خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقای زارع به نظر شما یه نفر که میانگین درصد کانونش 84 هست باید حداقل چه درصدی در این ازمون میگرفت؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالات دقیقا بر وزن ازمون های سنجش امسال بود ... ظاهری ساده و گول زننده ولی چرت ! به نظر من 93 - 93 - 95 خیلی بهتر و قابل حل تر بود زیستش ً

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خداروشكر خط زيست امسال ، جدا از خط آزمون ها بود ....
      بنظر آسون تر از سال ٩٤ و هم سطح ٩٥ بود با تغييراتي ؛ مثلا اون كنديس رو تقريبا ٥٠ درصد بچه ها جواب نميدن چون اصلا انتظارش رو نداشتند ....
      اسم هاي علمي هورمون ضد ادراري رو دادند كه بچه هايي كه بيشتر از سطح كتاب خوندند ، تفكيك بشن ( البته بنظر شخصيم )

پ . ن : آقاي زارع من وقتي زيستم تموم شد ، كلي پشيمون بودم كه چرا وقتي من سوالاتي مثل آي كيو رو با اون درجه سختي حل كردم ، اينقدر زيست چرت و آسون بود ....
      بعد كه اومدم بيرون ، ديدم اونايي كه يه سال هي ميگفتن سوالات آي كيو رو نزن ، همه ميگن چرا سوالات سخت بود و ...... كلا كيف كردم .
      دمتون گرم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      نباید می‌دونستین و نباید هم سؤال میومد. بعضی‌ وقتا سنجش از اینکارا می‌کنه دیگه، کاریش نمیشه کرد.
      سلام ببخشین اطلاع ندارین که سوال رو ممکنه حذف کنن اصلا یا نه؟
      بعدش به نظرتون اگه ما بتونیم فرضا 60 بزنیم, درصد قابل قبولی هست واسه رتبه های زیر 2500 منطقه 2؟
      ممنون.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      سوالات دقیقا بر وزن ازمون های سنجش امسال بود ... ظاهری ساده و گول زننده ولی چرت ! به نظر من 93 - 93 - 95 خیلی بهتر و قابل حل تر بود زیستش ً
      بنظرت مثل سنجش تراز بالایی میده زیست بالای 80 ؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      64 خوبه؟
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من چرا نمیتونم لایک کنم پست رو؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سیوالات خیلی باکیفیت بود و برخلاف ۹۴ که خیلی غ داشت سطحشم بین ۹۴ و ۹۵ بود خودم ۹۵ رو پارسال ۸۳ درصد ۹۴ ۶۷ زده بودم خونه اما اینو حدود ۷۹ زدم احتمالا...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      بنظرت مثل سنجش تراز بالایی میده زیست بالای 80 ؟
      100 % اینم بگم که شااااید 1 یا 2 نفر درصدشون بشه 92-93% اینا بالاتر از این درصد نخاهیم داشت ... مسلما بازم تراز زیست تعیین کننده خاهد بود مثه سالای قبل

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط monsieur ali نمایش پست ها
      سلام آقای زارع....ما از کجا باید میدونستیم آنتی دیورتیک همون ضدادراریه؟تو کتاب نیست که!!!
      تو کتاب adh داره ...تو حد کتاب چندتا هورمونی که داریم هم همین اسمش میخوره...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط movaghat2 نمایش پست ها
      بنظرم اگه اون چند سوال مبهم رو درنظر نگیریم سطح سوالات از ۹۵ پایینتره. سبک سوالات هم شبیه سنجش بود و با کنکور های قبلی تفاوت داشت. خلاصه زیستش خوب نبود بنظر من کاش مثل ۹۴ میدادن
      خودت درصد نگرفتی که چند زدی درسارو؟مثلا زیست...

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم اگه اون چند سوال مبهم رو درنظر نگیریم سطح سوالات از ۹۵ پایینتره. سبک سوالات هم شبیه سنجش بود و با کنکور های قبلی تفاوت داشت. خلاصه زیستش خوب نبود بنظر من کاش مثل ۹۴ میدادن
      اشغال ترین سوال ممکنو دادن . انقدر سوال راحت داشت که ملت راحت ۶۰ تا ۷۰ بزنن . اونقدرم سوال مبهم داشت که ملت بالا ۹۰ هم نزنن .یعنی عملا امسال رقابت رفت رو بقیه درسای اختصاصی ..
      کامتتای کانونو میخونم ماشالله همه ۷۰ ۸۰ زدن .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره دقیقا! من نمیدونم چطور بعضی دبیرا میگن سخت بوده. شاید واسه اونا سخت بوده. اگه سخت بود اینقدر درصدا بالا نمیشد. من خودمو واسه زیر ۸۰ زیست آماده کرده بودم و حتی راضی بودم که سوالو سخت بدن ولی من درصدم زیر ۸۰ باشه. کلی حرص خوردم سر آسونی سوالات. الان من تو فیزیک فقط به خاطر یه کوله پشتی لعنتی نمیتونم صد بزنم چه بسا با یکی دو اشتباه بچگانه تو وارد کردن گزینه با کسی که اصلا کل مطالبو یه دور نخونده یکی بشم. شاید واسه متوسط ها خوب باشه کنکور راحت ولی واسه من نه
      دقیقا ... سر جلسه اعصابمو بهم ریخته بود راحتی کل درسا . اصن موندم چطور با ۹۵ مقایسه ش میکنن حتی فیزیکشم راحت تر بود !
      فقط و فقط عربیش ده درصد سخت تر بود .
      من درصدامو با تجربی ۹۱ تخمین زدم )

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن