خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 79 از 145 نخستنخست ... 6978798089 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,171 به 1,185 از 2167
    1. Top | #1171
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اهان راستی کنکور ما هم یعنی 95 رو نزنید که اخرا ک شبیه ساز میزنید درصداتون واقعی دربیاد

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

2. Top | #1172
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

میگم برای زیست یه سری فعالیت ها و آزمایش ها هستن که توی هیچ کتاب تست و یا جزوه ای بهشون اشاره نشده اما بنظر خودم مهم هستن از طرفی جواب ندارن...چیکارشون کنم؟؟

بعدش اینکه من میخوام از اول اردیبهشت که درسام تموم میشه دوردنیا گاج رو بزنم...بنظر شما کنکور 94 و 95 رو بذارم برای خرداد یا همون اردیبهشت بزنمشون؟؟؟؟؟

یک سوال غیر درسی البته شرمنده

من خیلی ورجه وورجه دارم هیچوقت نمیتونم یجا بشینم توی کلاسایی هم که میرم بیشتر از 3ساعته دم به دیقه اجازه میگیرم برم بیرون همینطور توی مدرسه و سر جلسات آزمون آخه صندلیاشون اصلا راحت نیست آدم رو نابود میکنه واقعا تحملش برام سخته اونقدر صندلی ها بده که آدم کمر درد شدید میگیره!میگم میشه سر جلسه کنکور از این چیزا هست که میذارن روی صندلی میشینن روش برد؟؟؟اسمشو نمیدونم اما بعضی از همکلاسیام که مشکل کمر و پا دارن ازش استفاده میکنن.سر جلسه میذارن ببریم؟شرمنده
      ویرایش توسط Lullaby : 07 اسفند 1395 در ساعت 16:15

3. Top | #1173
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      سلام

میگم برای زیست یه سری فعالیت ها و آزمایش ها هستن که توی هیچ کتاب تست و یا جزوه ای بهشون اشاره نشده اما بنظر خودم مهم هستن از طرفی جواب ندارن...چیکارشون کنم؟؟

بعدش اینکه من میخوام از اول اردیبهشت که درسام تموم میشه دوردنیا گاج رو بزنم...بنظر شما کنکور 94 و 95 رو بذارم برای خرداد یا همون اردیبهشت بزنمشون؟؟؟؟؟

یک سوال غیر درسی البته شرمنده

من خیلی ورجه وورجه دارم هیچوقت نمیتونم یجا بشینم توی کلاسایی هم که میرم بیشتر از 3ساعته دم به دیقه اجازه میگیرم برم بیرون همینطور توی مدرسه و سر جلسات آزمون آخه صندلیاشون اصلا راحت نیست آدم رو نابود میکنه واقعا تحملش برام سخته اونقدر صندلی ها بده که آدم کمر درد شدید میگیره!میگم میشه سر جلسه کنکور از این چیزا هست که میذارن روی صندلی میشینن روش برد؟؟؟اسمشو نمیدونم اما بعضی از همکلاسیام که مشکل کمر و پا دارن ازش استفاده میکنن.سر جلسه میذارن ببریم؟شرمنده
      سلام
      جواب ازمایشا و فعالیتا خیلی جدی نیست ولی گاهی اوقات تو خود سوالا نکته اینا هست که اونارو حتما باید جدی گرفت
      بله 94 و 95 رو اخرا بزنید

فکر میکنم ایرادی نداشته باشه البته خیلی خوبه که تو شرایط سخت و با صندلی بد ازمون میدادید چون سر کنکور معلوم نیست شرایطتتون چطور هست

4. Top | #1174
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها

سلام
      جواب ازمایشا و فعالیتا خیلی جدی نیست ولی گاهی اوقات تو خود سوالا نکته اینا هست که اونارو حتما باید جدی گرفت
      بله 94 و 95 رو اخرا بزنید

فکر میکنم ایرادی نداشته باشه البته خیلی خوبه که تو شرایط سخت و با صندلی بد ازمون میدادید چون سر کنکور معلوم نیست شرایطتتون چطور هست
      ممنونم

5. Top | #1175
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام درسا خانم
      میشه بگید واسه درک مطلب عربی چیکا کردید
      یه سری درک مطلبا فارسیشو هم بدن ادم نمیتونه جواب بده ..حالا از شانس گند منم یکی از همین درک مطلبا تو کنکور بیاد چیکا کنم اخه ...
      یه سوال دیگه تایم استحراتتون بین درسا چقد بود؟

6. Top | #1176
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ی کتاب مخصوص درک مطلب هست فکر کنم مال انتشارات گاجه اسمشم فکر کنم بهمین سادگی بود اگه اشتباه نکنم اونو متناشو کار کنید شبی دو تا بسه تا کنکور
      راستی اون سوالایی که شک دارید رو نزنید 99% اشتباه درمیاد تو درک مطلبا
      استراحت مثلا اگر به ناهار و نماز و اینا میخورد یک ساعت اگر نه ی ربع نیم ساعت

7. Top | #1177
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا حالا کسی بهت گفته چقد خوبی؟
      ر.ا:امیدوارم موفق باشی و دندونای ملت و بدون درد بکشی
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

8. Top | #1178
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      تا حالا کسی بهت گفته چقد خوبی؟
      ر.ا:امیدوارم موفق باشی و دندونای ملت و بدون درد بکشی
      [emoji5] [emoji5] خجالت ندید دیگه
      وظیفست تا هر جا بتونم کمک میکنم چون خودم کشیدم به اندازه کافی
      ایشالله دعامون کنید[emoji4]

9. Top | #1179
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دکتر جان پر انرژی من ترازم 5400 از اینم بالا تر نمیره به هیچ عنوان ..کلافه شدم نمیدونم باید چیکار کنم ...یه مشکل دگ اینه ک برناممو نمیتونم تا اخر اجرا کنم هیچوقت یک سومش میمکنه.... همش زمان کم میارم با اینکه تقریبا خیلی از تفریحاتم زدم هر چ قد سعی میکنم کمبود وقتو جبران کنم نمیتونم...سر ازمونم برا شیمی و فیزیک با کمبود انرژی مواجه میشم وقتی تو خونه سوالا رو نگاه میکنم تقریبا تا 80میتونم بیام بالا ولی تو ازمون 40میزنم...ریاضی ام ک شد بلا جونم ...چقد پر حرفی کردم ببخشیدا خوشحال میشم کمکم کنی درسا جان(ممنون ک هستی)

10. Top | #1180
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

بنظر شما کتاب جمع بندی خوبه؟
      من خودم حس خوبی بهشون ندارم
      اما فقط برای دینی گرفتم
      به نظرم نکات لایت شدم رو بخونم بهتره!
      نظر شما چیه؟

11. Top | #1181
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط $MM3842 نمایش پست ها
      سلام دکتر جان پر انرژی من ترازم 5400 از اینم بالا تر نمیره به هیچ عنوان ..کلافه شدم نمیدونم باید چیکار کنم ...یه مشکل دگ اینه ک برناممو نمیتونم تا اخر اجرا کنم هیچوقت یک سومش میمکنه.... همش زمان کم میارم با اینکه تقریبا خیلی از تفریحاتم زدم هر چ قد سعی میکنم کمبود وقتو جبران کنم نمیتونم...سر ازمونم برا شیمی و فیزیک با کمبود انرژی مواجه میشم وقتی تو خونه سوالا رو نگاه میکنم تقریبا تا 80میتونم بیام بالا ولی تو ازمون 40میزنم...ریاضی ام ک شد بلا جونم ...چقد پر حرفی کردم ببخشیدا خوشحال میشم کمکم کنی درسا جان(ممنون ک هستی)
      سلام
      اول اینکه تراز رو ملاک کنکورتون قرار ندید
      دوم اینکه خب طبعا برنامه ای که مینویسید رو در حد معقول بنویسید خیلی بیشتر از توان خودتون سنگینش نکنید که بعدا نتونید تا اخر اجراش کنید و اعصابتون خورد بشه
      سوم اینکه در مورد شیمی و فیزیک دقیقا تحلیل کنید ک چه عاملی باعث میشه درسی که میتونید 80 بزنید رو نصف میزنید مثلا بی دقتی میکنید؟یا با کمبود وقت سر ازمون مواجه میشید؟یا اینکه تا راه حل سوال به ذهنتون بیاد طول میکشه؟یا اینکه مثلا تو شیمی ساختار ها و اینا رو فراموش میکنید؟دورتون کمه؟ساعت مطالعاتی این دو درستون چقدره؟اگر بیشترش کنید میتونید بهتر بزنید یا نه؟
      و اینکه شیمی و فیزیک رو کی میزنید؟مثلا شیمی رو اخر میزنید؟

چون من خودم اول زیست میزدم بعد شیمی
      اینا رو بررسی کنید ایشالله که حل میشه حتما

12. Top | #1182
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      سلام

بنظر شما کتاب جمع بندی خوبه؟
      من خودم حس خوبی بهشون ندارم
      اما فقط برای دینی گرفتم
      به نظرم نکات لایت شدم رو بخونم بهتره!
      نظر شما چیه؟
      خب من خودم کلا برا دینی و ادبیات کتاب جمع بندی هم کار کردم و بقیه درسا نکات هایلایت خودم و تستای نشاندار و کتاب و اینا به طبع میگم نکاتی که خودتون در طی سال دراوردید خیلی بهتره

13. Top | #1183
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها

خب من خودم کلا برا دینی و ادبیات کتاب جمع بندی هم کار کردم و بقیه درسا نکات هایلایت خودم و تستای نشاندار و کتاب و اینا به طبع میگم نکاتی که خودتون در طی سال دراوردید خیلی بهتره
      خب
      اگر در نیاورده بودیم چی
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

14. Top | #1184
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حدالامکان سعی میکنم برنامه در حد توان بریزم ولی اگه بخوام حال خودمو خیلی مراعات کنم اونوقت برنامه ازمونو نمیرسونم...بی دقتی مو شیمی کم کردم معمولا اخر جواب میدم معمولا حوصلم سر میره تا ب شیمی میرسم خیلی کم پیش میاد ساختار یا فرمول یادم بره معمولا 2ساعت میخونم ولی فیزیک قضیه ش پیچیده س گاهی اوقات از سوالات میترسم ساعت مطالعه شو زیاد کردم به3ساعت رسوندم

15. Top | #1185
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      خب
      اگر در نیاورده بودیم چی
      [emoji58] نکات مهم درسنامه ها رو برا دوره و تستای مهم رو کار کنید

صفحه 79 از 145 نخستنخست ... 6978798089 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن