بومی توضیح میدی؟؟؟
      یعنی من که الان تو تهران هستم برای قبولی مشهد شانسم کمه؟؟؟؟
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله شما بومی تهرانی یعنی ناحیه یک این بومی بودن ب قدری مهمه ک نگوو..شانست بله خیلی کمه اما برای تهران قبول شدن خیلی زیاد...مثلا منطقه سه بوم تهران باشی شما بارتبه 300 تا400 پزشکی بهشتی پزشکی ایران دندون تهران دندون بهشتی قبولی اما کسی ک تواهواز باشه منطقه سه باشه این رتبه رو بیاره عمرا تهران قبول شه..اگه باز مبهم بود بگو

این قضیه تو همه سهمیه ها هست یا فقط مناطقه؟؟

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سهمیه هم ی نوع منطقه س دیگه فک کن منطقه 4مثلا ......بله هست عزیز
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      این قضیه تو همه سهمیه ها هست یا فقط مناطقه؟؟
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​خانوم گلی خانوم ببخشید تایپکتون ب حاشیه رفت ازاول بخونید تقصیر من نبود....من الان دلیت میزنم پیامامو....شرمنده
      سلام. من این چن روز گوشیم مشکل داشت درست و حسابی نتونستم بیام اینجا تازه اومدم دیدم عههه چ خبره :d
      همه پیاما رو خوندم دوست عزیز متوجه شدم موضوع از چه قراره. دشمنت شرمنده عب نداره. دوس ندارم آقای دکتر مهندس که باهاش بحث کردید رو تگ کنم و بحث کنم ولی میخام اینجا بگم که یه نفر هر چقد هم شکست خورده باشه یا هر چیز دیگه، کسی حق نداره بهش بتوپه. اون آقا نباید اینطور حرف بزنه کاش پیامم رو بخونه. و اینکه من فقط به حرفای اینجا بسنده نکردم منظورم اینه که کلی مشورت گرفتم و حرفای شما رو تایید میکنم چون چن نفر همینا رو بهم گفتن خارج از اینجا و واقعا ناراحت شدم از اینکه بهتون انگ زده شد و ناراحت شدید آقای یگانه واقعا ببخشید بخاطر تاپیک من اینطور شد. ایشالله هممون موفق بشیم

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از همه کسایی که جواب دادن. ایشالله همتون موفق باشید دوستان

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما عزیزی ناراحت نشدم بخدا اما بقول خودتون هرچی گفتم دیگران هم ب شما گفتن حالا رتبه ها یا مشاورا..ایشون مشکل روانی دارن...شما هم موفق باشید محکم پرقدرت
      نقل قول نوشته اصلی توسط goli76 نمایش پست ها
      سلام. من این چن روز گوشیم مشکل داشت درست و حسابی نتونستم بیام اینجا تازه اومدم دیدم عههه چ خبره :d
      همه پیاما رو خوندم دوست عزیز متوجه شدم موضوع از چه قراره. دشمنت شرمنده عب نداره. دوس ندارم آقای دکتر مهندس که باهاش بحث کردید رو تگ کنم و بحث کنم ولی میخام اینجا بگم که یه نفر هر چقد هم شکست خورده باشه یا هر چیز دیگه، کسی حق نداره بهش بتوپه. اون آقا نباید اینطور حرف بزنه کاش پیامم رو بخونه. و اینکه من فقط به حرفای اینجا بسنده نکردم منظورم اینه که کلی مشورت گرفتم و حرفای شما رو تایید میکنم چون چن نفر همینا رو بهم گفتن خارج از اینجا و واقعا ناراحت شدم از اینکه بهتون انگ زده شد و ناراحت شدید آقای یگانه واقعا ببخشید بخاطر تاپیک من اینطور شد. ایشالله هممون موفق بشیم
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینم نگاه کن توقبولیت خیلیی موثره باید بدونی چ بومی هستی چ ناحیه ایی.....موفق باشیفایل پیوست 80076

سلام
      بین استان های ناحیه یک شانس قبولی یکسانه؟
      یعنی اونی که تهرانه با اونی که مثلا سمنانه شانس قبولیشون در دانشگاه تهران یکی هست؟
      مناطق هم تاثیر دارن در قبولی؟؟

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بارتبه 900منطقه دو اگه همون فرد منطقه سه باشه باهمون درصدا رتبه ش میشه حوالی 300منطقه سه حالا بومی باشن جفتشون مثلا ساکن کرج اونی ک 900 2شده عمرا تهران بیاره ولی اونی ک 300شده تومنطقه سه صد درصد بااین تفاوت ک جفشتون درصداشون یکیه اما رتبه ها فرق داره.....
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سلام
      بین استان های ناحیه یک شانس قبولی یکسانه؟
      یعنی اونی که تهرانه با اونی که مثلا سمنانه شانس قبولیشون در دانشگاه تهران یکی هست؟
      مناطق هم تاثیر دارن در قبولی؟؟
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      در تکمیل حرفت:
      مورد بوده از اردبیل اگه اشتباه نکنم با رتبه ی دو رقمی توی همین انجمن که پزشکی شهید بهشتی رو قبول شد و تهران رو نه

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله داداش درست میگی ...همین انجمن علی جدی 28منطقه سه شد اصلا تهران نیاورد........تبریز اورد فک کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      در تکمیل حرفت:
      مورد بوده از اردبیل اگه اشتباه نکنم با رتبه ی دو رقمی توی همین انجمن که پزشکی شهید بهشتی رو قبول شد و تهران رو نه
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      در تکمیل حرفت:
      یادم مياد که چند وقت پیش گفته بودی که زمانی که دندون پزشکی قبول شدی توی زیست ژنتیک و گیاهی رو اصلا نخوندي درسته؟ می خواستم بدونم تو درس های ديگه چه قسمت هايي رو حذف کردی ميشه بگي؟

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      من حتی شمارو نمیشناسم واسه همین رتبه و دانشگاهتون رو پرسیدم , من به شما حسادت میکنم ؟ رتبه ای که شما شب ها تو خواب هم نمیتونید ببینید و اگه 20 سال دیگه هم کنکور بدید بهش نمیرسید رو من سال 83 تو کنکور بدست آوردم , به چه چیزیت دقیقا باید حسادت کنم ؟ به شکست های متوالیت در کنکور که باعث شده خودت به خودت لقب سردار آزمون رو بدی ؟؟ یا شاید فکر میکنی دوهزارتا پستی که تو انجمن گذاشتی میتونه حسادت برانگیز باشه ؟؟

نه دوست عزیز , توهم توطئه نداشته باش , تو هر تاپیکی رفتم دیدم شما دارید مشاوره میدید به دیگران واسه همین برام سوال ایجاد شد که با کدوم سوابق درخشان این کار رو میکنید , شما با راهنمایی های من درآوردیت گمراه میکنی داوطلب رو , تگ شدنتون هم صلاحیت مشاوره دادن رو براتون ایجاد نمیکنه چون هیچ موفقیت درسی نداشتید تا به حال که بخوایین تجربیاتتون رو واسه دیگران نسخه کنید , این که دیگران هم عقلشون رو بدن دست کسی که خودش هنوز به هیچ موفقیتی نرسیده هم مایه تاسف هستش ...

درست گفتید , یه مربی خوب ممکنه یه فوتبالیست خوب نبوده باشه اما قطعا یه مربی خوب با یه رزومه و سابقه درخشان و قابل توجه تونسته به درجه خوب بودن برسه نه با شکست های متوالی و فرستادن تیم ها به دسته های پایین تر , اون مورینیو هم صفر کیلومتر به این جایگاه نرسید , اول تو بارسا مترجم بود بعد انواع و اقسام موفقیت ها رو در پورتو چلسی اینتر بدست آورد و با یه رزومه و سابقه درخشان شد مربی رئال و منچستر , منچستر یه شخص معمولی و بدون موفقیت بنام دیوید مویس رو کرد مربیش که این اشتباه داشت منجر به نابودی اعتبار و هویت منچستر میشد واسه همین این اشتباه رو جبران کردند و یه شخص موفق مثل مورینیو رو کردن مربیشون ...
      به نظرم شما آدم بسیار عقده ای هستی که سعی میکنی با تخریب و تحقیر و توهین به دیگران در پوشش کسی که داره به نفع بقیه صحبت میکنه خودتو مطرح کنی در صورتیکه خودتم از همین شکست خورده هایی اونم از نوع عقده ایش که یه لحظه با خودش فکر نمیکنه شاید این فروم آخرین امید یه نفر باشه که بیاد با امثال خودش راحت درد دل بکنه و آروم بشه حتی اگه خواسته ها و آرزوهاش غیر واقعی باشه حد اقل بهتر از اونیه که آرزوهای دیگران رو نابود میکنه

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ن بخاطر اینکه حرفت ب نفع من بود نه اما توروخدا بخون این خانوم ازمن چی خوسات من چی نوشتم ایشون چی بار من کرد؟ ناراحتم ازاینکه ی ادم تواین سن انقد کبمود داره کبمودی ک تواین س سال هیچکس نداشته......ایشون میگه ی رتبه برتر باید پاسخ این خانوم بده اما تواین تایپیک کسی از برترا نبود ونیومد چون دیگه کنکور دادن رفتن.....منم برحسب تجربه ومسیرای درستی ک نرفتم گفتم....خداوند شاهد

نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      به نظرم شما آدم بسیار عقده ای هستی که سعی میکنی با تخریب و تحقیر و توهین به دیگران در پوشش کسی که داره به نفع بقیه صحبت میکنه خودتو مطرح کنی در صورتیکه خودتم از همین شکست خورده هایی اونم از نوع عقده ایش که یه لحظه با خودش فکر نمیکنه شاید این فروم آخرین امید یه نفر باشه که بیاد با امثال خودش راحت درد دل بکنه و آروم بشه حتی اگه خواسته ها و آرزوهاش غیر واقعی باشه حد اقل بهتر از اونیه که آرزوهای دیگران رو نابود میکنه
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)