خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب برای شیمی پیش دانشگاهی؟

رأی دهندگان
    81. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • درسنامه خیلی سبز - تست خیلی سبز + موج آزمون

19 23.46%
    • درسنامه خیلی سبز - تست خیلی سبز + ازمون فار

6 7.41%
    • درسنامه خیلی سبز - تست خیلی سبز + ای کیو گاج

7 8.64%
    • درسنامه خیلی سبز + تست یکی از سه کتاب موج ازمون، ازمون فار و ای کیو

3 3.70%
    • درسنامه مبتکران - تست مبتکران + موج آزمون

15 18.52%
    • درسنامه مبتکران - تست مبتکران + آزمون فار

4 4.94%
    • درسنامه مبتکران - تست مبتکران + آی کیو گاج

9 11.11%
    • درسنامه مبتکران + تست یکی از سه کتاب موج ازمون، ازمون فار و ای کیو

18 22.22%
    صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 80
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کسی نیس؟ من تو شیمی سوم موندم چی بگیرم خواهشا راهنمایی کنین دوم مبتکران دارم.از اینور وقتم ندارم .یکی میگه برا تمامی مقطع مبتکران خوبه ولی بعضیا میگن زیاده حجم کتاب .چیکار کنم

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      سلام کسی نیس؟ من تو شیمی سوم موندم چی بگیرم خواهشا راهنمایی کنین دوم مبتکران دارم.از اینور وقتم ندارم .یکی میگه برا تمامی مقطع مبتکران خوبه ولی بعضیا میگن زیاده حجم کتاب .چیکار کنم
      اين كه ميگن زياده منظورشون از درسنامشه.وگرنه تعداد تستاش كمتر از كتاباي ديگست.شما هم زياد رو درسنامه دقيق نشيد و بيشتر تست كار كنيد.من خودم مبتكران و آي كيو رو ميپسندم.البته مبتكران پيش دانشگاهي به شدت سطحش بالاست

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      اين كه ميگن زياده منظورشون از درسنامشه.وگرنه تعداد تستاش كمتر از كتاباي ديگست.شما هم زياد رو درسنامه دقيق نشيد و بيشتر تست كار كنيد.من خودم مبتكران و آي كيو رو ميپسندم.البته مبتكران پيش دانشگاهي به شدت سطحش بالاست
      منم مبتکران و ایکیو دارم . شما چطور میزنی؟ تست مبتکران رو هم میزنی؟ یا فقط از ایکیو

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه اگه من مبتکران بگیرم نمیفهمم که کدوم مبحثو دقیق بشم تو خوندنش کدوم رو نه .گفتم ۱کتابی باشه که با اینکه خوب توضیح میده ولی دگه چیزای اضافی نگفته باشه تو تدریسش ؟

5. Top | #65
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران برای آموزشه و برای کنکور های اخیر کافی نیست ! در کنارش iq یا موج ازمون الگو یا فار یه کدوم از اینا .
      ای کیو خیلی سخته ممکنه کلن از شیمی زدت کنه ولی موج منطقی تره .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #66
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      دوم الگو سوم و پیش خیلی سبز، iq رو کلا بزنید، واسه ازمونی کار کردن و جمعبندی هم موج آزمون خوبه ولی دوروبر فار (به خصوص پیش) اصلا نرید
      iq رو قسمت مفاهیمش رو کار کنیم کافی نیست یا محاسباتی هاش رو هم کار کنیم؟ آخه یه خورده سخته و خلاقانه وقت این کارا نداریم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسنامه مبتکران و تست خیلی سبز

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی سوم به نظرم خیلی سبز بهتر از مبتکران هست هم درسنامه هم تست برای متوسط ها برای کنکورم قشنگ جواب میده برای سطح خوب هم به نظرم گاج میکرو خیلی خوبه البته آی کیو هم میگن سطحش خوبه که ممکنه ترکیبی باشه
      برای شیمی دوم الگو چیزای اضافه هم داره و مبتکران برای شما بهتره اگرم اضافه داشته باشه بر درس خودش مشخص کرده
      البته اگه وقتتون کمه فیل شیمی دوم و سوم و گاج جلد مفاهیمو مسائل هست

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      منم مبتکران و ایکیو دارم . شما چطور میزنی؟ تست مبتکران رو هم میزنی؟ یا فقط از ایکیو
      راستش من خودم هنوز شروع به خوندن شیمی 3 نکردم ولی اگه بخوام درباره شیمی 2 و 4 بهتون بگم برای پیش دانشگاهی که فعلا طرف مبتکران نمیرم.چون به نظزم خیلی الکی تستارو سخت کرده و ان قدر ترکیبیه که عاجزم کرده.برای پیش دانشگاهی فقط آی کیو رو میزنم.چون به نظرم تو مبتکران 4 اصلا اون تعادل پایه رعایت نشده(فکر کنم به خاطر این باشه که از پیش دانشگاهیی به جز بازرگانی بابایی هم نویسنده کتاب شده!!!)برای دوم هم اول جزوه معلممو میخونم بعد میرم مبتکران رو میزنم.چون تستاش تمام مطالب کتاب رو پوشش میده و خیلی هم خوب و استاندارده و به دور از سختی و چالش افراطی هست.بعد واسه تثبیت و تسلط کامل آی کیو رو میزنم.واسه ساختار اتم این کار رو کردم خییلیی کمکم کرد.تا وقتی تو قلم چی ساختار اتم میومد تراز شیمی پایم زیر 7000 نمیشد.البته اینم بگم که درسی مثل شیمی برای این که بخواین از دو منبع یه درسشو تموم کنید باید هر روز تو برنامتون بذارید چون حجم هر دو کتاب روی هم زیاده.تازه ساختار اتم یه درسیه که بیشتر حفظیه.برای درسای مسئله ای که تموم کردن یه کتاب هم کار سختیه.البته اینو هم بگم که معلممون خودش خیلی حرفه ایه و تستایی که تو آی کیو هست و به قولا چرت هستنرو برامون حذف میکنه.کلا یه برگه بهمون داده تحت عنوان حذفیات آی کیو

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      راستش من خودم هنوز شروع به خوندن شیمی 3 نکردم ولی اگه بخوام درباره شیمی 2 و 4 بهتون بگم برای پیش دانشگاهی که فعلا طرف مبتکران نمیرم.چون به نظزم خیلی الکی تستارو سخت کرده و ان قدر ترکیبیه که عاجزم کرده.برای پیش دانشگاهی فقط آی کیو رو میزنم.چون به نظرم تو مبتکران 4 اصلا اون تعادل پایه رعایت نشده(فکر کنم به خاطر این باشه که از پیش دانشگاهیی به جز بازرگانی بابایی هم نویسنده کتاب شده!!!)برای دوم هم اول جزوه معلممو میخونم بعد میرم مبتکران رو میزنم.چون تستاش تمام مطالب کتاب رو پوشش میده و خیلی هم خوب و استاندارده و به دور از سختی و چالش افراطی هست.بعد واسه تثبیت و تسلط کامل آی کیو رو میزنم.واسه ساختار اتم این کار رو کردم خییلیی کمکم کرد.تا وقتی تو قلم چی ساختار اتم میومد تراز شیمی پایم زیر 7000 نمیشد.البته اینم بگم که درسی مثل شیمی برای این که بخواین از دو منبع یه درسشو تموم کنید باید هر روز تو برنامتون بذارید چون حجم هر دو کتاب روی هم زیاده.تازه ساختار اتم یه درسیه که بیشتر حفظیه.برای درسای مسئله ای که تموم کردن یه کتاب هم کار سختیه.البته اینو هم بگم که معلممون خودش خیلی حرفه ایه و تستایی که تو آی کیو هست و به قولا چرت هستنرو برامون حذف میکنه.کلا یه برگه بهمون داده تحت عنوان حذفیات آی کیو
      حقیقتش من تو سی سالگی با ارشد ریاضی دارم کنکور میدم. از ریاضی که خیری ندیدیم. ببینم میتونم دندون یا پزشکی بیارم. اره من ساختار اتم رو از مبتکران و ایکیو زدم. مبتکران احساس کردم مفهوم درس رو جا میندازه. تست چالشی هم ندیدم داخلش. همه رو هم درست زدم. ایکیو هم یه سری تستای قشنگ داره بقیش مثل مبتکران. ولی خب وقتگیر هست دو تا رو بزنیم. ولی درسنامه مبتکران عالیه. من تصمیم گرفتم درسنامه مبتکران بخونم تست از ایکیو. ارزوی موفقیت برای همه دوستان.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوم الگو سنگینه ولی اگه واسش وقت بذاری خیلی مشتیه
      واسه بقیه ام به نظرم خیلی سبز کافیه.....اگر اینا رد کار کردی و دیگه چیز جدید واست نداشتن میتونی iq بگیری
      آخرشم وایم جمع بندی برو سراغ موج آزمون
      چند منبعی شدن وقتی یکیش رو کامل نکرده باشی فقط به ضررت تموم میشه

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      حقیقتش من تو سی سالگی با ارشد ریاضی دارم کنکور میدم. از ریاضی که خیری ندیدیم. ببینم میتونم دندون یا پزشکی بیارم. اره من ساختار اتم رو از مبتکران و ایکیو زدم. مبتکران احساس کردم مفهوم درس رو جا میندازه. تست چالشی هم ندیدم داخلش. همه رو هم درست زدم. ایکیو هم یه سری تستای قشنگ داره بقیش مثل مبتکران. ولی خب وقتگیر هست دو تا رو بزنیم. ولی درسنامه مبتکران عالیه. من تصمیم گرفتم درسنامه مبتکران بخونم تست از ایکیو. ارزوی موفقیت برای همه دوستان.
      آره این کار هم عالیه.چرا که نه.قطعا میتونید موفق بشید

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام به نطرتون بهترین ترکیب برای شیمی چیه؟
      لطفا واسه منبع تست کلی و پیش دانشگاهی تو نظرسنجی بگید
      و دوم و سوم رو اینجا بنویسید
      خوندن کتاب درسی بعد زدن تمام تست های مبتکران مربوط به اون درس(تست های کنکورش)

14. Top | #74
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      بمب شیمی راه اندیشه به اضافه کتاب درسی عالیه
      ​فارسی را پاس بداریم

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      بمب شیمی راه اندیشه به اضافه کتاب درسی عالیه
      ببخشید میشه توضیح بدید چجوریه؟ فقط شیمی 2 داره یا شیمی سوم و پیشم داره تو ی کتاب؟!

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن