خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

خلاصه برداری از فیزیک

سلام بچه ها خسته نباشید من وقتی یه فصل رو تموم میکنم خلاصه نویسی نمیکنم و بخوام دوباره مطلبی رو برا مرور بخونم سریع از روی درسنامه میخونم ولی سرعتم میاد پایین . خواستم ببینم شما چجوری خلاصه برداری میکنین؟؟ یه دفتر جدا میخواد؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
      سلام بچه ها خسته نباشید من وقتی یه فصل رو تموم میکنم خلاصه نویسی نمیکنم و بخوام دوباره مطلبی رو برا مرور بخونم سریع از روی درسنامه میخونم ولی سرعتم میاد پایین . خواستم ببینم شما چجوری خلاصه برداری میکنین؟؟ یه دفتر جدا میخواد؟؟
      سلام
      کاردرستیه ک بعد از اتمام یک فصل خلاصه نویسی نمیکنید خلاصه اصلا واسه دور اول نیس برای دورانی هس ک شما مسلط هستید ومیدونید چی مهمتره...
      برای مرور پیشنهاد من اینه ک از روش بازیابی استفادن کنید ینی اول تست بزنید بعد برید سراغ چیزایی ک فراموش کردید یا یادگیری کامل نداشتید نه کل درسنامه...اینجوری سرعتتون هم بهتره...
      من برای ریاضی خلاصه نویسی داشتم درحد ۱۰برگ!!مکان نوشتنش چندان مهم نیس
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها

خلاصه نویسی رو فقط و فقط باید وقتی انجام بدی که به یه مبحث مسلط شدی...مثلا بعد از ازمون خوبه اگه وقت داری...
      تو یه برگ کاغذ یه دفترر فرقی نمیکنن...مهم اینه خلاصه هاتو تا اخر زیاد بخونی ...
      راستی میتونی بعضی از تیپ هایی از تستا ک اذیتت میکنن هم تو خلاصه هات + روش حلشون وارد کنی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن