خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      خب این توانایی سر کنکور هم لازمه. اینکه سوالای جدید و سخت رو تشخیص بدی و رد بشی. اونقدر که فکر میکنی واسه تحلیل زیست وقت نداری تو جمع بندی.
      خب بنظرتون از الان بیام. دونه ب دونه سوالا ی کنکور رو تحلیل کنم. ارزش داره؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wowramin نمایش پست ها
      خب بنظرتون از الان بیام. دونه ب دونه سوالا ی کنکور رو تحلیل کنم. ارزش داره؟؟؟؟
      خب چرا که نه! الان که بیشتر مباحثو خوندی میتونی سال به سال بررسی کنی.
      @Erfan.314
      استاد نظری بنمای
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بیا کتاب دور دنیا بردار سوالات رو تقسیم کن توی ۵تا ۵تا و سال ۹۱ تا۹۵ تحلیل کن برو جلو.هم خارج هم داخل.ینی میشه روزی ۵۰تست بزنی و بعد تحلیل گزینه به گزینه کامل انجام بدی.اگر انجام بدی میشه تو ۱۰یا فوقش ۱۱ روز تمومش کرد..‌
      بازم بهتر از ما اینجا هست ما نمیتونیم نظری بدیم ولی دیگه گفتم
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط بگم از کتاب ازمون زیست تک رقمی مال کلک معلمه استفاده کردم. ازشم راضیم.من خودمم طی سال خیلی سبز و الگو زدم. الان سه سطحی و این ازمون تک رقمی ! ای کیو زدن الان به نظرم خیلی دیره! نظر منه البته! جات بودم همین کتاب تک رقمی و ازمون زیست خیلی سبزو میزدم.سوالای کنکورم که اولویت دارن.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی واقعا جز علی کرامت هیچکی نبوده سوال در استاندارد کنکور بده . همشون تو فضا سیر میکنن . کاش یه کتاب آزمونی چیزی بده علی کرامت 😕

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      من فقط بگم از کتاب ازمون زیست تک رقمی مال کلک معلمه استفاده کردم. ازشم راضیم.من خودمم طی سال خیلی سبز و الگو زدم. الان سه سطحی و این ازمون تک رقمی ! ای کیو زدن الان به نظرم خیلی دیره! نظر منه البته! جات بودم همین کتاب تک رقمی و ازمون زیست خیلی سبزو میزدم.سوالای کنکورم که اولویت دارن.
      40 ازمون دیگه کی اومده ! دیدم پی دی افشو خیلی پیچ در پیج بوده سوالاش .
      اون ازمون غول زیست کلک چطوره ؟ کار کردی ؟ یه ازمونشو دیدم رو متن کتاب خوب مانور داده بود !
      تستای کتاب عمارلو در چه سطحی ان ؟
      والا گیج شدم دیگه . نمیدونم چی بزنم برا جمع بندی که برا بازیابی خوب باشه . 😧😧

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اولا سلام.
      دوما کتاب ای کیو گاج کتاب کم غلطی هست از نظر علمی ! و اگرم چند موردی باشه برمیگرده به اختلاف نظر اساتید و کتاب درسی و ازمون ها!
      مثل همین پستانداران زنده زا که ماز میگه جفت ندارن کتاب میگه دارن ولی ناقص دارن!!
      بگذریم به هر حال وضعیتتون هرچیزی که باشه ماه های اخر نباید سراغ کتاب تست جدید رفت
      جمع بندی کنید و اگه تا الان با الگو پیش اومدین همون موج ازمون الگو رو کامل کنید.
      امیدوارم که تونسته باشم راهنمایی کنم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      40 ازمون دیگه کی اومده ! دیدم پی دی افشو خیلی پیچ در پیج بوده سوالاش .
      اون ازمون غول زیست کلک چطوره ؟ کار کردی ؟ یه ازمونشو دیدم رو متن کتاب خوب مانور داده بود !
      تستای کتاب عمارلو در چه سطحی ان ؟
      والا گیج شدم دیگه . نمیدونم چی بزنم برا جمع بندی که برا بازیابی خوب باشه .

اون کتاب مال پارساله. ۴۰ تا مقطعیه فهرستشو دان کن ببین. یدنه هم میخواد بیاد ۲۰ ازمون مطابق با کنکور. اون غول ازمونه خیلی سنگین بود بابا پارسال امسالیا یکم نرمال تر و بهترن غلطم کم داره حداقل من متوجه نشدم !
      تستی عمارلو کاملا عادی در حد متوسط نه سخت نه اسون یچیزی تو مایه های کنکور تو همون ادبیات.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون کتاب مال پارساله. ۴۰ تا مقطعیه فهرستشو دان کن ببین. یدنه هم میخواد بیاد ۲۰ ازمون مطابق با کنکور. اون غول ازمونه خیلی سنگین بود بابا پارسال امسالیا یکم نرمال تر و بهترن غلطم کم داره حداقل من متوجه نشدم !
      تستی عمارلو کاملا عادی در حد متوسط نه سخت نه اسون یچیزی تو مایه های کنکور تو همون ادبیات.
      احسنتتتتتتتت
      بزرگرین حسن عمارلوهم همین ادبیات نزدیک به کنکوره

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی من به شدت وضعیتم مثله استارتره ولی هنوز جواب کاملی به استارتر داده نشده اگر ممکنه یکی جامع و کامل بنویس

zapata@

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واي نا اميد شدم
      تست عمارلو متوسط و راحته نسبتا؟؟؟
      واسه من خيلي هم راحت نيست متوسط رو به سخت بوده بيشتر تا رو به اسون
      و در كل عادت كردم به سوالاش و بعد مدت ها رفتم يه كتاب تست( تانك دكتر ارامفر) رو نگاه كردم اصلا نتونستم راحت ارتباط برقرار كنم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      واي نا اميد شدم
      تست عمارلو متوسط و راحته نسبتا؟؟؟
      واسه من خيلي هم راحت نيست متوسط رو به سخت بوده بيشتر تا رو به اسون
      و در كل عادت كردم به سوالاش و بعد مدت ها رفتم يه كتاب تست( تانك دكتر ارامفر) رو نگاه كردم اصلا نتونستم راحت ارتباط برقرار كنم
      نا امید چرا!!! نه بابا اینقدام اسون نیست من که گفتم نه سخت نه اسون!!! من سطح کلی سوالاتشو گفتم گفتم متوسط.همه تیپ سوالی داره. حدود ۶۰ درصد سوالاتش متوسط و متوسط رو به سختن! خب سوال چالیاش کمتره یه درصد کمیم سوال خیلی اسون داره.
      ادبیات عمارلو و تا حدی خیلی سبز تو طرح تست تقریبا نزدیکن به کنکور تانکو ندیدم اما اینارو خوب بزنی از همه مهمممتر سوالات کنکور ۹۲ به بعدو مشکل جدی نداری.

13. Top | #28
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اصلا نااميدي نداره
      تانك تست سوالاش معمولي ن. تستاي عمارلو هم متوسطن و بد نيستن
      من بيشتر با كتاب iq انس گرفتم، الانم دارم كتاب ازمونهاي خيلي سبز و ميزنم. بنظرم هركي ي سليقه اي داره. موفق باشي

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خيلي سبز همه گفتن فقط دومش خوبه منم دومش رو زدم
      بعد از اون فقط تست عمارلو زدم
      ميترسم نشر الگو ( تاليفي ) بزنم از بس كه همه مشاورا گفتن تاليفي هاشو نزنيد الكي سخت و غير استاندارد و بري سر جلسه كنكور تيپ سوالاش خيلييي واست عوض ميشه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من موندم اون اقايي كه ازمون جامع قبلي سنجش رو زيستش رو ٩٠ خورده اي درصد زد چطور ميگه يه تستم نزده و همش كتاب درسي خونده!
      واقعا ميشه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)