خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات

اندر باب المپیاد (بشکل تخصصی! نجوم)

سلام دوستان!
      این تاپیک رو به این هدف زدم که شاید کسایی باشن که بخوان المپیاد بخونن یا علاقمند باشن بهش و در موردش کلا نحوه مطالعه یا مزایا یا اینکه سیستمش چجوریه سوال داشته باشن یا اینکه کلا تهش چی میشه مثلا چه مدال بیارن چه نیارن چه اتفاقی میفته و....!امیدوارم بتونم کمکشون کنم!
      در ضمن حوزه تخصص شخص من هم المپیاد نجومه و به سوالات تخصصی تر در مورد المپیاد نجوم هم تا جایی که بتونم پاسخگوی دوستان خواهم بود!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      این تاپیک رو به این هدف زدم که شاید کسایی باشن که بخوان المپیاد بخونن یا علاقمند باشن بهش و در موردش کلا نحوه مطالعه یا مزایا یا اینکه سیستمش چجوریه سوال داشته باشن یا اینکه کلا تهش چی میشه مثلا چه مدال بیارن چه نیارن چه اتفاقی میفته و....!امیدوارم بتونم کمکشون کنم!
      در ضمن حوزه تخصص شخص من هم المپیاد نجومه و به سوالات تخصصی تر در مورد المپیاد نجوم هم تا جایی که بتونم پاسخگوی دوستان خواهم بود!
      سلام
      خیلی ممنون بابت تاپیکی زدین
      توی دبیرستان که نشد بریم المپیاد میخاستم در مورد المپیاد دانشجویی سوال بپرسم که چه فرقی با المپیاد هایی که توی سطح دبیرستان برگزار میشه داره ( از لحاظ امتیازات)؟؟
      کلا چجوری میشه سربازی رو پیچوند ؟؟

3. Top | #3
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa181 نمایش پست ها
      سلام
      خیلی ممنون بابت تاپیکی زدین
      توی دبیرستان که نشد بریم المپیاد میخاستم در مورد المپیاد دانشجویی سوال بپرسم که چه فرقی با المپیاد هایی که توی سطح دبیرستان برگزار میشه داره ( از لحاظ امتیازات)؟؟
      کلا چجوری میشه سربازی رو پیچوند ؟؟
      سلام و درود
      بنده خودم تازه از دبیرستان فارغ شدم و بیشتر اطلاعاتم در حوزه المپیاد دانش آموزیهاما خب اطلاعاتی هم از المپیاد دانشجویی داریم!در مورد سربازی که گفتین اینطوریه که سه نفر اول پسر هر رشته فقط باید دوره آموزشی خدمت(دوره ضرورت!)رو بگذرونن و بقیه خدمت سربازیشون رو میتونن بشکل پژوهشی در دانشگاه بگذرونن!پونزده نفر اول هر رشته هم در ارشد در صورت پذیرش دانشگاه میتونن هر جا که بخوان ادامه بدن!سه نفر اولم هزینه سفرها و مقالات علمیشون رو تامین میکنن(البته اینا رو میگن ولی لزومی نداره عمل کنن )از دیگر مزایاش! هم اینه که از خدمات و بورس های بنیاد ملی نخبگان میتونن استفاده کنن!
      فرقشونم از لحاظ امتیازات و اینا مثلا اینه که تاثیر المپیاد دانش آموزی رو کنکوره اما خب واضحا المپیاد دانشجویی تو ارشد و دکترا تاثیرگذاره جفتشونم از خدمات بنیاد ملی نخبگان میتونن استفاده کنن(البته اگه بدن )
      ویرایش توسط Aminsa : 05 مرداد 1396 در ساعت 15:06

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

ببشقید من یه چند تا سوال داشتم

المپیاد زیست میخوام شرکت کنم
      البته چیزی حدود 1.5 سال دیگه
      ینی المپیادی که سال 97-98 گرفته میشه

خواستم بدونم از کجا اطلاع رسانی میکنن واسه ثبت نام ؟؟

و اینکه چجوری باید ثبت نام کنم ؟؟
      در مورد منابع هم اگه ممکنه یه راهنمایی کنید
      علاوه بر کتابای درسی دیگه چی بخونم ؟؟

و یه سوال دیگه
      المپیاد درس دیگه هست که از زیست اسون تر باشه ؟
      و با مدال طلا از کنکور معاف بشیم ؟

از اونجا که مسائل نوشتاری و مفهومی رو بهتر یاد میگیرم تصمیم گرفتم المپیاد زیست برم
      با ریاضی و فیزیک زیاد جور نیستم
      اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا اونم بگید

و بازم یه سوال دیگه

چطوری سوال میاد توی المپیاد ؟
      تستیه ؟ تشریحیه ؟
      و تعدادش چند تاست ؟
      یکی از اشناها که الان حدودا میانسال محسوب میشه گفتش که چندین سال پیش که المپیاد فیزیک داده کلا 5 تا سوال بوده
      ولی سوالا خیلی سخت بودن
      هنوزم اینطویه ؟؟

مرسی میشم جواب بدین
      ویرایش توسط unlucky : 06 مرداد 1396 در ساعت 02:43

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول از همه اینکه من خودم بزرگترین اشتباهم این بود که دیر به فکر المپیاد افتادم پس حالا شما که به فکر هستین حتما حتما پیگیر باشید و به هیچ وجه این فرصت رو از دست ندید که بعدا حسرت میخورید.
      به نظر غیر از زیست المپیاد شیمی هم برای شما خوب باشه که بازم با توجه به علاقه تون انتخاب کنید
      شایدم بشه هردو رو ثبت نام کنید ولی خب تمرکزتون رو بزارید روی یکی نتیجه بهتر خواهد بود.
      من که دبیرستان بودم المپیاد کامپیوتر شرکت کردم که همه سوالا تستی بود
      البته مرحله اولش اینطوری بود و مراحل بعدی تفاوت داره که با توجه به درس مورد نظر در موردش تحقیق کنید.
      اون زمان مرحله اولش بهمن یا اسفند بود و ثبت نامش هم بعد از امتحانات ترم اول
      یه سایت هم داره که اخبار ثبت نام و.. رو میزاره که سرچ کنید پیدا میشه

مهمترین مسئله اینکه خیلی سریع در مورد منابع و درس مورد نظر تصمیم بگیرید و خوب بخونید ، انشاءا... با توجه به فرصت چند ماهه که باقی مونده نتیجه خوبی بگیرید
      مدال طلا مستقیم میره دانشگاه
      مدال نقره و برنز هم سهمیه داره برای ورود به دانشگاه ولی معاف از کنکور نیست

به نظر من حتی اگه نتونید مدال هم بیارید بازم ارزش داره چون فوق العاده در اون درس قوی میشید ، به شرطی که خوب بخونید احتمال مدال هم حتما هست.
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-b نمایش پست ها
      اول از همه اینکه من خودم بزرگترین اشتباهم این بود که دیر به فکر المپیاد افتادم پس حالا شما که به فکر هستین حتما حتما پیگیر باشید و به هیچ وجه این فرصت رو از دست ندید که بعدا حسرت میخورید.
      به نظر غیر از زیست المپیاد شیمی هم برای شما خوب باشه که بازم با توجه به علاقه تون انتخاب کنید
      شایدم بشه هردو رو ثبت نام کنید ولی خب تمرکزتون رو بزارید روی یکی نتیجه بهتر خواهد بود.
      من که دبیرستان بودم المپیاد کامپیوتر شرکت کردم که همه سوالا تستی بود
      البته مرحله اولش اینطوری بود و مراحل بعدی تفاوت داره که با توجه به درس مورد نظر در موردش تحقیق کنید.
      اون زمان مرحله اولش بهمن یا اسفند بود و ثبت نامش هم بعد از امتحانات ترم اول
      یه سایت هم داره که اخبار ثبت نام و.. رو میزاره که سرچ کنید پیدا میشه

مهمترین مسئله اینکه خیلی سریع در مورد منابع و درس مورد نظر تصمیم بگیرید و خوب بخونید ، انشاءا... با توجه به فرصت چند ماهه که باقی مونده نتیجه خوبی بگیرید
      مدال طلا مستقیم میره دانشگاه
      مدال نقره و برنز هم سهمیه داره برای ورود به دانشگاه ولی معاف از کنکور نیست

به نظر من حتی اگه نتونید مدال هم بیارید بازم ارزش داره چون فوق العاده در اون درس قوی میشید ، به شرطی که خوب بخونید احتمال مدال هم حتما هست.
      موفق باشید
      خیلی ممنونم از پاسخگوییت دوست عزیز

یه لطف میکنی ادرس سایت رو بدی ؟؟
      سرچ که میکنم چندین تا سایت مختلف میاره نمیدونم کدومشه

مثلا یکیش olympiad.samjesh.org
      یکیش irysc.cpm و...

سایتی که اطلاع رسانی میکنه با سایتی که ثبت نام میکنیم یکی هستش ؟؟؟

7. Top | #7
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      سلام

ببشقید من یه چند تا سوال داشتم

المپیاد زیست میخوام شرکت کنم
      البته چیزی حدود 1.5 سال دیگه
      ینی المپیادی که سال 97-98 گرفته میشه

خواستم بدونم از کجا اطلاع رسانی میکنن واسه ثبت نام ؟؟

و اینکه چجوری باید ثبت نام کنم ؟؟
      در مورد منابع هم اگه ممکنه یه راهنمایی کنید
      علاوه بر کتابای درسی دیگه چی بخونم ؟؟

و یه سوال دیگه
      المپیاد درس دیگه هست که از زیست اسون تر باشه ؟
      و با مدال طلا از کنکور معاف بشیم ؟

از اونجا که مسائل نوشتاری و مفهومی رو بهتر یاد میگیرم تصمیم گرفتم المپیاد زیست برم
      با ریاضی و فیزیک زیاد جور نیستم
      اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا اونم بگید

و بازم یه سوال دیگه

چطوری سوال میاد توی المپیاد ؟
      تستیه ؟ تشریحیه ؟
      و تعدادش چند تاست ؟
      یکی از اشناها که الان حدودا میانسال محسوب میشه گفتش که چندین سال پیش که المپیاد فیزیک داده کلا 5 تا سوال بوده
      ولی سوالا خیلی سخت بودن
      هنوزم اینطویه ؟؟

مرسی میشم جواب بدین
      سلام و دروووووود فراوان
      ببینید بزارین همین اول سنگ هامون رو وابکنیم
      اول یه سری توضیح میدم که توش نکات مهمیه!
      ببینید المپیاد یه کار کاملا تخصصی و برای موفقیت مستلزم وقت گذاشتن خیلی زیاده طوری که عملا به چیزی جز المپیاد مثل دروس مدرسه و ... نباید بخونید مگر در شرایط ضروری مثل ایام امتحانات!ما تو المپیاد درس آسون نداریم!مثلا بگین برم فلان رشته آسونتره!خیر از این خبرا نیستفقط و فقط باید به رشته ای که علاقه و توانایی دارین برین!المپیاد متشکل از سه مرحله اس ،تو مرحله اول که حول و حوش بهمن برگزار میشه سوالات بشکل تستی و از بین چن هزار شرکت کننده چیزی حدود بین 500 تا 1000 نفر انتخاب میشن.این نفرات باید تو اردیبهشت ماه تو آزمون مرحله دوم شرکت کنن که معمولا بشکل تشریحیه اما بعضی رشته ها هم تشریحیه و هم تستی مثل شیمی یا تو زیست سوالایی که توش باید جملات صحیح و غلط رو مشخص کنید!بعد از این تعداد نزدیک چهل نفر برای دوره تابستانه که از تیر ماه شروع میشه انتخاب میشن و طی دوره ای نفس گیر و دادن امتحانات فراوان در شهریور ماه به تعداد مشخصی که تو هر رشته متغیره طلا میدن و فقط مدال طلا از کنکور معافه مدال نقره و برنز سهمیه دارن برا کنکور.همونطور که دیدین برای کسب مدال شرایط به مراتب سختتر از کنکوره و فقط عشق و علاقس که میتونه شما رو به پیش ببره!دروسی هم که تو هر رشته باید مطالعه کنین اکثرا از منابع دانشگاهیه و فقط جز اندکیش مربوط به دبیرستان میشه!گفتم تخصص بنده نجومهبه خاطر همین تو منابع خیلی نمیتونم کمکتون کنم برای اینکار میتونین تو اینترنت جست و جو کنین و از سایت های مطمئن یا از افراد صاحب مدال این رشته سوال کنین خب به تبع سطح اکثر سوالات فراتر از دبیرستانه و هر چه به مراحل جلوتر میرین سختتر و تخصصی تر میشن!برای کسب اخبار و ثبت نام و اینا باید به سایت باشگاه دانش پژوهان جوان مراجعه کنین به نشانیه ysc.sampad.medu.ir .اما عرض اصلیه بنده روی این بود که نباید صرفا به عنوان یه چیزه علاوه بر مدرسه یا تفننی بهش نگاه کنین چون با این کار ممکنه مرحله یک هم قبول نشین!اما اگر درست و جدی و بااکثر توان مطالعه کنین حتی اگه مدال هم نیارین هم قدرت فکریتون افزایش پیدا میکنه و هم دید علمیتون بهتر میشه که حتی تو کنکور هم کمک کنندست.در ضمن باتوجه به چیزایی که گفتین علی القاعده باید بین زیست و شیمی انتخاب کنین و ببینین به کدوم علاقه مندترین!بازم اگع سوالی بود در خدمتم.یکمم رک حرف زدم بخاطر این بود که دوست ندارم الکی وقتتون رو تلف کنین برای المپیاد و آخرش به نتیجه نرسین!بیشتر سعی کردم واقعیت رو بگم که برمبنای اون تصمیم بگیرین و اگر این علاقه و اراده رو تو خودتون میبینین المپیاد قطعا انتخاب خوبیه و خیلی زیباست حتی اگه مدال نیارین بخاطر چیزایی که یاد گرفتین اتفاقات خوبی میفته!
      ویرایش توسط Aminsa : 06 مرداد 1396 در ساعت 03:28

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام و دروووووود فراوان
      ببینید بزارین همین اول سنگ هامون رو وابکنیم
      اول یه سری توضیح میدم که توش نکات مهمیه!
      ببینید المپیاد یه کار کاملا تخصصی و برای موفقیت مستلزم وقت گذاشتن خیلی زیاده طوری که عملا به چیزی جز المپیاد مثل دروس مدرسه و ... نباید بخونید مگر در شرایط ضروری مثل ایام امتحانات!ما تو المپیاد درس آسون نداریم!مثلا بگین برم فلان رشته آسونتره!خیر از این خبرا نیستفقط و فقط باید به رشته ای که علاقه و توانایی دارین برین!المپیاد متشکل از سه مرحله اس ،تو مرحله اول که حول و حوش بهمن برگزار میشه سوالات بشکل تستی و از بین چن هزار شرکت کننده چیزی حدود بین 500 تا 1000 نفر انتخاب میشن.این نفرات باید تو اردیبهشت ماه تو آزمون مرحله دوم شرکت کنن که معمولا بشکل تشریحیه اما بعضی رشته ها هم تشریحیه و هم تستی مثل شیمی یا تو زیست سوالایی که توش باید جملات صحیح و غلط رو مشخص کنید!بعد از این تعداد نزدیک چهل نفر برای دوره تابستانه که از تیر ماه شروع میشه انتخاب میشن و طی دوره ای نفس گیر و دادن امتحانات فراوان در شهریور ماه به تعداد مشخصی که تو هر رشته متغیره طلا میدن و فقط مدال طلا از کنکور معافه مدال نقره و برنز سهمیه دارن برا کنکور.همونطور که دیدین برای کسب مدال شرایط به مراتب سختتر از کنکوره و فقط عشق و علاقس که میتونه شما رو به پیش ببره!دروسی هم که تو هر رشته باید مطالعه کنین اکثرا از منابع دانشگاهیه و فقط جز اندکیش مربوط به دبیرستان میشه!گفتم تخصص بنده نجومهبه خاطر همین تو منابع خیلی نمیتونم کمکتون کنم برای اینکار میتونین تو اینترنت جست و جو کنین و از سایت های مطمئن یا از افراد صاحب مدال این رشته سوال کنین خب به تبع سطح اکثر سوالات فراتر از دبیرستانه و هر چه به مراحل جلوتر میرین سختتر و تخصصی تر میشن!برای کسب اخبار و ثبت نام و اینا باید به سایت باشگاه دانش پژوهان جوان مراجعه کنین به نشانیه ysc.sampad.medu.ir .اما عرض اصلیه بنده روی این بود که نباید صرفا به عنوان یه چیزه علاوه بر مدرسه یا تفننی بهش نگاه کنین چون با این کار ممکنه مرحله یک هم قبول نشین!اما اگر درست و جدی و بااکثر توان مطالعه کنین حتی اگه مدال هم نیارین هم قدرت فکریتون افزایش پیدا میکنه و هم دید علمیتون بهتر میشه که حتی تو کنکور هم کمک کنندست.در ضمن باتوجه به چیزایی که گفتین علی القاعده باید بین زیست و شیمی انتخاب کنین و ببینین به کدوم علاقه مندترین!بازم اگع سوالی بود در خدمتم.یکمم رک حرف زدم بخاطر این بود که دوست ندارم الکی وقتتون رو تلف کنین برای المپیاد و آخرش به نتیجه نرسین!بیشتر سعی کردم واقعیت رو بگم که برمبنای اون تصمیم بگیرین و اگر این علاقه و اراده رو تو خودتون میبینین المپیاد قطعا انتخاب خوبیه و خیلی زیباست حتی اگه مدال نیارین بخاطر چیزایی که یاد گرفتین اتفاقات خوبی میفته!
      خیلی هم عالی
      واقعا متشکرم

فقط 2 تا سوال الان ذهن منو درگیر کرده

سوال اول :

پارسال مدیر مدرسمون یه برگه بهمون داد برای ثبت نام در المپیاد
      نحوه ثبت نام رو نوشته بود

الان رفتم اوردمش توش نوشته برای ثبت نام به سایت
      http://olu.medu.ir
      مراجعه کنید

اگه ممکنه یه سر به این سایت بزن یه لحظه
      ببین کدومش درست تره ؟؟؟

اطلاع رسانی توی یه سایته
      و ثبت نام توی یه سایت دیگه ؟؟

سوال دوم :

اینطور که از حرف شما متوجه شدم

مرحله اول بهمن ماه
      مرحله دوم ادیبهشت
      بعد از مرحله دوم میریم کلاس اموزشی و بعد از کلاس اموزشی مرحله سومه

با این حساب حتی تا بعد از تابستان هم مدال طلا مشخص نمیشه

در صورتی که تیر ماه کنکور میگیرن و بعد از تابستان باید تکلیفت مشخص بشه که دانشگاه میری یا نه

جریانش چطوریه ؟؟

چون با این حساب جواب المپیاد با فاصله زیادی بعد از کنکور مشخص میشه

اگه ممکنه مارو روشن کن ثواب داره به خدا

9. Top | #9
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      خیلی هم عالی
      واقعا متشکرم

فقط 2 تا سوال الان ذهن منو درگیر کرده

سوال اول :

پارسال مدیر مدرسمون یه برگه بهمون داد برای ثبت نام در المپیاد
      نحوه ثبت نام رو نوشته بود

الان رفتم اوردمش توش نوشته برای ثبت نام به سایت
      http://olu.medu.ir
      مراجعه کنید

اگه ممکنه یه سر به این سایت بزن یه لحظه
      ببین کدومش درست تره ؟؟؟

اطلاع رسانی توی یه سایته
      و ثبت نام توی یه سایت دیگه ؟؟

سوال دوم :

اینطور که از حرف شما متوجه شدم

مرحله اول بهمن ماه
      مرحله دوم ادیبهشت
      بعد از مرحله دوم میریم کلاس اموزشی و بعد از کلاس اموزشی مرحله سومه

با این حساب حتی تا بعد از تابستان هم مدال طلا مشخص نمیشه

در صورتی که تیر ماه کنکور میگیرن و بعد از تابستان باید تکلیفت مشخص بشه که دانشگاه میری یا نه

جریانش چطوریه ؟؟

چون با این حساب جواب المپیاد با فاصله زیادی بعد از کنکور مشخص میشه

اگه ممکنه مارو روشن کن ثواب داره به خدا
      آها خب شما دچار اشتباه محاسباتی شدید
      اولا نهایتا شما باید تو سوم دبیرستان شرکت کنین!یعنی نتیجه تو تابستون سوم به چهارم مشخص میشه!من کسی رو ندیدم که سال چهارم المپیاد تو دوره باشه و اصلا فک کنم از نظر قانونی هم اینکار امکان پذیر نیست .پس بهمن ماه سال سوم دبیرستان شرو میشه تا تابستون سوم به چهارم!
      اون سایتی هم که گفتم درسته شک نکناون سایتی که مدیرتون گفته رو من تا حالا ندیدم!!!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آها خب شما دچار اشتباه محاسباتی شدید
      اولا نهایتا شما باید تو سوم دبیرستان شرکت کنین!یعنی نتیجه تو تابستون سوم به چهارم مشخص میشه!من کسی رو ندیدم که سال چهارم المپیاد تو دوره باشه و اصلا فک کنم از نظر قانونی هم اینکار امکان پذیر نیست .پس بهمن ماه سال سوم دبیرستان شرو میشه تا تابستون سوم به چهارم!
      اون سایتی هم که گفتم درسته شک نکناون سایتی که مدیرتون گفته رو من تا حالا ندیدم!!!!
      نه داداش ببین اشباه متوجه شدی
      من سال سوم نبودم که
      الان دیگه سال سومی وجود نداره
      سوما شدن چهارم

من متولد 79 ام . ولی چون نیمه دوم بودم الان شدم نظام جدید
      سال گذشته دهم بودم
      بعد از همین تابستون میشم یازدهم

ینی باید همین سال اینده که میاد شرکت کنم توی المپیاد ؟؟
      یا میتونم صبر کنم سال دوازدهم ( نظام جدید ) شرکت کنم ؟؟

نمیدونم از نظام جدید اطلاع داری یا نه

دهم = دوم دبیرستان
      یازدهم = سوم دبیرستان
      دوازدهم = پیش دانشگاهی

بعد از 12 ام وارد دانشگاه میشی
      ویرایش توسط unlucky : 06 مرداد 1396 در ساعت 04:01

11. Top | #11
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نه داداش ببین اشباه متوجه شدی
      من سال سوم نبودم که
      الان دیگه سال سومی وجود نداره
      سوما شدن چهارم

من متولد 79 ام . ولی چون نیمه دوم بودم الان شدم نظام جدید
      سال گذشته دهم بودم
      بعد از همین تابستون میشم یازدهم

ینی باید همین سال اینده که میاد شرکت کنم توی المپیاد ؟؟
      یا میتونم صبر کنم سال دوازدهم ( نظام جدید ) شرکت کنم ؟؟

نمیدونم از نظام جدید اطلاع داری یا نه

دهم = دوم دبیرستان
      یازدهم = سوم دبیرستان
      دوازدهم = پیش دانشگاهی

بعد از 12 ام وارد دانشگاه میشی
      همون دیگه خودت مدل سازی کن
      یعنی وقتی شما یازدهمی شرکت میکنی!و تابستون یازدهم به دوازدهم نتیجه های نهایی معلوم میشن.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون دیگه خودت مدل سازی کن
      یعنی وقتی شما یازدهمی شرکت میکنی!و تابستون یازدهم به دوازدهم نتیجه های نهایی معلوم میشن.
      اوکی متوجه شدم
      پس از همین فردا برم دنبال منابع

فک میکردم 1 سال و خورده ای وقت دارم ولی فقط 6 ماه فقط دارم

برای اطلاع از زمان ثبت نام و ... از همون سایتی که گفتی پیگیر باشم ؟؟؟
      اطمینانیه دیگه ؟؟

13. Top | #13
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      اوکی متوجه شدم
      پس از همین فردا برم دنبال منابع

فک میکردم 1 سال و خورده ای وقت دارم ولی فقط 6 ماه فقط دارم

برای اطلاع از زمان ثبت نام و ... از همون سایتی که گفتی پیگیر باشم ؟؟؟
      اطمینانیه دیگه ؟؟
      تقریبا یه ماه قبل امتحان مرحله یک باید ثبت نام شروع بشه مثلا تو دی یا شاید آذر حتی تو بهمنم امکان دارهبه هر حال پیگیر باش!
      آره مطمئنن همینه سایتش!
      در ضمن سعی کن خیلی جدی باشی چون زمانتم کمه کارت سختتره یکم!باید با اراده و انگیزه کافی شرو کنی و استفاده کاملا مفید از وقتت!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تقریبا یه ماه قبل امتحان مرحله یک باید ثبت نام شروع بشه مثلا تو دی یا شاید آذر حتی تو بهمنم امکان دارهبه هر حال پیگیر باش!
      آره مطمئنن همینه سایتش!
      در ضمن سعی کن خیلی جدی باشی چون زمانتم کمه کارت سختتره یکم!باید با اراده و انگیزه کافی شرو کنی و استفاده کاملا مفید از وقتت!
      حله
      خیلی ممنون از پاسخگوییت
      و وقتی که گذاشتی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بچه هاي تجربي اگه ميخوايد المپياد زيست شركت كنيد ؛ يا بخونيد براي طلا و يا اصلا دنبالش نريد !!
      من خودم تا مرحله دوم شركت كردم ولي در نهايت ٤٠ نفر پذيرفته ميشن براي مرحله ي سوم !!
      بعدش فقط نفر اول معاف از كنكوره و فك كنم ١٠ نفراول اونم اگه حد نصاب نمره داشته باشند ، ميتونند از سهميه ي المپياد در كنكور استفاده كنند ( اونم كه دو سه ساله داره تاثير گذاشته نميشه )
      بعد كه مياي كنكور هم بدي ، كلا به تناقض بين كتب درسي و كتب رفرنس ميخوري و ....

بهترين المپياد براي تجربي ها ، شيمي هست بنظرم
      حتي اگه قبولم نشي ، تاثير زيادي روي كنكورت ميذاره .....

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن