خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل مدرسه رفتن

سلام دوستان..............
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
      من تو نمونه دولتی تبریز میخونم متاسفانه مدرسه ما دو سه سالی میشه که خیلی ضعیف عمل میکنه در این حد که ما پارسال فقط یک نفر پزشکی داشتیم با اینکه بهترین نمونه دولتی دخترانه تبریز هستیم........
      مدرسه ما از مهر شروع میکنه و من از بچه ها شنیدم که مدیر چون بشدت عصبانی هستش بخاطر اینطور قبولی ها گفته تا اخر اردیبهشت میاین مدرسه واز بچه ها واولیاشون تعهد گرفته...
      من هم 4تا درس اختصاصی و عربی رو کلاس میرم و با این کلاسا واقعا نمیتونم مدرسه برم.............در ضمن مدرسه هم قرار نیس که معلم های عالی رو بیاره.......
      من میخواستم بدونم با این وضعیت بهتر نیس پیش رو غیرحضوری بخونم؟
      البته شاید بعضی هاتون بگید از جو رقابت و درس خوندن جدا میشی ولی اینطوری نیس چون این کلاسایی که میرم اکثرا بچه های فرزانگان هستن و در طول سال هم میخوام با برنامه قلمچی بخونم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه تونستی غیر حضوری بگیری ک خیلی بهتره با این حجم کلاسی ک میری وقت نداری بری مدرسه واقعا:/
      من خودم مدرسه رو میرم هفته ای سه روزه دو روزشو میرم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      اگه تونستی غیر حضوری بگیری ک خیلی بهتره با این حجم کلاسی ک میری وقت نداری بری مدرسه واقعا:/
      من خودم مدرسه رو میرم هفته ای سه روزه دو روزشو میرم
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وقنی ۴درس اختصاصی کلاس میری پس دیگه لازم نیس بری مدرسه چون وقتت خیلی خیلی الکی از دست میره..کلاسای بیرون خیلی بهترن تا کلاسای مدرسه ..بشین فکر کن ببین چ دلیلی میتونی بیاری که نری..با خانواده هم حرف بزن وتوضیح بده بهشون چون اکثر اوقات والدین اجازه نمیدن..
      من نظرم روی مدرسه هس اما اگه کسی چهارتا درس اختصاصی رو بیرون کلاس میره دیگه لازم نیس مدرسه هم بره ..اینجوری دچار سردرگمی میشه و...
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهتر بود کلاسارو نمیرفتین واقعا وقت تلف کردنه بنظر من البته
      اونقدر تعداد مدارس خاص زیاد شدن که دبیر خوب نمیمونه که ببرن مدرسه ها من از دخترونه خبر ندارم ولی واسه پسرا 5 تا تیزهوشان داریم 5 تا نمونه چه خبره اخه
      و هر روز منتظرتر از دیروز
      ویرایش توسط amir.hzF : 29 تیر 1396 در ساعت 19:57

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      وقنی ۴درس اختصاصی کلاس میری پس دیگه لازم نیس بری مدرسه چون وقتت خیلی خیلی الکی از دست میره..کلاسای بیرون خیلی بهترن تا کلاسای مدرسه ..بشین فکر کن ببین چ دلیلی میتونی بیاری که نری..با خانواده هم حرف بزن وتوضیح بده بهشون چون اکثر اوقات والدین اجازه نمیدن..
      من نظرم روی مدرسه هس اما اگه کسی چهارتا درس اختصاصی رو بیرون کلاس میره دیگه لازم نیس مدرسه هم بره ..اینجوری دچار سردرگمی میشه و...
      خانوادم مشکلی نداره به اختیار خودم گذاشتن.
      ممنون که وقت گذاشتین.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      اونقدر تعداد مدارس خاص زیاد شدن که دبیر خوب نمیمونه که ببرن مدرسه ها من از دخترونه خبر ندارم ولی واسه پسرا 5 تا تیزهوشان داریم 5 تا نمونه چه خبره اخه
      اخه معلمای مدرسمون وضعشون خوب نیس...............این کلاسا رو هم با بهترین معلما میرم.............
      دختر ها هم 5تا تیزهوشان 3تا هم نمونه......

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      اخه معلمای مدرسمون وضعشون خوب نیس...............این کلاسا رو هم با بهترین معلما میرم.............
      دختر ها هم 5تا تیزهوشان 3تا هم نمونه......
      منم سوم دبیرستان رو کلاس رفتم ولی واقعا به وقت تلف کردنش نمی ارزید همه ی اونارو کتابای کمک اموزشی نوشته بودن . اما خب الان که ثبت نام کردید نمیشه نرفت که پس باید مدرسه رو یه جوری کنار بذارید
      و هر روز منتظرتر از دیروز

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان..............
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
      من تو نمونه دولتی تبریز میخونم متاسفانه مدرسه ما دو سه سالی میشه که خیلی ضعیف عمل میکنه در این حد که ما پارسال فقط یک نفر پزشکی داشتیم با اینکه بهترین نمونه دولتی دخترانه تبریز هستیم........
      مدرسه ما از مهر شروع میکنه و من از بچه ها شنیدم که مدیر چون بشدت عصبانی هستش بخاطر اینطور قبولی ها گفته تا اخر اردیبهشت میاین مدرسه واز بچه ها واولیاشون تعهد گرفته...
      من هم 4تا درس اختصاصی و عربی رو کلاس میرم و با این کلاسا واقعا نمیتونم مدرسه برم.............در ضمن مدرسه هم قرار نیس که معلم های عالی رو بیاره.......
      من میخواستم بدونم با این وضعیت بهتر نیس پیش رو غیرحضوری بخونم؟
      البته شاید بعضی هاتون بگید از جو رقابت و درس خوندن جدا میشی ولی اینطوری نیس چون این کلاسایی که میرم اکثرا بچه های فرزانگان هستن و در طول سال هم میخوام با برنامه قلمچی بخونم.
      سلام بله اینجوری که می گید مطمینن مدرسه بدردتون نمی خوره ولی حوصلتون سر رفت برید یک دور بزنید تو مدرسه بعد بگردید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم سوم دبیرستان رو کلاس رفتم ولی واقعا به وقت تلف کردنش نمی ارزید همه ی اونارو کتابای کمک اموزشی نوشته بودن . اما خب الان که ثبت نام کردید نمیشه نرفت که پس باید مدرسه رو یه جوری کنار بذارید
      راستش میدونید چیه کلاس رفتن تو سوم و کنکور فرق داره خود منم پارسال کلاس میرفتم و برام هم زیاد مهم نبود........ولی الان فرق میکنه.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaalizadeh نمایش پست ها
      سلام بله اینجوری که می گید مطمینن مدرسه بدردتون نمی خوره ولی حوصلتون سر رفت برید یک دور بزنید تو مدرسه بعد بگردید
      مرسی

13. Top | #13
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم اگ نری خیلی بهتره!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      بنظرم اگ نری خیلی بهتره!
      خودم هم به این نتیجه رسیدم ولی یکم میترسم بعدا پشیمون بشم...........

15. Top | #15
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودم هم به این نتیجه رسیدم ولی یکم میترسم بعدا پشیمون بشم...........
      ولی از نظر جو رقابتی مدرسه خوبه اما وقت گیره،من عمومیارو با مدرسه هماهنگ کردم و نرفتم فقط زنگ اختصاصیا میرفتم بعضی روزا هم نمیرفتم ولی همون روزا رو ک میرفتم خیلی خسته میشدم
      اما حالا ک کلاس گرفتی نرو مدرسه و اصلا بهش فکر نکن!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن