خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 45 از 51 نخستنخست ... 35444546 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 661 به 675 از 755
    1. Top | #661
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      second-960x1000.jpeg

2. Top | #662
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      photo-2015-11-23-18-45-47.jpg

3. Top | #663
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      a5.jpg
      این ابنابته رو شما gf و bf بگیرین

4. Top | #664
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به گذشته و آینده فکر نکن.بهترین زمان برای شروع همین الآنه نه زودتر و نه دیرتر

5. Top | #665
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      khoda.jpg

6. Top | #666
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      %DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AE%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%A7%D9%82%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA.jpg

7. Top | #667
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      photo_2002-01-01_00-58-49.jpg

8. Top | #668
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      muhammad-ali-i-hated-every-minute-training.jpg

9. Top | #669
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      movafaghiat-zedbazi.jpg

10. Top | #670
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      %D8%A7%D8%B4%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88.jpg
      بهترین متن انگیزشی

11. Top | #671
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلاااام
      امروزتون رو پرقدرت شروع کنید ..
      به کسایی که یک روز بهتون گفتن نمی تونید نشون بدید..
      به اونهایی که فکر می کنن شما تلاش نمی کنید ...
      تو دلتون بهشون بگید تقاص این حرفش رو بعد اینکه شما رشته ی موردنظرتون قبول شدید باید بدن ...
      شما مگه چیتون از بقیه کمتر هست ؟؟؟؟
      شما چرا نمی تونید ؟؟
      چند تا کتاب هست که اگر متنش رو خوب بخونین میتونید از پسش بر بیاید ...
      از فضا که سوال نمیدن ...
      به خودتون بگید میتونید .. تواناییش رو دارید ... شما می توانید خاص باشید ... بی صدا تلاش کنید چون وقتی جواب کنکور رو گرفتید همه جا پخش میشه و سکوت شکسته میشه ...
      فکر کنید که پدر و مادرتون دارن کار می کنن تا بتونن اون روز که اون رشته موردعلاقه تون میرسید رو ببینن
      ....
      بچه ها با خودتون بگید من پرقدرت هستم ....
      همیشه با خودتون بگید : یک روزی جواب کسایی که فکر کردن نمی تونم رو میدم
      فکر کنید اون روز با یک جعبه شیرینی برید پیششون ... و بهشون بگید من همونی هستم که فکر می کردید نمی تونم ... اون موقع به قیافشون باید نگاه کنید .... فکر کنید پزشک شدید و اونا اومدن مطبتون ... اون موقع بهشون بگید من همون هستم ...
      نشون بدید
      نشون بدید می تونید
      حداقل از تمام توانتون برای ثابت کردن به این افراد استفاده کنید ...
      از همین الان که هفتم امام حسین هم هست به خودت قول بده .... خودت رو ضامن امام حسین کن ...
      لطفا دیگه نگید میشه یا نه ...
      چون تلاش کنید هزار برابر بهتر از کسی میشید که ما تابستون تلاش کرده ...
      پس یا علی ...
      بلند شو و تلاش کن با کل توانت...
      خستگی رو تحمل کن ... چون قراره سال بعد این موقع داخل دانشگاه موردعلاقه ات باشی ...
      امیدوارم با این متنی که نوشتم با قدرت باشید و امروزتون رو با قدرت شروع کنید ...

12. Top | #672
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: movafaghiat-zedbazi.jpg
مشاهده: 153
حجم: 71.2 کیلو بایت
      فقط زد بازی

13. Top | #673
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      %D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.jpg%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.jpg

14. Top | #674
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ⁣✅در سال 1977 یک مرد 63 ساله، عقب یک ماشین بیوک را از روی زمین بلند کرد تا دست نوه اش را از زیر آن بیرون آورد...

قبل از آن هیچ چیزی سنگین تر از کیسه 20 کیلویی بلند نکرده بود!

او بعدها کمی دچار افسردگی شد...

میدانید چرا؟

چون در 63 سالگی فهمیده بود چقدر توانایی داشته که باورش نداشته و عمرش را با حداقل ها گذرانده!

منتظر نشوید 63 ساله شوید...
      امروز زمان شماست

15. Top | #675
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      9 ماه ... دقیقا 9 ماه دیگه این موقع دوست دارید شاد باشید یا ناراحت و در حال افسوس که ای کاش 9ماه پیش یعنی امروز بود .... ولی اگر تلاش کنید اون روز خیلی شاد هستید و بخاطر 9ماه قبل خودتون ، به خودتون افتخار می کنید
      البته انشالله همه به هدفشون می رسن و اون روز شاد هستن ...

صفحه 45 از 51 نخستنخست ... 35444546 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ، com، net، post، فقط، فول انگیزشی، فیزیک، فرق، فردا، فرصت، قبول، قضیه، كمك، كننده، كنيد، كه، كردن، لازم، لطفا، من، مهم، موفق، موفقیت، موقع، میکنه، میگین، میخوان، ماه، متفاوت، متن، مثل، مرگ، مرجع، مشهد، مطالعه، معنی، معدل، معرفت، نفر، نمي، نمی، نهایی، نيست، نیست، نا، نشده، چطوری، هم، همه، همین، هنوز، هیچی، ها، هاي، هایی، هر، هزار، يك، یکی، یا، کلید، کلاس، کم، کنم، کنکور، کنکور آزمایشی، کنکوری، کند، که، کتاب، کردم، کردن، گفت، گام، گذشته، گزینه 2، پيدا، پيش، پیدا، پیش، پدرم، پرورش، آموزش، آماده، آوردن، آدم، آزمون، آزمایشی، ام، اميد، امید، امیدی، اما، امتحان، امسال، انگيزه، انگیزه، انگیزشی، انجام، اند، انرژی، اولین، اون، این، اینکه، اگه، اگر، ارسال، از، اسپم، اساس، است، استقبال، اسرار، اشتباهات، بلد، بچه، بندی، به، بهتر، بهترين، بی، بیشتر، بگم، بگین، با، بايد، باید، بارم، بخش، بد، بدن، برنامه ریزی، براى، براي، برای، برداشتن، بسیار، تلاش، تمام، تنهایی، توی، توان، تا، تاپیک، تازه، تجربه، تخصصی، تصوير، تصاوير، تغيير، ثابت، جمع، جمع بندی، جزوه، حق، حالا، حد، حس، حس خوب ، تفريح ، موفقيت، شروع ، تلاش ،، حسابان، خنده، خوندن، خواهم، خواهند، خوب، خوبه، خودتون، خوردن، خاطر، خدا، خرداد، خسته، دلیل، دوباره، دوره، دوست، دوستان، دیر، دانلود، دانش، داخل، دادم، دادن، داده، داراي، دارد، در، درباره، درد، درس، درس خواندن، دست، رفتن، رو، روز، را، رتبه و تراز، زمان، زندگی، زير، زدن، سوال، سایت، سایت کنکور، ساده، شفا، شم، شما، شهر، شهری، شود، شیمی، شاید، شخصی، شد، شدم، شده، شروع، شرط، عكس، عوض، عید، عالي، عزيز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن