خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 93
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیی از این دی وی دی ها مفتشون گرونه و شخص کنکوری رو بیچاره میکنن !
      فقط خودتون قضاوت کنید الان چند موسسه داریم که دارن دی وی دی میزنن همه دارن از اب گل الود ماهی میگیرن بعد میگن حرومه طرف برا خرید دی وی دی رفته وام هفت تومنی گرفته اخرش به هیچ نتیجه ای نرسیده !!! اون بدبخت بایدالان چکار کنه موسسه جوابگو هست نه خرشون که ار پل عبور کنه دیگه براشون مهم نیس چی به سر فرد کنکوری میاد
      NEVER...GIVE...UP

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیی از این دی وی دی ها مفتشون گرونه و شخص کنکوری رو بیچاره میکنن !
      فقط خودتون قضاوت کنید الان چند موسسه داریم که دارن دی وی دی میزنن همه دارن از اب گل الود ماهی میگیرن بعد میگن حرومه طرف برا خرید دی وی دی رفته وام هفت تومنی گرفته اخرش به هیچ نتیجه ای نرسیده !!! اون بدبخت بایدالان چکار کنه موسسه جوابگو هست نه خرشون که ار پل عبور کنه دیگه براشون مهم نیس چی به سر فرد کنکوری میاد
      NEVER...GIVE...UP

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام مشکل ذهنی دارم اونم به دلیل نداشتن برای خریدdvd
      فیلم هارو دانلود کردم از یک سایتی حالا هروز رئیس موسسه میگه تحت هر شرایط حرام است خودمم می دونم ولی چقدر هزینه کردم برای دانلود
      قصد دارم اگر انشاالله قبول شدم هزینه اش بدم دوستان به نظرتون کنکورم نابود می شه تو رو خدا بچه ها کمکم کنید
      تازه اینایی که دانلود کردی قدیمی هاش بوده
      تو جدید هاش استاد احمدی فوش ناموسی هم میده(یه جاییش یهو گفت پدر سگ!)
      کنکور اسان است خودش موسسه حرومه بعد حرف از حلال و حروم میزنه
      امیر مسعودی
      دینامیک رو تو 20 جلسه درس میده معمولش 8 جلسه است
      فشار رو تو 10 جلسه درس میده معمولش 3 جلسه است
      الکتریسته ساکن رو 5 جلسه درس میده معمولش 1 جلسه است چون فقط همش یه فرموله
      این ها تعداد جلسات رو میبرن بالا تا سود بیشتری کنن
      و وقت داوطلب هم خیلی بیشتر گرفته میشه اینجوری

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امام خمینی لابد یک چیزی میدونست که گفت امیدم به دبستانیاس فقط
      حالا باز خدابیامرزو مسخرش کنین
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

5. Top | #20
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام مشکل ذهنی دارم اونم به دلیل نداشتن برای خریدdvd
      فیلم هارو دانلود کردم از یک سایتی حالا هروز رئیس موسسه میگه تحت هر شرایط حرام است خودمم می دونم ولی چقدر هزینه کردم برای دانلود
      قصد دارم اگر انشاالله قبول شدم هزینه اش بدم دوستان به نظرتون کنکورم نابود می شه تو رو خدا بچه ها کمکم کنید
      خوب دوست عزیز استفاده نکن
      به نظر من ارزششو نداره برای چند تا فیلم همیشه فکرت مشغول باشه !

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات

حلاله حلاله
      نقل از:حجت الاسلام وایلد رز

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      استفاده کن گناهشم پای من
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قصد تمسخر ندارم هر کس اعتقاداتی داره ولی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم .کلید اسرار...
      هر وقت موسسه ای خیلی روی حلال و حرامی مانور میده بدونید خودش به این اصول پایبند نیست.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      قصد تمسخر ندارم هر کس اعتقاداتی داره ولی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم .کلید اسرار...
      هر وقت موسسه ای خیلی روی حلال و حرامی مانور میده بدونید خودش به این اصول پایبند نیست.
      چرا ؟؟؟

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بابا مگه تو این بحث حلال و حروم ما این به اون در داریم ؟
      من طرف موسسه رو نمیگیرم . اما وقتی خودش میگه حرومه و راضی نیستم دیگه نمیشه هزار هزار تبصره قطار کرد که حلاله و کی به کیه و گناهش پای من و سیم قرمز رو ببری یا hesoyam بزنی حلال میشه و از این قبیل حرفها ... ! نه برادر / خواهر من این چ حرفیه ؟
      در ضمن شما هم زنگ بزنی بگی پولشو بعدا میدم شک نکن طرف رد میکنه .

قصد دارم اگر انشاالله قبول شدم هزینه اش بدم

بابا دمت گرم

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      من که جز زبان فارسی دی وی دی نمیبینم..حرف شما درسته طرف میاد قسم و ایه میخونه بری توی زندگیش میبینی از همه بدتر بوده که به اینجا رسیده!

ولی تو که میدونی کپی هست..حالا کافر هم باشه براش زحمت کشیده.نباید کپی کرد.هرچند دی وی دی فقط اتلاف وقته با کم ترین بازدهی.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک کن تو داروخونه داشته باشی، یکی بیاد بدون این که بفهمی یه سری دارو برداره بره، بعد وقتی یقه شو گرفتی بگه من قصد دزدی نداشتم، قصد داشتم اگه داروها حالمو خوب کردن بیام پولشونو بدم...عقلانیه؟
      شاید وقتی تو قبول شدی مدرسای اون دی وی دیا زنده نبودن که پولشونو بدی و حلالیت بطلبی ازشون، اون وقت چی؟
      استفاده می کنین بکنین، ولی با دلایل خنده دار توجیه نکنین کارتونو
      نمی خوام ادعای روشن فکری کنم، منم قبلا چند تا دی وی دی کپی استفاده کردم، ولی اشتباه کردم، نباید این کارو می کردم، متوجه اشتباهم شدم و دیگه ادامه ندادم، رسیدن به هدف خوبه ولی نه به هر قیمتی...
      1.jpg

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 29 آذر 1396 در ساعت 20:59

13. Top | #28
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم از معدود جاهایی که دین ما اسلام یه سودی داره و به درد میخوره همین حلال و حرامه!
      بقیش که داریم تو ایران و عربستان و داعش و تروریست های مسلمان دیگه میبینم که چقدر خوبه
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

14. Top | #29
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      اینجوری من هم نباید از کتابخونه مون کتاب فیزیک گاج را قرض بگیرم چون انتشارات گاج راضی نیست و یا در هنگام رانندگی از ماشینی سبقت بگیرم چون مردم راضی نیستند و یا در امتحانات تقلب نکنم چون صاحبش راضی نیست و یا از پارک گل و گیاه نکنم چون صاحبش راضی نیست و از سهمیه ام تو کنکور استفاده نکنم چون دکتر خدایی راضی نیست و یا بلند بلند نخندم چون معلمم راضی نیست جزوه معلممو به بچه یتیم ندهم چون معلمم راضی نیست نمیرم چون کنکور راضی نیست
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم استفاده میکنم از کپی....ولی قبلا 4 میلیون از کنکور اسان است خریدم اونم گولم زدن چون میخواستم فقط فیزیک و ریاضی مسعودی رو بخرم کلی باهام حرف زد و به اصطلاح مخمو زد ک باید همرو بخری..هیچکدومشونم بدردم نخوردن عمومیا و شیمی و ریاضی ک افتضاح......بعد هم ک خوب مشاورم خرش از پل گذشت و پورسانتشو از احمدی گرفت آبان ماه به یه بهونه ای دیگه جواب تلفنم نداد و رفت ک رفت.....چون اونا واسشون مهم نبود ک من چقدر هزینه کردم فقط قالب کردن دی وی دی واسشون مهمه.....حقیقتش بعد اون جریان دیگه واسم مهم نیست بقیه دروس موسساتو روی هاردم کپی گرفتم..... ولی همش با خودم میگم اگه استفاده کردی و از اون درسو استاد بهره بردی تو کنکور باعث شد کمکت کنه درصدت بره بالا بعدا هزینه اون درسو به موسسه بده از اونطرفم میگم خب فیلم های سینمایی و سریالا هم همه دانلود میکنن مثل شهرزاد یا عاشقانه ک اکثرا دانلود میکردن و خب مسلما سازنده اونا هم راضی نیست از دانلود اونا..با اینکه خرج فیلم سینمایی یا سریااال به مراتبببب خیلی بیشتره و میلیاردیه ولی واسه اونا چرا عذاب وجدان نمیگیریم؟؟ و راحت استفاده میکنیم ؟ .....نظر شما چیه؟؟؟
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)