خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 93
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_pishva نمایش پست ها
      شما خیلی خوب توضیح دادی..با شرایطی که شما گفتی اصلا هیچ ایرادی نداره و بسیار اصولی هست.حتی اگه یه نفر تو یه کلاس بخره و به دو سه نفر دوستاش تو کلاس اون فیلم ها رو بده.البته تا جایی که نخواد بفروشه و کسب درامد کنه!مثلا به n نفر با یه قیمت کمتر بفروشه تا جایی که ن تنها پولش درست شه بلکه چند برابر هم بشه
      حتی فروختنش هم به شیوه ای که تو مارکت همین سایت هست مشکلی نداره.اینکه یه بار و با قیمت کمتر جنس خودت یا اصل جنس رو که نیاز نداری بفروشی و اینجا نه فروشنده نه خریدار فارغ از بحث شرعی هیچ کار بدی انجام نمیدن.
      ولی همونطور که بالا هم گفتم اینکه یه نفر بیاد به گشاد ترین حالت ممکن بیاد از علم یه نفر که شما گفتی سو استفاده کنه و فیلم ها رو کپی کنه به تعداد زیاد رو دیسک یا هارد و از طریق دست رنج یه نفر (اکثرا خود ساخته بنا به شغل معلمی که دارند) بیاد سو استفاده کنه و بهش ضربه بزنه هم از نظر شرعی درست نیست هم از نظر انسانی و درست مثل دزدی میمونه
      فروش کپی دی وی دی کار اخلاقی نیست منم قبول دارم ولی وقتی یکی میخره و به چند نفر میده اشکالشو نمیفهمم نمیگم درسته ولی من درک نمیکنم من با چندتا دوستام باهم به صورت مشترک خریدیم سر جلسه کنکور هنگ کردیم با این روشهای من دراوردی من حاضر بودم 2برابر اون پولو بدم فقط بهم میگفت اون منابع رو نخون و وقتتو هدر نکن

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من بحث شرعی و حلال بودن برام مهم بود ولی خب قانون کپی ورایت نداریم تازه اینا تا میتونن از محصولاتشون محافظت میکنن ولی خب من حرفم اینه یه مبحثو یاد گرفتم میخوام به دوستم با همون روش یاد بدم کجاش اشکال داره؟ مباحث کپی هم جدید نیست واسه 2سال پیشه من یه سری از مباحثو خریدم ولی بقیشو نمیتونم بگیرم خیلی هزینش سنگینه اومدم ببینم کدوم استاد خوبه یهو این تاپیکو دیدم فکرم مشغول شد

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته این کار از اخلاق دوره ولی اگه بیاین همه ی این موسسات رو مورد بررسی قرار بدی میبینی نااخلاقی و نادرستی بیداد میکنه تو سیستمشون از جذب و گول زدن بچه کنکوری های ساده تا خیلی چیزهای دیگه که حوصله ی بیان کردنشون رو ندارم . حالا خودشون میان از حلال و حروم بودن صحبت میکنن . این نظر شخصیه خودمه کسایی که سیستمشون از ریشه مشکل داره رو احترامی براشون قائل نیستم . تو همین تاپیک چند نفر گفتن سرمون کلاه رفته دیگه خودتون به عمق فاجعه پی ببرید

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh0091 نمایش پست ها
      درسته این کار از اخلاق دوره ولی اگه بیاین همه ی این موسسات رو مورد بررسی قرار بدی میبینی نااخلاقی و نادرستی بیداد میکنه تو سیستمشون از جذب و گول زدن بچه کنکوری های ساده تا خیلی چیزهای دیگه که حوصله ی بیان کردنشون رو ندارم . حالا خودشون میان از حلال و حروم بودن صحبت میکنن . این نظر شخصیه خودمه کسایی که سیستمشون از ریشه مشکل داره رو احترامی براشون قائل نیستم . تو همین تاپیک چند نفر گفتن سرمون کلاه رفته دیگه خودتون به عمق فاجعه پی ببرید
      همه محصولات بد نیستن ولی من بعضی از مباحثو گرفته بودم فقط باعث شد سر جلسه همه چیزو تموم شده بدونم چون مدام میگفت فقط همینارو بخونید

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      به حرف این آخوندا هم توجه نکنید خودتون اخوند خودتون باشید ( چیییی گفتممم ! )
      حرفتون درسته کاملا...ولی همش به یه کنار این تیکه اخرش به یه کنار خیلی باحال بودمردم
      بعد یه چیز دیگه من مرده ی اون عکس پروفایلتونم♡♡♡♡خیلی خوبه جنسن
      ویرایش توسط Romina_kh : 29 دی 1396 در ساعت 00:59

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      همه محصولات بد نیستن ولی من بعضی از مباحثو گرفته بودم فقط باعث شد سر جلسه همه چیزو تموم شده بدونم چون مدام میگفت فقط همینارو بخونید
      من نگفتم همه محصولات بد هستن ولی همه شون شیوه بازاریابیشون مشکل داره و یه جوریایی میشه اسمشو گذاشت کلاهبرداری حالا بازاریابای و گول زدن بچه ها واسه خرید فقط یه بخششه بخش دیگرشم که الان نمایان شد اینه قولای کاذب و امیدای کاذب بهمون میدن

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh0091 نمایش پست ها
      من نگفتم همه محصولات بد هستن ولی همه شون شیوه بازاریابیشون مشکل داره و یه جوریایی میشه اسمشو گذاشت کلاهبرداری حالا بازاریابای و گول زدن بچه ها واسه خرید فقط یه بخششه بخش دیگرشم که الان نمایان شد اینه قولای کاذب و امیدای کاذب بهمون میدن
      حق با شماست حالا با این اوصاف مجازیم از کپی استفاده کنیم؟خیلی گرونه واقعا

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همشون حروم هستن.
      خوباشو سوا کنین ، پست کنین برای من تا همشونو بسوزونم

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      حق با شماست حالا با این اوصاف مجازیم از کپی استفاده کنیم؟خیلی گرونه واقعا
      من خودم استفاده میکنم اختیار بقیه دست خودشونه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر از یه اخوند یا حوزه ی علمیه سوال کنید تمام این ابهام ها رفع میشه

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ربطی به حلال و حرام و دین نداره
      به نظرم کار درستی نیست
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      منم استفاده میکنم از کپی....ولی قبلا 4 میلیون از کنکور اسان است خریدم اونم گولم زدن چون میخواستم فقط فیزیک و ریاضی مسعودی رو بخرم کلی باهام حرف زد و به اصطلاح مخمو زد ک باید همرو بخری..هیچکدومشونم بدردم نخوردن عمومیا و شیمی و ریاضی ک افتضاح......بعد هم ک خوب مشاورم خرش از پل گذشت و پورسانتشو از احمدی گرفت آبان ماه به یه بهونه ای دیگه جواب تلفنم نداد و رفت ک رفت.....چون اونا واسشون مهم نبود ک من چقدر هزینه کردم فقط قالب کردن دی وی دی واسشون مهمه.....حقیقتش بعد اون جریان دیگه واسم مهم نیست بقیه دروس موسساتو روی هاردم کپی گرفتم..... ولی همش با خودم میگم اگه استفاده کردی و از اون درسو استاد بهره بردی تو کنکور باعث شد کمکت کنه درصدت بره بالا بعدا هزینه اون درسو به موسسه بده از اونطرفم میگم خب فیلم های سینمایی و سریالا هم همه دانلود میکنن مثل شهرزاد یا عاشقانه ک اکثرا دانلود میکردن و خب مسلما سازنده اونا هم راضی نیست از دانلود اونا..با اینکه خرج فیلم سینمایی یا سریااال به مراتبببب خیلی بیشتره و میلیاردیه ولی واسه اونا چرا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟ و راحت استفاده میکنیم ؟ .....نظر شما چیه؟؟؟

منم مثل تو گول خوردم. خدا امیدوارم رسواشون کنه.
      خودش میاد تدریس همش میگه حرام است و مدیونی! بابا بشین درستو بده دیگه!
      ادبیاتش که همش از روی گاج سبز درس میدن !
      یه بار خودش تو یه سی دی گفت اصلا این اوج نامردیه واسه مشاوره تلفنی پول بگیرن ولی از من 2تومن واسه مشاوره گرفتن! دختر دایی من هم دی وی دی گرفت
      بعد زنگ زده بودن به داییم گفتن 2 تومن بده تا مشاوره بدیم من تا فهمیدم منصرفش کردم

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پس ویندوز و برنامه هایی که رو گوشی / کامپیوتر های ما نصبه حساب نیستن؟
      همه کرک شده..اینام زحمت شون صد برابره این دیویدی هاست.
      اگه واستون مهمه باید اینطور برنامه هایی هم واستون مهم باشه
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wickedsick نمایش پست ها
      پس ویندوز و برنامه هایی که رو گوشی / کامپیوتر های ما نصبه حساب نیستن؟
      همه کرک شده..اینام زحمت شون صد برابره این دیویدی هاست.
      اگه واستون مهمه باید اینطور برنامه هایی هم واستون مهم باشه
      آره والا ... بعد خودشون هم این dvd ها رو با هزار تا نرم افزار کپی میسازن.

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eng-o نمایش پست ها
      همشون حروم هستن.
      خوباشو سوا کنین ، پست کنین برای من تا همشونو بسوزونم
      عاقا برات فرستادن تنهایی نسوزونشون بگو منم بیام

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)