خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 197
    1. Top | #166
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سراغ داری که کی میخواد بقیه جلسه هاش تدریس کنه؟ توی سایتk96.ir هم میشه بدون یوتیوب رو دید.
      قرار بود تا عید همشو تموم کنن اما....
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

2. Top | #167
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم بهترین کار تو این زمان میتونه اولویت با برسی سوالاته کنکور باشه داشتیم همچین موردی که فقط با این روش تو یه ماه ۵۰ زده بود

3. Top | #168
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من قبلا بشدت از عربی متنفر بودم هرکاری میکردمو هرچی میخوندم نتیجه نمیگرفتم..ولی خب فهمیدم اگه درستو حسابی بخونیش چ درس شیرینه و خیلیم راحت میشه درصد بالا گرف..
      عربی تا وقتی که عربی 1 رو لنگ بزنی درس خیلی سختی میشه..ینی همون معرب مبنی ساده،مشتق و جامد،یا حتی وزن فعلا رو مسلط نباشی برات غول میشه..اینجوری نه میشه اعرابارو درستو حسابی فهمید نه حتی بخشای ساده عربی مث منصوبات..
      من متن درسای کتاب درسی رو خوندم وسعی کردم مفهومشو بفهمم این خیلی خیلی تو درک مطلب کمکم کرد و سرعتمو خیلی بالا برد
      کتاب تستم که خیلی سبز ( غزال موسوی ) فوق العادس اصن..خیلی نکته های بدرد بخور و توپی داره..و من از خوندش حتی یه لحظم پشیمون نشدم
      یجاهایی حس کردم تعداد تستاش کمه از عربی کامل گاجم تست زدم که پاسخنامه اونم خیلی خوبه
      ویرایش توسط nightmare : 22 اسفند 1396 در ساعت 01:46

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این ناصح زاده که میگید ؟ فیلم های 93-94 خوبه یا ماله ؟ 94-95 ؟ اونایی که دیدن بگن کدومش بهتره مال 94-95 رو نگاه میکنم ولی جو کلاسشون یجوریه

5. Top | #170
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.a نمایش پست ها
      این ناصح زاده که میگید ؟ فیلم های 93-94 خوبه یا ماله ؟ 94-95 ؟ اونایی که دیدن بگن کدومش بهتره مال 94-95 رو نگاه میکنم ولی جو کلاسشون یجوریه
      زیاد فرقی نداره ( چه بسا به گفته ی خود ایشون با کلاس های 93-94 خیلی ها بالای 80 زدن ) اما اگه با شلوغی کلاس درس مشکل دارین به نظر من عربی یک رو با آقای ناصح زاده ببندید و برای سال دوم و سوم از فیلم های آقای آهویی استفاده کنید.
      یا حتی میتونید از فیلم های آقای جلادتی برای کل سال تون استفااده کنید اماا خب بیشتر دوستانی که با عربی میونه ی خوبی نداشتن و عربی رو یاد گرفتن آقای ناصح زاده رو پیشنهاد میکنن موفق باشید

ویرایش توسط POOYAE : 22 اسفند 1396 در ساعت 11:50

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر از راهنماییتون
      فعلا عربی یک رو با آقای ناصح زاده تموم کنیم بقیش رو خدا کمک میکنه
      ولی انصافا رفته رفته عربیم راه میافته خوب تدریس میکن آقای ناصح زاده

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام , ساده و کوتاه بگم مشکلت رو در مباحث پایه ای جستجو کن به خصوص جمله ی فعلیه و اسمیه , در کنار منابع ای که دوستان معرفی کردن به نظر من آقای آهویی ( آلاء ) هم خوب تدریس میکنن
      سلام پویا خان
      گفتید فیلمهای آقای جلادتی و یا اهویی رو دانلود کنم و ببینم تا عربیم بهتر بشه.منم از تدریس جلادتی بیشتر خوشم اومد و دانلود کردم.
      چون زمان فیلمها کمه هر بار 2 یا 3 فیلم میبینم.حالا میخواستم بدونم بعد از دیدن فیلما همون موقع تست بزنم؟؟؟
      از کدوم کتاب تست بزنم؟؟؟خیلی روی عربی سرمایه گذاری نمیکنم و درصد حدودای 50 60 بیشتر نمیخوام.خیلی هم نمیخوام وقتم رو روی عربی بزارم.مثلا برای هر مبحث 50 یا 60 تست بیشتر نمیخوام حل کنم.به نظرتون به 50 60 میرسه اینجوری؟ عربی سفید گاج رو دیدم.به نظرتون خوبه؟؟؟ میخوام سراسری و اگه شد سنجش هاش رو بزنم.منبع تستی میخوام فقط.نظرتون چیه؟؟؟

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_MOHAMMAD T نمایش پست ها
      سلام پویا خان گفتید فیلمهای آقای جلادتی و یا اهویی رو دانلود کنم و ببینم تا عربیم بهتر بشه.منم از تدریس جلادتی بیشتر خوشم اومد و دانلود کردم . چون زمان فیلمها کمه هر بار 2 یا 3 فیلم میبینم . حالا میخواستم بدونم بعد از دیدن فیلما همون موقع تست بزنم ؟ از کدوم کتاب تست بزنم ؟ خیلی روی عربی سرمایه گذاری نمیکنم و درصد حدودای 50 60 بیشتر نمیخوام . خیلی هم نمیخوام وقتم رو روی عربی بزارم . مثلا برای هر مبحث 50 یا 60 تست بیشتر نمیخوام حل کنم.به نظرتون به 50 60 میرسه اینجوری ؟ عربی سفید گاج رو دیدم . به نظرتون خوبه ؟؟؟ میخوام سراسری و اگه شد سنجش هاش رو بزنم . منبع تستی میخوام فقط.نظرتون چیه ؟؟؟
      سلام . اینکه چه وقتی میخواید تست بزنید به برنامه تون بستگی داره اما خب تست زدن شرط اصلیه یاد گرفتن عربیه , در مورد کتاب هم زیاد فرقی نداره همون تست های سراسری و آزمون های آزمایشی کفایت میکنه اما اگه نظر من رو میخوای گاج کامل بهتره چون برای هر تیپ تست یه راه حل نوشته و این ویزگی باعث میشه داوطلب بفهمه با هر تیپ تست باید چه برخوردی بکنه .
      ( البته گاج سفید این ویژگی رو در قالب کادرهایی به اسم جعبه ابزار آورده ) | سعی کنید برای عربی خلاصه نویسی کنید یا اگه وقتش رو ندارید جزوه ی آقاای جلادتی رو برای خودتون پرینت بگیرید 2- صرفا تست نزنید , چه درست چه غلط حتما تحلیل کنید و برای تثبیت درصد عربی تون حتما آزمون جامع از خودتون بگیرید
      ویرایش توسط POOYAE : 24 اسفند 1396 در ساعت 16:59

9. Top | #174
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      دوستان یه کانال هس آی کیو کنکور فایل همایش ناصح زاده رو گذاشته
      داداش ادرس کانالو بده لطفا مرسی

10. Top | #175
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      14 ساعت ناصح زاده رو گوش بدم بعد تست کار کنم میتونم عربی رو 60 بزنم؟؟ روشم خوبه؟؟

11. Top | #176
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممکنه چند جلسشو نگاه کنم بعد یک دفعه پولیش کنند یا تا اخر رایگان میمونه؟

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      عربی | کم تجربه ترینم
      ................................
      نهایت تجربه من تو عربی، محدود به همیناست
      غزال |خط ویژه | ناصح آلا

...........................
      حال دوستان با مرام

رُخ نما هر آنچه از عربدان کنده ات در سینه داری
      و لطفی بر من عرب کمینه نما
      .........................................
      خلاصه حرف این که
      چه کنیم تا حالمان در عربی بهتر گردد

............
      در واقع داشتم خط ویژه میخوندم،
      دیدم یه جاهایی حرف از تغییرات کتاب درسی زده
      غزال منم یه نموره نو نیست
      از طرفیم تشخیص تغییرات عربی واسم ممکن نیست
      دیگه خلاصه گفتم شاید یه چی این وسط باشه ما ازش بی خبریم

این همه خوندی بعد میگی کم تجربه ترینی؟؟؟؟شگفتا

13. Top | #178
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      این همه خوندی بعد میگی کم تجربه ترینی؟؟؟؟شگفتا
      در مقایسه با بقیه درسا ... آره خب .. تو عربی کم تجربه ترینم

14. Top | #179
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست حواب مارور بده؟؟؟ زده روش رایگان عربی 14 ساعت عمایش حمع بندی عربی ناصح زاده یعنی همیشه رایگان میمونه؟؟

15. Top | #180
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      در مقایسه با بقیه درسا ... آره خب .. تو عربی کم تجربه ترینم
      یا پیغمبربقیه ی درسات چ جورن؟؟؟

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فیلم، فرق، ممنون، من، مهدی، میکنن، میگه، میتونم، میتونی، میخوام، میره، میرسم، ماه، مبحث، متنفرم، مشکل، مشکلم، مشکلی، معنی، معرفی، نقره، نمیتونم، نوشته، چیزی، نیست، نیستم، ناصح، ندارم، نداره، چطور، نظری، هم، همه، همراه، ها، های، هرروز، هست، وقتی، ولی، واسم، واسه، یندی، یه، یک، یاد، یعنی، کمتر، کنم، کنم؟، کنید، کنکور، که، کامل، کتاب، کتابی، گاج، ۹۴، پیاده، پیشرفت، پست، آموزی، آخر، آزمون، اما، انقد، اون، ای، اینجاست، اگه، اتاق، ادغام، از، ازش، اساسی، اصلا، اصن، بـا، بلد، بچه، به، بهش، بگم، بگید، با، ببین، بخونم، بخرم، بدون، برم، بشه، تقریبا، تموم، تنفس، تو، توضیح، تابستون، تخته، تخته سیاه، تست، تعریف، جمله، جواب، جایی، حفظی، حالا، خوب، خیلی، دقیقه، دوستان، دارم، دارم،، دارن، داره، دارید، در، درس، درصد، رو، روزی، راحت، زمین، زنگ، زاده، سفید، سوالی، سیاه، ساعت، ساعتی، شدم، شده، صورت، ضعیف، علاقه، عین، عربی، عربی کنکور، عربی ، مشکل ، قواعد، عربیه، عصبی، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن