خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      ولی از نظر جو رقابتی مدرسه خوبه اما وقت گیره،من عمومیارو با مدرسه هماهنگ کردم و نرفتم فقط زنگ اختصاصیا میرفتم بعضی روزا هم نمیرفتم ولی همون روزا رو ک میرفتم خیلی خسته میشدم
      اما حالا ک کلاس گرفتی نرو مدرسه و اصلا بهش فکر نکن!
      جو رقابتی..........من این کلاسایی که میرم واقعا بچه درسخونا هستن و از مدارس فرزانگان که واقعا بچه هاشون عالی کار میکنن در حالیکه بچه های مدرسه ما کلا 5یا6 نفر خوب درس میخونن...........

2. Top | #17
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      جو رقابتی..........من این کلاسایی که میرم واقعا بچه درسخونا هستن و از مدارس فرزانگان که واقعا بچه هاشون عالی کار میکنن در حالیکه بچه های مدرسه ما کلا 5یا6 نفر خوب درس میخونن...........
      خب مشکلی نیس دیگ
      موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      خب مشکلی نیس دیگ
      موفق باشی
      مرسی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بابا مدرسه کیلو چنده من سوممو عشقی میرفتم دوستام هم همینطور ناظم تا میخواست چیزی بگه میریختیم رو سرش
      پیش دانشگاهی که قلم پامو بشکونن جز ترم اول و دوم نمیرم
      اصولا اکثر دخترا خیلی نگران مواردی مثل انضباط هستن و اینکه کلا مدیر و ناظم و x و y چی راجبشون فکر میکنه در حالیکه این چیزا برا ما پسرا اندازه یه پشه هم اهمیت نداره

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      بابا مدرسه کیلو چنده من سوممو عشقی میرفتم دوستام هم همینطور ناظم تا میخواست چیزی بگه میریختیم رو سرش
      پیش دانشگاهی که قلم پامو بشکونن جز ترم اول و دوم نمیرم
      اصولا اکثر دخترا خیلی نگران مواردی مثل انضباط هستن و اینکه کلا مدیر و ناظم و x و y چی راجبشون فکر میکنه در حالیکه این چیزا برا ما پسرا اندازه یه پشه هم اهمیت نداره
      مرسی که جواب دادین ولی کاش بحث دخترا یا پسرا اینطوری هستن رو شروع نمیکردین......
      اگه دقت کرده باشین من بالا هم گفتم من مدرسم نمونه دولتی هست و اینجور مدارس هم یکم مدیر و معاوناش حساس هستن در مورد غیبت ها....
      برامن هم مهم نیس که معاونم در موردم چی فکر میکنه........
      بازم ممنون که وقت گذاشتین.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      بابا مدرسه کیلو چنده من سوممو عشقی میرفتم دوستام هم همینطور ناظم تا میخواست چیزی بگه میریختیم رو سرش پیش دانشگاهی که قلم پامو بشکونن جز ترم اول و دوم نمیرم اصولا اکثر دخترا خیلی نگران مواردی مثل انضباط هستن و اینکه کلا مدیر و ناظم و x و y چی راجبشون فکر میکنه در حالیکه این چیزا برا ما پسرا اندازه یه پشه هم اهمیت نداره
      داداش دختر و پسر نداره خیلی دخترا هم همیشه کمترین نمره شون انضباطشونه یکسره تو دفتر مشغول دعواین ولی وقتی می ری مدرسه ای که وقتی غیبت کنی تا خونه عمه خاله زنگ می زنن که بکشوننت مدرسه و به خاطر غیبت از سر جلسه امتحان بیرونت می کنن دیگه اینکه کی راجع بهت چی فکر کنه اهمیتی نداره!!!اصولا فکری در کار نیست فقط مونده کتکت بزنن تا بیای مدرسه

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      داداش دختر و پسر نداره خیلی دخترا هم همیشه کمترین نمره شون انضباطشونه یکسره تو دفتر مشغول دعواین ولی وقتی می ری مدرسه ای که وقتی غیبت کنی تا خونه عمه خاله زنگ می زنن که بکشوننت مدرسه و به خاطر غیبت از سر جلسه امتحان بیرونت می کنن دیگه اینکه کی راجع بهت چی فکر کنه اهمیتی نداره!!!اصولا فکری در کار نیست فقط مونده کتکت بزنن تا بیای مدرسه
      تا خونه عمه خاله زنگ می زنن که بکشوننت مدرسه و به خاطر غیبت از سر جلسه امتحان بیرونت می کنن دقیقا

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاش دوستان بیشتری نظر میدادن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال یدونه پزشکی دادید؟
      ما کلا تو تاریخ مدرسه مون یه پزشکی دادیم.
      تو به جو بین بچه ها نگاه کن
      اگه جو کلاس خوب نیست خب برو غیرحضوری ولی اختصاصی هارو کلاس برو

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا خونه عمه خاله زنگ می زنن که بکشوننت مدرسه و به خاطر غیبت از سر جلسه امتحان بیرونت می کنن دقیقا
      می دونی فقط کسایی که تجربه کرده باشن این مشکلات رو درک می کنن
      ویرایش توسط susba : 30 تیر 1396 در ساعت 21:53

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      چون سال اولت هست كنكور ميدي يكم ريسكه . امكان داره بشيني خونه پشتت باد بخوره . اگرم حق انتخاب داري و ميخواي نري بايد جوري باشه كتاب از دستت نيفته .بشيني فقط درس بخوني كه بعد كنكور مثه ما حسرت نخوري تو همون سال كنكور ببندي بره پيكارش.

پ ن:من يادم نميره هيچ وقت اقا دو سال پيش بود دم عيد ما درس خوندنمون گرفت گفتيم اين اخراي سال نريم مدرسه دمه صبح بود سخت مشغول درس بوديم كه ديدم زنگ ميزنن اقا شما رو ديدم فهميدم ناظممونه از برق كشيدم . به شما ره مامانم زنگ زد اونم يجوري سر به نيستش كردم زنگ زد به گوشي بابام يعني اين اصلا شماره ي جد اباد ما رو هم داشت از اون مدرسه ٤٠٠ نفري با اون همه غايب زوم كرده رو من . اخرم خودم گوشيو برداشتم گفتم نميام ول كن نبود كلي تهديد كرد اينا اخر سر رفتم مدرسه يه دعوا با هم كرديم .سر كلاسم نرفتم نشستم تا زنگ اخر حياط

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان..............
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
      من تو نمونه دولتی تبریز میخونم متاسفانه مدرسه ما دو سه سالی میشه که خیلی ضعیف عمل میکنه در این حد که ما پارسال فقط یک نفر پزشکی داشتیم با اینکه بهترین نمونه دولتی دخترانه تبریز هستیم........
      مدرسه ما از مهر شروع میکنه و من از بچه ها شنیدم که مدیر چون بشدت عصبانی هستش بخاطر اینطور قبولی ها گفته تا اخر اردیبهشت میاین مدرسه واز بچه ها واولیاشون تعهد گرفته...
      من هم 4تا درس اختصاصی و عربی رو کلاس میرم و با این کلاسا واقعا نمیتونم مدرسه برم.............در ضمن مدرسه هم قرار نیس که معلم های عالی رو بیاره.......
      من میخواستم بدونم با این وضعیت بهتر نیس پیش رو غیرحضوری بخونم؟
      البته شاید بعضی هاتون بگید از جو رقابت و درس خوندن جدا میشی ولی اینطوری نیس چون این کلاسایی که میرم اکثرا بچه های فرزانگان هستن و در طول سال هم میخوام با برنامه قلمچی بخونم.
      ببخشید یه سوال بی ربط می پرسم کدوم مدرسه

13. Top | #28
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      ما که نظرمون رو قبلا به شما گفتیم!!!
      الان بنظرم هر چه زودتر تصمیمتون رو قاطعانه بگیرین و مصمم باشین!!در حالت دودلی و شک به سر نبرین هر چه زودتر تکلیف رو روشن کنین!
      مطمئن باشین چه مدرسه برین چه نرین در هر دو حالت میتونین موفق بشین پس هر راهی رو انتخاب کردین درگیر وسواس فکری که اگه اون یکی رو انتخاب میکردم بهتر بود به هیچ وجه نشین!

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      پارسال یدونه پزشکی دادید؟
      ما کلا تو تاریخ مدرسه مون یه پزشکی دادیم.
      تو به جو بین بچه ها نگاه کن
      اگه جو کلاس خوب نیست خب برو غیرحضوری ولی اختصاصی هارو کلاس برو
      اختصاصی ها رو که کلاس میرم....هر 4تا و عربی

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      ما که نظرمون رو قبلا به شما گفتیم!!!
      الان بنظرم هر چه زودتر تصمیمتون رو قاطعانه بگیرین و مصمم باشین!!در حالت دودلی و شک به سر نبرین هر چه زودتر تکلیف رو روشن کنین!
      مطمئن باشین چه مدرسه برین چه نرین در هر دو حالت میتونین موفق بشین پس هر راهی رو انتخاب کردین درگیر وسواس فکری که اگه اون یکی رو انتخاب میکردم بهتر بود به هیچ وجه نشین!
      مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن