خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پرکاربردن به خیلی چیزا بستگی داره ,مهم ترینش انگیزست , وقتی به آینده فکر کنی کم کار میشی...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم اینجوریم ....عین ربات میخونم ....هیچ حسی ندارم اصلن نگانمیکنم فهمیدمش نفهمیدمش فقط میخونم و جلو میرم هیچ لذتی نمیبرم یه برنامه ریختم واسه خودم طبق همون پیش میرم..و انگار خودمو بزور نگه میدارم پای کتاب...امیدوارم حداقل یه نتیجه ای بگیرم از این خوندنم.....ولی من تازه یه هفته ست میخونم ایشالا کم کم رفع بشه این مدتی ک شرو کردمم تقریبن فقط ادبیات و عربی و زبانوخوندم چون گفتم موضوعیه یه سری مباحثو تا مهر بخونم بهتر باشه.....

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها
      عاخه مگه خوندن یه مشت کتاب به درد نخوره خشک لذت داره ؟؟
      اینکه آدم از تفریحاتش بگذره و بهترین سالهای عمرشو برا خوندن یه سری مطالبی بگذرونه که تا آخر عمرش به هیچ دردش نمیخوره کجاش لذت بخشه ؟؟
      اینکه آدم از صب تا شب خودشو تو یه چار دیواری با کلی جزوه و دفتر کتابو این چرت و پرتا زندانی کنه کجاش میتونه باعث حال خوب بشه ؟؟
      بنظرم شما کاملا نرمالی ....برو به زندگیت برس
      چرا بعضیاتون فکر میکنین اگه سایز متنو بزرگ کنین بزارین روی 5 / 6 تاثیرگذاریش بیشتر میشه؟ ماعم ادمیم دهنمون سرویس میشه تا اسکرول کنیم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درس خوندنتم حس بدی نسبت به تو داره
      می شود....
      شورش را دربیاوری..
      من به این دوست داشتن ها
      قانع ......
      نیستم ....

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عاخه مگه خوندن یه مشت کتاب به درد نخوره خشک لذت داره ؟؟
      اینکه آدم از تفریحاتش بگذره و بهترین سالهای عمرشو برا خوندن یه سری مطالبی بگذرونه که تا آخر عمرش به هیچ دردش نمیخوره کجاش لذت بخشه ؟؟
      اینکه آدم از صب تا شب خودشو تو یه چار دیواری با کلی جزوه و دفتر کتابو این چرت و پرتا زندانی کنه کجاش میتونه باعث حال خوب بشه ؟؟
      بنظرم شما کاملا نرمالی ....برو به زندگیت برس
      این دیدگاه شماس ..

باید عرض کنم که : یه جاده صاف هیچوقت یه راننده ماهر نمیسازه..

قبول دارم سخته ولی حس رسیدن به هدف توصیف ناپذیره..
      ..khoda ro eshghe

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      این حسی که شما دارید متاسفانه به علت سیستم غلط آموزشی در اکثر داوطلب های کنکوری مشاهده میشود و ریشه تمام این ها بر میگردد به عدم هدف خود فرد.
      وقتی ما از هدف خود آگاهی نداشته باشیم ، هنگامی که شروع به مطالعه میکنیم از انگیزش کافی برخوردار نیستیم.
      همانطور که گفتم بزرگترین علت بر میگرده به نداشتن هدف خاصی (اینکه بگی من برق شریف میخوام و یا پزشکی تهران ، هدف نیست بلکه حرف هایی هستند که از اطرافیان به خورد شما داده شده و براساس همان حرف ها شما عمل میکنید(برای پیدا کردن هدف ، خود شما باید درباره آن رشته تحقیق کنید و سپس اقدام کنید) .)
      نکته بعدی که حائز اهمیت ـه اینکه شما میفرمایید در دوسال گذشته هیچی نخواندید و الان که تازه اول کار برای کنکور 97 هست شما روزی 10 تا 11 ساعت میخوانید
      که همین نکته بسیار غلط است ؛ سیستم بدنی شما هنوز آماده مطالعه نیست و شما روزی 10 ساعت مطالعه گذاشتین!!!
      مطالعه روزی 10 ساعت به بالا تقریبا از آذر و دی باید صورت گیرد.
      شما باید با روزی 5 ساعت با بازه های کم(مثال 1 تا 1.15 ساعت) شروع به مطالعه کنید و به مرور افزایش تدریجی زمان داشته باشید.
      نکته بعدی مطالعه و تمرین تکرار هست ، شما وقتی مدام میخوانید و به جلو حرکت میکنید نمیدانید که از مطالب گذشته چند درصد رو فهمیده اید و وقتی مدام یک کار رو انجام میدهید بدن واکنش نشان خواهد داد، برای همین شما نیاز دارید بعد از بازه هایی که برای مطالعه قرار داده اید بازه هایی برای تکرار و حل تمرین بگذارید که در این مرحله میتوانید حتی به خود جایزه بدهید(مثال : اگر از درس گذشته از 20 تست بالای 17 جواب صحیح داشتم میروم استخر)
      و نکته یکی مانده به آخر در رابطه با خشک بودن برنامه ، بدن شما به تفریح نیاز دارد ، اگر تفریح نکنید بازه مطالعاتی شما افت شدیدی خواهند داشت
      حتما در برنامه بازه های تفریح قرار دهید(مثال جمعه ها و دوشنبه ها 2تا3 ساعت گردش با خانواده و یا استخر)
      اما نکته آخر که زیاد ربطی به این مسئله نداره اما در موفقیت تاثیر بسزایی داره
      دیده شده که کنکوری گفته بابا من کلا نیم ساعت بیشتر تلگرام یا اینستاگرام نمیرم ، فقط در حد نیم ساعت
      دوست عزیز توجه کنید که همون نیم ساعت کافیست یک مطلب خنده دار و یا یک مطلب و خبر ناگواری به گوش شما بخوره که باعث بشه تا یک هفته فکر و ذهنتون درگیر بشه
      (دیده شده که بنده خدای کنکوری تلگرام رو باز کرد فهمید هفته ی دیگه بازی رئال با بارسا ـست و یا در جو انتخابات قرار گرفته)

امیدوارم مطالبی که خدمت شما گفتم مفید و موثر باشه
      مرسی/.
      اگر شما در مسیری متفاوت از دیگران حرکت میکنید به این معنی نیست که گم شده اید،
      هرکس داستان زندگی خودش رو داره و مسیر آدما برای رسیدن به موفقیت باهم فرق میکنه...!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فقط کاری رو که خودم میکنم و بهت پیشنهاد میدم امیدوارم تاثیر داشته باشه.
      فقط واسه چن لحظه چشماتو ببند فک کن سال بعد همین موقع ها رتبه اتو دیدی از رو خوش حالی چنان فریادی میزنی که بیا و ببین.
      یه بار دیگه چشماتو ببند فک کن سال بعد وایسادی وسط راهرو دانشگاه تهران و دنبال کلاستی ...
      من وقتی به اینا فک میکنم خیلی انگیزه واسه درس خوندن دارم. شوق عجیبی که نمیتونم توصیه اش کنم
      ایشالا تو هم انگیزه کافی بگیری

8. Top | #23
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AZRA نمایش پست ها
      من فقط کاری رو که خودم میکنم و بهت پیشنهاد میدم امیدوارم تاثیر داشته باشه.
      فقط واسه چن لحظه چشماتو ببند فک کن سال بعد همین موقع ها رتبه اتو دیدی از رو خوش حالی چنان فریادی میزنی که بیا و ببین.
      یه بار دیگه چشماتو ببند فک کن سال بعد وایسادی وسط راهرو دانشگاه تهران و دنبال کلاستی ...
      من وقتی به اینا فک میکنم خیلی انگیزه واسه درس خوندن دارم. شوق عجیبی که نمیتونم توصیه اش کنم
      ایشالا تو هم انگیزه کافی بگیری
      بله.تشکر
      I'm coming

9. Top | #24
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alinasseri نمایش پست ها
      دوست عزیز
      این حسی که شما دارید متاسفانه به علت سیستم غلط آموزشی در اکثر داوطلب های کنکوری مشاهده میشود و ریشه تمام این ها بر میگردد به عدم هدف خود فرد.
      وقتی ما از هدف خود آگاهی نداشته باشیم ، هنگامی که شروع به مطالعه میکنیم از انگیزش کافی برخوردار نیستیم.
      همانطور که گفتم بزرگترین علت بر میگرده به نداشتن هدف خاصی (اینکه بگی من برق شریف میخوام و یا پزشکی تهران ، هدف نیست بلکه حرف هایی هستند که از اطرافیان به خورد شما داده شده و براساس همان حرف ها شما عمل میکنید(برای پیدا کردن هدف ، خود شما باید درباره آن رشته تحقیق کنید و سپس اقدام کنید) .)
      نکته بعدی که حائز اهمیت ـه اینکه شما میفرمایید در دوسال گذشته هیچی نخواندید و الان که تازه اول کار برای کنکور 97 هست شما روزی 10 تا 11 ساعت میخوانید
      که همین نکته بسیار غلط است ؛ سیستم بدنی شما هنوز آماده مطالعه نیست و شما روزی 10 ساعت مطالعه گذاشتین!!!
      مطالعه روزی 10 ساعت به بالا تقریبا از آذر و دی باید صورت گیرد.
      شما باید با روزی 5 ساعت با بازه های کم(مثال 1 تا 1.15 ساعت) شروع به مطالعه کنید و به مرور افزایش تدریجی زمان داشته باشید.
      نکته بعدی مطالعه و تمرین تکرار هست ، شما وقتی مدام میخوانید و به جلو حرکت میکنید نمیدانید که از مطالب گذشته چند درصد رو فهمیده اید و وقتی مدام یک کار رو انجام میدهید بدن واکنش نشان خواهد داد، برای همین شما نیاز دارید بعد از بازه هایی که برای مطالعه قرار داده اید بازه هایی برای تکرار و حل تمرین بگذارید که در این مرحله میتوانید حتی به خود جایزه بدهید(مثال : اگر از درس گذشته از 20 تست بالای 17 جواب صحیح داشتم میروم استخر)
      و نکته یکی مانده به آخر در رابطه با خشک بودن برنامه ، بدن شما به تفریح نیاز دارد ، اگر تفریح نکنید بازه مطالعاتی شما افت شدیدی خواهند داشت
      حتما در برنامه بازه های تفریح قرار دهید(مثال جمعه ها و دوشنبه ها 2تا3 ساعت گردش با خانواده و یا استخر)
      اما نکته آخر که زیاد ربطی به این مسئله نداره اما در موفقیت تاثیر بسزایی داره
      دیده شده که کنکوری گفته بابا من کلا نیم ساعت بیشتر تلگرام یا اینستاگرام نمیرم ، فقط در حد نیم ساعت
      دوست عزیز توجه کنید که همون نیم ساعت کافیست یک مطلب خنده دار و یا یک مطلب و خبر ناگواری به گوش شما بخوره که باعث بشه تا یک هفته فکر و ذهنتون درگیر بشه
      (دیده شده که بنده خدای کنکوری تلگرام رو باز کرد فهمید هفته ی دیگه بازی رئال با بارسا ـست و یا در جو انتخابات قرار گرفته)

امیدوارم مطالبی که خدمت شما گفتم مفید و موثر باشه
      مرسی/.
      حرفاتون. خوب بود☺️
      I'm coming

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [واهاهاهاهاهاااااااااااااا اای من وسطش خنده م میگیره نمدونم چرا
      باااااو اینا عاخه نمدونم که برا شما شاید جذاب باشه یا هدف موثری بلشه ولی واقعا برا یه عده اصن اونجوری جذابیت خاصی نداره QUOTE=AZRA;1222625]من فقط کاری رو که خودم میکنم و بهت پیشنهاد میدم امیدوارم تاثیر داشته باشه.
      ایشالا تو هم انگیزه کافی بگیری[/QUOTE]
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه چرا؟ واقعا واست جذابیت نداره؟ هیجان زده نمی شی وقتی از در دانشگاه بری تو؟ حرف تو مث اینه که هیچ دانش آموز اول دبستانی از روز اول مدرسه اش لذت نبره!
      البته منم گفتم این روش واسه خودم جواب میده بقیه رو نمیدونم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بخدا الکی و به قصد جلب توجه نمیگم ولی واقعا هر چی فک میکنم میبینم جذابیتی برام نداره ...
      من روز اول مدرسه جیغ و دادم کل مدرسه رو ورداشته بود
      آخر سرم مامانم اومد منو برد از مدرسه ...quote=azra;1223825]آخه چرا؟ واقعا واست جذابیت نداره؟ هیجان زده نمی شی وقتی از در دانشگاه بری تو؟ حرف تو مث اینه که هیچ دانش آموز اول دبستانی از روز اول مدرسه اش لذت نبره!
      البته منم گفتم این روش واسه خودم جواب میده بقیه رو نمیدونم[/quote]
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخدا الکی و به قصد جلب توجه نمیگم ولی واقعا هر چی فک میکنم میبینم جذابیتی برام نداره ...
      من روز اول مدرسه جیغ و دادم کل مدرسه رو ورداشته بود
      آخر سرم مامانم اومد منو برد از مدرسه ...quote=azra;1223825]آخه چرا؟ واقعا واست جذابیت نداره؟ هیجان زده نمی شی وقتی از در دانشگاه بری تو؟ حرف تو مث اینه که هیچ دانش آموز اول دبستانی از روز اول مدرسه اش لذت نبره!
      البته منم گفتم این روش واسه خودم جواب میده بقیه رو نمیدونم
      [/quote]

این چه حرفیه؟! پس اگه نمی تونی از احساساتت تو این مورد استفاده کنی از عقلت استفاده کن. به خودت بگو این درس خوندن آینده منو می سازه پس باید این کارو بکنم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قبل از مطالعه از ماست خسرو استفاده کنید
      باعث افزایش گردش خون میشه و امید به زندگی رو 63/8 افزایش میده

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      %D8%A7%D8%B4%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88.jpg
      سلام .... شما به رشته و شغل ایندتون علاقه دارید ؟؟
      اگر جواب مثبت هست پس باید بجنگید ...چون هر کاری امسال کنید تا آخر عمر نتیجه اش رو می بینید ... شما با درس خوندن تو این چند ماه آینده رو مشخص می کنید ... با درس ها شوخی کنید ... فکر کنید اون شغلی که می خواستید رسیدید و باید بخونین تا اون شغل رو به خوبی انجام بدید ... مثلا برای تجربی برید جلوی اینه و خودتون رو داخل لباس پزشکی ببینید ... بگید که امروز دارم زیست میخونم جوری بخوانید که انگار الان میخواید برید مریضی را درمان کنید ....
      با کتاب هاتون دوست بشید ... باهاشون حرف بزنید ... گاهی اوقات ازشون تشکر کنید ... درسی رو تموم کردید از خدا و و کتاب ها و حتی از خودتون تشکر کنید ...
      سخت نیست .... چند ماه تلاش و بعد یک عمر دقت کنید یک عمر زندگی آسوده ... حالا ارزش حس بد داشتن داره ؟؟؟
      ویرایش توسط arezoo_k : 30 شهریور 1396 در ساعت 14:42

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن