خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه بابا من اتفاقا رتبه کنکورم به همین کنکورایی که از خودم میگرفتم خیلی خیلی (در حده 4-5 برابر!!)نزدیکتر بود نسبت به سنجش و قلمچی
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      این فردی که شما میگید رتبه 600 کشور شد یا منطقه و کدوم منطقه؟؟
      ٦٠٠ منطقه ٣ ..الان پزشكي سنندج ميخونه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      واقعا من موندم واقعا جامعه به 700000 پزشک و دندون پزشک و داروساز نیاز داره؟!!!!! بقول یارو باید ریشه یابی کرد علت این سونامی هجوم به تجربی چیه! بیشتر بخاطر پرستیژ اجتماعی و صدالبته جبر دیگران هست . کلا تو کشور های جهان سوم این مشکل وجود داره و تو کشور های صنعتی بیشتر افراد گرایش به علوم انسانی و ... دارن
      اولا که جامعه ای به اندازه ایران, حتی به ۷۰۰ هزار "دانشجو" هم نیاز نداره, چه برسه به ۷۰۰ هزار پزشک! همگی موفقیت و ادامه زندگیشون رو مستلزم قبولی توی دانشگاه میدونن در حالی که این درست نیست:/ کی گفته همه باید درس بخونن؟
      ثانیا دلیل هجوم به تجربی چیزی جز پول نیست (بیشتر فشار هم از طرف خانوادست خانواده میگه نگاه کن بری این رشته پولدار میشی اون رشته پول نداره)
      وضع معیشتی ملت ایران فوق العاده اسفناکه:/ تنها چیزی که باعث بقای خوب "نسبی" تو اینجا میشه, اینه که بری رشته ای مثل پزشکی که پول زیادی داره.
      حالا یک دهم درصد اون وسط هم واسه پرستیژ و علاقه میخونن, که ۷۰۰-۷۰۰۰۰۰=۶۹۹۳۰۰ نفرش میمونه این وسط
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز از همه شما تشکر میکنم و قول میدم همه تلاشم رو بکنم با توکل به خدا انشاالله بعد کنکور تو همین تاپیک نتیجه رو به خوبی اعلام کنم البته اگه خدا بخواد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن