خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 194
    1. Top | #166
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه هااا
      مگه ميشه وسط جلسه پاشي بري بيرون؟
      اخه ميگين سالن خالي شده بود و اينا والا اونجايي كه من بودم همه تا اخر بلند نشدن نميدونستم قبل تموم شدنش ميشه بياي بيرون

2. Top | #167
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      كلا اولش استرس داري طبيعيه ولي وقتي شروع كني جواب دادن به سوالا ديگه استرس يادت ميره
      ولي صداي اون خانمه بد جوري رو اعصاب بود همش ميگفت رابطان اجراي بند يك
      رابطان اجراي بند فلان
      ویرایش توسط Elahe_ : 17 خرداد 1397 در ساعت 23:07

3. Top | #168
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها شرمنده وقتتونو میگیرم
      کسی در مورد موسسه ی راه دانش چیزی شنیده یا دیده؟؟؟کارشون چطوره؟؟؟
      مرسی رفقا

4. Top | #169
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شرایط جلسه کنکور از نظر این جانب :
      1-اگه اولین آزمونتون کنکور باشه ( یعنی قبلش تجربه هیچ آزمون دیگه ای رو نداشته باشین ) استرس مجال نمیده بهتون چون مغزتون پر از سواله در مورد نحوه آزمون
      2-اما اگه تو آزمون های آزمایشی موسسات که جدیت داشته باشن یا آزمون های سنجش شرکت کرده باشید ، تجربتون بیشتره و مدیریت خوبی روی زمان خواهید داشت.
      3-تو یه سال فقط یه بار می تونید کنکور بدید پس اگه درسی رو به هر دلیلی خراب کردید تحت تاثیر اون درسای بعدی رو خراب نکنید حتی اگه در نظر داشته باشید پشت کنکور بمونید . چون نمیشه گفت بعد کنکور چه تصمیمی میگیرید . چه تغییری تو زندگیتون ایجاد میشه.( اینجانب روی زبان انگلیسی حساب باز کرده بودم ولی وقت نیاوردم تو دفترچه تخصصی 15 دقیقه اول منجمد بودم کل حجم مغزم درگیر زبان بود !!).شما به هر حال صاحب یه رتبه میشید و این رتبه هر چقدر بهتر باشه بهتره.شاید اصلا خواستید وارد دانشگاه بشید و بیخیال کنکور دوباره بشید طبیعتا هر چقدر رتبتون بهتر باشه حداقل تو دانشگاه آزاد صاحب رشته و دانشگاه بهتری خواهید بود .
      4- یه مورد دیگه هم اینکه چون خودم زمان کنکور اولی که دادم شهرستان ساکن بودم و واقعا اطلاع زیادی از دانشگاه و آزمون اینا نداشتم نمی دونستم و واقعا قربانی شدم و یکسال دلهره کشیدم، که احتما غریب به یقین الان همه میدونن ( عصر تلگرام و اینستاگرامه!!) ..شما اگه تو دانشگاه آزاد انتخاب رشته بکنید و یه رشته قبول شید حتی اگه هیچ کاری نکنید و یکسال بمونید ( انگار که اصلا قبول نشدید) ، خودبه خود واستون مرخصی رد میشه ( در واقع رزرو میشه ) و شما سال بعد با ورودی های جدید می تونید وارد دانشگاه بشید.( حتما بکنید این کارو ).
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      شرایط جلسه کنکور از نظر این جانب :
      1-اگه اولین آزمونتون کنکور باشه ( یعنی قبلش تجربه هیچ آزمون دیگه ای رو نداشته باشین ) استرس مجال نمیده بهتون چون مغزتون پر از سواله در مورد نحوه آزمون
      2-اما اگه تو آزمون های آزمایشی موسسات که جدیت داشته باشن یا آزمون های سنجش شرکت کرده باشید ، تجربتون بیشتره و مدیریت خوبی روی زمان خواهید داشت.
      3-تو یه سال فقط یه بار می تونید کنکور بدید پس اگه درسی رو به هر دلیلی خراب کردید تحت تاثیر اون درسای بعدی رو خراب نکنید حتی اگه در نظر داشته باشید پشت کنکور بمونید . چون نمیشه گفت بعد کنکور چه تصمیمی میگیرید . چه تغییری تو زندگیتون ایجاد میشه.( اینجانب روی زبان انگلیسی حساب باز کرده بودم ولی وقت نیاوردم تو دفترچه تخصصی 15 دقیقه اول منجمد بودم کل حجم مغزم درگیر زبان بود !!).شما به هر حال صاحب یه رتبه میشید و این رتبه هر چقدر بهتر باشه بهتره.شاید اصلا خواستید وارد دانشگاه بشید و بیخیال کنکور دوباره بشید طبیعتا هر چقدر رتبتون بهتر باشه حداقل تو دانشگاه آزاد صاحب رشته و دانشگاه بهتری خواهید بود .
      4- یه مورد دیگه هم اینکه چون خودم زمان کنکور اولی که دادم شهرستان ساکن بودم و واقعا اطلاع زیادی از دانشگاه و آزمون اینا نداشتم نمی دونستم و واقعا قربانی شدم و یکسال دلهره کشیدم، که احتما غریب به یقین الان همه میدونن ( عصر تلگرام و اینستاگرامه!!) ..شما اگه تو دانشگاه آزاد انتخاب رشته بکنید و یه رشته قبول شید حتی اگه هیچ کاری نکنید و یکسال بمونید ( انگار که اصلا قبول نشدید) ، خودبه خود واستون مرخصی رد میشه ( در واقع رزرو میشه ) و شما سال بعد با ورودی های جدید می تونید وارد دانشگاه بشید.( حتما بکنید این کارو ).
      يعني اگه تو ازاد يه رشته اي رو قبول شيم ولي ثبت نام نكنيم هم رزرو ميشه؟

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      يعني اگه تو ازاد يه رشته اي رو قبول شيم ولي ثبت نام نكنيم هم رزرو ميشه؟
      آره فقط شهریه ثابت دو ترمی رو که نرفتید پرداخت میکنید ( فقط شهریه ثابت )
      همکلاسی من سال 92 قبول شده بود که بعدش بیخیال شده و یبار دیگه کنکور داده که از قضا هیچی نیاورده..بعدا بهش گفتن رشته ای رو که سال قبل قبول شدی میتونی بری
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

7. Top | #172
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      ن بابا عقد کجا بود حاجی:/عید
      من عقد کرده بودم که اینجا نبودم الان
      کجا بودی؟

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M..kh نمایش پست ها
      کجا بودی؟
      در حال عبادت با همسر مکرمه
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

9. Top | #174
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      در حال عبادت با همسر مکرمه
      جون جون عبادت دوس داشت

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M..kh نمایش پست ها
      جون جون عبادت دوس داشت
      عبادت گاه زیاد هست...
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

11. Top | #176
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بچه هااا
      اخه ميگين سالن خالي شده بود و اينا والا اونجايي كه من بودم همه تا اخر بلند نشدن نميدونستم قبل تموم شدنش ميشه بياي بيرون
      اگه اشتب نکنم از ساعت 10/30 میتونی بیای بیرون

12. Top | #177
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arya200 نمایش پست ها
      انرژی زا ببریم که کاری ندارن نه؟
      شما اصلا ***** ببر بابا . فقط تا وقتی باعث تقلب نشه یا نظم جلسرو به هم نزنی کاریس ندارن

13. Top | #178
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بچه هااا
      آره بابا...واسه ما اصن خیلی زود خلوت شد

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arya200 نمایش پست ها
      انرژی زا ببریم که کاری ندارن نه؟
      شما نبر...خوب نیست
      مواد قندی ساده خیلی بهتره

15. Top | #180
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flicker_Of_Hope نمایش پست ها
      1_دفترچه ها رو که میگیرن نه؟ پس چطوری بعضی زودتر میرن درصد هاشون رو حساب میکنن؟

1_پاسخبرگ هارو چطوری جمع می کنن؟ اگه کسی 1 دقیقه بیشتر برای پر کردن گزینه ها بخواد، بهش وقت میدن یا وحشیانه از زیر دستش میکشن؟
      وقتی سوالارو میذاره سازمان سنجش همه سوالا یادتونه و راحت میتونین بررسی کنین.

بستگی به مراقب داره ، بعضیا میگیرن بعضیا وایمیسن.

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن