خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام مجدد.من پارسال در دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و انتخاب واحد هم برای ترم اول انجام دادم ولی به توصیه مشاورم اصلا دانشگاه نرفتم چون میگفت با یک ترم نرفتن کسی رو اخراج نمیکنن بعد کمی قبل از شروع ترم دوم یعنی در حدود بهمن رفتم دانشگاه گفتم مرخصی تحصیلی میخوام و بعد از پر کردن فرم مربوطه رفتم امور مالی شماره دانشجوییم رو چک کرد و یه پولی گفت واریز کن من واریز کردم خلاصه همه مراحل مرخصی گرفتن انجام دادم. حالا میخواستم بدون از دانشگاه اخراج که نشدم؟چون اگه اخرجی بودم باید بهم یه چیزی میگفتن یا حداقل مرخصی دیگه نمی توستم بگیرم درسته؟

بعد از پایان مرخصی حتما باید انتخاب واحد کنی و حاظر باشی وگرنه با مشکل روبه رو میشی
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب الان که تا مهر و شروع ترم جدید مرخصی دارم اگه کنکور 94 قبول بشم میتونم انصراف بدم دیگه؟و اگر دیدم قبول نشدم میتونم انتخاب واحد کنم وسر کلاس حاضر بشم درسته؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهشا یکی جواب بده

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب الان که تا مهر و شروع ترم جدید مرخصی دارم اگه کنکور 94 قبول بشم میتونم انصراف بدم دیگه؟و اگر دیدم قبول نشدم میتونم انتخاب واحد کنم وسر کلاس حاضر بشم درسته؟
      بله میشه
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام مجدد.من پارسال در دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و انتخاب واحد هم برای ترم اول انجام دادم ولی به توصیه مشاورم اصلا دانشگاه نرفتم چون میگفت با یک ترم نرفتن کسی رو اخراج نمیکنن بعد کمی قبل از شروع ترم دوم یعنی در حدود بهمن رفتم دانشگاه گفتم مرخصی تحصیلی میخوام و بعد از پر کردن فرم مربوطه رفتم امور مالی شماره دانشجوییم رو چک کرد و یه پولی گفت واریز کن من واریز کردم خلاصه همه مراحل مرخصی گرفتن انجام دادم. حالا میخواستم بدون از دانشگاه اخراج که نشدم؟چون اگه اخرجی بودم باید بهم یه چیزی میگفتن یا حداقل مرخصی دیگه نمی توستم بگیرم درسته؟
      شما چون کلاسهای ترم رو نرفتی خود به خود کلاسات رو حذف کردن ! به نوعی حذف ترم کردن برات .. البته اگه ادامه بدی اون ترم جزو سنواتت محسوب میشه ! البته اگه خود به خود حذف نکنن اون وقت تو صفحه امتحانات بیشتر از 3 تا درس برات حذف کرده باشن و درس 4 در کار باشه میتونه یه مشکل براتون ایحاد کنه .. یه سر دیگه به دانشگاه بزنین و از اونا این مطلب رو بپرسین ! اگه اینجوری باشه باید درخواست بدین حذف ترم براتون اعمال بشه ..

به این راحتیا از دانشگاه اخراج نمیکنن نگران نباش ولی خب اگه زیاد غیبت کنی اذیتت میکنن ..

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان اگه یکی گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطشو گم بکنه باید چیکار کنه؟؟

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نبووود

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      سلام دوستان اگه یکی گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطشو گم بکنه باید چیکار کنه؟؟
      کسی نمیدونه؟
      خواهشا جواب بدین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی گواهی موقت دیگ بگیر خب

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای گواهی موقت المثنی صادر نمیکنن ولی کپیش رو میتونی از سیستم مدرستون پرینت بگیری ولی هیچ ارزشی خارج از آموزش پرورش نداره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

برای گواهی موقت المثنی صادر نمیکنن ولی کپیش رو میتونی از سیستم مدرستون پرینت بگیری ولی هیچ ارزشی خارج از آموزش پرورش نداره
      شاااید بتونه کپیش رو ببره اموزش پرورش خود رئیس اموزش بتونه چیزی توش بنویسه و مهر و امضا کنه
      .........

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مدرسه م منحل شده چیکارکنم؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط افسونگر نمایش پست ها
      مدرسه م منحل شده چیکارکنم؟
      شما برو آموزش پرورش ، بهترین جا اونجاست واسه رفع مشکلت
      .Human, Developer, Innovator

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      برو دبیرستان دوباره صادر میکنن!
      خلاف قوانین.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا دو تا سوال دارم .
      1. من برا دانشگاه قبلیم که ثبت نام کردم فقط گواهی موقت پیش دانشگاهی نیاز بود برا ثبت نام و من بردم . حالا اگه انصراف بدم برا ثبت نام تو یه دانشگاه دیگه بهم تحویل میدن گواهی موقت رو ؟
      2. گواهی موقت دیپلم رو هر چی میگردم پیداش نمیکنم . امکان داره دانشگاه جدید که میخوام ثبت نام کنم گواهی موقت دیپلم نخواد ؟ که فقط با گواهی پیش ثبت نامم کنن ؟ با مسوول مدرسمون مشکل دارم نمیخوام بهش رو بندازم :/ گواهی موقت المثنی میدن اصن ؟؟ باید برم آموزش پرورش ناحیه یا مدرسه ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن