خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      از کجاتون میارید این حرفارو
      شما که تو مجلسی بگو اخرین اخبار چیه؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      حالا ببینیم
      اگر رای نیاره دیگه طرح جدید احتمالا ب امسال نمیرسه و میره سال دیگه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      شما که تو مجلسی بگو اخرین اخبار چیه؟
      من تو مجلس نیستم حرفیم از خودم نمیام بزنم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها

اگر رای نیاره دیگه طرح جدید احتمالا ب امسال نمیرسه و میره سال دیگه
      مگه مجلس بیکاره همش بیاد هر سال یه طرح بده؟؟ اگه رای نیاره فکر نکنم کسی بیاد طرح رو دوباره بررسی کنه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      من تو مجلس نیستم حرفیم از خودم نمیام بزنم
      من از خودم نمیگم میتونی بره سایت خودت برنامه ها رو ببینی فردا کمیسیون بهداشت جلسه داره بعدشم باید کمیسیون آموزش بررسی شه که جلسه کمیسیون آموزش معلوم نیست کی هست بعد اینا طرحی که قراره بره مجلس مشخص میشه معلوم نیست چه طرحی قراره بره مجلس منم نگفتم این طرح میره گفتم اگه این بره این اتفاقات میفته

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی خدایی هربار یه تاپیک میزنین که خبر قطعی و فلان میایم داخل میبینیم خبری نیس البته بگم خدایی مشکل استارترا نیستن مشکل مملکت ماست که هردم ازاین باغ بری میرسد
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من از خودم نمیگم میتونی بره سایت خودت برنامه ها رو ببینی فردا کمیسیون بهداشت جلسه داره بعدشم باید کمیسیون آموزش بررسی شه که جلسه کمیسیون آموزش معلوم نیست کی هست بعد اینا طرحی که قراره بره مجلس مشخص میشه معلوم نیست چه طرحی قراره بره مجلس منم نگفتم این طرح میره گفتم اگه این بره این اتفاقات میفته
      مگه بعد کمیسیون بهداشت و .. بازم برمیگرده کمیسیون اموزش؟؟
      مگه بعدش فقط دیگه نمیره مجلس واسه رای گیری؟

و دیگه اینکه کمیسیون همین طرح رو ارائه داده مگه قراره قبل رای گیری بازم عوض بشه؟

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

و دیگه اینکه کمیسیون همین طرح رو ارائه داده مگه قراره قبل رای گیری بازم عوض بشه؟
      حالا حالا ها کار داره تا بره مجلس ولی چیزی که من شنیدم این بود

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فردا کمیسیون بهداشت جلسه داره بعدش میره کمیسیون آموزش . کمیسیون آموزش میاد یه طرح منتخب رو انتخاب میکنه تا بره صحن مجلس

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فردا کمیسیون بهداشت جلسه داره بعدش میره کمیسیون آموزش . کمیسیون آموزش میاد یه طرح منتخب رو انتخاب میکنه تا بره صحن مجلس
      وقتی هنوز طرح قطعی که کمیسیون تصویب نکرده که بره مجلس مشخص نشده قطعا چیه مگه مریضن خبرش رو میدن بیرون این سایت ها ی مسخره
      مگر اینکه طرح قطعیشون همین باشه ک فقط همینو بیرون دادن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خبرگزاری برای جذب بیننده الکی زده و متن کامل رو ننوشته ؛
      برای اینکه هر اتفاقی تو مجلس میفته ببینید سایت زیر بهتره ، که مستقیمابرای سهن علنی مجلسه :

http://www.icana.ir/Fa/News/378795/م...-متن-طرح

این طرح هنوز تصویب نشده ،
      ولی اگه تصویب بشه یخورده به نفع مناطق میشه و همچنین برای تقریبا یه سطح شدن داوطلبا خوبه ،

به نفع مناطق از این لحاظ که دیگه ۵ درصدیا نمیتونن وارد مناطق بشن ، بالا اومدن سطح علمی هم به اینخاطره که حدنصاب نمره از ۸۰ رسید به ۸۵ !

درصدای پذیرش هم هیچ تغییری نکرده.
      یعنی همون ۳۰ درصدی که پارسال بود ( ۲۵ درصد برای جانبازان بالای ۲۵ درصد و ۵ درصد برای بقیه جانبازان و ایثارگران و رزمنده‌ها )

درضمن این طرح به ضرر بچه‌های بین ۲۵ تا ۵۰ یخورده هست ، چرا ؟ چون قبلا فقط بین خودشون بودن و طبیعتا رقابت کمتر بود ، ولی الان چون جزو الویت دوم محسوب میشن با بچه‌های رزمندگان و ایثارگران و جانبازان زیر ۵۰ درصد کلا قاطی میشن و رقابت علمی سختی در پیش دارن ،

فقط خواهشا قبل اینکه تاپیک بزنید یبار وارد اون سایت رسمی که دادم بشید ، به حرفای خبرگزاری هم اعتماد نکنید ،
      اینطور که پیداست این طرح هنوز تصویب کامل نشده و در حد پیشنهاده مثه اینکه. ولی اگه تصویب بشه به کنکور امسال میرسوننش .

موفق باشین همگی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تعیین اولویت های ۴ گانه سهمیه جانبازان زیر ۲۵ درصد

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از آماده سازی طرح یک فوریتی سهمیه کنکور جانبازان زیر ۲۵ درصد در قالب یک بسته فرهنگی در کنکور امسال خبر داد.

فاش نیوز - رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از آماده سازی طرح یک فوریتی سهمیه کنکور جانبازان زیر 25 درصد در قالب یک بسته فرهنگی در کنکور امسال خبر داد.
      به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اعضای کمیته علمی ایثارگران در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در زمینه سهمیه های ایثارگران اظهار داشت: در ارتباط با بحث ماده 89 قانون برنامه ششم توسعه کشور و ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، در خصوص تحصیلات ایثارگران، فرزندان و همسران آنها چند نظریه وجود دارد.
      وی گفت: بر اساس نظریه نهایی که مقرر شد تا قبل از کنکور سال 97 مورد بررسی قرار بگیرد آزادگان، فرزندان شاهد، جانبازان 50 درصد به بالا، جانبازان زیر 25 درصد و رزمندگان دارای اولویت استفاده از سهمیه 30 درصد در کنکور هستند.

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جانبازان 49 تا 25 درصد (همسران و فرزندان) در اولویت بعدی قرار دارند.
      نماینده ایثارگر ادوار مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در اولویت سوم جانبازان زیر 25 درصد قرار دارند.
      حجت الاسلام نوروزی در خصوص چهارمین اولویت متذکر شد: فرزندان و همسران رزمندگان دارای 6 ماه سابقه حضور در جبهه در اولویت چهارم قرار گرفته اند.
      به گفته رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی کل سهمیه 30 درصدی اختصاص یافته به ایثارگران در کنکور سال 97 در یک بسته فرهنگی قرار گرفته است.
      سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس دهم تاکید کرد: نقطه مشترک همه این سهمیه ها در این است که برای فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان بالای 50 درصد، جانبازان زیر 25 درصد و رزمنذگان دارای 6 ماه سابقه حضور در جبهه یکسان محاسبه و اعمال خواهد شد.

کد خبرنگار : 18

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدر پر ابهام و گنگ حرف میزنن!
      ولی خب با این طرح شانس رزمندگان تو قبولی از پارسالم خیلی کمتره! فک نکنم اصلا چیزی برسه بهشون
      خدا کنه از مناطق کم نکنن بعد هر غلطی کردن کردن
      از صحبتاشونم مشخصه که قطعا به امسال میرسه

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مثل اینکه این هنوزتوکمیسیون اموزش تصویب نشده این باباهردفعه یه چیزی میگه درهرصورت اینکارسنجش که سهمیه 5درصدی هاروتومناطق هم میسنجن خلاف قانونه

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن