خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 130
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

30 سالمه و یه پسر 2 ساله دارم.میخوام رشته پرستاری بخونم.میشه راهنمایی کنید؟

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.دوستان من متولد 66 هستم و تقریبا 30 ساله هستم.یه پسر کوچولو دارم و بخاطر اینده پسرم هم که شده میخوام درس بخونم.ضمن اینکه شهرستان زندگی میکنیم و دانشکده پرستاری داره اینجا.تحقیق کردم دروس تخصصی رو میانگین 30 درصد بزنم(به جز زیست که مشکلی ندارم و خوب دارم پیش میرم) تا بتونم همینجا رشته پرستاری قبول بشم.میشه یه راهنمایی کنید که شیمی و فیزیک و ریاضی رو از کجا شروع کنم و چی بخونم که بتونم بالای 30 درصد بزنم؟ضمن اینکه خب 12 سال پیش دیپلم گرفتم هیچی یادم نیست و درس ها هم عوض شدن.عمومی ها رو هم هنوز نخوندمزیست دوم رو تا نصفه خوندم.وقت خیلی کمه.
      به نظرتون میتونم موفق بشم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منابعتونو درست انتخاب کنید تا جایی که میتونید هم بخونید هنوز وقت هست تلاش کنید من هرکی تو سن شما میشناسم که باسه کنکور میخونه تلاشو پشتکار زیادی داره شما هم تلاش کنید میشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگیزه م خیلی قوی هست بخاطر تغییر شرایط زندگی پسرم.میخوام وقتی بزرگ شد بتونم یه کاری براش انجام بدم.اما واقعا سردرگم هستم.چه منابعی بخونم؟خیلی وقت ندارم که مثلا سه چهارتا منبع رو با هم بخونم یا کلاس برم و ...فوقش کتاب درسی رو با یه کتاب تست اونم اگر پسرم بذاره.روزا که اجازه نمیده شبا ساعت 12 میخوابه تا 5 و 6 صبح میشینم میخونم.بعد مثلا ریاضی کدوم مباحث رو بخونم؟ریاضی و فیزیک باعث میشن ناامید میشم کلا.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا66 نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان عزیز.دوستان من متولد 66 هستم و تقریبا 30 ساله هستم.یه پسر کوچولو دارم و بخاطر اینده پسرم هم که شده میخوام درس بخونم.ضمن اینکه شهرستان زندگی میکنیم و دانشکده پرستاری داره اینجا.تحقیق کردم دروس تخصصی رو میانگین 30 درصد بزنم(به جز زیست که مشکلی ندارم و خوب دارم پیش میرم) تا بتونم همینجا رشته پرستاری قبول بشم.میشه یه راهنمایی کنید که شیمی و فیزیک و ریاضی رو از کجا شروع کنم و چی بخونم که بتونم بالای 30 درصد بزنم؟ضمن اینکه خب 12 سال پیش دیپلم گرفتم هیچی یادم نیست و درس ها هم عوض شدن.عمومی ها رو هم هنوز نخوندمزیست دوم رو تا نصفه خوندم.وقت خیلی کمه.
      به نظرتون میتونم موفق بشم؟
      نیازی هم نیست تو درسا همه چیو بخونید مثلا بشینید تحقیق کنید ببینید تو درس ریاضی هردرس چندتا سوال میاد درحد 50یا 60 درصد انتخاب کنید از درسا اونارو بخونید تو عمومیا هم همینطور مثلا باسه ادبیات بیشتر لغت تاریخ ادبیاتو یا هرچی که راحت ترید رو بخونید تو عربی هم ترجمه هاش راحت تره یسری قاعد خاص داره که چندتا تمرین کنید فول میشید ولی درکل اگه کسیو تو شهرتون میشناسید با توجه به وقته کمتون ازش مثل یه مشاور کمک بگیرید موسسه یا فردنامی نباشه یکی که درحد نیاز بتونه حداقل اطلاعاتارو بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی سی دی های کنکور اسان است رو هم از یکی از اشناهامون گرفتم.ریاضی و فیزیکشون بد نیست استاد مسعودی تدریس کردن.ولی خب خیییییییلی زیادن نمیشه همه رو دید و خوند.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من از هرکی شنیدم میگه کنکور اسان است کلاهبرداریه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی رو نمیشناسم.حتی یه دانش اموز کنکوری نمیشناسمهم سن نیستم با دانش اموزا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بودجه بندی های کانون رو دارم.بذارید تایپ کنم اینجا بذارم بگید کدوم مباحث راحته؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشتق 4
      هندسه 4
      حد 2
      تابع 3
      امار 2
      احتمال 3
      مقاطع مخروطی 2
      مثلثات 1
      لگاریتم 1
      تصاعد 1
      اینا به طور میانگین هر سال بوده.مثلا از انالیز ترکیبی بعضی سال ها 1 دونه سوال بوده اونا رو دیگه ننوشتم.این مباحث رو کدوم رو بخونم تو این وقت کم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تلاش و پشتکار شما رو تحسین میکنم ... اگه میتونید یک برنامه 4 ماهه حرف آخر رو تیهه کنید که قیمتش برای رشته تجربی حدود 4.5 میلیون تومنه اگه مقدور باشه براتون بخرید خیلی کمکتون میکنه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک
      نور هندسی 3
      نوسان موج های مکانیکی و صوت 5
      مدارهای الکتریکی 3
      حرکت شناسی 3
      گرما و قانون گازها 3
      دینامیک 2
      خازن2
      مغناطیس و القا 2
      فیزیک اتمی و جدید 3

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مقدور نیست

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک
      نور هندسی 3
      نوسان موج های مکانیکی و صوت 5
      مدارهای الکتریکی 3
      حرکت شناسی 3
      گرما و قانون گازها 3
      دینامیک 2
      خازن2
      مغناطیس و القا 2
      فیزیک اتمی و جدید 3
      الا اینا رو من مثلا حتی نمیدونم حرکت شناسی چی هست مثلا؟کدوما خیلی سختن که بذارم کنار؟چون من بخاطر شرایط همسر و پسرم رتبه 1 کنکور هم اگه بشم و پزشکی تهران بهم دعوتنامه بدن بگن بیا من باید جواب رد بدم و فقط همین شهرستان خودمون بخونم.منظورم اینه تو کنکور 40 درصد بزنم یا 70 بزنم هم فقط همینجا میتونم برم.پس راحت ترین 40 درصد ممکن رو برام از بین این مباحث پیشنهاد بدید.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الا اینا رو من مثلا حتی نمیدونم حرکت شناسی چی هست مثلا؟کدوما خیلی سختن که بذارم کنار؟چون من بخاطر شرایط همسر و پسرم رتبه 1 کنکور هم اگه بشم و پزشکی تهران بهم دعوتنامه بدن بگن بیا من باید جواب رد بدم و فقط همین شهرستان خودمون بخونم.منظورم اینه تو کنکور 40 درصد بزنم یا 70 بزنم هم فقط همینجا میتونم برم.پس راحت ترین 40 درصد ممکن رو برام از بین این مباحث پیشنهاد بدید.
      شغل همسرتون چیه؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشتق 4
      هندسه 4
      حد 2
      تابع 3
      امار 2
      احتمال 3
      مقاطع مخروطی 2
      مثلثات 1
      لگاریتم 1
      تصاعد 1
      اینا به طور میانگین هر سال بوده.مثلا از انالیز ترکیبی بعضی سال ها 1 دونه سوال بوده اونا رو دیگه ننوشتم.این مباحث رو کدوم رو بخونم تو این وقت کم؟
      وقت کم !
      اگه درست برنامه ریزی کنید میشه همشو خوند..
      ولی این مباحث واسه شروع خوبن:
      آمار-احتمال-تابع-لگاریتم-ماتریس-انتگرال ..
      ..khoda ro eshghe

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)