خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین دی وی دی عربی

رأی دهندگان
    131. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی الا

37 28.24%
    • عربی افبا

12 9.16%
    • عربی حرف اخر

43 32.82%
    • عربی رایان

13 9.92%
    • عربی پرواز

8 6.11%
    • نژادعلی

6 4.58%
    • سایر

12 9.16%
    صفحه 8 از 17 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 248
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. یکی از دوستان من انگار این dvd اقای فلاح برای رایان رو تو یه کانالی پیدا کرده بود ریخته برام منتها dvd پنجمش نیست ، یه عزیزی که داره میتونه بگه دقیقا مباحثی که اون جلسه تدریس شده چی بوده ؟ اگه جایی هم میشناسید که این رو داشته باشه معرفی کنید .ممنون.

2. Top | #107
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه جزوه(فعل اسم منصوبات) احمدی
      تدریس درس به درس سوم احمدی
      عربی سال اول و سال دوم رضا داوطلب
      عربی برتر احمدی
      (موسسه کنکور آسان است)من اینا رو استفاده میکنم واقعا نتیجه دادن

3. Top | #108
      YDG
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دختر خالم سال پیش با اقای تاج بخش کلاس داشت و عربیشو ۸۰ زد تو کنکور‌...کلا میگفت از ۰تا ۱۰۰عربی رو درس میدن و خودم امسال دارم از دی وی دی تاج بخش استفاده میکنم و از حق نگذریم راضیم...بابا دوتا تحقیق کنید معلوم میشه کی برند تره دیگه😍😍💟

4. Top | #109
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه مقایسه این دوتا استاد باهم مثه این میمونه اشکنه رو با لازانیا مقایسه کنی😐اصن مگه جای مقایسه داره تو از پایه عربی 0 باش ولی به حرف استاد تاج بخش گوش کن و عینا کارایی که میگه رو اجرا کن و درسی که میده رو گوش کن محاله نتیجه نگیری تازه عربی که هیچکس خوشش نمیاد رو اگه با تاج بخش بخوای یاد بگیری میشه مثه زنگ ورزش ابتدایی که دوس داشتی همیشه ورزش داشته باشی یعنی انقدر جذب درسش میشی ولی اساتید دیگه عربی که من تا حالا دیدم همشون فقط 2تا رمز درست میکنن اون اول میگن که جذب کلاس بشی ولی به مباحث سخت که میرسه حتی ممکنه تست رو هم غلط حل کنن چه برسه به اینکه بخوان درس رو جوری بکنن تو مغزت که تا کنکور یادت نره😏مطمئن باشید با تاج بخش عربی بخونید موقع حل هرتست عربی حس میکنید قبلا یه بار حلش کردین و بعد به راحتی حل میکنید بازم تا خودتون 2جلسه سره کلاسش نباشید متوجه نمیشید که معلم عربیایه قبل از تاج بخش همه سوتفاهم بودن😻☺

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من که با تاج بخش کلاس داشتم عربیمو زیرو رو کرد نمی دونم چجوری بعضیا میگن تعریفی نداره😑

6. Top | #111
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کمک برای خرید دی وی دی عربی

دوستان میثم فلاح خوبه برا عربی یا امیر هورفر جواب بدین خواهش میکنم در ضمن اگه شماره یا تلگرام ایدیه aminforte رو دارین بگین برام لازمه خواهش خواهش لطفا همه جواب بدن من تو بد موقعیتیم همتون این روزا رو تجربه کردین یا در حال تجربه هستین کمک کنین مرسی

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا ایها الذین امنوا کجایین پس اون دوستای دی وی دی بازمون جواب بدن حرف ۲۵۰ تومن پوله ها بیاین راهنمایی کنین خدا هم اجرشو میده بهتون

8. Top | #113
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ۳۰ تومن بده کتاب عربی ب زبان ساده ایادفیلی رو بگیر

و ی دی وی دی محمد واعظی تو رهپویان دانش قبلا ۲۵ تومن بود

۲۰۰ تومن دیگشم ۴ کیلو پسته بگیر بخور

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #114
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      ۳۰ تومن بده کتاب عربی ب زبان ساده ایادفیلی رو بگیر

و ی دی وی دی محمد واعظی تو رهپویان دانش قبلا ۲۵ تومن بود

۲۰۰ تومن دیگشم ۴ کیلو پسته بگیر بخور
      داداچ ایادرفیلی دارم فقط درسنامه یاد میگیری تستاشم چرت و پرت تازه بعضی مطالبش اضافس واعظی هم سطح بالا درس میده لطفا سوالو دقت کنن دوستان من بین این دو تا دی وی دی پرسیدم نه کتاب و نه معلم دیگه ای ( یاد اون روزایی افتادم که باشگاه مربیم میگفت امپول نزن و اینا ولی خودش میزد )

10. Top | #115
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      داداچ ایادرفیلی دارم فقط درسنامه یاد میگیری تستاشم چرت و پرت تازه بعضی مطالبش اضافس واعظی هم سطح بالا درس میده لطفا سوالو دقت کنن دوستان من بین این دو تا دی وی دی پرسیدم نه کتاب و نه معلم دیگه ای ( یاد اون روزایی افتادم که باشگاه مربیم میگفت امپول نزن و اینا ولی خودش میزد )
      مشکل اینه راهی ک تو الان داری میری
      من ۵ سال پیش رفتم اخرش ب جایی ختم نشد

مطمئن باش ۲۵۰ تومنم بدی اونارو بخری

۱ ماه دیگ باز دنبال راه دیگ ای میری واس عربی

وقت تنگ است برادر
      عربی ۱۰۰ دی وی دی نمیخاد

تلاش میخاد

معنی لغات عربی رو بخون

معنی صورت سوال و نوع سوالارو یاد بگیر

اینا اولویت تست زدن

بعد قوائد و ترجمه و تعریب رو بخون

هورفر و اون بنده خدا چیزی بیشتر از درسنامه ی کتابا یاد نمیدن
      چون چیزی بیشتر لازم نیس !

البته این خود تویی ک باید تصمیم بگیری

چون میدونم تو اگ این دی وی دی رو نگیری ی زمانی اگ موفق نشی مقصر من و نگرفتن ای دی وی دی رو میدونی

موفق باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبل زدن تاپیک بقیه تاپیکارو بخونید
      لطفا
      درضمن دی وی دی ها قرار نیس برا شما معجزه کنن شاید ۳۰ درصد بهتون کمک کنن بقیه راه و همت و تلاش خودتونه ک میسازه
      اگه خیلیم اصرار ب خرید دی وی دی دارید بهتره از هر کدوم ی قسمت نگاه کنید تو تل و ... مفتش هست بعد با هر کدوم دید راحتید بخرید دی وی دی هم ی نوع سلیقه شخصیه و هر کی با ی چیز راحت تره

12. Top | #117
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

مشکل اینه راهی ک تو الان داری میری
      من ۵ سال پیش رفتم اخرش ب جایی ختم نشد

مطمئن باش ۲۵۰ تومنم بدی اونارو بخری

۱ ماه دیگ باز دنبال راه دیگ ای میری واس عربی

وقت تنگ است برادر
      عربی ۱۰۰ دی وی دی نمیخاد

تلاش میخاد

معنی لغات عربی رو بخون

معنی صورت سوال و نوع سوالارو یاد بگیر

اینا اولویت تست زدن

بعد قوائد و ترجمه و تعریب رو بخون

هورفر و اون بنده خدا چیزی بیشتر از درسنامه ی کتابا یاد نمیدن
      چون چیزی بیشتر لازم نیس !

البته این خود تویی ک باید تصمیم بگیری

چون میدونم تو اگ این دی وی دی رو نگیری ی زمانی اگ موفق نشی مقصر من و نگرفتن ای دی وی دی رو میدونی

موفق باشی
      تاپتیک بود ولی مردم فقط حرفی که به سوال طرف مربوط نیس رو جواب میدن من میگم بین اینا کدوم در ضمن من ادمیم که مو رو از ماست میکشه هر درسی رو مثل زیست دوس دارم بخونم به جز ریاضی شیمی فیزیک من تو یه روز ۳ تا درس لغت میخونم لغات عربی لغات فارسی لغات انگلیسی هفته ای ۱۱۱ ساعت درس میخونم دلیل اینکه دی وی دی میخوام فقط طریقه تست زدنه این روش رو هیچ کتابی نگفته خیلی سبز همه رو با ترجمه کردن میزنه اینم شد کتاب اخه تکنیکای عربی تو هیچ کتابی نیس ولی من میثم فلاح و هورفر رو دیدم خوب تکنیک گفته بودن ولی گفتم از شما ها بپرسم بعد همونطور که تو دینی اومده خدا میگه اول تصمیم بعد مشورت بعد تلاش کلاسم رفتم ولی معلم دو تا سوال کردم گفت اون نمیاد وقتم رو هم الکی گرفت کلا معلم هیچی بارش نبود من میخوام ۱۰۰ بزنم عربی رو پس کمک کنین نه دلسرد کردن منظورم از کمک نه اینکه بگین این و بخر با دلیل و مدرک بگین و اینکه حرف شماها ممکنه زندگی طرف رو عوض کنه قدرت القا کردن و موج منفی میتونه نخبه رو کودن کنه در اخر اگه جسارت کردم معذرت

13. Top | #118
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی آزاده ونوس

14. Top | #119
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و الله هیچکدومتون به مار راستتونم نیس من کدوم دی وی دی رو بگیرم پس منم بیخیال این سایت میشم میمیرن یه جواب راجب سوالم بدن تازه تاپتیکمو اورده اینجا انگار تاپتیکا تموم میشد اگه اون تاپتیکی که زده بودم باز میموند مگه این سایت واسه این نییس که به سوالات کنکوریها جواب بدن ؟ یا من اشتباه اومدم

15. Top | #120
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      و الله هیچکدومتون به مار راستتونم نیس من کدوم دی وی دی رو بگیرم پس منم بیخیال این سایت میشم میمیرن یه جواب راجب سوالم بدن تازه تاپتیکمو اورده اینجا انگار تاپتیکا تموم میشد اگه اون تاپتیکی که زده بودم باز میموند مگه این سایت واسه این نییس که به سوالات کنکوریها جواب بدن ؟ یا من اشتباه اومدم
      منظورت تاپیکه عزیز؟ :/

صفحه 8 از 17 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن