خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 68
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      برا املا پیشنهادم اینه ک بشینین خوده کتابو خط به خط بخونین اونا ک فکر میکنین براتون مفید باشه رو بنویسین برا خودتون
      من امسال همین حرکتو زدم کتاب کار برا ادبیات نداشتم کلا ولی املا و معنی رو همینجوری همشو زدم
      کلا زیاد طول نمیکشه مطمئنم هس
      لغات املا یعنی از خود متن کتابه ؟؟؟ خارج کتاب ادبیات و زبان فارسی املا نمیاد ؟
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخش مصاحبه رتبه برترا
      نقل قول نوشته اصلی توسط New Mohammad نمایش پست ها
      آره شنیدم خیلی تاثیر گذاره
      فقط اون دوتا کارنامه رو از کجا پیدا کنم
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #48
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لغات املا یعنی از خود متن کتابه ؟؟؟ خارج کتاب ادبیات و زبان فارسی املا نمیاد ؟
      نه چرا از خارج ؟
      فقط از ادبیات و زبان فارسی

4. Top | #49
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      نه چرا از خارج ؟
      فقط از ادبیات و زبان فارسی
      مرررسی
      من فکر میکردم که لغات املا خارج از کتابه.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

5. Top | #50
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      من کتاب ادبیات خط ویژه گاج + ادبیات موضوعی گاج رو دارم
      ادبیات موضوعی که تسته و بحثش جداس
      خواستم بدونم کتاب خط ویژه کدوم مطالب رو کامل پوشش داده و کدوم مطالب رو کامل پوشش نداده و برای تکمیل کردنش چه کتاب دیگه ای باید در کنارش مطالعه بشه.
      من چون خودم کتاب رو نخوندم خبر ندارم جریان چیه.
      سلام
      کتاب خط ویژه ادبیات تمرکزش بر درسنامه ست و سوال هم به اندازه کافی برای سنجش دانستنیهای ئرسنامه ها داره.
      در پاسخ به سوالت باید بگم همه مطالب رو پوشش داده، اما به روش جمع بندی و نه لزوما درس به درس.
      به طور کلی شامل این بخشهاست:
      قرابت ویژه: فهرست مفاهیم کتاب درسی / مهارتهای خواندن (بررسی شش مرحله استخراج مفهوم)، پرسش و پاسخ
      زبان فارسی ویژه: زبان شناسی، دستور زبان، ویرایش، نگارش، پرسش و پاسخ
      آرایه ویژه: معرفی و نکات آرایه ها و بررسی مرحله به مرحله فرآیند پاسخ گویی
      واژه ویژه: شگردهای کنکوری / واژه های ستاره دار و بی ستاره ادبیات 2، 3 و پیش، پرسش و پاسخ
      املای ویژه: اصول املا و اهمیت املایی، شگردهای کنکوری املا، فهرستهای املایی، واژگان هم آوا و مشابه، واژگان مترادف و متضاد، گروه کلمات املایی و ...، پرسش و پاسخ
      تاریخ ادبیات ویژه: شاعران و نثرنویسان کهن، شاعران و نثرنویسان هم روزگار، شاعران بیگانه، پژوهشگران و مترجمان، انواع ادبی و درآمدها، پرسش و پاسخ

اهمیت و سهمیه هر کدوم از شش موضوع در کنکور رو در بخش ورودیِ هر فصل نوشته م.
      موفق باشین.

همه لطف خداست.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خط ویژه ادبیات

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه در واپسین ساعات سال 96 هستیم و همینطور که میبینید من هنوز درگیر منبع خوندن ادبیاتم و برای خودم متاسفم منابعی که دارم اینا ادبیات موضوعی لقمه قرابت و تاریخ ادبیات واژگان کلک معلم زبان فارسی و ارایه هفت خوان خیلی سبز اما تا حالا فقط تونستم چندتا درس ادبیات 3 و پیش قرابت بخونم لغت فقط اولای سومو خوندم باز ولش کردم تاریخ ادبیات و ارایه و زبان فارسی هم کلا صفرم و یعنی هیچی بلد نیستم درکل ادبیاتم داغونه هم نخوندمش هم بی استعداد ترینم تاپیکا رو یه نگاه کردم بودن کسایی که نوشتن از عید با خط ویژه کامل خوندن و 70 زدن اول این که با این منابعی که گفتم دارم خط ویژه رو پیشنهاد میدید؟ ینی واقعا درسنامه هاش منو زودتر به نتیجه میرسونه؟ با پایه ی فوق العاده ضعیفی که دارم بازم نتیجه میده ؟ بنظرتون تهیش کنم تمرکزمو فقط بذارم رو خط ویژه یا نه بی فایدس برام؟ بنظرتون از زیر صفر منو ب چ درصدی میرسونه؟

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه در واپسین ساعات سال 96 هستیم و همینطور که میبینید من هنوز درگیر منبع خوندن ادبیاتم و برای خودم متاسفم منابعی که دارم اینا ادبیات موضوعی لقمه قرابت و تاریخ ادبیات واژگان کلک معلم زبان فارسی و ارایه هفت خوان خیلی سبز اما تا حالا فقط تونستم چندتا درس ادبیات 3 و پیش قرابت بخونم لغت فقط اولای سومو خوندم باز ولش کردم تاریخ ادبیات و ارایه و زبان فارسی هم کلا صفرم و یعنی هیچی بلد نیستم درکل ادبیاتم داغونه هم نخوندمش هم بی استعداد ترینم تاپیکا رو یه نگاه کردم بودن کسایی که نوشتن از عید با خط ویژه کامل خوندن و 70 زدن اول این که با این منابعی که گفتم دارم خط ویژه رو پیشنهاد میدید؟ ینی واقعا درسنامه هاش منو زودتر به نتیجه میرسونه؟ با پایه ی فوق العاده ضعیفی که دارم بازم نتیجه میده ؟ بنظرتون تهیش کنم تمرکزمو فقط بذارم رو خط ویژه یا نه بی فایدس برام؟ بنظرتون از زیر صفر منو ب چ درصدی میرسونه؟
      سلام / نیاز به خرید منبع جدیدی نیست همین منابع کافی و عالی هستن / به جای درس به درس خواندن ادبیات مبحثی بخونید , سعی کنید تا 10 اردیبهشت مباحث تاریخ ادبیات , آرایه و قرابت رو تموم کنید و بقیه زمان رو به تست زدن این مباحث و خوندن مباحث باقی مونده بپردازید در این پست هم توضیح دادم چه جوری این سه مبحث رو بخونید http://forum.konkur.in/thread58895.html#post1278908 | بازم اگه سوال داشتید بپرسید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام / نیاز به خرید منبع جدیدی نیست همین منابع کافی و عالی هستن / به جای درس به درس خواندن ادبیات مبحثی بخونید , سعی کنید تا 10 اردیبهشت مباحث تاریخ ادبیات , آرایه و قرابت رو تموم کنید و بقیه زمان رو به تست زدن این مباحث و خوندن مباحث باقی مونده بپردازید در این پست هم توضیح دادم چه جوری این سه مبحث رو بخونید http://forum.konkur.in/thread58895.html#post1278908 | بازم اگه سوال داشتید بپرسید
      سپاااس
      اخه من گفتم خط ویژه اصل مطلب مهم و مورد نیاز برا کنکورو شاید گفته باشه و با توجه ب زمانم منو زودتر به نتیجه برسونه اما اگر که میگید نیازی نیس باشه

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      100

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام موافقم
      مثلا بحثی رو مثل قرابت رو نمیشه درس به درس خوند
      ولی املا و لغت باید درس به درس باشن

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      سپاااس اخه من گفتم خط ویژه اصل مطلب مهم و مورد نیاز برا کنکورو شاید گفته باشه و با توجه ب زمانم منو زودتر به نتیجه برسونه اما اگر که میگید نیازی نیس باشه
      چون خودتون منابع خوبی رو دارید گفتم نیازی نیست , زمان هم کافیه , نگران وقت نباشید /
      پ.ن : بهترین درسنامه هم برای ادبیات داشته باشید ته ته ش باید تست بزنید , پس از منابع خودتون استفاده کنید و با تست ادبیات تون رو قوی کنید
      ویرایش توسط POOYAE : 29 اسفند 1396 در ساعت 08:16

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من از اول سال برای قرابت وقت نزاشتمو صفرم
      حالا می خوام قرابت رو از خط ویژه بخونم....نظرتون چیه؟برای کسی که صفر هست میتونه کمک کننده باشه در وقت باقی مونده؟

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      حالا می خوام قرابت رو از خط ویژه بخونم....نظرتون چیه؟برای کسی که صفر هست میتونه کمک کننده باشه در وقت باقی مونده؟
      قرابت خط ویژه
      بیشتر واسه خانده ها و خیلی خانده ها خوبه
      .......
      شما بهتره قرابتو تست بزنی
      با تست بهتر جواب میده
      از موضوعی گاج بزنی بهتره ! :: همشم نشد خیالی نیست .. هرچقدرشو رسیدی بزن
      به شکل رندم هم از هر مفهومی که داره، زدی، ایده خوبیه

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کتابای خط ویژه واسه آموزش نیستن و فقط واسه مرور و جمع بندی... اونم به تنهایی نباید استفاده بشه
      واسه قرابت شما باید کتاب رو بخونی تا مفاهیمی که توی شعرا هست رو یاد بگیری و با تست زدن کاملش کنی...با تست زدن میتونی بفهمی کجا ها مهم ترن

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)