خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      پُک زدن به سیگار هیچ معنایی ندارد الّا نوعی لجاجت با خود،
      و حتی لجاجت در تداوم ِ نوعی عادت.
      عجیب ترین خوی ِ آدمی این است که می داند
      فعلی بد و آسیب رسان است، اما آن را انجام می دهد و به کرات هم.
      هر آدمی ، دانسته و ندانسته،
      به نوعی در لجاجت و تعارض با خود بسر می برد،
      و هیچ دیگری ویرانگرتر از خود ِ آدمی نسبت به خودش نیست.

به امید اون روز که هممون ترکش کنیم... :/

10-9سالگی با چوب درخت انگور شروع کردیم با بچه های محل
      بعد ک میکشیدیم و تموم میشد تا نیم ساعت سرفه و منگ و گیج (میگرفت مثلا=)) )
      یعنی تو تا تهش بخون چ قد تخـمی بودیم ک با 9سال سن میرفتیم چوب میم خشک میکشیدیم
      بزرگتر ک شدیم ، سیگارای بزرگترارو کش میرفتیم
      بزرگتر تر ک شدیم دیگه نمیتونیم بزاریمش کنار حالا
      تنها کاریم ک بر میاد ب بچه های کوچیکتر توصیه کنیم نکشن
      دقیقا همون چرخه ی همیشگی !
      دقیقا از اولشم فقط با لجاجت با خود ادم شروع شد

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه مرد گریه نمیکنه ، وقتی ناراحت میشه سیگار میکشه
      البته خودم نمیکشما
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      حتی الامکان نبایستی اصلا سیگاری شد چون ترکش سخته به نظرم.
      یه بارم تو یه تاپیکی بحثش رو کردیم که به نظرم مردای سیگاری (افراطی نه) جذاب ترن @laleh74 اگه خاطرت باشه
      نمیدونم، شایدم من دیوونه ـم : ))

به عنوان مثال مایکل در این عکس:

البته زمینه ـش رو هم داره ها،مثلا شما دسته بیل رو هم بدی دست این آدم،چیز خوبی میشه : ))
      شما سیگار کشیدن این گوگولی رو با سیگار کشیدن بقیه مقایسه میکنید!!!!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Last.Behi نمایش پست ها
      شما سیگار کشیدن این گوگولی رو با سیگار کشیدن بقیه مقایسه میکنید!!!!!!
      البته که نه
      نیگا کن ته پستم هم نوشتم که ایشون پتانسلیش رو داره.حتی اگه سبزی هم بدی پاک کنه از جذابیتش چیزی کم نمیشه
      I KEEP DANCING ON MY OWN

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بور
      tp-nielsbohr01-min.png

سیگاری ها به چند دسته تقسیم میشن که مهمترین انها شامل این دسته ها می باشد:

سیگاری ها به چند دسته تقسیم میشن که مهمترین انها شامل این دسته ها می باشد
      chick smoker:یا همان جوجه سیگاری .هر چند در هر رده سنی کم و بیش از این دسته وجود داره اما بیشتر این افراد در رنج سنی 15-20 سال قرار دارند.اینا میخوان نشان بدن بزرگ شده اند غافل از اینکه سیگار بوی شیر دهن را از بین نمی برد.از علایم این دسته زود بیرون دادن دود سیگار از دهان است.بسیار زود

chain smoker: همانطور که از اسمش مشخصه این دسته از افراد به گروهی تلقی میشه که از آتیش سیگار فعلی برای روشن کردن سیگار بعدی استفاده میکنند : )و بصورت زنجیره ای سیگار میکشند.اینا هرچند دیگر نیاز به پرسیدن متعدد >آتیش داری دآش ؟ < نیستند اما به دلایلی که پایین تشریف میکنم با وجود تمام احترام مورد قبول من نیستند

smoker:یا همان سیگاری های رایج که در همه جا و همه وقت و اکثر بدون محدودیت(ترس) سیگار می کشند ولی نه به شدت گروه بالا .اینان از یه جایی به بعد از روی عادت سیگار می کشند .به نوعی میتوان گفت 93 درصد این گروه از سیگار کشیدن خود لذتی نمی برند و به شدت به فکر ترک هستند که اتفاقا عمده یا بیشتر ترکی ها در این دسته قرار دارند
      :یا همان سیگاری های رایج که در همه جا و همه وقت و اکثر بدون محدودیت(ترس) سیگار می کشند ولی نه به شدت گروه بالا .اینان از یه جایی به بعد از روی عادت سیگار می کشند .به نوعی میتوان گفت 93 درصد این گروه از سیگار کشیدن خود لذتی نمی برند و به شدت به فکر ترک هستند که اتفاقا عمده یا بیشتر ترکی ها در این دسته قرار دارند

df31c471f9951.jpg
      mini smoker: خود من در این قرار گرفتم و میتونم اطلاعات جامعی ارائه بدم : )
      این دسته نه برای بزرگ نشان دادن خودشون (اکثرا در تنهایی یا خفا) سیگار می کشند ،نه تو کشیدن سیگار افراط میکنند و نه از روی عادت سیگار میکشند
      بلکه اینا برای خاموش کردن درد ها و یا کمتر کردن اثر آن ها در موقع هجوم مشکلات دست به این کار میزند (اکثر 1-2 نخ و نهایتا 3-4 بار در هر ماه)
      چون معتقدم ارامش ناشی از سیگار اصلا تلقینی نیست .هرچند کوتاه مدت ،هرچند یه مقدار (برا این دسته) مضر از نظر علمی ولی از نظر همین علم آرامش ناشی از اون تایید شده

پ.ن:گفتن اینکه بجز سیگار راه های دیگه ای برای رفع تنش هست درسته ولی توی برخی از مواقع جواب نمیده.
      پ.ن:هر ادم سیگاری لزوما یه ادم بد و عجیب و غریب نیست !
      پ.ن:متن بالا نظر شخصی من بود .ولی در کل شما سیگار نکشید براتون خوب نیست .اگه جزو دسته اول نشید که با شناختی که ازتون دارم میشید نهایتا میشید دسته دو یا سه که اونم براتون خیلی ضرر داره

einstein.jpg
      ویرایش توسط attila : 03 مرداد 1396 در ساعت 02:33

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته که نه
      نیگا کن ته پستم هم نوشتم که ایشون پتانسلیش رو داره.حتی اگه سبزی هم بدی پاک کنه از جذابیتش چیزی کم نمیشه
      بلی بلی کاملا صحیح
      ((ولی جذاب نمی شن خدایی ،بیشتر حس این ب آدم دست میده ک طرف ب فکر خودش نیس اصلا))

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بلی بلی کاملا صحیح
      ((ولی جذاب نمی شن خدایی ،بیشتر حس این ب آدم دست میده ک طرف ب فکر خودش نیس اصلا))
      نمیدونم والا،من عقاید مسخره زیاد دارم،اینم یکی از اوناس
      حرفی که تو هم میزنی قبول دارم.
      ولی آخه فیگور رو ملاحظه بنما *______*
      I KEEP DANCING ON MY OWN

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم والا،من عقاید مسخره زیاد دارم،اینم یکی از اوناس
      حرفی که تو هم میزنی قبول دارم.
      ولی آخه فیگور رو ملاحظه بنما *______*
      البته فک کنم این الکترونیک اسموکه ،یکم خیلی خوشگل شده

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته فک کنم این الکترونیک اسموکه ،یکم خیلی خوشگل شده
      قربون خدا برم که کم نذاشته
      همون قضیه ژن و اینا تو اون تاپیک،صادقه اینجا هم
      نمونه زیاد هس البته، این عکس رو چشمم خورد دیدم چقده خوبه،گذاشتم
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قربون خدا برم که کم نذاشته
      همون قضیه ژن و اینا تو اون تاپیک،صادقه اینجا هم
      نمونه زیاد هس البته، این عکس رو چشمم خورد دیدم چقده خوبه،گذاشتم
      بلی بلی،

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طرف چند سال زحمت میکشه یاد بگیره چطور سیگار بکشه مگه دیوانست بیاد ترک کنه
      جمع کنید بابا این سوسول بازیا رو ,هم سن های شما دارن ماری جوانان و کوک و کراک میزنن اون وقت شما درمورد ترک سیگار حرف میزنید؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاقا دروغه ...سیگار هیچ ضرری ندارهعموی بابای من صد سال داره روزی یه بسته نکشه روزش تموم نمیشه...الان از من سالم تره
      هر چقد دوس دارین بکشین

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سیگار تنها بدیش بوی بد و زرد شدن دندانه
      البته در هر حال از روزی دو تا بیشتر شه خوب نیست
      صد البته طرفش هم نرید
      پدرمم سیگاری بود اما ده ساله ترک کرده خیلی رو اومده همچیش
      منم تصمیم اینه که طرفش نرم فقط بخاطر خط اول و اینکه کنترل تعدادش سخته
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      بور
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: TP-NIELSBOHR01-min.png
مشاهده: 96
حجم: 98.0 کیلو بایت

سیگاری ها به چند دسته تقسیم میشن که مهمترین انها شامل این دسته ها می باشد:

سیگاری ها به چند دسته تقسیم میشن که مهمترین انها شامل این دسته ها می باشد
      chick smoker:یا همان جوجه سیگاری .هر چند در هر رده سنی کم و بیش از این دسته وجود داره اما بیشتر این افراد در رنج سنی 15-20 سال قرار دارند.اینا میخوان نشان بدن بزرگ شده اند غافل از اینکه سیگار بوی شیر دهن را از بین نمی برد.از علایم این دسته زود بیرون دادن دود سیگار از دهان است.بسیار زود

chain smoker: همانطور که از اسمش مشخصه این دسته از افراد به گروهی تلقی میشه که از آتیش سیگار فعلی برای روشن کردن سیگار بعدی استفاده میکنند : )و بصورت زنجیره ای سیگار میکشند.اینا هرچند دیگر نیاز به پرسیدن متعدد >آتیش داری دآش ؟ < نیستند اما به دلایلی که پایین تشریف میکنم با وجود تمام احترام مورد قبول من نیستند

smoker:یا همان سیگاری های رایج که در همه جا و همه وقت و اکثر بدون محدودیت(ترس) سیگار می کشند ولی نه به شدت گروه بالا .اینان از یه جایی به بعد از روی عادت سیگار می کشند .به نوعی میتوان گفت 93 درصد این گروه از سیگار کشیدن خود لذتی نمی برند و به شدت به فکر ترک هستند که اتفاقا عمده یا بیشتر ترکی ها در این دسته قرار دارند
      :یا همان سیگاری های رایج که در همه جا و همه وقت و اکثر بدون محدودیت(ترس) سیگار می کشند ولی نه به شدت گروه بالا .اینان از یه جایی به بعد از روی عادت سیگار می کشند .به نوعی میتوان گفت 93 درصد این گروه از سیگار کشیدن خود لذتی نمی برند و به شدت به فکر ترک هستند که اتفاقا عمده یا بیشتر ترکی ها در این دسته قرار دارند

نام: df31c471f9951.jpg
مشاهده: 97
حجم: 96.6 کیلو بایت
      mini smoker: خود من در این قرار گرفتم و میتونم اطلاعات جامعی ارائه بدم : )
      این دسته نه برای بزرگ نشان دادن خودشون (اکثرا در تنهایی یا خفا) سیگار می کشند ،نه تو کشیدن سیگار افراط میکنند و نه از روی عادت سیگار میکشند
      بلکه اینا برای خاموش کردن درد ها و یا کمتر کردن اثر آن ها در موقع هجوم مشکلات دست به این کار میزند (اکثر 1-2 نخ و نهایتا 3-4 بار در هر ماه)
      چون معتقدم ارامش ناشی از سیگار اصلا تلقینی نیست .هرچند کوتاه مدت ،هرچند یه مقدار (برا این دسته) مضر از نظر علمی ولی از نظر همین علم آرامش ناشی از اون تایید شده

پ.ن:گفتن اینکه بجز سیگار راه های دیگه ای برای رفع تنش هست درسته ولی توی برخی از مواقع جواب نمیده.
      پ.ن:هر ادم سیگاری لزوما یه ادم بد و عجیب و غریب نیست !
      پ.ن:متن بالا نظر شخصی من بود .ولی در کل شما سیگار نکشید براتون خوب نیست .اگه جزو دسته اول نشید که با شناختی که ازتون دارم میشید نهایتا میشید دسته دو یا سه که اونم براتون خیلی ضرر داره

نام: einstein.jpg
مشاهده: 96
حجم: 28.1 کیلو بایت
      منفورترین دسته سیگاریا (سیگاری نما ها) اون تینیجرای 15 تا 17 سالیَن که تو تنهاییاشون حتی به فکر سیگار هم نمیوفتن، ولی تو عموم سیگار میکشن که مثلا آقا ما دیگه بزرگ شدیم، یا خیلی سختی دیدیم و درد داریم و فلان... :/
      .More than yesterday, less than tomorrow

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid.V.Z نمایش پست ها
      حرفتون رو کاملا قبول دارم!!
      سیگار یه چیز بسیار مزخرفه و حال بهم زنه، سنگین ترین سیگار رو هم آدم بکشه بعد چند دقیقه اون حسی که به آدم میده میپره!! من از دیشب ترک کردم و نکشیدم و الآن یه روزه که پاکم میدونم این مدت زمان گفتن نداره و خنده دارم اما به هر حال عزممو جذب کردم
      ممنون از پست بسیار مفیدتون
      خوهش میکنم امیدوارم که دیگه لب به سیگار نزنید وقتی میتونید سالم زندگی کنید چرا زندگی تونو به خطر میندازین

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن