خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 85
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      لول. عزیزم من سال ۹۰ اول راهنمایی بودم!!!! کنکور از سال ۹۰ ؟؟؟؟ :‌)‌) به نظرم داری تجربیات خودت رو تعریف میکنی :‌)‌) ضمنا الان هم دانشجو ام و از رشتم هم راضی ام ‌:‌)‌)

حالا برسیم به احوال شما که اومدی توهین میکنی و وقتی جواب میگیری به جای اینکه از عقاید چرندت متاسف باشی فحاشی و توهینت بیشتر میشه! شما ممکنه عقده خانوادگی یا مشکل ذهنی داشته باشی. یا شاید صرفا (با توجه به تجربیاتی ک تعریف کردی از خودت) پول میگیری خزعبل بگی. شاید هم یه اکانت فیکی ک قبلا جایی حالت رو گرفتم و الان از دست من عقده کردی. در هر صورت امیدوارم مشکلاتت حل بشه.
      بله میدونم ک از سال چند داری کنکور میدی و هرسال دنبال منابعی و از رتبه برترا میپرسی چنین کنم چنان کنم
      اگ رشتت بدرد بخور بود نمیومدی اینجا ک حرف حق تا دیدی توهین کنی و فحاشی و برا ساعتی۷تومن فحاش بشی
      ارزشش نداره یکم بیشتر بخون ی رشته خوب قبول شی برا ۷تومن فحاشی نکنی و وجدانت ب حراج نذاری

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شد یه بار تو این خراب شده مملکت بحث بشه کار به خانواده و دوستان و اینا نکشه؟
      هرجا دلیل ندارید سریع میرید سراغ خانواده طرف و توهین و تمسخر چرا مثلا؟

دوما من ترجیح میدم توی بحثا با کسایی شرکت کنم که دو کلمه لااقل راجع به شیعه و عقایدش مطالعه کرده باشن نه اینکه مراجعه به دکتر و توسل به فکر کنن تو عقیده ما ضد همه و انگار ما دچار تناقضیم تو این موضوع
      نه کسایی که از کورش فقط اسمش رو شنیدن از آریایی بودن فقط فحش دادن رو یاد گرفتن و منبع خبرشون هم آمدنیوزه

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      بله میدونم ک از سال چند داری کنکور میدی و هرسال دنبال منابعی و از رتبه برترا میپرسی چنین کنم چنان کنم
      اگ رشتت بدرد بخور بود نمیومدی اینجا ک حرف حق تا دیدی توهین کنی و فحاشی و برا ساعتی۷تومن فحاش بشی
      ارزشش نداره یکم بیشتر بخون ی رشته خوب قبول شی برا ۷تومن فحاشی نکنی و وجدانت ب حراج نذاری
      از همون جمله "از سال 90 داری کنکور میدی" که گفتی صحت بقیه حرفات هم معلوم شد!
      ضمنا اخرین باری ک چیزی از یه رتبه برتر پرسیدم یادم نمیاد! شاید پارسال بود! بعد از اون فقط یادمه از ی همشهری پرسیدم پیش کی مشاوره میرفته!!
      ضمنا منابع کنکور من همونی بود ک سال اول گرفتم!
      اینا رو گفتم برای شفاف سازی. اگر غیر از اون چیزی هست بذار که همه بدونن داری موثق حرف میزنی یا صرفا از رو باد شکم. (یا اینکه 7 تومن میگیری بیای چرند بنویسی )

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #64
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      به نظرتون اصلا سنگین نیست ؟
      اینکه اونها پیشرفته تر میشن ولی ما عقبگرد میزنیم . خیلی خنده داره ها
      یعنی ما که پیشرفت نمی کنیم هیچ عقبتر هم میریم ؟

احتمالا شما پیشرفت های ما رو نمی بینی . همون کشور های به حساب پیشرفته ارزوی امنیت کشور مارو دارن .
      منم در این باره نه جستوجو کردم نه وقتشو دارم که این کارا رو بکنم . ولی حرفتون خیلی مسخره هست .
      یعنی اینجوری بگم که اینگاری کشورتو جمع کردی و یه پا گزاشتی روش !!!!

شاید حرفتونم درست باشه که فکر نمیکنم اصلا ولی هر چیزی که باشه وطنمون هست .
      اگر عرضه داریم در سازندگیش تلاش کنیم نه اینکه خارش کنیم

ببخشید اصلا قصد توهین کردن ندارم . ولی بهتره راجب حرفتون و اعتقادادتون بیشتر فکر کنید و بدون سند حرف نزنید .
      در کلام اخرم در این باره عرض می کنم . ما هیچی هم که نباشیم . پای انقلابمون هستیم و همچنین پای اماممون . شاید این روزا یه عده ای که تعدادشونم کم نیست دارن ..... می زنن به مملکت و جلوی پیشرفت رو گرفتن ولی با همین اوصاف ما هم پیشرفت های خاص و متناسب با خودمون رو داشتیم .... پس یکم بهتره نیمه ی پر لیوان رو هم ببینیم
      درود

بله گرامی ما از هر لحاظ که بنگریم خیلی پیشرفت داشتیم ، خیلی هم رکورد زدیم ، تازه هنوز هم خیلی جای پیشرفت داریم (!)
      مثلا اولین کشور افسرده و غمگین جهان هستیم
      مثلا فاسد ترین سیستم اداری و ... رو داریم
      مثلا رکورد دار اختلاس سیستماتیک تو دنیا هستیم
      مثلا فقیر ترین مردم دنیا هستیم (با توجه به جمعیت و منابع و ثروت ملی که داریم)
      مثلا بیشترین رشد آمار تحصیل کردگان و غیر تحصیل کردگان بیکار رو داریم
      مثلا تبحر خیلی خاصی در فراری دادن نخبگان و جوانان با استعداد کشور داریم
      مثلا بیشترین آمار حاشیه نشینی در شهرها رو داریم
      مثلا اقتصاد ملی کاملا ورشکسته و فوق بحرانی رو داریم
      مثلا سیستم بانکی فلج و صندوق های بازنشستگی در آستانه ورشکستگی رو داریم
      مثلا تورم کمرشکن n درصدی رو داریم
      مثلا حدود 40 میلیون نفر در فقر مطلق زندگی میکنن
      مثلا پدیده گور خوابی و جدول خوابی و فاضلاب خوابی رو داریم
      مثلا یه زلزله و سیل و برف رو به بهترین وجهه ممکن میتونیم مدیریت میکنیم و کل کشور قفل نمیشه اصلا
      مثلا به قول شما امنیت داریم (!)
      مثلا عدالت اجتماعی و قضایی بسیار بالایی داریم (ارجاع به پرونده قاری محبوب جناب سعید طوسی)
      و خیلی بسیار از این مثلا ها که بخوام بگم میشه مثنوی هشتاد من کاغذ

دوست عزیز امنیت تعریفش خیلی گسترده تر از اون چیزی هستش که شما و همفکران شما دائم لق لقه زبان مبارکتون هستش
      امنیت فقط امنیت جانی و حفظ تمامیت ارضی کشور نیست ، امنیت شامل امنیت فردی، امنیت مالی و سرمایه گذاری، امنیت و ثبات شغلی، امنیت فکری و روح و روانی و غیره هم میشه

در رابطه با باقی حرفاتون هم حرفی ندارم (!) و قضاوت دربارش رو به خوانندگان میسپاریم
      ویرایش توسط saj8jad : 14 بهمن 1396 در ساعت 12:19 دلیل: جزئی

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      آتئیست عزیز یه بار که وسط خیابون عنت بگیره و هیچ سرپناهی نداشته باشی جز مسجد میفهمی که اسلام دین مهربانی هاست .
      بله پلشت.اونیکه معجزه میکنه نیازی به عکس گرفتن و پست کردنش نداره .هرچند نقل قول ها و اسناد و تصاویرش از اون دکتر خارجی که خیلی دوسش داری تو اتاق عمل حین جراحی یه مادر و نوزاد تا همین اتفاقایی که تو حرم امام رضا افتاده همش هست.فقط لازمه که بخوای ببینی.
      از اونا نیستم که جانماز اب بکشم ولی تا جایی هستم که خدایی نکرده زبون همتون لال اگه یه اتفاقی برام افتاد و از همه جا برام بیلاخ نشون دادن روم بشه ازش کمک بخوام
      اره دم مسجد گرم. خیلی به دادمون رسیده تو موردی که گفتی. ولی وقتی مثلا من با یه نفر رابطه داشته باشم. حالا چه پسر و چه دختر . این دین رئوفتت حکمش اعدامه و یا مثلا ***** بخورم منو بگیرن باید شلاق بخورم.

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      اره دم مسجد گرم. خیلی به دادمون رسیده تو موردی که گفتی. ولی وقتی مثلا من با یه نفر رابطه داشته باشم. حالا چه پسر و چه دختر . این دین رئوفتت حکمش اعدامه و یا مثلا ***** بخورم منو بگیرن باید شلاق بخورم.
      حکم هایی که گفتین کلی شرط داره
      یکی از شروط علنی بودنه.

به هر قیمتی پادشاه باش . . .

حتی اگر قلمروات به اندازه ی عرض شانه هایت باشد...
      ویرایش توسط dr.hasti : 14 بهمن 1396 در ساعت 15:25

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آتئیست عزیز یه بار که وسط خیابون عنت بگیره و هیچ سرپناهی نداشته باشی جز مسجد میفهمی که اسلام دین مهربانی هاست .
      بله پلشت.اونیکه معجزه میکنه نیازی به عکس گرفتن و پست کردنش نداره .هرچند نقل قول ها و اسناد و تصاویرش از اون دکتر خارجی که خیلی دوسش داری تو اتاق عمل حین جراحی یه مادر و نوزاد تا همین اتفاقایی که تو حرم امام رضا افتاده همش هست.فقط لازمه که بخوای ببینی.
      از اونا نیستم که جانماز اب بکشم ولی تا جایی هستم که خدایی نکرده زبون همتون لال اگه یه اتفاقی برام افتاد و از همه جا برام بیلاخ نشون دادن روم بشه ازش کمک بخوام
      شماها واقعا نمیفهمید یا خودتون رو به نفهمی زدین؟کی درباره ی اسلام حرف زد ؟ اسلامی که تو فقط جنبه ی کمک در راه دفع عنت رو توش میبینی همونی که آخوندا دارن سواری میگیرن ازت هست ! من اعتقاد ندارم ! ولی حتما دربارش تحقیق میکنم ! فقط چیزی که واضحه واسم اینه که الآن از اون راس حکومت تا طلبه های کال حوزه ی علمیه اسلامی که خودشون ساختن رو بهتون تحمیل کردن و شما هم سواری میدین !
      الآن بحث اسلام نیست...هرکی هر دینی داره داشته باشه ! هر مذهبی هم میخواد داشته باشه ! بحث اینه که هیچ دینی نباید حاکم باشه به یه مملکت ! مردم حق انتخاب دارن ! باید تحقیق کنن !
      بحث اینه که حکومت فاسده و مردم هم اسیر حماقت خودشون شدن و خوابن ! همین ! کی با اسلام و هر دین دیگه ای کار داره ؟

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعضی دوستان مطالبی در مورد فقر و ... گفتن که درست و دقیق نبود. نمودارهای اماری رو میذارم برای شفافیت موضوع:

untitled-1.jpg

کشور هایی که با رنگ قرمز هایلایت شدن وضعیت زندگی مردمشون از ایران بدتره. به مقیاس نمودار هم توجه کنید که بر اساس درامد و تامین غذایی مردمه

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اونو طوری مثال زدم که استاد بتونی فهمش کنی.یه جمله ساده طنز.بحث تاپیک کلا رفته بود به سمت بی دینی و عدم اعتقاد به خدا و پیغمر.حالا چه حضرت مسیح باشه چه علی (ع)
      اون اتئیست یعنی بی دین.میفهمی معنیش یعنی بی دین.یعنی فارغ از کلمه اسلام که تو جمله اومد و یا امام رضا یا مسجد بحث منم در رابطه با داشتن و یا نداشتن دین بود
      یعنی میتونی بجاش مسیحیت حصرت مسیح یا کلیسا یا هر چیز دیگه ای در رابطه با هر دین یکتا پرستی که توش انسانیت هست بزاری .بحث و صحبت من اصلا اسلام نبود
      طرف رو هم نقل نگرفتم چون اصلا ارزش نقل گرفتن نداشت.
      نمیدونم یا واقعا نفهمی یا یه جریانی که طرف احساس میکنه اسم اخوند یا حکومت رو بیاره و ازش انتقاد کنه روشنفکره و خیلی حالیشه.
      به هر دوشون انتقاد هست ولی جای خودش نه اینکه به زور و بی ربط حرف منو هل بدی به این سمت و این جریان .یعنی اصلا حرف منو یه نفهم هم نمیتونه به این سمت یعنی حکومت و اخوند و غیره هل بده مگر یکی که خودش رو عمدا زده باشه به نفهمی.
      البته نمیگم شما نفهمی ها سو تفاهم نشه .من میگم شما صرفا خودتو زدی به نفهمی و هر وقت که بخوای میتونی به زندگی معمولیت برگردی و مثل یه فرد سالم برگردی به اغوش اجتماع .فقفط کافیه اراده کنی
      حالا حتما باید روش اسکی میرفتی؟
      عزیزم منم تا همین چند وقت پیش میگفتم قطعا از این کشور میرم و به درک هرچی میشه ! منی که قرار نیست بمونم تو کشور چرا جوش بزنم واسه زالوهایی که افتادن به جون مملکت و تا مطمئن نشن 3 4 نسل بعد خودشونو سیر میکنن بیخیال نمیشن ! ... بعد عقب افتاده هایی که حمایت میکنن و خودشون رو جر میدن هم از همه رو اعصاب تره !! ولی هرچی میگذره میفهمم نمیشه بی تفاوت بود !
      انقدر مغز شماهارو شست و شو دادن که آدم فکر میکنه با جلبک داره بحث میکنه !!
      دم دستی ترین مثالی که تونستی بزنی عن داشتن و پناه بردن به مسجد بود !!! مثلا میتونستی بگی فقیری که تو سرما مونده داره جون میده میتونه تو مسجد سر کنه ! ( که نمیتونه البته )
      حالا هی آتئیست اتئیست کن ... خدا نکنه شماها یه چیزی یاد بگیرید ... یه جوری هم ترجمه میکنه ... : ))
      اگه جیره خواری و عاشق سینه چاک استاد طوسی هستی که هیچی...چیزی نمیشه گفت ... ولی اگه فقط افکارت کهنه هستو بهت تحمیل شده اشکالی نداره...بشین یکم مطالعه کن و مستندات رو ببین و صدا سیما ی جمهوری اسلامی رو هم نگاه نکن شاید گشایشی پدید آمد : ))
      نماز جمعه فراموش نشه...22 بهمن هم حماسه آفرینی کن جلبک : ))

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      بعضی دوستان مطالبی در مورد فقر و ... گفتن که درست و دقیق نبود. نمودارهای اماری رو میذارم برای شفافیت موضوع:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled-1.jpg
مشاهده: 56
حجم: 70.5 کیلو بایت

کشور هایی که با رنگ قرمز هایلایت شدن وضعیت زندگی مردمشون از ایران بدتره. به مقیاس نمودار هم توجه کنید که بر اساس درامد و تامین غذایی مردمه
      یعنی به نظر شما اینکه کشوری از ایران بدتر باشه به این معنیه که ایران خوبه؟ : )) داری جمعیت و منابع اینارو با ایران مقایسه میکنی ! بعدم به تاریخش هم نگاه کنی بد نیست !
      ویرایش توسط Majesty : 14 بهمن 1396 در ساعت 13:50

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مهندس اون دوستمون درست گفته.ما خار مادر تناقضیم .چین و هند مثل ما منابع نفتی و انواع اقسام معدن ندارن جمعیتشون هم 80 تا نیست
      بله من هم منکر دزدی و بی مسئولیتی افرادی که بهشون میگن مسئول و پتانسیل کشور که هیچ وقت ازش درست استفاده نشده ، نشدم. صرفا با لفظ "فقیرترین" مشکل داشتم. وگرنه بقیه رو من هم قبول دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Majesty نمایش پست ها
      یعنی به نظر شما اینکه کشوری از ایران بدتر باشه به این معنیه که ایران خوبه؟ : )) داری جمعیت و منابع اینارو با ایران مقایسه میکنی !
      جان؟ این منطق غلط مال خودتونه یا فکر کردید من همچین منظوری داشتم؟ در حالت دوم به منشن بالا توجه کنید

There is enough light
      for one who wants to see

ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 14 بهمن 1396 در ساعت 13:52

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      الان داشتم تل مامانمو چک میکردم دیدم
      گفتم شاید یه نفر باشه ندیده باشتش بدارمش اینجا برای کسایی که مثل من تل و... ندا ن
      من برای حرفایی که فرمودید احترام قائلم منتهی اگر از نظر اهل سنت بخوام حرفای شما رو تایید یا رد کنم:
      ۱_ذوالقرنین پیامبر نبوده
      ۲_اون دعایی که فرمودید دروغ و کذب است
      و راجع به بقیه مطالبتون هم چیزی نشنیدم و اطلاعی ندارم ولی این دو مورد رو آگاهم که کذب میباشد.

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چی میزنی ؟!
      ببین وقتی یه متن رو میخونی سعی کن همش رو بخونی و بین اون متن و و متن هایی که نوشته شده ارتباطش رو بفهمی.نه اینکه صرفا مثل یه بات روی یه کلمه خاص زووم کنی و بعد نظر بدی واگه در این حد ضریب هوشی نداری سعی کن نظر ندی یا کمتر نظر بدی یا وقتی فهمیدی که داری مزخر ف گفتی دیگه نقل نگیری و رد شی.نگران نباش کسی متوجه نمیشه بعدا
      با این توصیه سعی کن پست اول من و پست توضیحاتش رو دوباره نگاه کنی و سعی کنی با موضوع و پست هایی که قبل از اون نوشته شده ربط بدی.
      بازم اگه نفهمیدی که اصلا موضوع صحبت من ربطی به اسلام یا حرفای بی ربطی که میگی نداره دیگه فهموندن تو در حد و اندازه توان من نیست!
      کسی هست کمک کنه؟!

پ.ن:اینکه با اون توضیح بازم 22 بهمن و طوسی و اینا رو میگی نشون میده که افتادی تو اون جریان که که کلیتش درسته ولی دوراه میشه.یه راهش رو ادم حسابی ها میرن یه راهش رو ادمایی مثل تو
      نقل نگیر جواب نمیدم چوس میشی
      باور کن جواب دادن و ندادن تو به ***م هم نیست گل پسر...تاپیک عمومیه...حرف مفت بزنی جواب میبینی !
      بحث تو بی دینی و این خزعبلات بود ... ( با توجه به حرفات درباره ی مش.روب و روابط و غیره هم مشخص میکنه موضعت چیه و دوست داری زیرکانه نقد مردم رو پس بزنی که 100 تا آدم مثل تورو دیدم...تو نگاه اول میشناسمت ! ) منم دارم میگم مغز عقب افتاده ی امثال توئه که داره همه چی رو به F میده ! اون 22 بهمن هم گفتم چون بهت میخوره از این قشر آدما باشی و یه سری افکار زنگ زده و عقب افتاده که بهت تحمیل شده و تا پای جونت ازش دفاع میکنی ! اگه اینجوری نیستی خب میتونی مثل آدم موضعت رو مشخص کنی ! نه اینکه مثل طوطی یه سریBullshi.t رو تو هر نقل قول بگی !
      ویرایش توسط Majesty : 14 بهمن 1396 در ساعت 14:20

15. Top | #75
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

من تو نقل قولم گفتم مردم ایران
      فقیرترین مردم دنیا هستن به نسبت جمعیت کم و ثروت عظیم ملی که داریم

طبق آمار مرکز پژوهش های مجلس و همچنین آمار جهانی ایران با
      حدود 1 درصد جمعیت جهان بین 7 تا 9 درصد ثروت و منابع معدنی جهان رو در اختیار داره

پ.ن : تجزیه و تحلیل و تفسیر این آمار هم به عهده عزیزان روشنفکر (!)

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن