خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8171819 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 256 به 270 از 279
    1. Top | #256
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      [QUOTE=pourya78;1283133]با سه سطحی باهم کار بشه به نظرتون ترکیب آبی+سه سطحی جوابگو هست ؟ البته ایکیو هم دارم تست سخت بخوام از اون میزنم ......برای این میخوام آبی رو بزنم که تستهای استاندارد کارکنم .نظرتون چیه ؟؟؟[/QUOTEسه سطحی اتفاقا یه کتاب کم حجمه که نکات جامع و مفیدی در اختیار میذاره.من سه سطحی رو در الویت آخر کار میکردم و حالت جمع بندی فصل رو برا من داشت نکات ترکیبیشم خوبه اگه وقت دارید حل کردنش خالی از لطف نیست

2. Top | #257
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neda415 نمایش پست ها
      با سه سطحی باهم کار بشه به نظرتون ترکیب آبی+سه سطحی جوابگو هست ؟ البته ایکیو هم دارم تست سخت بخوام از اون میزنم ......برای این میخوام آبی رو بزنم که تستهای استاندارد کارکنم .نظرتون چیه ؟؟؟[/QUOTEسه سطحی اتفاقا یه کتاب کم حجمه که نکات جامع و مفیدی در اختیار میذاره.من سه سطحی رو در الویت آخر کار میکردم و حالت جمع بندی فصل رو برا من داشت نکات ترکیبیشم خوبه اگه وقت دارید حل کردنش خالی از لطف نیست
      پس آبی با سه سطحی منو میتونه به 60 درصد برسونه ؟ سر منبع این دو سه روز خیلی مردد بودم .و میدونمم که الان دیگه وقت ایکیو نیست !!!!!

3. Top | #258
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      پس آبی با سه سطحی منو میتونه به 60 درصد برسونه ؟ سر منبع این دو سه روز خیلی مردد بودم .و میدونمم که الان دیگه وقت ایکیو نیست !!!!!
      امکانش هست ولی نمیشه گفت قطعا.به وضعیت قبلی خودتون و تدریس کتاب درسیم بستگی داره و یه سری فصلارم سعی کنید وقت بیارید تست تالیفی بزنید ولی یه فصلایی مثل رفتار همون آبی و سه سطحی کفایت میکنه

4. Top | #259
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neda415 نمایش پست ها
      امکانش هست ولی نمیشه گفت قطعا.به وضعیت قبلی خودتون و تدریس کتاب درسیم بستگی داره و یه سری فصلارم سعی کنید وقت بیارید تست تالیفی بزنید ولی یه فصلایی مثل رفتار همون آبی و سه سطحی کفایت میکنه
      پس تاکیدم رو آبی و سه سطحی باشه و وقت زیاد آوردم برم رو آیکیو . اینجوری خوبه دیگه ؟؟؟؟؟
      ببخشید سوال زیاد پرسیدم.

5. Top | #260
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      پس تاکیدم رو آبی و سه سطحی باشه و وقت زیاد آوردم برم رو آیکیو . اینجوری خوبه دیگه ؟؟؟؟؟
      ببخشید سوال زیاد پرسیدم.
      فکرکنم برای وقت باقی مونده این برنامه بهترین باشه
      خواهش میکنم با آرزوی موفقیت

6. Top | #261
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      چند سوال از فصل 5،6،7 زیست سوم میاد؟؟؟؟
      واز‌ فصل ۸سوم هم ۴ تا میاد؟

7. Top | #262
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،ببخشید شما سوالات هندسه رو پاسخ دادید؟میشه منبع تونو بگید؟من ریاضیم خوبه فقط هندسه رو میلنگم!اگه ممکنه بگید از چه روشی و با چه منبعی بخونم؟

8. Top | #263
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خانم دکتر بهتون تبریک میگم بهترینا واسه شما :X عیدتون مبارک3>
      دوست دارم بدونم سال کنکور چه فکرایی میکردید؟وقتی حرفی میزدید درباره چی بوده مثلن از اول فکر میکردید رتبه برترید؟؟
      تو خونه خانواده که باهاتون حرف میزدن درباره چی حرف میزدن چطور حرف میزدن!؟

ده صفحه نگاه کردم همچین سوالی نکرده بودنهمه درسی و جسمی پرسیدن من گفتم روحی و فکری بپرسم!

9. Top | #264
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      هرچند دیر ولی تبریک و آرزوی موفقیت های هرچه بیشتر
      چندتا سوال
      دینی بنظر شما الان اینکه خلاصه های خود گاج نقره‌ای رو بخونم و تست بزنم بهتره یا اینکه برم سراغ آیات و نکات؟
      زبانم حدود ۹۰ به بالاست عموم آزمون ها برای ارتقاش به صد چیکار کنم
      عربی مهر و ماه داشتم ولی انقد همه گفتن گاج رفتم گاج گرفتم و درصدم هم حدودای ۶۵-۷۰ عه بنظرتون برگردم سراغ کتاب خودم یا اصلا فرقی نداره
      درمورد تخصصی ها ضعیف تر ام مثلا میانگین ۴۰ بنظرتون چیکار کنم
      فیزیک که گاج میخونم
      ریاضی خ سبز ولی وقت کمه و نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برم سراغ آبی قلم چی ها؟
      زیست ام ۵۰ اینا میزنم تو آزمونها
      ببخشید طولانی شد یکم ممنون میشم جواب بدید

10. Top | #265
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      هرچند دیر ولی تبریک و آرزوی موفقیت های هرچه بیشتر
      چندتا سوال
      دینی بنظر شما الان اینکه خلاصه های خود گاج نقره‌ای رو بخونم و تست بزنم بهتره یا اینکه برم سراغ آیات و نکات؟
      زبانم حدود ۹۰ به بالاست عموم آزمون ها برای ارتقاش به صد چیکار کنم
      عربی مهر و ماه داشتم ولی انقد همه گفتن گاج رفتم گاج گرفتم و درصدم هم حدودای ۶۵-۷۰ عه بنظرتون برگردم سراغ کتاب خودم یا اصلا فرقی نداره
      درمورد تخصصی ها ضعیف تر ام مثلا میانگین ۴۰ بنظرتون چیکار کنم
      فیزیک که گاج میخونم
      ریاضی خ سبز ولی وقت کمه و نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برم سراغ آبی قلم چی ها؟
      زیست ام ۵۰ اینا میزنم تو آزمونها
      ببخشید طولانی شد یکم ممنون میشم جواب بدید

11. Top | #266
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بسیار عالیییییی =)

12. Top | #267
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ایشالا در دوره های زندگی تون موفق باشید و به سربلندی ایران عزیزمون کمک کنید سوالی که داشتم اینه که چجوری بتونیم در درس های محاسباتی مثل شیمی و فیزیک و ریاضی سریع پیشرفت کنیم؟؟؟؟؟؟

13. Top | #268
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      تبریک.

یه سوال
      من امسال 2700 اوردم... پایه ام که افتضاح بود روش مطالعه و خوندن م خیلی بلد نبودم
      البته از آبان شروع کردم و خوندم هم نسبتا ولی خب خیلی خوب نه.
      الان بنظرتون اگه نیم سال 2 شهرمون قبول شم (پزشکی) برم یا بمونم سال دوم؟
      سلام ویکی امسال رتبه ات بهتر از سال پیش میشود
      ​فارسی را پاس بداریم

14. Top | #269
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      سلام،ببخشید شما سوالات هندسه رو پاسخ دادید؟میشه منبع تونو بگید؟من ریاضیم خوبه فقط هندسه رو میلنگم!اگه ممکنه بگید از چه روشی و با چه منبعی بخونم؟
      سلام.از۴تا۳تاش رو جواب دادم.منبعم سیرتاپیاز گاج بود که بنظرم درسنامه اش خیلی جامع همه ی نکاتو گفته بود.تستم تمرکزم رو تست کنکور بود هم ریاضی و هم تجربی.نکته ای که تو هندسه هست اینه که باید سعی کنید ایده ها و خلاقیت تو تستا درک بشه و این نیاز به تمرین و ممارست زیاد داره.بعد اینکه قلمچی هندسه رو بست من آخرهرهفته یه وقت نیم ساعت تا یه ساعت میزاشتم که یجورایی ایده هاش یادم نره نکات درسنامه رم خلاصه کرده بودم و تو جمع بندی زیاد مرور کردم.ببخشید دیر شد

15. Top | #270
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر بهتون تبریک میگم بهترینا واسه شما :X عیدتون مبارک3>
      دوست دارم بدونم سال کنکور چه فکرایی میکردید؟وقتی حرفی میزدید درباره چی بوده مثلن از اول فکر میکردید رتبه برترید؟؟
      تو خونه خانواده که باهاتون حرف میزدن درباره چی حرف میزدن چطور حرف میزدن!؟

ده صفحه نگاه کردم همچین سوالی نکرده بودنهمه درسی و جسمی پرسیدن من گفتم روحی و فکری بپرسم!
      سلام خیلی ممنونم(:
      راستش هروقت فکررویایی و بلندپروازی کرده بودم برا رتبه مخصوصا بعد یه پیشرفت خوب تو کانون از نظر اراده عقب میموندم واسه همین معمولا ترجیح میدادم به چیز خاصی فکرنکنم و فقط ادامه بدم در کل به حواشی تا جایی که ممکنه فکرنکنید. وقتای افت خیلی شدید خانواده امید میدادن که کنکور خیلی بهتر میشه.ولی همین حرف زدن با خانواده و مشورت بااونا بنظرم خیلی قوت قلب میده و تاثیرداره

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8171819 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن