خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دی وی دی عربی

رأی دهندگان
    131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی الا

37 28.24%
    • عربی افبا

12 9.16%
    • عربی حرف اخر

43 32.82%
    • عربی رایان

13 9.92%
    • عربی پرواز

8 6.11%
    • نژادعلی

6 4.58%
    • سایر

12 9.16%
    صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 248
    1. Top | #121
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      منظورت تاپیکه عزیز؟ :/
      نه پاتریکه خوشتیپ من اندازه سنت بچه درس میدم کیبرد گوشیم کلمه ها رو جایگزین میکنه حوصله نداشتم درستش کنم جای جواب داد
      ن به سوال ببین چی میگه به من وجدانن ببین با کیا شدیم ۷ میلیاردو نیم:yahoo (35)

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      نه پاتریکه خوشتیپ من اندازه سنت بچه درس میدم کیبرد گوشیم کلمه ها رو جایگزین میکنه حوصله نداشتم درستش کنم جای جواب داد
      ن به سوال ببین چی میگه به من وجدانن ببین با کیا شدیم ۷ میلیاردو نیم:yahoo (35)
      سلام داداش عربی میثم فلاح از همشون بهتره بنظرم من هورفر رو هم دیدم خوب بود ولی ب پای فلاح نمیرسه

3. Top | #123
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام کسی فیلم عربی فلاح رو داره؟
      مشاور

4. Top | #124
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      سلام کسی فیلم عربی فلاح رو داره؟
      منم عین تو ام داش ولی انگار دی وی دی های اقای فلاح خوبن چون من همه نظرا رو زیرو رو کردم فقط بین هورفر و فلاح موندم ولی احتمال ۷۰ درصد فلاح بخرم مگه اینکه یکی اینجا یه دلیل بیاره که اونم همه اینجا خوابن انگار

5. Top | #125
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      منم عین تو ام داش ولی انگار دی وی دی های اقای فلاح خوبن چون من همه نظرا رو زیرو رو کردم فقط بین هورفر و فلاح موندم ولی احتمال ۷۰ درصد فلاح بخرم مگه اینکه یکی اینجا یه دلیل بیاره که اونم همه اینجا خوابن انگار
      من برای خودم نیست از دوستان خواستن برا اونا پرس و جو میکنم
      مشاور

6. Top | #126
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      توی تلگرام هست خواستی بگو ادرس بدم
      بله دیدم ممنون.
      یک قسمت فعل صحیح و معتل و تحلیل صرفی فعل اش هست اونو ندارن چن نفر از شهرستان و روستا بهم پیام دادم منم میگردم برا اونا اگه داری کمکی به دوستان کن
      مشاور

7. Top | #127
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      مشاور

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بله دیدم ممنون.
      یک قسمت فعل صحیح و معتل و تحلیل صرفی فعل اش هست اونو ندارن چن نفر از شهرستان و روستا بهم پیام دادم منم میگردم برا اونا اگه داری کمکی به دوستان کن
      سلام سایت viplearn اون قسمت داره ولی سایتش پولیه متاسفانه.

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb بهترين دي وي دي عربى

سلام به همه ى كنكوري ها خسته نباشيد.ميخوام در اين باره كمكم كنيد كه بهترين دي وي دي واسه عربي چي هست(استفاده كرديد و نتيجه گرفتيد).من خودم زياد اهل دي وي دي نيستم اما چون حالم نميكشه عربي رو با كتاب بخونم ميخوام با دي وي دي بخونم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد
      دوستان لطفا بحث رو به بيراهه نكشيد
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی نژاد علی / عربی واعظی (حرف آخر) / عربی آزاده (ونوس)

این 3 تا همشون خوبن

11. Top | #131
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم خوصله عربی خوندن نداشتم و شدید بدم میومد بعد عربی هورفر (پرواز) رو خریدم و الان خیلی خوب پیش رفتم و راضیم

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فلاح

13. Top | #133
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان شک نکنید که عربی موسسه حرف آخر، استاد محمد واعظی، بهترین منبع برای خوندن عربیه...
      باور کنید این عین حقیقته که میگم؛ من درصد عربیم نهایتا تا 40 یا 50 می رفت. اکثرا هم بین 20 تا 35-40 بود. (اگه خودم با استفاده از کتاب کمک درسی می خوندم). اما بعد از دیدن دی وی دی ها الان 3-4 تا آزمونه، هم تو کانون و هم گزینه دو، بالای 80 میزنم. دوبار 80، یه بار 83 و یه بارم 85 زدم...
      البته اینم بگم که تماشای صرف، کارساز نیست. بعضیا هستن انگار دارن فیلم می بینن!!! نه، باید حتما با تمام وجود به تدریسش دقت کنی و بعد از هر جلسه تست های اون بحث رو کار کنی...
      بهتون قول میدم اگه اینکار رو بکنید، با کمک دی وی دی های استاد واعظی، مطمئن باشید درصدتون کمتر از 70 نمیشه... بی شک

14. Top | #134
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط نژادعلی

15. Top | #135
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein.m نمایش پست ها
      دوستان شک نکنید که عربی موسسه حرف آخر، استاد محمد واعظی، بهترین منبع برای خوندن عربیه...
      باور کنید این عین حقیقته که میگم؛ من درصد عربیم نهایتا تا 40 یا 50 می رفت. اکثرا هم بین 20 تا 35-40 بود. (اگه خودم با استفاده از کتاب کمک درسی می خوندم). اما بعد از دیدن دی وی دی ها الان 3-4 تا آزمونه، هم تو کانون و هم گزینه دو، بالای 80 میزنم. دوبار 80، یه بار 83 و یه بارم 85 زدم...
      البته اینم بگم که تماشای صرف، کارساز نیست. بعضیا هستن انگار دارن فیلم می بینن!!! نه، باید حتما با تمام وجود به تدریسش دقت کنی و بعد از هر جلسه تست های اون بحث رو کار کنی...
      بهتون قول میدم اگه اینکار رو بکنید، با کمک دی وی دی های استاد واعظی، مطمئن باشید درصدتون کمتر از 70 نمیشه... بی شک
      چند جلسه هست کلا؟
      هر جلسه چند ساعته؟

صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن