خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس کنکور تهران

بهترین کلاس کنکور زیست و فیزیک و شیمی واسه کی ها هستن لطفا نام ببرید نام اموزشگاه؟؟؟؟؟کلاس های عمارلو نکته و تست عمارلو چطور مال اموزشگاه هدف هست؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ѕєує∂ αℓι نمایش پست ها
      بهترین کلاس کنکور زیست و فیزیک و شیمی واسه کی ها هستن لطفا نام ببرید نام اموزشگاه؟؟؟؟؟کلاس های عمارلو نکته و تست عمارلو چطور مال اموزشگاه هدف هست؟؟؟؟
      برای شیمی آموزشگاه عرفان شهر ری آقای حاجی سلیمانی کلاسهای فوقالعاده مفیدی میذاره اگه تونستی حتما یه سر بزن ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      فکر کنم در این زمان باقی کلاس کنکور به دردتون بخوره.اگر سال چهارمی یا فارغ التحصیلین.

ولی مهندس بابک محب استاد شیمی هست تو تهران آوازشو شنیدم میگن خیلی خوب درس میده.من خودم تهرانی نیستم ولی از این اساتید تعریف شنیدم از سایر دوستان تهرانی بپرسین چقدر این اساتیدو میشناسن و تاییدشون دارن.

مهندس بابک محب استاد شیمی

دکتر سلمان حقوقی استاد زیست

مهندس شهاب صابری استاد فیزیک

نام آموزشگاهشونم متاسفانه نمیدونم ولی اگر این افرادو دوستان تهرانی تایید کنن براتون میپرسم.چون تو شهر ما هم تدریس میکنن ولی من چون کلاساشونو نمیرم نظری ندارم در موردشون.
      سلام شمارو به همه مقدساتتون قسم میدم ک دیگه اینارو به کسی معرفی نکنین.... اینا اگه خوب بودن کسی تو تهران میشناختشون...
      شهاب صابری و حقوقی معلمای من تو مدرسن... خیر سرشون دبیر کنکورن کلاساشون مفت نمی ارزه... مفتتتتت
      من از پیش 1 تا حالا دیگه سر کلاسشون نمیرم... شهاب صابری فیزیک پایش داغونهههه داغون... پیش 2 هم ک دبیر نمیخواد
      حقوقی یه ادم بی سواد و مغروررررر .... سرکلاس ما سوال امسال کنکورو اشتباه حل کرد بعد ادعاش میشه ک من جز گروه راه اندیشم که دفترچه پاسخ کنکورو چاپ میکنن...اصلا هم از من خوشش نمیاد چون من رک بهش میگم به درد تدریس کنکور نمیخوره.... 45 دقیقه کلاس از خود تعریف میکنه...هیچیم نیست.. میگه دکترای فیزیولوژی دارم... مگه بابایی دکترای شیمی داره؟؟؟ مگه عبدالمحمدی دکترای ادبیات داره؟؟؟
      بابک دوست ایناس...خداروشکر تو مدرسه ما نیومده ما تو گروه اینا جز استاد سرکشیک زاده برای دینی یه دبیر درست و حسابی ندیدیم... البته اقای داریوش احمدی هم برای ادبیات خوبن...
      من خودم شیمی پیش دانشگاهیم... ترازای شیمیم بین 7600 تا 8500 بوده تو شیمی خودمم تدریس شیمی کردم المپیادی بودم...اگه کمکی بتونم میکنم اگه سوال اینا بود در خدمتم..

برای زیست غیر از عمارلو تو هدف هیچکس...
      فیزیک میرحسینی یا ذهبی ... بازم هدف...
      برای شیمی هم قاعدتا مصلایی یا بابایی که من خودم بازم خیلی نظری راجع بهشون ندارم چون به دردم نمیخورن... اما میگن باباییی دیگه اخرشه!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام شمارو به همه مقدساتتون قسم میدم ک دیگه اینارو به کسی معرفی نکنین.... اینا اگه خوب بودن کسی تو تهران میشناختشون...
      شهاب صابری و حقوقی معلمای من تو مدرسن... خیر سرشون دبیر کنکورن کلاساشون مفت نمی ارزه... مفتتت
      من از پیش 1 تا حالا دیگه سر کلاسشون نمیرم... شهاب صابری فیزیک پایش داغونهههه داغون... پیش 2 هم ک دبیر نمیخواد
      حقوقی یه ادم بی سواد و مغروررررر .... سرکلاس ما سوال امسال کنکورو اشتباه حل کرد بعد ادعاش میشه ک من جز گروه راه اندیشم که دفترچه پاسخ کنکورو چاپ میکنن...اصلا هم از من خوشش نمیاد چون من رک بهش میگم به درد تدریس کنکور نمیخوره.... 45 دقیقه کلاس از خود تعریف میکنه...هیچیم نیست.. میگه دکترای فیزیولوژی دارم... مگه بابایی دکترای شیمی داره؟؟؟ مگه عبدالمحمدی دکترای ادبیات داره؟؟؟
      بابک دوست ایناس...خداروشکر تو مدرسه ما نیومده ما تو گروه اینا جز استاد سرکشیک زاده برای دینی یه دبیر درست و حسابی ندیدیم... البته اقای داریوش احمدی هم برای ادبیات خوبن...
      من خودم شیمی پیش دانشگاهیم... ترازای شیمیم بین 7600 تا 8500 بوده تو شیمی خودمم تدریس شیمی کردم المپیادی بودم...اگه کمکی بتونم میکنم اگه سوال اینا بود در خدمتم..

برای زیست غیر از عمارلو تو هدف هیچکس...
      فیزیک میرحسینی یا ذهبی ... بازم هدف...
      برای شیمی هم قاعدتا مصلایی یا بابایی که من خودم بازم خیلی نظری راجع بهشون ندارم چون به دردم نمیخورن... اما میگن باباییی دیگه اخرشه!
      خییلی ممنون ازتون.......من تو اسلامشهرم ....پس برای زیست عمارلو برای فیزیک؟؟؟؟؟؟شیمی بابایی خوبه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بار دیگه لطف کن بگو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله برای زیست کلاسای عمارلو واقعا جواب داده... کسی نبوده بره کلاسشو بگه بد بوده...
      برای فیزیک کلاسای میرحسینی و ذهبی تو هدف هست... ک جفتشونم عالین... ک تو هدف کلاس نکته و تست دارن... من کلاس اونارو خیلی اطلاع ندارم واقعیت... ولی بازم میرحسینی انگار کلاساش بهتره.. ذهبی سطح بالاتر کار میکنه...
      شیمی هم بابایی یا مصلایی ولی بازم از بچه های دیگه سوال کن... ولی من مطمئنم تو زیست کسی بهتر از عمارلو پیا نخواهد شد..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه‌ها من یازدهم ریاضیم واقعا‌نمی‌دونم چیکار کنم برم آموزشگاه یا مدرسه غیردولتی محدودم‌ به‌ آموزشگاه هدف نمی خوره به صادقیه و راه اندیشه می خوره که اونم راه اندیشه کلاساش بعد از ظهر ه تا ۹شب و واقعا‌نمب دونم این طوری کی درس بخونم و فقط راه طرح جامع برام می مونه از یه طرف ام مدرسه غیر‌دولتی خوب نمی شناسم که ریسک کنم کسی تجربه داره ممنون می شم بگه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      ​ابوالقاسمی تهران هم درس میده؟

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ѕєує∂ αℓι نمایش پست ها
      اگر ابوالقاسمی تو تهران هست برو خیلی خوبه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گرامي تجربيات مارا هم پذيرا باشيد،
      زيست شناسي در حيطه ما نيست اما دوستاني داشتيم كه از دكتر امين الرعايا، حنيف عظيمي و اشكان هاشمي نتايج بسيار مطلوبي كسب كرده اند.
      به شما به جد كلاس هاي حنيف عظيمي و اشكان هاشمي رو به عنوان برترين ها پيشنهاد مي كنيم.
      از علي كرامت هم نگذريم كه دبيريست بي همتا و كار بلد.
      ساير عزيزان در اين حدود ظاهر نشده اند از ميوه چي، ماجد مويد و
      كلاس هاي عمارلو را به دليل ازدحام بيش از حد پيشنهاد نمي كنيم.

درس شيمي كلاس هاي استاد بيژن ابوالقاسمي، دكتر محمد مرادي به شدت پيشنهاد مي شوند، سمت مصلايي كه افتضاحي خود شيفته و به تمام معناست و بابايي كه از قبل بهمن بازرگاني روزي كسب مي كند، نرويد.

فيزيك به هيچ عنوان ميرحسيني را با تدريس فرموليزه پيشنهاد نمي كنيم، عربشاهي نيز عمر خود را كرده و دم بيان خويش را از دست داده. اگر واقعا مي خواهيد فيزيك را زيبا و مفهومي بياموزيد، كلاس هاي فريد شهرياري و در وهله بعدي استاد ذهبي را به هيچ عنوان از دست ندهيد.

اگر از دبيران درجه يك رياضي تجربي نيز بخواهيد جويا شويد، بدانيد كه در وهله اول بابك سادات و در وهله بعدي افشين ملاك پور و نهايتا علي مقدم نيا را به شما پيشنهاد مي كنيم.
      وقت خود را با سروش مؤييني كه مؤلف زبردستيست اما مدرس خوبي نيست، تلف نكنيد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry
      ویرایش توسط Dr.Manhattan : 03 خرداد 1397 در ساعت 13:33

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      زيست شناسي در حيطه ما نيست اما دوستاني داشتيم كه از دكتر امين الرعايا، حنيف عظيمي و اشكان هاشمي نتايج بسيار مطلوبي كسب كرده اند.
      به شما به جد كلاس هاي حنيف عظيمي و اشكان هاشمي رو به عنوان برترين ها پيشنهاد مي كنيم.

درس شيمي كلاس هاي استاد بيژن ابوالقاسمي، دكتر محمد مرادي به شدت پيشنهاد مي شوند، سمت مصلايي كه افتضاحي خود شيفته و به تمام معناست و بابايي كه از قبل بهمن بازرگاني روزي كسب مي كند، نرويد.

فيزيك به هيچ عنوان ميرحسيني را با تدريس فرموليزه پيشنهاد نمي كنيم، عربشاهي نيز عمر خود را كرده و دم بيان خويش را از دست داده. اگر واقعا مي خواهيد فيزيك را زيبا و مفهومي بياموزيد، كلاس هاي فريد شهرياري و در وهله بعدي استاد ذهبي را به هيچ عنوان از دست ندهيد.

اگر از دبيران درجه يك رياضي تجربي نيز بخواهيد جويا شويد، بدانيد كه در وهله اول بابك سادات و در وهله بعدي افشين ملاك پور و نهايتا علي مقدم نيا را به شما پيشنهاد مي كنيم.
      وقت خود را با سروش مؤييني كه مؤلف زبردستيست اما مؤلف خوبي نيست، تلف نكنيد.
      مولف زبر دستیست اما مولف خوبی نیست ؟
      کمرم شکست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Available نمایش پست ها
      مولف زبر دستیست اما مولف خوبی نیست ؟
      کمرم شکست
      تنگ هستيم در نظر مانند قيف
      از سواد چيزي نداريم غير كيف

ديگران را هيچ انگاريم همه
      خود را غالب كنيم بر هر نحيف

پي نوشت: متن اصلاح شد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی مجموعه آلاء هستش دیگه کلاس کنکور نیاز نیستش ک...جون میدین ک پول الکی خرج کنید والا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

وقت خود را با سروش مؤييني كه مؤلف زبردستيست اما مدرس خوبي نيست، تلف نكنيد.
      اشکان هاشمی دیگه نیست ایران بابایی هم از نزدیکانم ولاسش بودن و نتیجه گرفتن همچنین فیزیک ذهبی ولی خوب ذهبی باس یا ازاول شاگردش باشی یا پایت خوب باشه و سطحت کلا
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اشکان هاشمی دیگه نیست ایران بابایی هم از نزدیکانم ولاسش بودن و نتیجه گرفتن همچنین فیزیک ذهبی ولی خوب ذهبی باس یا ازاول شاگردش باشی یا پایت خوب باشه و سطحت کلا
      در باب دكتر اشكان هاشمي به موضوع شك دارم.
      بهتر است از خودشان مجدد جويا شويد: @ertebat_ba_zist
      (سامانه تلگرام)
      استاد ذهبي شمارا بخوبي براي درصد بالا ورزيده مي كند، موضوع در خصوص سخت گيري و سطح بالاي كلاس ايشان صحيح است اما اگر اين موضوع براي شما آزاردهنده است مي توانيد به فريد شهرياري مراجعه كنيد.
      ده ها مورد ديده ايم كه دركلاس بابايي، شيمي را منفي تا ده درصد زده اند. نتيجه گيري يك نفر به پتانسيل خود داوطلب بازمي گردد... تا زماني كه اشخاصي مانند استاد داوود بيركي، امير لطفي نيا، استاد گرانقدر ارمندپور و دكتر محمد مرادي در قيد تدريس هستند، من چندان صلاح نمي بينم.
      حتي به شما پيشنهاد مي كنم سبك و سطح تدريس بيژن ابوالقاسمي را هم ببينيد و صرف شهرت قضاوت نكنيد.
      بازهم اگر بحث بر سر تمركز بر يك آموزشگاه و سبك بيان ايشان است كه خوشايند است، موضوع ديگريست.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در باب دكتر اشكان هاشمي به موضوع شك دارم.
      بهتر است از خودشان مجدد جويا شويد: @ertebat_ba_zist
      (سامانه تلگرام)
      استاد ذهبي شمارا بخوبي براي درصد بالا ورزيده مي كند، موضوع در خصوص سخت گيري و سطح بالاي كلاس ايشان صحيح است اما اگر اين موضوع براي شما آزاردهنده است مي توانيد به فريد شهرياري مراجعه كنيد.
      ده ها مورد ديده ايم كه دركلاس بابايي، شيمي را منفي تا ده درصد زده اند. نتيجه گيري يك نفر به پتانسيل خود داوطلب بازمي گردد... تا زماني كه اشخاصي مانند استاد داوود بيركي، امير لطفي نيا، استاد گرانقدر ارمندپور و دكتر محمد مرادي در قيد تدريس هستند، من چندان صلاح نمي بينم.
      حتي به شما پيشنهاد مي كنم سبك و سطح تدريس بيژن ابوالقاسمي را هم ببينيد و صرف شهرت قضاوت نكنيد.
      بازهم اگر بحث بر سر تمركز بر يك آموزشگاه و سبك بيان ايشان است كه خوشايند است، موضوع ديگريست.
      من خودم با هیچکدومشون کلاس نداشتم سهم ما از اینا کتاباشونه اونم بعضیاشون ولی خوب افراده زیادی دیدم که میگن خیلی خوبن گفتم اینجا بگم شاید کمکی بشه باسه دوستان
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن