خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعنوان کسی که روی دین و زندگی سرمایه گذاری کرده و به درصد زیر 80-90 راضی نمیشه میگم که:
      بهترین کتاب برا درصدهای خیلی بالاتوی این درس کتاب " دورتند دین و زندگی - انتشارات سفیر خرد " هستش که البته قبل از خوندن این کتاب باید قبلش کتابهای درسی یا کتاب گاج رو خونده باشید و درصدتون حدود 50-60 باشه! کسی که تاحالا هیچی از دین و زندگی نخونده این کتاب بهش پیشنهاد نمیشه. حجمش هم زیاد نیست و واقعاً مناسبه
      به کسی که میخواد از صفر صفر دین و زندگی رو شروع کنه گاج نقره ای رو پیشنهاد میدم
      به کسی که گاج نقره ای رو خونده خط ویژه رو پیشنهاد میدم
      و در نهایت خوندن iq دین و زندگی رو به کسی پیشنهاد نمیدم! چون فقط تست هاش بدرد میخورن و آموزش جالبی نداره! فقط بعنوان یه منبع تستی میتونه کتاب خوبی باشه
      موفق باشید

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال دو ماه قبل كنكور دينيو خوندم فقط هم خط ويژه خوندم ٦٤ زدم ولي نرسيدم مرور كنم ... مرور ميكردم ٩٠ هم ميزدم عاليه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      من پارسال دو ماه قبل كنكور دينيو خوندم فقط هم خط ويژه خوندم ٦٤ زدم ولي نرسيدم مرور كنم ... مرور ميكردم ٩٠ هم ميزدم عاليه
      خیال میکنی! دین و زندگی تا 60درصد زدن واقعا راحت و شدنیه ولی 80 به بالا دیگه آدم خودشو میخواد
      الان دیگه 90 زدن توی هر درسی کار هرکسی نیست! خودم پارسال 3 دور دین و زندگی خوندم و کلی هم تست زدم و واقعاً برای 100 خوندم اما 76 زدم
      توی خونه با کتاب دور دنیا در 4 ساعت 2تا کنکورهای سال 95 رو 100 زدم اونم توی 15-16 دقیقه ولی دین و زندگی کنکور 96 یه چیز دیگه بود ...
      البته ناگفته نمونه که من پارسال فقط کنکور منصحراً زبان دادم، احساس میکنم عمومی هاش یکمی سخت تر از عمومی های 3 رشته نظری بود ...

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      خیال میکنی! دین و زندگی تا 60درصد زدن واقعا راحت و شدنیه ولی 80 به بالا دیگه آدم خودشو میخواد
      الان دیگه 90 زدن توی هر درسی کار هرکسی نیست! خودم پارسال 3 دور دین و زندگی خوندم و کلی هم تست زدم و واقعاً برای 100 خوندم اما 76 زدم
      توی خونه با کتاب دور دنیا در 4 ساعت 2تا کنکورهای سال 95 رو 100 زدم اونم توی 15-16 دقیقه ولی دین و زندگی کنکور 96 یه چیز دیگه بود ...
      البته ناگفته نمونه که من پارسال فقط کنکور منصحراً زبان دادم، احساس میکنم عمومی هاش یکمی سخت تر از عمومی های 3 رشته نظری بود ...
      خيال نميكنم چون خواهرم خودم همين كنكور ٩٦ كه ميگي يه چيز ديگه بود(!) رو فقط با خط ويژه ٩٢ درصد زد ...ولي سه چهار بار مرور كرد
      اينكه شما نتونستي دليل نميشه بقيه هم نتونن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خيال نميكنم چون خواهرم خودم همين كنكور ٩٦ كه ميگي يه چيز ديگه بود(!) رو فقط با خط ويژه ٩٢ درصد زد ...ولي سه چهار بار مرور كرد
      اينكه شما نتونستي دليل نميشه بقيه هم نتونن
      و اینکه خواهرت تونسته دلیل نمیشه که همه بتونن، خوبه میگی که 3-4 بار هم خونده و مرور کرده!
      همچنان معتقدم که توی هیچ درسی رسیدن به بالاتر از 80-90 کار هر کسی نیست، حالا خدا کنه شما بتونی
      شاید هم سوالات 96 منحصرا زبان سخت بوده، فقط میدونم که سال 96 اکثر داوطلبا از تست های دین و زندگی ناراضی بودن

تارس

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      و اینکه خواهرت تونسته دلیل نمیشه که همه بتونن، خوبه میگی که 3-4 بار هم خونده و مرور کرده!
      همچنان معتقدم که توی هیچ درسی رسیدن به بالاتر از 80-90 کار هر کسی نیست، حالا خدا کنه شما بتونی
      شاید هم سوالات 96 منحصرا زبان سخت بوده، فقط میدونم که سال 96 اکثر داوطلبا از تست های دین و زندگی ناراضی بودن
      منم گفتم اگه مرور ميكردم ميتونستم بيشتر بزنم فكر كنم رو مرور هم تاكيد كردم !
      اتفاقا ٩٦ خيلي سوالا اسون بودن به خصوص عموميا و رياضي البته برا رشته تجربي رو ميگم بقيه رو نميدونم
      تخمين رتبه ٩٦ هم حرفمو تاييد ميكنه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم گفتم اگه مرور ميكردم ميتونستم بيشتر بزنم فكر كنم رو مرور هم تاكيد كردم !
      اتفاقا ٩٦ خيلي سوالا اسون بودن به خصوص عموميا و رياضي البته برا رشته تجربي رو ميگم بقيه رو نميدونم
      تخمين رتبه ٩٦ هم حرفمو تاييد ميكنه
      پس شما هم امسال 3-4 دور مرور کن تا 90 بزنی
      من درباره بقیه درس ها بحثی ندارم که آسون بودن یا سخت، حرفم فقط سر معارف بود

در کنکور 96 کدام درس‌ها آسان‌تر و کدام دشوارتر از پارسال بود ؟

اینم بخون که در جریان باشی
      تا جایی که من میدونم پارسال اغلب داوطلبا از دست فیزیک و معارف ناراضی بودن از جمله خودم
      البته من چون منحصرا زبان بودم فقط میتونم درمورد معارف نظر خودمو بگم

تارس

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا خط ویژه عالیه
      برا دینی 2 منبع خیلی شاخ هست مخصوص جمعبندی:خط ویژه+زیپ
      اگه عقبید و میخواید کلا برای اولین بار بخونید====>زیپ
      اگه قبلا درسا رو خوندین====>خط ویژه
      من درصدم اکثر مواقع بالای 70-80 بوده و همیشه خط ویژه رو برای جمعبندی تو طول سال خوندم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از بدترین کتابایی ک دیدم خط ویژس ...میان نکته های کنکورا رو قبل از تستای کنکورمیزارن ک طرف فکر کنه اره دیگ خیلی توپ شده میتونه بتروکونه ...منم 2 دور زدمش خط ویژه دینی رو اما بالای 60 نتونستم بزنم اینکه فقط خط ویژه دینی رو بخونیم 70 بزنیم خیالی بیش نیست ..خودتون کنکور 96 رو بررسی کنین دقیقا متوجه میشین

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان من دینی دوم رو خوندم سوم و پیش مونده البته دوم هم باید مرور کنم . دوم رو با گاج نقره ای خوندم ولی طول میکشه 1 ساعت هر درس میخوام تا21 ام تموم کنم . سوم و پیش هم با چی بخونم برسم ؟؟؟؟؟با خط ویژه میتونم به 80 برسم ؟؟؟؟؟؟لطفا بگید!!!!

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ??????????????

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      جواب مارا یک نفر بدهد !

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      با خط ویژه میتونم به 80 برسم ؟؟؟؟؟؟لطفا بگید!!!!
      بنده خدا این چه سوالیه که میپرسی؟
      ما از کجا باید بدونیم سطح سوالات معارف امسال و سطح خودت توی معارف چنده که بعدش بخوایم بگیم که به 80 میرسی یا نمیرسی؟
      یکی هست با 5دور معارف خوندن به 80 نمیرسه یکی رو هم خودم میشناسم که فقط با 1 دور خوندن پارسال 90 درصد زد، چون خودش از همون دوران راهنمایی و دبیرستان عشق معارف و قرآن این موضوعات بود!
      کلا توی هر درسی برای رسیدن به یه درصد بالا باید ذوق و هوش مخصوص اون درس رو داشته باشید چه تخصصی باشه چه عمومی! چون بعضی جاها باید خودت سر جلسه یجورایی تستو تحلیل کنی

اگه نمیرسی از روی گاج نقره ای بخونی و قبلنا کتابای سوم و پیش رو خوندی ( حتی اگه سرسری هم شده! ) پس میتونی از همون خط ویژه استفاده کنی که هر درس رو توی 2صفحه کامل آورده، ولی اگه از سوم و پیش هیچِ هیچ نخوندی بنظرم یکمی سختت میشه از رو خط ویژه برای اولین بار این درس ها رو بخونی، البته این باز هم به خودت برمیگرده که چقدر با درس معارف راحت باشی!
      بعضی ها رو میشناسم که روزی 3ساعت هم تست ریاضی بزنن چیزیشون نمیشه ولی 2 صفحه معارف بخونن سر درد میگیرن، البته خودم دقیقا برعکس این دسته آدمایی که گفتم هستم

تارس

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نظرات بقیه کجاست؟؟!!!!!

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      این انجمن هیچکی نیس ؟؟؟؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن