خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 96
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _NaFaS_ نمایش پست ها
      آخه من سال سومم ميشه كه ميخوام كنكور بدم نميتونم كلا بمونم خونه بايد برم دانشگاه البته اون رشته اي هم كه قراره برم آينده شغليش برام كاملا تضمينه و خوبه ولي خب ميخوام يه بارم كنكور بدم������������
      ایشالا موفق باشی ولی پیشنهاد نمیکنم بری دانشگاه چون همینطوریش که این دوسالو خونه بودی و برای کنکور خوندی نتونستی قبول شی بعد با دانشگاه رفتن سرت شلوغ تر میشه و کنکور دادن سخت تر میشه نمیخوام انرژی منفی بدم ولی اینکارو نکن

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farnood_em نمایش پست ها
      ایشالا موفق باشی ولی پیشنهاد نمیکنم بری دانشگاه چون همینطوریش که این دوسالو خونه بودی و برای کنکور خوندی نتونستی قبول شی بعد با دانشگاه رفتن سرت شلوغ تر میشه و کنکور دادن سخت تر میشه نمیخوام انرژی منفی بدم ولی اینکارو نکن
      مرسي بابت راهنماييتون 🙏🏻🌹

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadzi نمایش پست ها
      فکر کردین قضیه هدایت تحصیلیا چی بود ک همه رو فرستادن رشته های دیگه و تجربی رو کمتر کردن
      بعد هم اعتراضش بلند شد
      خب حالا نظام جدید روی کار میاد
      چیکار میکنن؟

قانون منع برای نطام قدیمیا

شک نکنین ک میبینم همچین روزی رو ....
      تو چرا همش موج منفی میدی تو هر کامنتی که میزاری!!!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای . وای . حس خوبی ندارم. یه لحظه دلم خواس امسال آماده میبودم. ینی ارزششو داره یه سال بخاطر دندون بجنگم )))))))): (کلنجار رفتن ِ با خود) شما نیاین دیگه منو متزلزل نکنین ):

ولی خدایی آینده ای که پشتِ یه رشته تاپ و یه یونی تاپع. ارزش یه سال موندن نداره؟ ): خونواده ی من منو کشتن از بس گفتن یه ساله عمرت میره. انگار میخاسیم تو این یه سال سفرِ دوره دنیا داشته باشیم. کل تابستون که از گرما از پیش کولر نمیشه جم خورد. باقیشم که بیرون اینا کجا بود -_-

5. Top | #80
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      وای . وای . حس خوبی ندارم. یه لحظه دلم خواس امسال آماده میبودم. ینی ارزششو داره یه سال بخاطر دندون بجنگم )))))))): (کلنجار رفتن ِ با خود) شما نیاین دیگه منو متزلزل نکنین ):

ولی خدایی آینده ای که پشتِ یه رشته تاپ و یه یونی تاپع. ارزش یه سال موندن نداره؟ ): خونواده ی من منو کشتن از بس گفتن یه ساله عمرت میره. انگار میخاسیم تو این یه سال سفرِ دوره دنیا داشته باشیم. کل تابستون که از گرما از پیش کولر نمیشه جم خورد. باقیشم که بیرون اینا کجا بود -_-
      چرا این قدر استرس داری؟و چرا این قدر نظرت رو عوض می کنی؟خب امسال رو دیگه بهش فک نکن چون تموم شد و رفت
      به نظر من اینده ای که پشت یه رشته خوب هست قطعا یه بهتری هایی داره ولی به تناسب سختی ها و استرسش هم بیشتر هست ولی اگه هدف داشته باشی اون سختی ها و استرسش از بین میره و فقط خوبی هاش می مونه(البته اینو بدون که تا چند سال دیگه با این وضعی که داریم پیش میریم دکتر هم زیاد میشه و فقط کسی موفق هست که تو رشته خودش واقعا مهارت داشته باشه و کارش خوب باشه)
      اگه می خوای واقعا دندون قبول بشی پس به حرف هیچ کس گوش نکن و راه خودتو برو و وقتی موفق شدی خود اون کسایی که گفتن اشتباه می کنی شرمنده میشن و بهت تبریک میگن
      پ.ن:من خودم دوست ندارم برم رشته ای که سی سال ایندم رو وقتی صبح از خواب بیدار بشم بگم وای بازم باید این رشته رو تحمل کنم دوس دارم بگم اخ جون بازم صبح شد و برم دنبال ماجراجویی تو رشته مورد علاقم و به قول خواهرم اگه قراره بری یه رشته الکی که بعدش چند سال دنبال کار بگردی به جاش یه سال دیگه بشین پشت کنکور و بخون تا موفق بشی

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_g نمایش پست ها
      چرا این قدر استرس داری؟و چرا این قدر نظرت رو عوض می کنی؟خب امسال رو دیگه بهش فک نکن چون تموم شد و رفت
      به نظر من اینده ای که پشت یه رشته خوب هست قطعا یه بهتری هایی داره ولی به تناسب سختی ها و استرسش هم بیشتر هست ولی اگه هدف داشته باشی اون سختی ها و استرسش از بین میره و فقط خوبی هاش می مونه(البته اینو بدون که تا چند سال دیگه با این وضعی که داریم پیش میریم دکتر هم زیاد میشه و فقط کسی موفق هست که تو رشته خودش واقعا مهارت داشته باشه و کارش خوب باشه)
      اگه می خوای واقعا دندون قبول بشی پس به حرف هیچ کس گوش نکن و راه خودتو برو و وقتی موفق شدی خود اون کسایی که گفتن اشتباه می کنی شرمنده میشن و بهت تبریک میگن
      پ.ن:من خودم دوست ندارم برم رشته ای که سی سال ایندم رو وقتی صبح از خواب بیدار بشم بگم وای بازم باید این رشته رو تحمل کنم دوس دارم بگم اخ جون بازم صبح شد و برم دنبال ماجراجویی تو رشته مورد علاقم و به قول خواهرم اگه قراره بری یه رشته الکی که بعدش چند سال دنبال کار بگردی به جاش یه سال دیگه بشین پشت کنکور و بخون تا موفق بشی
      اوهوم مث اینکه باید بشنوم و هیچی نگم و راه خودمو برم -_- . از شنبه استارت میزنی یا چی؟ :دئ

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اوهوم مث اینکه باید بشنوم و هیچی نگم و راه خودمو برم -_- . از شنبه استارت میزنی یا چی؟ :دئ
      من استارت زدم جمعه هم یه ازمون ازمایشی دارم میرم با شرایط اشنا بشم یکن استرسشو تجربه کنم برام بهتره .
      اگه سنگ در مسیر رودخونه نبود صدای اب زیبا نبود

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      من استارت زدم جمعه هم یه ازمون ازمایشی دارم میرم با شرایط اشنا بشم یکن استرسشو تجربه کنم برام بهتره .
      موفق باشیییییییییییییییییییییی

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به نظرم اونایی که میخوان پشت بمونن وقتشونو هدر ندن . من یکی که واقعا سرم به سنگ خورد امسال و کلی تجربه جمع کردم . ایشالا امسال همه رو جبران می کنم . تابستون سعی کنین اختصاصی رو تا حدودی جمع کنین . هر چی هم موند تا اذر ماه تموم میشه . عمومی هم تو هر چی ضعف دارین تابستون روش کار کنین و بقیشو مطابق برنامه ازمون از مهر ماه شروع کنین .

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      موفق باشیییییییییییییییییییییی
      مرسیییییییییی

11. Top | #86
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درستش هم همینه که هیچی نگی و راه خودتو بری
      دوس داشتم از شنبه بخونم ولی از 24ام که میشه شنبه هفته دیگه شروع میکنم.

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_g نمایش پست ها
      درستش هم همینه که هیچی نگی و راه خودتو بری
      دوس داشتم از شنبه بخونم ولی از 24ام که میشه شنبه هفته دیگه شروع میکنم.
      عالیه بازم. تفریح کن یه هفته

13. Top | #88
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      به نظرم اونایی که میخوان پشت بمونن وقتشونو هدر ندن . من یکی که واقعا سرم به سنگ خورد امسال و کلی تجربه جمع کردم . ایشالا امسال همه رو جبران می کنم . تابستون سعی کنین اختصاصی رو تا حدودی جمع کنین . هر چی هم موند تا اذر ماه تموم میشه . عمومی هم تو هر چی ضعف دارین تابستون روش کار کنین و بقیشو مطابق برنامه ازمون از مهر ماه شروع کنین .
      منم میخوام پشت بمونم , بمونم ؟

14. Top | #89
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم سومیییییییم...
      سال اول که کلن به بحران ایدئولوژی خوردم و با زندگی کات کردم
      امسالم تازه از دی شروع کردیم و افتان و خیزان تا بهار جلو اومدیم و بهارم با حرف آخر جلو رفتم که خیلی خوب بود ولی بازم خوب نخوندم و فک نکنم ک دندون رو بزنم
      من امسال میخوام:
      ترکیب منابعمو بچینم (حرف آخرو میزارم فوروارد)
      گوشی ساده مو نگه میدارم
      به پیج های کنکوری اصلن سر نمیزنم
      نمازامو میخونم
      سر ساعت پا میشم و میخوابم
      کلیپ های انگیزشی رویال مایندم نگاه میکنم.
      والسلام.
      گزینه دو هم میرم.حالا شما میخوای بری قلم دیگ به خودت بستگی داره
      ویرایش توسط iran-king : 18 تیر 1396 در ساعت 00:22

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=awmirmowhammad;1158101]منم میخوام پشت بمونم , بمونم ؟ [/QUOTEاگه فکر میکنین ارادشو دارین بمونین ... خیلی حرفا باید بشنوین ولی نشنوین

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن